Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Połaniec
Staszów
Mielec
Dębica
Tarnobrzeg
Sandomierz
Rytwiany
Osiek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Elektrotechnikacena do ustalenia

Stanisław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z ELEKTROTECHNIKI dla uczniów szkoły, podstawowej, gimnazjum, szkoły zawodowej, liceum, technikum i studentów, oferuję  pomoc przy opracowaniu laboratorium z elektrotechniki w zakresie szkół średnich i wyższych Korepetycji udzielam skutecznie i profesjonalnie, w niestresujący sposób, z wyrozumiałością i cierpliwością, z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Moje wykształcenie: magister inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej i Politechniki Świętokrzyskiej z dużym doświadczeniem w nauczaniu dzieci i dorosłych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Bardzo Polecam :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.