Stefan Perszka

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Matematyka tak zrozumiała, że moje lekcje ogląda 170 000 osób na YT!

Hej, przyszły Maturzysto lub osobo, która o maturze już myśli ;) 

Problemy z matmą? Niech zgadnę:

 • masz trudności z obecnymi działami, bo gdzieś w poprzednich zrobiły ci się braki?
 • z arkusza maturalnego rozumiesz wyłącznie pola takie jak pesel i kod? ;)
 • wydaje ci się, że nie umiesz uczyć się matematyki i masz dosyć ślęczenia nad książkami, które nie daje dużych efektów?
 • odnosisz wrażenie, że twój nauczyciel ma równie wielki problem z tłumaczeniem zadań, jak ty z ich liczeniem?
 • jesteś przez to drażliwy i zestresowany, co źle wpływa nie tylko na ciebie, ale i twoje relacje z rodzicami?
 • w dodatku twój poprzedni korepetytor nie dał rady Ci pomóc? 

Spokojnie, nie jesteś sam!  

Nie zaprzeczę, że by dobrze zdać maturę, trzeba trochę siedzieć przy zadaniach (i je rozwiązywać, samo siedzenie niestety nie załatwia sprawy), ale przy zrozumieniu tematu i efektywnej nauce zajmie ci to nawet 2x mniej czasu . Ale do efektywnej nauki potrzeba dobrego tłumaczenia, prawda?  

Na moich lekcjach nie będę dyktować ci zadań, reagować nerwami na pytania czy mówić ‘to już było i masz to umieć’, co pewnie słyszałeś już nie raz w szkole. Wyrównamy wszystkie twoje luki w materiale, by pójść z nim dalej, prostą drogą (choć czasem trochę pod górkę) do dobrze zdanej matury , wymarzonych studiów czy świetnej pracy.  

Ale, ale - czy zrozumienie czegoś, co wcześniej było czarną magią i przedmiotem ‘dla zdolnych’ (bzdura!) nie podniosłoby ci samooceny, wiary we własne możliwości? Czy nie lepiej byłoby wchodzić na lekcję matematyki bez stresu, a z pewnością, że dany temat rozumiesz? Przestać wysłuchiwać narzekań, że ty i matma nie do końca ze sobą współgracie? Odpowiedz sobie i pozwól mi na zrealizowanie tych przypuszczeń :)  

Nie będziemy męczyć teorii: definicji, regułek w nieskończoność. Krótko wprowadzam ucznia w temat, żeby zaraz przejść z nim do zadań: wypisywania regułek na maturze nie wymagają :) I tutaj możesz napotkać niespodziankę: z moimi wskazówkami rozwiążesz większość zadań - z początku niepewnie, potem już bezproblemowo. Serio! Nawet nie wiesz, ile matematycznego potencjału kryjesz w mózgu i ile go marnujesz, przepisując gotowe wyniki z tablicy.  

U mnie to ty liczysz, ty dochodzisz do rozwiązań, ty wreszcie rozumiesz - a ja cię w tym prowadzę i nadzoruję (tylko i aż) . Pozwoli ci to na łatwiejsze samodzielne obliczanie zadań w domu. W końcu pamiętaj - korepetytor nie podyktuje ci matury! Gdyby zaś moje wskazówki wciąż były potrzebne - jestem dla moich uczniów do dyspozycji cały czas :)  

Przez trzy lata mojej kariery korepetytora i własną edukację poznałem najczęstsze błędy uczniów, jak:

 • liczenie zbyt małej ilości zadań,
 • brak systematyczności,
 • rozproszenie uwagi,
 • bezmyślne przepisywanie wyników z tablicy lub stron internetowych czy
 • przeświadczenie, że do matematyki trzeba mieć talent.  

Zdołałem je jednak wszystkie oswoić i eliminować u uczniów, więc pora przestać się załamywać i zobaczyć maturę wreszcie w jasnych barwach!

Większość moich uczniów poprawiła swoje oceny o 1-2 stopnie i napisała maturę na poziomie, o którym pewnie nawet nie marzyła - uwierz, w tym przypadku nie będziesz wyjątkiem, jeśli tylko włożysz odpowiednią ilość pracy również po naszych lekcjach. Też możesz to osiągnąć! Przygotowywałem niektórych do matury nawet w dwa miesiące - oczywiście przy częstszych spotkaniach i ich ogromnym zaangażowaniu, ale wiesz co? Da się - zdali :)  

Będziemy korzystać z najpopularniejszych, ale zarazem najlepszych zbiorów oraz moich autorskich zadań. Może jakieś polecenie powtórzy ci się na kartkówce?  

Jeśli jeszcze masz wątpliwości, obejrzyj któryś z moich filmów na youtubie, na kanale Stefan Perszka – zrozumieć matematykę . Nawet 170 tysięcy wyświetleń chyba nie może się mylić ;)  

A kim ten Perszka jest? Korepetytorem od trzech lat, wybawcą kilkudziesięciu maturzystów, inżynierem budownictwa i również byłym uczniem, więc doskonale pamiętam, co czujesz. 

Co jeszcze?

 • preferuję zajęcia 90-120 minutowe - godzina to nieraz za mało na rzetelne omówienie materiału,
 • lekcje online (90 pln/h) lub stacjonarne (w moim mieszkaniu 90 pln/h lub z dojazdem - od 120 pln/h w zależności od lokalizacji),
 • napisz wiadomość, smsa lub zadzwoń, by zarezerwować termin; telefon: 694 335 550 .

Umów się i sprawdź sam, a twoją maturę z matmy uratujemy już razem ;)

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Stefan Perszka
Aleja Jana Pawła II 29
80-462 Gdańsk
NIP: 9671336884

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Politechnika Gdańska/Wyższa Szkoła Gospodarki
Inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetycje
Udzielanie korepetycji z matematyki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2020

Z pomocą Pana Stefana zdałem maturę na wynik, który oczekiwałem. Wyciągnął mnie z tak zwanego dołka związanego ze zdaniem klasy.
Jestem zadowolony z prowadzonych przez niego zajęć. Jest cierpliwą osobą, potrafi wytłumaczyć wszystko na spokojnie lub na różne prostsze sposoby.
Potrafi znaleźć czas w każdej chwili i pomóc.
Serdecznie polecam lekcję z Panem Stefanem.
Nigdy nie zapomnę o Panu :D

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Na Pana Stefana trafiłam przypadkiem poszukując kogoś kto pomoże mi zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Nie ukrywam ze byłam dość zrezygnowana bo było to moje 4 podejście poprawkowe z matematyki i nikt wcześniej nie pomógł mi w nauce z takim rezultatem jaki oczekiwałam. Pan Stefan bardzo mi pomógł swoim podejściem i cierpliwością. Był zawsze gotów wytłumaczyć po raz kolejny to czego nie rozumiałam albo zapomniałam. Zawsze pogodny i wyrozumiały. Dzięki Niemu udało mi się w końcu zdać maturę i rozpocząć kolejny etap w swoim życiu na studiach :D Nasze zajęcia odbywały się zarówno w domu jak i online i obie formy były dla mnie okej. Serdecznie polecam naukę z Panem Stefanem. Naprawdę warto :D

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Z pomocą Pana Stefana przygotowałam się do matury rozszerzonej z matematyki i jestem niezmiernie zadowolona z rezultatu. Świetnie zna materiał wymagany zarówno w liceum, jak i na samej maturze przez co wiedziałam na co powinnam zwrócić szczególną uwagę. Na moją prośbę przygotowywał materiały do ćwiczeń. Był zawsze pomocny i cierpliwy. Współpraca z nim była czystą przyjemnością :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Zostałam przygotowana do matury w niecałe 2 miesiace. Poczyniony przeze mnie progres był tylko i wyłącznie zasługą pana Stefana :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo Serdecznie polecam.Pan Stefan jest zawsze rzetelnie przygotowany z programem nauczania.Przemiła i sympatyczna atmosfera,jaką wnosi do lekcji,nawet w momencie stresu z mojej strony, doprowadziła, że czułam się swobodnie i wszelkie obawy mijały.Przystąpiłam do matury po wielu latach.Wiedza z jaką się borykałam, była bardzo słaba.Na Pana Stefana trafiłam,dzięki Jego filmikom transmitowanych na you tubie.Pomimo braku wiary w siebie,zdałam maturę,ciężką pracą i systematycznością na 73%. Serdecznie za wszystko Dziękuje.

avatar
Jakub K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2019

Facet stworzony do dawania korepetycji !! Mieliśmy wspólne lekcje przez skype i przygotował mnie do matury w 2 miesiące. Zawsze był w pełni przygotowany potrafił sie dostosować do różnych godzin ponieważ ja pracowałem w różnych częściach Świata i pomimo różnic czasowych zawsze miał wygodne terminy. Stefan charakteryzuje sie bardzo dobra wiedza matematyczna, elokwencja oraz profesjonalizmem w dziedzinie korepetycji.Polecam z czystym sumieniem !!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Najlepszy korypetytor jakiego miałem, ekstra podejście do nauki, w 1mies przygotował do matury z całego liceum

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Nie ma lepszej osoby do nauki matematyki. Dzięki Panu Stefanowi bez stresu podeszłam do matury i zdałam ją bez najmniejszego problemu. Bardzo polecam !

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Jako rodzic chłopaka który nie zdał egzaminu maturalnego z matematyki aktywnie poszukiwałem korepetytora który w ciągu tych kilku tygodni "postawi na nogi" wiedzę młodego człowieka do satysfakcjonującego poziomu. Jak to zwykle bywa w życiu na Pana Stefana trafiłem całkiem przypadkiem w gąszczu innych korepetytorów i uważam że lepiej stać się nie mogło. Pan Stefan doskonale się odnajduje w trudnych wyzwaniach , potrafi profesjonalnie nakreślić właściwy cel oraz drogę do jego osiągnięcia.
Bezspornie Pan Stefan do każdego zadania podchodzi indywidualnie , nie jest to osoba która "odbębni pańszczyznę i pójdzie do domu". Ze swojej strony polecam Pana Stefana jako korepetytora oraz jako osobę godną zaufania .
Dziękuję pięknie

Piotr wraz z synem Patrykiem

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Stefan spadł mi z nieba. Przystąpiłem do matury po 13 latach i nie zdałem matematyki, Stefan w kilka dni przygotował mnie na tyle aby przejść przez magiczny próg i to z zapasem.... Gorąco polecam!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Pan Stefan dysponuje ogromną wiedzą i potrafi ją przekazać w prosty sposób na jego lekcjach panuje miła, przyjazna atmosfera jest bardzo cierpliwy, zawsze przygotowany oraz rzetelny, mogę powiedzieć z ręka na sercu, że Pan Stefan jest godny polecenia i radzę się o tym przekonać na własnej skórze. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Pan korepetytor bardzo pomocny, przyjazny, wyrozumiały, zaangażowany i uczciwy. Jest bardzo kompetentny i naucza w zrozumiały sposób. Jest też bardzo punktualny. Pomógł mi w przygotowaniu do matury. Polecam! :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Bardzo dziękuje Panu za przygotowanie mnie do matury, byłam słaba z matematyki a dałam radę napisać maturę na 54%
Pan był dyspozycyjny o każdej porze , mógł sprawdzić moje zadania ,odbierał zawsze telefony i e-maile.Polecam wszystkim zmagającym się z matematyką .

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Bardzo miły korepetytor z ogromną wiedzą :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Polecam Pana Stefana!
Ogrom jego cierpliwości pozwoli mi dostać się na wymarzone studia!
Bardzo duża wiedza z dziedziny matematyki. Polecam!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Stefan przez dwa lata nauki online, w wymiarze zajęć dwóch godzin dziennie, startując z poziomu przeciętnego gimnazjalisty, przygotował mnie do matury rozszerzonej z matematyki. Szkołę średnią ukończyłem 10 lat temu, więc Stefan był moim jedynym nauczycielem.

Zdecydowanie polecam, świetny człowiek i nauczyciel!

Stefan Perszka Zrozumieć Matematykę

Sprostuję, że chodziło oczywiście o 2 godziny tygodniowo (pod koniec 3) - przy dwóch godzinach dziennie to nie byłby żaden wyczyn :D

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Przez wszystkie lata nauki miałam wielu korepetytorów od matematyki, ale to właśnie z Panem Stefanem nauczyłam sie najwięcej. Posiada on ogromną wiedzę, a co najważniejsze potrafi ją świetnie przekazać. Jest to osoba rzetelna, punktualna i godna polecenia w 100 procentach! Polecam z całego serca!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Super zaangażowana osoba, oraz gwarancja osiągnięcia celu !

Polecam.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Serdecznie polecam! Nasza współpraca zaczęła się od września aż do matury i mogę śmiało powiedzieć, że nie mogłam lepiej trafić. Wszystko zawsze było wytłumaczone na 100 %, bez pominięcia najmniejszych szczegółów. Efektem tej współpracy jest bardzo dobrze napisana matura, bez obaw i zbędnego stresu.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo polecam! Zgłosiłam się dosłownie miesiąc przed maturą i chociaż moja wiedza matematyczna była w kiepskim stanie to po paru spotkaniach napisałam całą maturę bez problemu i co najważniejsze zdałam, także naprawdę warto!

avatar
PATRYCJA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Polecam korepetycje z tym Panem !! Zgłosiłam się na zajęcia z zerową wiedzą kompletnie.. A maturka zdana w tym roku !! Stefan do zajęć podchodził z pełnym zaangażowaniem , przygotowywał zadania , materiały i zawsze słuzył pomocą oraz dokładnie tłumaczy to czego nie do końca my uczniowie rozumiemy w dziale matematyki . Pozdrawiam

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Jak dla mnie rewelacja. Moje zajęcia odbywały się on-line (skype). Idealne rozwiązanie dla tych, których goni czas bądź dzieli duża odległość od nauczyciela. W moim przypadku mieszkam na terenie UK.
Do matury podchodziłem kilka razy. Sądziłem, że z tzw . fartem przejdę. Jednak niestety nie udawało się. Z roku na rok wiedza matematyczna była coraz mniejsza. Nic innego mi nie zostało jak wziąć korepetycje "taka moja mysl". Zgłosiłem się do Stefana. Początkowo przeanalizował moją wiedzę matematyczna a nastepnie dokladnie przygotowal plan zajec. Do każdych zajęć jest bardzo dobrze przygotowany. Wszystko od A do Z. Nie pamiętam ile miałem lekcji . Ale wiem że tego czasu było bardzo mało bo około 2,5 miesiąca.
Jestem teraz przeszczesliwy, ponieważ UDAŁO SIĘ. Zdałem maturę i teraz mogę powiedzieć że mam wykształcenie średnie :D
A jeśli chodzi o Stefana jako osobę to od pierwszych lekcji miałem wrażenie że znam go od dawna. Swobodna rozmowa i odrobina żartu odstresowywala mnie co dawało mi więcej miejsca w głowie.
Stefan dzięki za kawał dobrej i ciężkiej roboty.
Polecam wszystkim !!!!!!!!!
Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.