Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Połaniec
Staszów
Mielec
Dębica
Tarnobrzeg
Sandomierz
Rytwiany
Osiek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne rysowanie schematów instalacji elektrycznych, wykonywanie projektów elektrycznych, pomoc przy opracowaniu laboratorium z elektrotechniki w zakresie szkół średnich i wyższych, pomoc przy opracowaniu instrukcji obsługi urządzeń elektrycznych. Dobór: urządzeń instalacji elektrycznych, zabezpieczeń elektrycznych, falowników do zmiany prędkości obrotowej silników elektrycznych, rozruszników silników elektrycznych, przetwornic elektrycznych, prostowników, zasilaczy, urządzeń bezprzerwowego zasilania (UPS-ów), agregatów prądotwórczych, akumulatorów i baterii elektrycznych, styczników, przekaźników, dobór kabli elektrycznych, kosztorysowanie robót elektrycznych, pomoc przy wykonywaniu pomiarów elektrycznych. Mam duże praktyczne doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych i elektrotechniki. Moje wykształcenie: magister inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej i Politechniki Świętokrzyskiej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Bardzo Polecam :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.