Gabriela Strzelec

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Izabelin C
Łomianki

Gabriela Strzelec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Gabriela Strzelec

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Jak najbardziej polecam, sympatyczna atmosfera lekcji, dużo przerobionego materiału z dbałością o indywidualne potrzeby ucznia przy wyborze zagadnień/działów/tematów. Widoczne efekty skrupulatnej oraz sumiennej współpracy skutkującej m.in. zadowalającym wynikiem maturalnym;)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Polecam w 100% Panią Gabrysię. Jest bardzo solidną i kompetentną osobą.Dzieci z chęcią uczęszczają na zajęcia z angielskiego, z niemieckiego oraz jak jest taka potrzeba to również z chemii. Wiedzę, którą zdobywają przekłada się na oceny w szkole :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Pani Gabrysia szybko znalazła wspólny język z synem 5-klasista. Gdy zaczynali wspólna naukę syn miał słaba trojke, po pół roku na świadectwie znalazła się mocna czwórka i chęć do dalszej pracy ! Szczerze polecam ! Ewa

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Pani Gabrysia to osoba odpowiedzialna i kulturalna. Mogę polecić pracę z Panią Gabrysią.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2016

Bardzo systematyczna, punktualna, obowiązkowa i sumienna korepetytorka, w krótkim czasie z doskonałym skutkiem powtórzyła z moim synem całość materiału z biologii i chemii. Gorąco polecam! :)

avatar
Agnieszka i Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Pani Gabriela od roku uczy mojego syna. Jest bardzo sumienną, cierpliwą i pomocną osobą. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Zawsze przygotowana, posiadająca dużą wiedzę i duży zasób materiałów do pracy. Gorąco polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.