Stephane Tisserand

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Stephane Tisserand

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Stephane Tisserand

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
ADRIANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

If Stephane sang as he teaches, he would be Frank Sinatra. If he were a director as he teaches, he would be Quentin Tarantino. If he were an athlete as he teaches, he would be Usain Bolt.

I recommend lessons with Stephane. Very much.

Adrianna.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Ze Stephane uczę się j. francuskiego od kilku miesięcy i
bardzo go polecam jako nauczyciela tego języka. Zajęcia nie są monotonne wręcz przeciwnie są urozmaicone, ciekawe i zróżnicowane - prowadzone w miłej i przyjaznej atmosferze. Stephane podsuwa mi pomysły na to jak utrwalać już nabytą wiedzę. Przerabiane tematy są łatwo przyswajalne i dopasowane do moich możliwości i zapamiętywania.
Jego metoda nauki sprawia, że przyswojenie materiału przychodzi mi bez trudu. Jest cierpliwym i zaangażowanym nauczycielem. Szczerze go polecam.

avatar
Star
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

If you’re looking for a great Teacher to help you learn or improve your French then Stéphane is your guy. He’s extremely competent, and he knows exactly what his students need to make progress. A big plus is that his lessons are always very interesting. I can’t recommend him enough!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Stéphan jest świetnym i bardzo cierpliwym nauczycielem. Z czystym sumieniem mogę go polecić wszystkim, którzy chcą szybko opanować francuski. Dzięki temu, że Stéphane kładzie zdecydowany nacisk na słuchanie i mówienie, postęp w nauce jest gwarantowany. Praca z żywym językiem jest doskonałym ćwiczeniem. Nie chodzi o to, żeby od razu mówić poprawnie, ale żeby sprawić, że druga strona zrozumie o co nam chodzi. Kluczowe jest to, by za wszelką cenę próbować wyrazić swoje myśli w języku francuskim. W żadnym innym. Dzięki Stepanowi widzę po 5 miesiącach bardzo wyraźne efekty zarówno w zrozumieniu języka mówionego, jak i w wyrażeniu tego, co chcę powiedzieć.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Mój poziomem na początku bylo B1-B2, ale bałam się mówić. Miałam lekcje ze Stephane przez 6 miesięcy i dzięki naszej ciężkiej pracy, straciłam niepewność w mówieniu po francusku z native speaker’em i bardzo poprawiłam wymowę.
Stephane sprawia, że czujesz się komfortowo i jest pomocny. Jego metodą jest konwersacja z urzyciem wszystkich rodzajów wsparcia jak francuskie piosenki, artykuły, filmy i rozmowy o tematach dnia.
Stephane podaje prawdziwe słownictwo i wyrażenia urzywane przez Francuzów i dodatkowo odświeżamy ważne zasady gramatyczne.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Stephane nauczył mnie francuskiego w 3 miesiące :) Zaczynałam od podstaw, a dzięki metodzie którą wybraliśmy, potrafię już rozmawiać bez problemu. Do tego lekcje przebiegają w miłej atmosferze, rozmawiamy na interesujące tematy dzięki czemu lekcja wcale nie jest obowiązkiem, a przyjemnością. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Fantastyczny nauczyciel języka francuskiego. Dzięki niemu mój syn w końcu pokochał ten język. Ma doskonały kontakt z uczniem. Zawsze jest doskonale przygotowany i potrafi zaangażować do pracy ucznia. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.