Stefan Perszka

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 70 / 60 min

Stefan Perszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

UWAGA: w okresie lipiec - sierpień cena za godzinę zegarową zajęć wynosi niezależnie od długości spotkania 50 zł/h , a w przypadku lekcji online 40 zł/h . Od września wraca cena regularna podana na końcu ogłoszenia.

Oferuję skuteczne korepetycje z matematyki na poziomie liceum na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia)  lub  ONLINE  z wykorzystaniem Skype lub podobnych programów. Zajmuję się przygotowaniem do matury podstawowej (również do poprawki sierpniowej) lub rozszerzonej, ale służę także pomocą doraźną do konkretnego sprawdzianu.

Bardzo się cieszę, że zainteresowałeś(-aś) się moim ogłoszeniem. Chętnie pomogę rozwiązać Twoje problemy z matematyką! ;)

O mnie:
Mam 26 lat. Studiowałem budownictwo na Politechnice Gdańskiej, ale póki co nie wiążę z tą dziedziną swojej przyszłości. Matematyka nigdy nie sprawiała mi problemów. Napisałem maturę z matematyki na obu poziomach w okolicach 100% (rok 2011) i wiem z autopsji jak dobrze przygotować się do tego egzaminu. Jestem cierpliwy i opanowany, w razie kłopotów ze zrozumieniem jakiejś partii materiału tłumaczę zagadnienie na różne sposoby aż w końcu wszystko stanie się proste. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, w której uczeń nie jest w stanie pojąć danego tematu. Najczęściej problemem są zaległości z kilku lat wstecz.

W ciągu ostatnich trzech lat współpracowałem lub nadal współpracuję z ponad 60 osobami, głównie na poziomie licealnym. Każda z nich wyraźnie podniosła swój poziom a zdecydowana większość osiągnęła swój cel - poprawienie ocen czy też dobrze napisana matura. Przygotowałem w ciągu 2 miesięcy do matury podstawowej osobę, która podchodziła do niej szósty rok z rzędu. Zdała.

Prowadzę kanał na Youtubie, gdzie można zobaczyć i posłuchać, w jaki sposób tłumaczę różne zagadnienia. Można go znaleźć wpisując w wyszukiwarkę Google lub w Youtube moje imię i nazwisko. Nazwa kanału to Stefan Perszka - zrozumieć matematykę .

Co charakteryzuje prowadzone przeze mnie zajęcia?
  - indywidualne podejście do każdego ucznia;
  - zrozumiały sposób przekazywania wiedzy;
  - efektywnie wykorzystany czas lekcji;
  - przyjemna, bezstresowa atmosfera;
  - czas poświęcony uczniowi poza zajęciami.

W razie pytań i wątpliwości można się ze mną zawsze skontaktować, nie pozostawiam nierozwiązanych problemów. Lekcji nie prowadzę w formie wykładu, staram się zadawać jak najwięcej pytań, aby uczeń sam doszedł z moją drobną pomocą do rozwiązania danego problemu.

Formy prowadzenia zajęć:

- tradycyjna:
Spotkania mogą odbywać się zarówno u mnie w mieszkaniu w Gdańsku (Zaspa, w okolicy szpitala) , jak również u ucznia w dowolnie wskazanym miejscu na terenie Trójmiasta. Preferuję dojazd do ucznia. Miejscowości niedaleko Trójmiasta również rozważę.

- online:
Lekcje online prowadzę z wykorzystaniem programów Skype/Google Hangouts/Discord lub innych posiadających funkcję współdzielenia ekranu oraz tabletu z wirtualną tablicą. Podczas zajęć uczeń widzi na ekranie swojego komputera to, co piszę w tym samym momencie. 

Przepracowałem podczas lekcji online ponad 1000 godzin i uważam, że w większości przypadków niewiele ustępują tradycyjnym korepetycjom a pod pewnymi względami je przewyższają . Niezbędny do przeprowadzenia lekcji online jest program Skype/Discord zainstalowany na komputerze ucznia oraz stabilne połączenie internetowe. Jeśli ktoś nie jest przekonany do tej formy zajęć, mogę przeprowadzić darmową lekcję próbną.

Cena zajęć wynosi:
  - w przypadku lekcji online 60   zł/h niezależnie od czasu trwania,
  - w przypadku lekcji u ucznia lub u mnie 70 zł/h, 100 zł/1.5h, 130 zł/2h.

Jeśli chodzi o długość lekcji, z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się spotkania trwające 1.5 lub 2 godziny zegarowe, ale oczywiście to kwestia dogadania się.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) korepetycjami, zadzwoń lub napisz:

telefon: 694 335 550 (jeżeli nie odbieram proszę o sms, postaram się oddzwonić najszybciej jak tylko będę mógł)
mail: stefan.perszka@gmail[kropka]com
Skype: stevensky00

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Stefan Perszka
Aleja Jana Pawła II 29
80-462 Gdańsk
NIP: 9671336884

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Politechnika Gdańska/Wyższa Szkoła Gospodarki
Inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetycje
Udzielanie korepetycji z matematyki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Pan korepetytor bardzo pomocny, przyjazny, wyrozumiały, zaangażowany i uczciwy. Jest bardzo kompetentny i naucza w zrozumiały sposób. Jest też bardzo punktualny. Pomógł mi w przygotowaniu do matury. Polecam! :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Bardzo dziękuje Panu za przygotowanie mnie do matury, byłam słaba z matematyki a dałam radę napisać maturę na 54%
Pan był dyspozycyjny o każdej porze , mógł sprawdzić moje zadania ,odbierał zawsze telefony i e-maile.Polecam wszystkim zmagającym się z matematyką .

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Bardzo miły korepetytor z ogromną wiedzą :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Polecam Pana Stefana!
Ogrom jego cierpliwości pozwoli mi dostać się na wymarzone studia!
Bardzo duża wiedza z dziedziny matematyki. Polecam!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Stefan przez dwa lata nauki online, w wymiarze zajęć dwóch godzin dziennie, startując z poziomu przeciętnego gimnazjalisty, przygotował mnie do matury rozszerzonej z matematyki. Szkołę średnią ukończyłem 10 lat temu, więc Stefan był moim jedynym nauczycielem.

Zdecydowanie polecam, świetny człowiek i nauczyciel!

Stefan Perszka Zrozumieć Matematykę

Sprostuję, że chodziło oczywiście o 2 godziny tygodniowo (pod koniec 3) - przy dwóch godzinach dziennie to nie byłby żaden wyczyn :D

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Przez wszystkie lata nauki miałam wielu korepetytorów od matematyki, ale to właśnie z Panem Stefanem nauczyłam sie najwięcej. Posiada on ogromną wiedzę, a co najważniejsze potrafi ją świetnie przekazać. Jest to osoba rzetelna, punktualna i godna polecenia w 100 procentach! Polecam z całego serca!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Super zaangażowana osoba, oraz gwarancja osiągnięcia celu !

Polecam.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Serdecznie polecam! Nasza współpraca zaczęła się od września aż do matury i mogę śmiało powiedzieć, że nie mogłam lepiej trafić. Wszystko zawsze było wytłumaczone na 100 %, bez pominięcia najmniejszych szczegółów. Efektem tej współpracy jest bardzo dobrze napisana matura, bez obaw i zbędnego stresu.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo polecam! Zgłosiłam się dosłownie miesiąc przed maturą i chociaż moja wiedza matematyczna była w kiepskim stanie to po paru spotkaniach napisałam całą maturę bez problemu i co najważniejsze zdałam, także naprawdę warto!

avatar
PATRYCJA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Polecam korepetycje z tym Panem !! Zgłosiłam się na zajęcia z zerową wiedzą kompletnie.. A maturka zdana w tym roku !! Stefan do zajęć podchodził z pełnym zaangażowaniem , przygotowywał zadania , materiały i zawsze słuzył pomocą oraz dokładnie tłumaczy to czego nie do końca my uczniowie rozumiemy w dziale matematyki . Pozdrawiam

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Jak dla mnie rewelacja. Moje zajęcia odbywały się on-line (skype). Idealne rozwiązanie dla tych, których goni czas bądź dzieli duża odległość od nauczyciela. W moim przypadku mieszkam na terenie UK.
Do matury podchodziłem kilka razy. Sądziłem, że z tzw . fartem przejdę. Jednak niestety nie udawało się. Z roku na rok wiedza matematyczna była coraz mniejsza. Nic innego mi nie zostało jak wziąć korepetycje "taka moja mysl". Zgłosiłem się do Stefana. Początkowo przeanalizował moją wiedzę matematyczna a nastepnie dokladnie przygotowal plan zajec. Do każdych zajęć jest bardzo dobrze przygotowany. Wszystko od A do Z. Nie pamiętam ile miałem lekcji . Ale wiem że tego czasu było bardzo mało bo około 2,5 miesiąca.
Jestem teraz przeszczesliwy, ponieważ UDAŁO SIĘ. Zdałem maturę i teraz mogę powiedzieć że mam wykształcenie średnie :D
A jeśli chodzi o Stefana jako osobę to od pierwszych lekcji miałem wrażenie że znam go od dawna. Swobodna rozmowa i odrobina żartu odstresowywala mnie co dawało mi więcej miejsca w głowie.
Stefan dzięki za kawał dobrej i ciężkiej roboty.
Polecam wszystkim !!!!!!!!!
Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.