Dariusz Fabian

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Pruszków
Radom
Płock
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia80 - 100 / 60 min

Dariusz Fabian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5165 opinii

Opis ogłoszenia

Polecam przeczytać całe ogłoszenie.

5 najwyższych wyników moich maturzystów z ostatnich lat :)

2024 : 95%, 92%, 90%, 90%, 88%
2023: 97%. 92%. 90%, 90%, 90%
2022 : 97%, 95%, 95%, 92%, 92%
2021 : 93%, 92%, 88%, 88%, 87%
2020 : 97%, 93%, 92%, 88%, 87%
2019 : 98%, 95%, 92%, 92%, 88%
2018 : 100%, 95%, 92%, 90%, 85%

 

Kilka słów o mnie:
Jestem założycielem najpopularniejszego portalu biologiczno chemicznego MATURABIOLCHEM. PL oraz prowadzę największe w Polsce grupy maturalne (70000 osób) o kierunku biologiczno-chemicznym (MATURA biol/chem) oraz oddzielną grupę o kierunku matematyczno-fizycznym, Pozwala mi to pomagać tysiącom maturzystów każdego dnia.

Jestem lekarzem oraz  magistrem fizjoterapii,  ukończyłem siedem kierunków studiów podyplomowych: przygotowanie pedagogiczne oraz nauczanie biologii i chemii w szkole oraz 4 z zakresu zarządznia m.in w szpitalu i oświacie. Prowadziłem wykłady na uczelni, szkolenia w ośrodkach zdrowia oraz byłem prelegentem konferencji fizjoterapeutycznych.

Tym, co mnie wyróżnia, jest to, że rozwijam się na wielu płaszczyznach , mam cały czas kontakt z uczniami i studentami, nauką, programem szkół i – co ważne – najczęstszymi problemami uczniów.  Dodatkowo współpracuję z wieloma korepetytorami z innych przedmiotów oraz z wydawnictwami.

Staram się  zaszczepić  w uczniach  ciekawość do biologicznego świata, który nas otacza, sam jestem ciekaw tego, co dzieje się wokół nas, jestem typem osoby, która lubi rozwiązywać problemy w możliwie najprostszy i najbardziej efektywny sposób. Wróćmy jednak do biologii.

Jako korepetytor pomagam osobom, które do tej pory nie były wystarczająco przygotowane do kartkówek, sprawdzianów, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.  Biologia nie jest nudna ani bardzo trudna. Jest ciekawa i przydaje się w wielu dziedzinach a dodatkowo otwiera drogę na wiele kierunków studiów i napisanie jej na wysokim poziomie daje  ogromną satysfakcję.

Nauka, pedagogika i edukacja to moje hobby i zajęcie, które sprawia mi przyjemność.  Jestem osobą, która jak już coś robi, to robi to porządnie, i tego samego wymagam od uczniów. Jeżeli zdecydujesz się na zajęcia ze mną, pamiętaj, że będziemy pracować ciężko, ale z efektami.

Cel korepetycji:

 1. Nauczenie się materiału od podstaw, wytłumaczenie wszystkich zagadnień, które sprawiają problemy
 2. Uzupełnienie braków
 3. Wyprzedzenie materiału  i pełne przygotowanie do kolejnych kartkówek i sprawdzianów
 4. Powtórzenie, testy
 5. Świetny wynik na maturze
 6. Wymarzone studia i pełna satysfakcja po osiągnięciu celu

Powyższy program zajęć to tylko duży skrót pokazujący, w jaki sposób będziemy działać.

Oferuję uczniom:

 1. W pełni przygotowany i kompletny kurs biologii na poziomie rozszerzonym. Cały materiał z biologii w formie ciekawych i czytelnych prezentacji na podstawie których uczeń może powtarzać materiał, który omawialiśmy na zajęciach. Obejmuje wszystkie działy biologii potrzebne do zdania matury na wysokim poziomie.
 2. Plan korepetycji wraz z kalendarzem, według którego będziemy pracować. Plan z kalendarzem, według którego będziemy pracować. Bierze pod uwagę taki rzeczy jak ilość zaplanowanych zajęć, czas pozostały do matury, datę zapisu i rozpoczęcia korepetycji. Zawarte są w nim również statystyki, z testów które przeprowadzane są w trakcie korepetycji.
 3. Dostęp do mikroskopu i ponad 100 preparatów biologicznych. Uczeń może skorzystać z mikroskopu, aby zobaczyć konkretne struktury w przybliżeniu nawet 1600x. Dostęp do mikroskopu posiadają również uczniowie uczęszczający na zajęcia online.
 4. Prezentacje z którymi pracujemy (opracowany cały materiał z biologii). Prezentacje na podstawie których pracujemy sobie z materiałem uczeń otrzymuje po każdych zajęciach. Przydatne są one do powtórki i nauki.
 5. Dostęp do prywatnego dysku z materiałami. Każdy uczeń otrzymuje przypisany do siebie link do dysku z materiałami, na którym otrzymuje zadania do zrobienia, prezentacje, dodatkowe materiały.
 6. Autorska biblioteka maturalna w której uczeń ma dostęp do książek, zbiorów, matur.
 7. Autorskie testy sprawdzające wiedzę. W toku nauczania uczeń poza przerabianymi zadaniami rozwiązuje 6 autorskich testów (każdy 100 pytań) które umożliwiają wychwycenie niezrozumiałych pojęć z zakresu biologii. Każdy test zostaje dokładnie omówiony a wychwycone błędy wyjaśnione.
 8. W toku nauczania przeprowadzonych zostanie dodatkowo kilkakanście egzaminów maturalnych które zostaną prezycyjnie omówione.
 9. Przedstawiam uczniom techniki pamięciowe ułatwiające efektywną naukę i zapamiętanie trudnych zagadnień biologicznych. W toku korepetycji przedstawiam uczniom techniki, które umożliwiają zintensyfikowanie i skrócenie czasu nauki oraz zwiększenie wydajności. Techniki te przydają się również przy innych przedmiotach co ma znaczący wpływ na poprawę ocen oraz wyników z matur z pozostałych przedmiotów
 10. Regularne sprawdzanie wiedzy ucznia. Regularnie sprawdzam wiedzę ucznia i jego przygotowanie do zajęć. Uczeń na każdych zajęciach w formie kartkówki odpowiada na pytania z tematu omawianego na danych zajęciach. Forma taka powoduje skrócenie czasu tłumaczenia podstawowych pojęć i umożliwia dużo lepsze wychwycenie braków w bardziej zawiłych kwestiach. Przekłada się to na zrozumienie tematu i lepsze zapamiętanie
 11. Szkolenie jak uczyć się efektywnie. Z każdym uczniem przeprowadzam szkolenie z efektywnej nauki, sposobów i metod nauki, myślenia wizualnego, tworzenia notatek, pracy z książką i trybów w jakich można to robić.
 12. Odwołania maturalne - pomagam uczniom w sprawach technicznych związanych z wglądem do matury oraz pisze dla moich uczniów odwołania do okręgowych komisji edukacyjnych oraz jeżeli jest potrzeba również do komisji arbitrażu egzaminacyjnego.
 13. Darmowe zajęcia dodatkowe - uczniowie zapisani do mnie na zajęcia mają możliwość uczęszczania na zajęcia dodatkowe w formie 1h/tydzień (przed maturą częściej) (+podsumowanie i dodatkowa powtórka przed maturą - dodatkowe kilka godzin) - za darmo :)
 14. W czasie toku nauczania uczeń będzie miał do zrobienia około 2000 zadań + około 30 arkuszy maturalnych o wyższym poziomie.

Wymagam od maturzystów i innych uczniów sumienności i kładę nacisk na poprawne wykonywanie zadań oraz rozwiązywanie dużej liczby arkuszy maturalnych. W ten sposób uczeń przygotowuje się do  napisania egzaminu maturalnego bez stresu i ma pewność, że zawiera w odpowiedzi wszystko,  co wymagane w kluczu, oraz unika popełnienia błędów.

Korzystam z najlepszych  zbiorów zadań, materiałów oraz podręczników i aktualnej wiedzy szkolnej. Materiały, które uczeń przerabia na bieżąco, pomagają w  szybszym przyswajaniu wiedzy.  Nie wymagam od ucznia kupowania podręczników. Wszystkie potrzebne materiały drukuję i przynoszę na zajęcia (lub uczeń otrzymuje je online), dzięki czemu uczeń nie czuje natłoku ogromnej pracy domowej, a jest w stanie przerobić wszystko, co było zadane, i maksymalnie skrócić czas nauki.

Jako uczeń musisz wiedzieć, że nie będzie prosto, ale postaram się i  zrobimy wszystko, żeby maksymalnie skrócić i ułatwić przyswojenie całego materiału potrzebnego do napisania matury na wysoki i satysfakcjonując wynik.

Nie obawiaj się przyjścia do mnie z brakiem wiedzy i umiejętności biologicznych. Jestem właśnie od tego, żeby Cię wszystkiego nauczyć i nakierować do nauki własnej tak, aby przebiegała miło i efektywnie. Jedyny warunek, jaki musisz spełnić, to ambitne podejście do korepetycji i nauki. Wspólnie popracujemy nad motywacją, skupieniem, planowaniem nauki i celu, jaki chcesz osiągnąć, oraz nad organizacją Twojego czasu spędzonego na nauce.

Lekcje prowadzę od wielu lat wyłącznie:

- Online - Korepetycje prowadzone online nie różnią się praktycznie niczym od zajęć stacjonarnie, dlatego uczeń nie traci nic pomimo odległości.  Korzystam z interaktywnej tablicy i tabletu graficznego oraz udostępniam własny ekran dzięki czemu uczeń widzi dokładnie to co na bieżąco piszę lub pokazuję. Nie miałem do tej pory ucznia, który byłby niezadowolony z takiej formy prowadzenia zajęć. Dodatkowo zajęcia nie są "suchym" wykładem. Podczas zajęć cały czas trwa dyskusja związana z aktualnie przerabianym materiałem co nie pozwala się nudzić :) 

 

Zapraszam również na zajęcia grupowe

Zajęcia odbywają się:
- w trybie indywidualnym  2h / tydzień w przypadku zajęć indywidualnych dla maturzystów (100zł/h) (online)
- w trybie 1h / tydzień w przypadku klas niematuralnych (100zł/h) (online)
- w trybie grupowym zajęcia trwają 2h (90zł/h) (online)

- Prowadzę zajęcia również w grupach 2-10 osobowych . Forma ta bardzo fajnie sprawdza się w pracy kilku znajomych lub osób, które ja dobieram – działa to bardzo motywująco pod kątem przygotowania do zajęć, testów, matury, a także pozwala dogłębniej omówić niektóre pojęcia (kilka osób zawsze w sumie pyta o więcej zadań, tematów i zagadnień, więc pojawiają się dodatkowe kwestie, które omawiamy). Ponadto uczeń obserwuje, w jaki sposób odpowiada druga osoba, co zwiększa łatwość rozwiązywania zadań oraz sprawia, że powtarzane kwestie lepiej się utrwalają. Jeżeli chcesz uczyć się w tej formie i masz jakąś koleżankę/kolegę, którzy też chcieliby chodzić z Tobą na zajęcia, to daj mi znać. Obowiązuje wtedy też niższa cena za zajęcia.

Dodatkowym aspektem, z którego mogą skorzystać uczniowie są zajęcia trwające 1h raz w tygodniu. Zajęcia dodatkowe są darmowe dla każdego ucznia, który uczęszcza do mnie na zajęcia :)

 

Zapisy na korepetycje są aktualne. Zapraszam do kontaktu.

Numer telefonu: 698 – 826 – 217

Ze względu na napięty grafik w przypadku, gdybym nie mógł odebrać, proszę o SMS. Oddzwonię najszybciej, jak będzie to możliwe.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dariusz Fabian
Tadeusza 6
05-800 Pruszków
NIP: 5342466388

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Wyższa Szkoła Rehabilitacji - wydział Fizjoterapii
Magister
Fizjoterapia
10.2017 - 07.2024
Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego
Magister
Lekarski
10.2021 - 06.2022
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Biologia w szkole
10.2021 - 06.2022
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Chemia w szkole
10.2021 - 06.2022
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Przygotowanie pedagogiczne
09.2022 - 07.2023
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Zarządzanie w ochronie zdrowia
09.2022 - 07.2023
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Zarządzanie w biznesie
09.2022 - 07.2023
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Zarządzanie oświatą
09.2022 - 07.2023
Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie
Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
Kursy i szkolenia
02.2018
Radzenie sobie ze stresem
12.2018
Mnemotechniki – efektywne techniki przyswajania wiedzy i uczenia się z elementami treningu szybkiego czytania
01.2019
Czytaj jak GENIUSZ - trening szybkiego i efektywnego czytania
03.2019
Notuj jak GENIUSZ
05.2019
Odkrywanie talentów w edukacji
05.2019
Dydaktyka zarządzania czasem - nowoczesne techniki zarządzania czasem i organizacji pracy
05.2019
Efektywne metody nauczania - tworzenie i realizacja
05.2019
Pokonaj prokrastynację - jak przestać marnować czas i zmotywować się do pracy w skupieniu
07.2019
Praca z uczniem zdolnym
01.2020
Psychologia uczenia się
Doświadczenie
08.2011 - aktualnie
Korepetytor
05.2019 - aktualnie
Autor kluczy maturalnych
12.2021 - aktualnie
Recenzent arkuszy maturalnych NEURON

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 165
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2024

Pan Darek to niezwykle zorganizowany nauczyciel, który świetnie przekazuje wiedzę, często dzięki licznym ciekawostkom, mnemotechniką informacje łatwiej zapamiętać. Pan Darek jest wymagający, a jednocześnie na lekcji panuje miła atmosfera, każdy ma możliwość zadać pytania. Bardzo polecam lekcje biologi

avatar
Liwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2024

Zaczynałam naukę biologii od zera w październiku zeszłego roku i miałam wątpliwości czy dam radę nauczyć się do matury w maju na satysfakcjonujący wynik. No bo jak nadrobić 3 lata nauki w 8 miesięcy ? Zdecydowałam się na korepetycje, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze zajęcia są prowadzone w fajny i ciekawy sposób. Odpytywanie z materiału z poprzednich zajęć są motywacją do powtórek, dzięki czemu wiedza zostaje na dłużej. Poza przekazywaniem wiedzy biologicznej, Darek pokazuje sposoby jak SKUTECZNIE się uczyć i zapamiętywać. Muszę przyznać, że przez te zajęcia zmieniłam swoje podejście do Biologii. Zawsze ten przedmiot wydawał mi się jedynie teorią do wykucia, ale jest tu sporo rzeczy, które po prostu trzeba zrozumieć, ale i powiązać ze sobą. Widać, że Darek posiada spore doświadczenie w nauce maturzystów- zwraca uwagę na najważniejsze rzeczy i uczy w oparciu o podstawę programową. Zajęcia są wymagające, im bliżej matury tym bardziej, ale prowadzący potrafi także odpowiednio zmotywować. Udało mi się uzyskać satysfakcjonujący wynik, mimo tak krótkiego czasu nauki. Myślę, że lepiej trafić nie można !

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2024

Do Pana Darka trafiłem pózno, bo dopiero w grudniu po półtora rocznej przerwie od biologii. Wtedy własnie podjąłem decyzję o próbie poprawy wyniku z matury z biologii       ( będąc w trakcie studiów).
Po przejsciu całego kursu mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu przyszłemu maturzyście lub osobie która postanowi do owej matury podejść ponownie.
Zajęcia są jedyne w swoim rodzaju, zabawne, kompleksowe a co najważniejsze bardzo ciekawe. Pan Darek jest prawdziwym pasjonatem biologii a swoją pasją skutecznie zaraża swoich podopiecznych. Sama forma prowadzenia zajęć jest bardzo skuteczna, spotkania są dobrze zorganizowane. Cotygodniowa odpytka z zagadnień bieżących, liczne materiały udostępniane uczniom, ogromna ilość ciekawostek biologicznych które zapadają w pamięć  ,dodatkowe zajecia na których omawiane są problematyczne zadania czy tez możliwość kontakowania sie z Panem Dariuszem na bieżąco to wszystko zapewnia uczniom kompletne przygotowanie do egzaminu a dla osob sumiennie pracujących  wręcz gwarantuje osiągnięcie upragnionego wyniku.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2024

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje u Dariusza! W szkole nie przepadałam za biologią, ale Dariusz zaszczepił we mnie miłość do tego przedmiotu:) Zajęcia zawsze były świetnie prowadzone. Mieliśmy dokładnie przygotowany plan do matury - przerobiliśmy wszystkie działy, a po każdym dziale aby usystematyzować swoją wiedzę, przed zajęciami rozwiązywaliśmy test składający się ze 100 zadań. W ostatnich miesiącach do matury skupiliśmy się już tylko na rozwiązywaniu zadań maturalnych pod klucz, co było dla mnie bardzo pomocne. Podczas pisania oficjalnej majowej matury zauważyłam, że wiele zadań pokrywało się z tym co mieliśmy na zajęciach, dzięki czemu nic mnie na niej nie zaskoczyło. Oprócz super przygotowania, otrzymywaliśmy od Dariusza ogromne wsparcie. Dariusz jest nie tylko świetnym korepetytorem, ale też wspaniałym człowiekiem:)

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2024

Jeżeli szukasz solidnego przygotowania do matury z biologii to bardzo polecam zajęcia z Dariuszem. Po każdych zajęciach dostawaliśmy prezentacje z danych działów zawierające wszystkie wymagania maturalne. Trzeba było też dużo pracować we własnym zakresie (robić setki zadań maturalnych, ale dawało to efekty i nie było później zaskoczeń przy robieniu arkuszy) To z czego jestem najbardziej zadowolony po zajęciach to przede wszystkim solidne przygotowanie do matury oraz zafascynowanie biologią i chęć szukania samemu dodatkowych informacji z danych tematów. Ciężko jest znaleźć korepetytora który jest naprawdę zafascynowany tym czego naucza w taki sposób że po jakimś czasie nauki biologii zaczyna rozumieć się pewne schematy tego jak ona działa przez co nauka staje się znacznie prostsza. To co też ceniłem sobie w trakcie nauki to indywidualne podejście do każdego ucznia (zawsze można było napisać do Dariusza prywatną wiadomość jak miało się jakąś wątpliwość i za każdym razem pomagał oraz dawał dostęp do wielu pomocnych źródeł, przedłużał też zajęcia jak się zagadał:) ) Także jeśli szukasz zrozumienia biologii a nie tylko wkuwania informacji z podręcznika oraz solidnego przygotowania do matury to gorąco polecam :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2024

Miałam w planie zmienić rozszerzenie z biologii przed trafieniem na te korepetycje i nie mieć z nią nic wspólnego na studiach. Teraz wybieram się na medycynę. Darek zaraża swoją niesamowitą pasją do biologii na zajęciach, nie tylko realizując bardzo dobrze materiał potrzebny do przygotowania na maturę rozszerzoną, ale i urozmaica każdy temat niezmiernie ciekawymi historiami, czy to ze szpitali, czy z własnych przeżytych doświadczeń. Dzieli się ciekawostkami z dzisiejszego świata nauki i medycyny, które karmią ciekawość i sprawiają, że treści z zajęć zostają po prostu lepiej zapamiętane przez ucznia. Darek nie tylko realizuje materiał z biologii w szybkim tempie, ale też pokazuje, JAK się uczyć, co jest niezmiernie ważne. Oprócz omawiania materiału, największy nacisk nakładany jest na robienie zadań maturalnych, które stanowią najważniejszy element przygotowania na maturę. Darek wybiera różnorodne arkusze, by uczeń był przygotowany na naprawdę wszystkie typy zadań. Te korepetycje to coś więcej, niż zwykłe przygotowanie do matury.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2024

Bardzo polecam zajęcia grupowe z Panem Darkiem. Poziom zajęć jest wysoki, co mobilizuje ucznia do nauki. Zagadnienia maturalne są tłumaczone dokładnie. Pan Darek podczas omawiania danego działu zwraca uwagę na informacje, które są szczególnie ważne do matury. Uważam, że Pan Darek potrafi przekazywać uczniom swoją ogromną biologiczną wiedzę, ponadto robi to w sposób zrozumiały i interesujący. Warto zapisać się na zajęcia!!!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2024

Najlepsze korepetycje, jakie kiedykolwiek miałam!!! Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze. Materiał omawiany jest pod kątem matury z wykorzystaniem przykładów z życia codziennego, co ułatwia zrozumienie tematu. Dzięki zajęciom można nauczyć się odpowiadać na maturze “pod klucz”. Bardzo polecam!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2024

Polecam serdecznie, zajęcia bardzo ciekawe z dużą ilością przygotowanych przed pana Darka materiałów. Przy odpowiednim skupieniu można wynieść z tych korepetycji naprawdę dużo treści merytorycznych do matury ale nie tylko (również naukowe ciekawostki)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2024

Bardzo polecam Pana Darka. Zajęcia pozwoliły mi uzyskać satysfakcjonujący wynik z matury. Prowadzący zawsze służył pomocą w razie potrzeby. Widać, że zależy mu na uczniach i stara się zarazić wszystkich swoją pasją do biologii. Zajęcia zawsze były prowadzone w przyjaźniej atmosferze, dzięki czemu uczęszczanie na nie było samą przyjemnością. Pan Dariusz jest wymagający, co skutkuje wysokimi wynikami jego uczniów. Polecam każdemu!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2024

Bardzo polecam korepetycje grupowe z Panem Dariuszem.. Zajęcia były prowadzone w uporządkowany, ciekawy sposób i chodzenie na nie to była sama przyjemność! Zawsze można było liczyć na motywacje, wsparcie i dokładne wytłumaczenie tematu:) Polecam z całego serca, nie ma nad czym się zastanawiać!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2024

Bardzo polecam Pana Dariusza i grupowe korepetycje z biologii! Dzięki tym zajęciom zaczęłam uczyć się systematycznie oraz w końcu polubiłam biologię. Na zajęciach przekazywana była duża porcja wiedzy wraz z ogromem dodatkowych materiałów. Uważam że Pan Dariusz jest w 100% godnym polecenia korepetytorem, dzięki któremu udało mi się uzyskać bardzo satysfakcjonujący wynik na maturze!! :))

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2024

Bardzo polecam Dariusza. Podchodziłam do matury z biologii pierwszy raz po napisaniu matury 8 lat temu (mat-fiz). Oczywiście bałam się, że po takim czasie nie ogarnę nauki biologii, tym bardziej że jej nigdy nie lubiłam. Jak bardzo się myliłam… :D Dzięki Dariuszowi bardzo polubiłam się z biologią, dużo bardziej niż z chemią jak na początku myślałam. Lekcje z nim są bardzo przyjemne i tłumaczy wszystko w taki sposób, że ciężko nie zapamiętać. Dodatkowo jest świetnym motywatorem, mimo moich kilku kryzysów podeszłam do matury i napisałam ją naprawdę dobrze jak na to ile poświęciłam na szczerą naukę. Gdybym miała wybierać, wybrałabym jeszcze raz Dariusza, kurczę no bardzo polecam! Jeśli ktoś się zastanawia, to nie ma nad czym. Zapisywać i się uczyć! :D Polecajka!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2024

Zajęcia prowadzone są w ciekawy i uporządkowany sposób. Pan Dariusz jest profesjonalnym i rzetelnym korepetytorem. Całość jest bardzo dokładnie zorganizowana. Przykuwa szczególną wagę do przekazania wiedzy z wykorzystaniem przykładów z życia co znacząco ułatwia zrozumienie i zapamiętanie kłopotliwych zagadnień. Jeszcze nikt nie przekazał mi wiedzy z biologii w tak prosty sposób. Serdecznie polecam te zajęcia.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2024

Trudno znaleźć osobą, która byłaby lepsza w tym co robi, przygotowanie na najwyższym poziomie. Płacisz nie tylko za sam czas korepetycji, ale też za ciągłe wsparcie, masę materiałów, pomoc 24/7. Niezależnie od dnia i pory pan Dariusz nawet poza zajęciami odpisuje na wiadomości, rozwiewa wątpliwości, pilnuje wspólnego czatu dla uczniów. Stworzyła się fajna społeczność z innymi osobami, które uczyły się u Pana Dariusza. Zajęcia mają przemiłą atmosferę i widać ogrom pasji w tym wszystkim. Dziękuje i pozdrawiam z 1 roku lekarskiego <3

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2024

Bardzo polecam korepetycje u Dariusza. W czasie od września do maja w zeszłym roku przerobiliśmy całość materiału, zrobiłam ponad 2000 zadań maturalnych, zmieściliśmy powtórki oraz testy. To wszystko dało wynik na poziomie 90% i sama w to na początku nie wierzyłam. Zapisując się myślałam, że nie jestem w stanie przerobić tego wszystkiego w czasie jednego roku, ale regularność, której pilnował Dariusz pomogła siadać do biologii nawet w czasie gorszych dni. Dużo czasu poświęcone zostało na formułowanie właściwej odpowiedzi, która będzie idealnie trafiać w klucz. Polecam te korepetycje każdemu kto jest gotowy się zaangażować i poświęcić swój czas na zasuwanie, które daje wysoki wynik.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2024

Z całego serca mogę polecić zajęcia! To w jaki sposób są zorganizowane nie pozostawia pola do obijania się, Dariusz sprawnie motywuje pilnuje etapów pracy nad materiałem. Z własnej woli dorzuca darmowe zajęcia dodatkowe na których można omawiać zadania w każdej ilości. Teraz już kończę 1 semestr kierunku lekarskiego ale nadal bardzo miło wspominam całe przygotowanie do matury. Grupowa forma zajęć wprowadza luźną atmosferę i pomimo tego, że Dariusz cały czas dużo wymaga zajęcia są przyjemne.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2023

Uczyłem się z Darkiem do matury dwa lata. Przez całą swoją edukację współpracowałem z wieloma korepetytorami i nauczycielami. Nigdy przedtem nie trafiłem jednak na osobę, która byłaby tak dobrze przygotowana do zajęć i której zajęcia byłyby tak zorganizowane. To co jest napisane w opisie korepetytora jest na bieżąco i systematycznie wykonywane. Dariusz prowadzi kalendarze zajęć, udostępnia uczniom autorskie prezentacje, a mało tego jego praca z uczniem nie kończy się na godzinnych zajęciach raz w tygodniu. O każdej porze uczeń może zwrócić się do niego o pomoc. Ponadto potrafi on zaciekawić ucznia i wprowadzić go w tematy związane chociażby z kierunkiem jaki uczeń obrał w swojej edukacji. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Te zajęcia w dużej mierze przyczyniły się do osiągnięcia wyniku na maturze z biologii, który pozwolił mi studiować wymarzony kierunek lekarski. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Dariuszem - także te grupowe.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób. Widać ogromne zaangażowanie Pana Darka oraz jego pasję do biologii. Na zajęciach jest bardzo miła i luźna atmosfera. Pan Darek jest najlepszym nauczycielem jakiego poznałam, a korepetycje są milion razy lepsze niż lekcje w szkole:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2023

Darek wspaniale przygotowuje do egzaminu maturalnego z biologii. Otrzymałam od niego mnóstwo materiałów, zadań. Oferuje skany potrzebnych materiałów, podręczników, co bardzo ułatwia naukę. Wymaga przygotowania się na zajęcia, ale wszystko przebiega w spokojnej atmosferze. System powtórek przez cały rok jest bardzo mądrze rozplanowany, sprawia że musimy się nauczyć danego działu kilka razy i dzięki temu więcej informacji zostaje w głowie. Darek tworzy plan pracy na cały rok i pilnuje aby się go trzymać dzięki czemu można się skupić w 100% na nauce. Bardzo mu zależy żeby każdy jego uczeń i uczennica mieli łatwy dostęp do nauki i aby dobrze zdali maturę. Bardzo polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Zostałem świetnie przygotowany do matury z biologii. Dariusz świetnie wyjaśnia materiał i zachęca do zadawania pytań. Lekcje są rzetelnie przygotowane i nigdy nie nudzą. Polecam !

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Podobno umysł jest jak spadochron- działa tylko wtedy, gdy jest otwarty. Najlepsi nauczyciele to właśnie tacy, którzy potrafią otwierać umysły swoich uczniów. Bez wahania mogę przyznać, że Dariusz jest jednym z nich. Na jego zajęciach nauczyłem się zdecydowanie więcej niż w szkolnej ławce. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy, wszystko potrafi wytłumaczyć, na każde pytanie zna odpowiedź. Atmosfera była bardzo przyjemna- w przerwach od nauki i przerabiania materiału Dariusz znajdował czas na trochę głębsze poznanie swoich uczniów, przez co miałem wrażenie, że uczę się razem z kolegą, a nie Panem Profesorem, do czego przyzwyczaiła mnie szkoła. Oczywiście nie tylko nauczyciel liczy się w procesie nauki, ale również to jakie nastawienie ma do niego uczeń. Dariusz bardzo często Nam kibicował, pokazywał techniki przyswajania wiedzy, opowiadał o swoich doświadczeniach. Wszystko to dodawało siły do nauki i pomagało w niewątpliwie ciężkim roku przygotowań do matury.
Po tych wszystkich przygotowaniach do matury, mogę przyznać, że Dariusz to jeden z lepszych nauczycieli jakich spotkałem.
Polecam jego zajęcia z głębi serca, jestem pewny, że nie będzie to strata czasu ani pieniędzy.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Korepetycje u Dariusza to najlepsze co można wybrać jeśli chce się napisać maturę z biologii na wysokim poziomie. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy i widać, że Dariusz robi to z pasją,, zawsze odpowie na wszystkie pytania i wszystko logicznie wytłumaczy dzięki temu uczysz się biologii poprzez zrozumienie tematu a nie jego wkucie. Często opowiada historie związane z kierunkiem lekarskim, co sprawia że zajęcia są jeszcze bardziej interesujące. Dzięki Dariuszowi napisałam maturę na 80% i wiem, że bez jego pomocy nie byłoby to możliwe. Polecam z całego serca!!!!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Dariuszem! Spotkania z dobrze opracowanym planem nauki pozwalają świetnie przyswoić tematy niezbędne do matury. Na zajęciach można zarówno ugruntować wymaganą wiedzę jak i poznać wiele ciekawostek wykraczających poza maturalne schematy, dzięki czemu można lepiej zrozumieć i zapamiętać potrzebny materiał. Korepetycje godne polecenia!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Lekcje są przyjemne, jest bardzo miła i luźna atmosfera, ale jednak Darek jest też wymagający byśmy też przykładali się do lekcji. Darek tłumaczy w bardzo prosty sposób i pyta oczywiscie na każdej lekcji czy wszystko jest zrozumiałe.
Osobiście będę tęsknić za tymi lekcjami i POLECAM

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Darek jest niesamowitą osobę a w dodatku idealnym korepetytorem. Potrafi połączyć humor z wiedzą co jest wielkim atrybutem. Jeśli znowu miałbym pisać maturę z biologii nawet bym się nie zastanawiał kogo szukać jako korepetytora bo nikogo lepsze nawet bym nie znalazł. Darek jest super człowiekiem i korepetytorem z ogromną wiedzą. Polecam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2023

Zacznę od tego, że Darek to naprawdę fajna osoba. Od innych korepetytorów wyróżnia go nie tylko ogromna wiedza fachowa, lecz pasja związana z biologią, świetne rozplanowanie materiału, zaangażowanie i umiejetność przekazania jej w sposób przystępny dla nas śmiertelników i umie zarazić pasją do każdego tematu. Dobry korepetytor dla osób, które chcą też zrozumieć biologię a nie tylko nauczyć się jej bezmyślnie na pamięć. Polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2023

Maturę z biologii poprawiałem. Pierwszy wynik to 68%, a wiec stwierdziłem, że muszę znaleźć nowego korepetytora. Wybranie Darka było jedną z lepszych decyzji. Na lekcjach bardzo przyjemna i luźna atmosfera. Bardzo mi się podobały wszystkie anegdoty czy historie związane z kierunkiem lekarskim, który to jest moim marzeniem od dziecka. Bardzo dużą zaleta Dariusza jest ciągle nakłanianie do powtarzania wszystkiego na bieżąco poprzez testy czy zadania maturalne co bardzo dobrze zbiera i porządkuje cała wiedzę, której jest dość dużo:)). Wszystkie te rzeczy sprawiły że maturę napisałem na 90% i dostałem się na medycynę. Darka jako korepetytora bardzo serdecznie polecam każdemu, kto chce się dobrze przygotować do matury z biologii.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2023

Jeśli szukacie kogoś kto pomoże wam w świetnym przygotowaniu do maturki w mega atmosferze to dobrze trafiliście, na zajęcia chce się chodzić, wszystko jest bardzo dobrze przygotowane, momentami jest ciężko, dużo pracy, ale efekty to potem wynagrodzą. Bardzo polecam Darka, wybrałabym go jako korepetytora drugi raz bez wahania!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Nie spotkałem się z lepszym korepetytorem. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Dariusz jest najlepszym korepetytorem jakiego kiedykolwiek miałam. Jego zaangażowanie, ilość udostępnianych materiałów i motywacja sprawia, że nauka biologii idzie dużo łatwiej. Ponadto Dariusz jest ogromnym pasjonatem z biologii, dzięki czemu zajęcia nie były monotonne, gdyż Darek często dodawał od siebie jakieś biologiczne ciekawostki. Na początku września dostaliśmy dokładny plan wraz z linkami do zadań maturalnych, które należało systematycznie rozwiązywać i w razie problemów mogliśmy o nie zawsze zapytać na zajęciach dodatkowych, które były bezpłatne. Ponadto mieliśmy również prywatną konfe na messengerze na której również mogliśmy zadawać pytanie, które nigdy nie pozostawały bez odpowiedzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Darek doskonale wie, co należy zawrzeć w odpowiedzi aby zadanie zostało zaliczone i żeby punkcik na maturze wpadł. Zajęcia są nagrywane dzięki czemu można je odtwarzać i tym samym utrwalić wiedzę. Potwierdzam komentarz niżej, że Darek to jest giga kox bez którego nauka do matury z biologii dla mnie byłaby niemożliwa. Ponadto pomaga on bezpłatnie w odwołaniach do matury z biologii swoim podopiecznym. Ostatecznie z matury uzyskałam 85%, co pozwoliło mi bez problemu dostać się na kierunek lekarski. Serdecznie polecam każdemu!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Korepetycje były swietne. Informacje, które przekazuje korepetytor są kluczowe. Pan Dariusz bardzo dobrze wie co konkretnie jest wymagane, bez zbędnych informacji. Do każdej lekcji są przygotowane prezentacje, do których później można łatwo zaglądnąć. Korepetytor jest zawsze pomocny i zawsze odpowie na pytania. Na zajęciach panuje bardzo towarzyska i sympatyczna atmosfera, można się poczuć komfortowo. System jest bardzo dobrze zorganizowany, tematy zajęć wypisane po kolei i do każdego tematu przygotowane zadania maturalne, co bardzo ułatwia prace we własnym zakresie. Tempo czasami idzie szybko, jednak można się przywyczaić. Ja preferuje trochę wolniejsze tempo, jednak większość osób dobrze bardzo sobie radziło. Nie ma problemu z późniejszym wytłumaczeniem czegos co nie do końca weszło do głowy. Korepetytor ma imponująca wiedzę na temat biologii i nie tylko i bardzo fajnie łączy nauke z sytuacjami praktycznymi, przez co łatwo można kojarzyć i zapamiętywać.
Bardzo polecam korepetycje, jednak trzeba pamiętać ze samemu trzeba tez dużo pracowac, nikt nie osiągnie za ciebie sukcesu. Polecam!!!!!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Pan Dariusz jest świetnym korepetytorem. Nie dość, że jego wiedza jest ogromna, to doskonale wie jak ją przekazać w sposób zrozumiały i przystępny dla wszystkich. Wszystkie zajęcia są nagrywane i można je odtworzyć później drugi raz, co jest ogromnym ułatwieniem, a dysk i wspólna konwersacja stworzone dla uczniów są czymś po prostu genialnym. Bardzo podobało mi się w jaki sposób były rozplanowane zajęcia, jak była sprawdzana nasza wiedza i sposób sprawdzania zadań domowych. Co więcej, uczniowie nie są traktowani przez Pana Darka z góry i na zajęciach panuje przyjacielska atmosfera. O dziwo bardzo podobała mi się forma korepetycji grupowych, ponieważ było to dodatkową motywacją do nauki. Bardzo dobrze wspominam lekcje z Panem Darkiem i każdemu mówię, że ten korepetytor to giga kox. Nigdy nie miałam przyjemności pracować z kimś, kto byłby tak zorganizowany, pałał taką pasją do przedmiotu, o którym uczy i przy okazji umiał dobrze zmotywować do nauki nie pokazując przy tym ani kszty pogardy i niezadowolenia (niestety to się zdarza u niektórych nauczycieli, co bardzo demotywuje). Z całego serca i szczerze polecam Pana Darka. Jest to jedyny korepetytor, o którym opowiadałam znajomym i rodzinie z zadowoleniem, podziwem i uznaniem. Nie trafisz lepiej niż do Darka, gwarantuję ci to

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Kurs maturalny z biologi pozwolił mi świetnie zdać maturę i dostać się na wymarzone studia. Nigdy nie spotkałem nauczyciela, który z taką pasją i talentem podchodzi do uczniów jak Pan Dariusz. Z przyjemnością chodziłem na zajęcia, które rewelacyjnie przygotowały mnie do matury. Serdecznie polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Korepetycje z Darkiem to była moja najlepsza inwestycja w dobrze zdaną maturę. Zdecydowałam się na nie, ponieważ trudności sprawiały mi konkretne formy zadaniowe wymagane na egzaminie, a korepetycje całkowicie rozwiązały ten problem :) Świetnie przygotowane prezentacje ułatwiały i umilały naukę, a zajęcia prowadzone były w tak ciekawy sposób, że do utrwalania materiału siadało się z przyjemnością. Należy spodziewać się dużej ilości pracy i czasu poświęconego na rozwiązywanie arkuszy, ale systematyczność i zaangażowanie w zajęcia gwarantują wysoki wynik

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2023

Zdecydowałam sie na zdawanie matury z biologii nie mając rozszerzonej biologii w szkole, wybrałam Pana Dariusza i jestem bardzo zadowolona z przebiegu zajęć. Krótkie przerywniki w postaci historii z życia wziętych i ciekawych zdjęć dotyczących tematu zajęć nie pozwalały na nudę. Same zajęcia pozwoliły mi osiągnąć satysfakcjonujący wynik matury i dostanie sie na wymarzone studia. Bardzo polecam! ❤️

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Bardzo solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Zajęcia były przeprowadzane w sposób ciekawy, użyteczny i w bardzo przyjaznej atmosferze. Jeżeli zależy komuś na bardzo wysokim wyniku z matury z biologi- bardzo polecam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad zajęciami z Dariuszem. Solidne przygotowanie do matury, systematyczne powtórki oraz ciągła motywacja, aż do matury. Duża ilość materiałów na każde zajęcia przygotowana przez Dariusza i dziesiątki przerobionych matur pozwoliły mi na poprawienie swojego wyniku maturalnego:)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Zajęcia są bardzo dobrze prowadzone, wszystko jest zrozumiałe, a w razie pytań Darek na każde odpowie. Nawet mniej interesujące działy stają się ciekawsze i łatwiejsze do przyswojenia.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Zajęcia z Darkiem były dla mnie strzałem w dziesiątkę! Znacznie udało mi się dzięki nim podwyższyć wynik z matury z biologii! Od pierwszych zajęć Darek zaraził nas pasją do biologii, pokazał jak efektywnie sie uczyć, nie zrażając sie przy tym do sporej ilości materiału. Dodatkowo dzięki przygotowanemu planowi wiedziałam, ze ze spokojem wyrobimy sie z całym materiałem do matury, co dawało dodatkowy spokój przed egzaminem, czego brakowało mi w poprzednich latach… Każdemu bardzo gorąco polecam, Darek jest przesympatyczną osobą, wymaga ale przy tym wszystkim zawsze stara sie zrozumieć ucznia oraz można liczyć na jego pomoc :) Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Te korepetycje odbiegają od tych zwykle kojarzonych jako nudnych i nie rozwiewających wątpliwości. Zajęcia z Dariuszem prowadzone są w sposób ciekawy, a nawet okazuje się, że biologia wcale nie musi być trudna. Dariusz jest pomocny, zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy i opowiada. Po lekcjach nie ma się wrażenia niedosytu. Zajęcia są przyjemne, a w grupie wzajemnie się motywowaliśmy. Serdecznie polecam korepetycje z Dariuszem, gdyż pozwoliły mi na zdanie matury z wynikiem umożliwiającym mi dostanie się na wymarzony kierunek lekarski.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2022

Na zajęciach zawsze panowała miła atmosfera. Zajęcia z Dariuszem sprawiały budziły we mjie nowa ciekawość do nauki biologii. Nawet trudne i skomplikowane zagadnienia były przedstawiane w sposób zrozumiały dla każdego. Na zajęciach można zawsze zadawać najróżniejsze pytania związane z biologią i zadaniami do zrobienia. Serdecznie polecam każdemu kto chce się przygotować do matury z biologii

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Na zajęcia z biologii z Dariuszem trafiłam dopiero w środku października po negatywnych doświadczeniach z innymi korepetytorami. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że była to dobra decyzja. Pozytywnie zaskoczyły mnie zarówno szczegółowo dopracowane kwestie organizacyjne, bogata zawartość merytoryczna zajęć, duża ilość materiałów do samodzienej pracy i przede wszystkim przyjemna atmosfera na zajęciach. Poczucie humoru Dariusza sprawiało, że nawet najbardziej monotonne tematy były znośne, a nawet stawały się ciekawsze. Formuła zajęć, testy sprawdzające po każdym dziale i obowiązek robienia zadań z CKE, zobowiązują do regularnej nauki, dzięki czemu nie pojawiają się zaległości. Pomimo tego, że nie miałam większych problemów ze zrozumieniem zagadnień z zakresu maturalnego, dużo wyciągnęłam z tych zajęć - przede wszystkim usystematyzowałam wiedzę i zaczęłam zwracać uwagę na kluczowe elementy pojawiające się na maturze ( było to możliwe dzięki dużemu doświadczeniu Dariusza i jego dbałości o szczegóły oraz temu, że wyczerpująco omawiał wymagania klucza maturalnego). Dodatkowo, uczniowie są dobierani w grupy, dzięki czemu, tempo i forma przekazywania wiedzy są odpowiednio dostosowywane do poziomu grupy. Będę bardzo miło wspominać te korepetycje i poznane na nich osoby. To między innymi dzięki nim uzykałam na maturze z biologii 95%, który umożliwił mi dostanie się na każdy z wybranych kierunków:) Szczerze polecam każdemu kto planuje pisać maturę z biologii.

avatar
Dobrawa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2022

Z ręką na sercu muszę przyznać, że korepetycje z Dariuszem są najlepszym sposobem na naukę przed maturą. To, w jaki sposób Dariusz tłumaczy zagadnienia, wymyśla skojarzenia, które bardzo łatwo trafią do każdego, jest niesamowitą formą przyswajania wiedzy. Z zajęć tych wyniosłam więcej niż ze szkolnego podręcznika, co bardzo ułatwia napisanie matury. Sprawdzanie naszej wiedzy na każdych zajęciach motywowało mnie do systematycznej nauki. Dariusz ma ogromną wiedzę, którą przekazuje swoim uczniom w niebanalny sposób.

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Miło mi być na tej stronie w gronie osób z najwyższym wynikiem z matury 2022. Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie współpraca z Dariuszem. Zajęcia wspominam jako przede wszystkim czas wypełniony ogromną dawką wiedzy, ale też w pewien sposób zabawy. Bez żadnych obaw mogliśmy zadawać pytania na przeróżne biologiczne tematy i dyskutować o nich w grupie. Zaangażowanie Dariusza w zajęcia obowiązkowe, dodatkowe i także konwersację na messengerze przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Każde zajęcia były rozplanowane od początku do samego końca, wiedzieliśmy co na dane zajęcia trzeba umieć - tutaj nie było zmiłuj się i byliśmy z tego odpytywani. Przerobiliśmy mnóstwo arkuszy maturalnych, a także jeśli ktoś chciał miał możliwość dodatkowych zadań :) Jestem ogromnie wdzięczna, że natrafiłam na tak świetnego korepetytora i dzięki temu mogę rozpocząć wymarzone studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na żywo i będziemy mogli uczcić wspólny sukces.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Zajęcia bardzo mi się podobały, zawsze były bardzo dobrze i dokładnie przygotowane, co znacznie ułatwiało zapamiętywanie danego materiału, a dostęp do prezentacji umożliwiał jego utrwalenie po zajęciach. Dariusz zawsze potrafi wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia bardzo dokładnie, co dodatkowo ułatwia ich zapamiętywanie. System zajęć oraz ich organizacja pozwalają na rozwiązywanie wielu zadań maturalnych ułatwiając pisanie pracy maturalnej i przerobienie całego materiału przed czasem. Dariusz wspaniale motywuje do pracy, a zajęcia prowadzi w spokojnej i miłej atmosferze, przez co matura staje się mniej stresująca. Nigdy nie trafiłam na tak wspaniałego korepetytora, który zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Pan Dariusz ma świetne podejście do nauczania biologii. Dzięki naszej owocnej współpracy niedość, że pokochałam biologię to jeszcze dostałam się na Warszawski Uniwersytet Medyczny! Lekcje wspominam bardzo dobrze, a pracę i zaangażowanie jakie Pan Dariusz wkładał w chęć przekazywania wiedzy zawsze mnie motywowały i będą motywować w dalszej przygodzie z nauką! Jestem wdzięczna za to, że miałam możliwość uczęszczania na te zajęcia i z głębi serca polecam je każdemu!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Sposób przygotowania iście mistrzowski. Nigdy nie pomyślałabym, że zajęcia mogą być tak przyjemne i jednocześnie wymagające. Atmosfera przyjacielska a głowa od wiedzy parowała za każdym razem. Zrobiliśmy mega dużo materiału i ze spokojem mogłam podejść do matury co owocowało wynikiem 92% i pierwszą listą na lekarski na uczelnie gdzie składałam. Jestem ogromnie wdzięczna za cały rok pracy, motywację, pomoc w każdej chwili, wsparcie i ludzkie podejście! Bezapelacyjnie poszłabym na te zajęcia ponownie i już za nimi tęsknię! Polecam wszystkim z całego serca!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Dzięki Darka korepetycjom nie dość, że dobrze przygotowana poszłam na maturę to zajęcia bardzo otworzyły mi oczy na otaczający nas świat. Już na początku nauczania widziałam pasję i zaangażowanie abym zdała egzamin na najlepiej jak potrafię. Uczestniczenie w tych korepetycjach było bardzo przyjemne i polecam je każdemu, nawet osobom które tak jak ja chcą w rok nauczyć się całego materiału.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Dzięki korepetycjom u Darka, udało mi się bardzo podwyższyć moje wyniki z matur, dzięki niemu również dostałam się na kierunek o którym zawsze marzyłam, dostęp do materiałów jakimi dzieli się z uczniami, powoduje, że przed pójściem na egzamin, nie pojawiają się jakiekolwiek obawy braku przerobienia czegokolwiek, materiał jest solidnie przygotowywany, a sposób nauki Darka sprawia, że z chęcią przygotowywałam się na każde z zajęć, dostęp do prezentacji i matur pozwala na uczenie się w odpowiedniej ilości i na spokojnie zdążyliśmy przed maturą zrobić wszystkie potrzebne rzeczy, również zrobiliśmy pod koniec pare nadprogramowych zagadnień, dzięki czemu nic nie zaskoczyło mnie na maturze, śmiało wszystkim polecam zajęcia z Darkiem, bo naprawdę wielki szacun za umiejętności w przygotowaniu i do tego przemiłej i fajnej atmosferze podczas wspólnej pracy ❤️ gorąco polecam ❤️

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Lekcje są prowadzone z prawdziwą pasją, którą Darek dzieli się z nami już od pierwszych zajęć. Nadal podziwiam ogrom pracy, jaki wkłada w przygotowywanie swoich uczniów do matury. Jestem niesamowicie wdzięczna, że udało mi się trafić na tak wspaniałego korepetytora, który pomógł mi w dostaniu się na wymarzony kierunek.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Zajęcia z biologii były dla mnie czystą przyjemnością, Dariusz zawsze oprócz bycia przygotowanym do każdych zajęć, potrafił zaciekawić nas nawet najnudniejszymi tematami i przedstawić je w interesujący sposób. Bardzo ceniłam sobie, że stale wymagane i sprawdzane było nasze przygotowanie do zajęć, przez co omawiane tematy były zrozumiałe i można było dużo z nich wynieść. Te wszystkie składniki pozwoliły mi w rok poprawić maturę na wynik umożliwiający mi dostanie się na wymarzone studia i jedyne czego żałuję, to że nie zdecydowałam się na zajęcia z Darkiem rok wcześniej. Wszystkim serdecznie polecam te korepetycje, dzięki nim na nowo pokochałam biologię i zdobyłam motywację aby nieustannie uczyć się i pracować na realizację swoich marzeń.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2022

Zajęcia z Dariuszem są jednym z najlepszych wspomnień jakie posiadam. Korepetycje przez niego prowadzone są wyjątkowe, bardzo dużo objaśniają, jeżeli chodzi o bardziej skomplikowane pojęcia w nauce z biologii. Jak na tak pozytywną i pracowitą osobę, dużo wymaga od swoich uczniów ale dzięki temu można zauważyć swój własny progres. Ja osobiście bardzo dużo nauczyłam się na zajęciach na których uczestniczyłam. Jeżeli bym mogła to naprawdę bym się zdecydowana na nie po raz drugi. Poznałam bardzo fajne osoby oraz posiadałam bardzo dużo motywacji do działania ku mojemu celowi. Jeżeli jesteś zainteresowany by zdecydować się na zajęcia pozwalające rozwijać się ku wymarzonemu wynikowi z biologii z całego serca mogę ci go polecić. Jest to wspaniała osoba, która potrafi dodać dużo otuchy oraz dodać ci energii do działania. Dariusz pomimo wymagań wobec swoich uczniów, jest bardzo ciepły i wyrozumiały. Wraz z podopiecznymi, chcę spełnić ich marzenia i nie pozwala im się poddawać. Zawsze jest do dyspozycji i zachęca do wspólnej współpracy również na bardzo dobrze zorganizowanych zajęciach dodatkowych. Podsumowując, jeżeli chcesz dążyć do własnych celów, z całego serca polecam ci zajęcia z jednym z najlepszych korepetytorów jakich znam.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2022

Lekcje prowadzone są w zaciekawiający sposób oraz w miłej atmosferze, przez co korepetycje odchodzą od schematu powszechnie znanych jako nudnych i prowadzonych na siłę. Rzadko znajduje się osobę, która tak bardzo poświęca się swojej pracy. Dariusz jest osobą pomocną, która zawsze wytłumaczy i pomoże zrozumieć zagadnienie, natomiast również wymagającą, co pozwala na lepsze zorganizowanie czasu do nauki i mi przyniosło owocne ponad 80%. Zajęcia z Dariuszem to przyjemność i polecam każdemu, kto chciałby spojrzeć na biologię z innej perspektywy.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2022

Dariusz jest najlepszym korepetytorem i nauczycielem którego przyszło mi spotkać. Lekcje z nim były samą przyjemnością, prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze. Zaangażowanie jakie wkłada w przygotowanie swoich uczniów do matury jest niesamowite. Można liczyć na pomoc w wielu aspektach, nie tylko czysto naukowych ale też wsparcie psychicznie. Jest to nauczyciel któremu realnie zależy na uczniach. Ilość pracy jaką Dariusz wkłada w zajęcia z biologii jest godna podziwu! Ma ogromną wiedzę w wielu aspektach, odpowie na każde pytanie. Lekcje z nim sprawiają że jeszcze bardziej zaczynasz interesować się biologią i medycyną. Daje bardzo dużą motywację swoim uczniom do nauki i do osiągania swoich celów. Każdemu kto szuka dobrego przygotowania do matury z biologii polecam Dariusza z całego serca!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Pan Darek bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie niezrozumiałe zagadnienia oraz udziela cennych rad dotyczących zadań maturalnych. Każde zajęcia są starannie przygotowane, każdy uczeń ma dostęp do prezentacji i zadań maturalnych. Zawsze można Go o wszystko zapytać i rozwiać wszelkie wątpliwości! W dodatku jest przemiłą osobą, więc lekcje z Nim są czystą przyjemnością. Serdecznie polecam!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Polecam każdemu, bo to nie są zwykłe korepetycje, to o wiele więcej. Na zajęciach tak naprawdę nauczyłam się najbardziej odpowiadającego mi wymiaru nauki. Okazało się, że na zajęciach grupowych panowała przyjazna atmosfera i ZDROWA rywalizacja. System nauki motywuje, a Dariusz pomaga, tłumaczy i nadzoruje wszystko bardzo dokładnie. On sam posiada ogromną wiedzę, która pozwala na zaspokojenie i odpowiedzenie na wszystkie pytania uczniów. Tak naprawdę to dzięki niemu nabrałam pasji do biologii. Ostatecznie, dzięki korepetycjom i motywacji do nauki zdałam maturę na 92%. Do matury podchodziłam na spokojnie. Bardzo serdecznie polecam wszystkim, którzy nie chcą tylko kuć, a czerpać przyjemność z nauki.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia wszystkim osobom, które chcą się solidnie przygotować do egzaminu z biologii. Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera, wszytko zawsze jest dokładnie i na spokojnie tłumaczone (nawet jeżeli pytanie pada po raz 5 ;)). Ogromnym plusem są również dodatkowe lekcje , dla wszystkich kursantów, na które można przyjść i posłuchać pytań innych osób czy sprawdzić zrobione przez siebie zadania maturalne. Darek świetnie motywuje do pracy, a dzięki tworzonym przez niego planom przerabianie zadań do matury jest znacznie ułatwione. Gdybym miała podchodzić do matury jeszcze raz, na pewno ponownie (bez zawahania) wybrałabym te same korepetycje!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2022

Zacznę od tego, że korepetycje z Dariuszem to sama przyjemność, zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, co świadczy o ogromnej wiedzy korepetytora. Na początku zastanawiałam się, czy zajęcia online w grupie są dla mnie, ale szybko przekonałam się, że to świetne rozwiązanie, bo mogliśmy dostosowywać godziny odpowiadające każdemu. Zdarzały się nawet zajęcia o bardzo wczesnych porach i nawet wtedy zmotywowana, i pełna sił rozpoczynałam dzień z biologią. Ogromnym atutem tych zajęć jest cały plan stworzony przez nauczyciela, dzięki temu ma się poczucie, że wszystko jest pod kontrolą i krok po kroku, jeśli tylko będziecie podążać za tym, to osiągniecie upragnione rezultaty. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, często wykorzystywanie skojarzeń, które ułatwiają naukę, z czasem wszystko zaczyna łączyć się w całość, a nawet wzbudzać coraz większą ciekawość. Dużym ułatwieniem jest dostęp do wielu materiałów autorskich, ale także podręczników i ćwiczeń. Darek poza wiedzą ma też dar do jej przekazywania, indywidualne podejście i w bardzo efektywny sposób potrafi zmotywować każdego. Zanim podjęłam decyzję o pisaniu matury z biologii, usłyszałam, że nie da się pracować na pełen etat, pisać w tym czasie magisterki i dodatkowo jeszcze przygotowywać do matury z biologii, więc teraz mogę potwierdzić, że jest to możliwe, a co więcej można w tym trybie napisać maturę na ponad 80%. Z tymi korepetycjami niemożliwe staje się możliwe <3 Polecam serdecznie każdemu, kto ma cel i chce włożyć w to trochę pracy, a resztą zajmie się juz Dariusz i sukces murowany.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Nigdy nie miałam tak dobrego korepetytora. To moje pierwsze korepetycje po których naprawdę widziałam duży progres i zmianę podejścia z mojej strony do nauki tego przedmiotu. Nie dość, że przygotował mnie świetnie do matury i uzyskałam wynik, którego w życiu się nie spodziewałam, to dodatkowo zmienił moje spojrzenie i zwiększył zainteresowanie dziedziną jaką jest medycyna. Świetnie przygotowane materiały, prezentacje, zadania, matury wszystko od A do Z oraz forma w jaką wiedza była nam przekazywana na najwyższym poziomie, a to wszystko z humorem i dystansem. Jeden z ciekawszych i bardziej inspirujących ludzi z jakimi miałam styczność. Niezwykle motywujący człowiek, którego szczerze wszystkim z głębi serca polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Dariusz to bardzo skrupulatny korepetytor. Dokładnie wie jak dobrze przygotować ucznia do matury!!! Prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy. Posiada dużo materiałów dodatkowych i wskazówek jak uczyć się łatwiej i efektywniej. Widać, że wkłada w te zajęcia bardzo dużo siły i serca <3
Z pomocą Dariusza dałam radę opanować cały materiał do matury z biologii jednocześnie pracując i wychowując syna. Polecam!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Serdecznie polecam, świetne przygotowanie do każdych zajęć. Materiał przedstawiony jasno i do zrozumienia. Bardzo dobra organizacja

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Zanim zaczęłam zajęcia byłam sceptycznie nastawiona czy od września do maja jest możliwe przygotowanie się do matury z biologii, jednak z Dariuszem okazało się to jak najbardziej możliwe. Zajęcia są prowadzone w taki sposób ze każdy zainteresuje się biologią, każda niejasna kwestia jest tłumaczona aż do skutku. Nie jest to sama teoria, ale także omawianie zadań maturalnych tak aby poprawnie formułować odpowiedzi. Kurs jak najbardziej mogę polecić każdemu, nie tylko osobom mającym już biologię w szkole, ale także tym którzy przygotowują się do matury od zera.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Serdecznie polecam korepetycje z Dariuszem każdemu, komu zależy na zrozumieniu i polubieniu biologii, oraz na wysokim wyniku egzaminu maturalnego z tego przedmiotu.
Dariusz, poza swoją ogromną wiedzą, posiada także świetne umiejętności jej przekazywania innym osobom, co znacząco wpływa na jakość zajęć i ilość wyciągniętych z nich informacji.
Zajęcia są organizowane na najwyższym poziomie, angażują one każdego do brania w nich czynnego udziału. O wszelkie problemy zawsze można pytać i uzyskać odpowiedzi. Korepetycje z Dariuszem pomogły mi zdobyć na egzaminie maturalnym satysfakcjonujący mnie wynik, mimo że biologii uczyłem się dopiero od września w klasie maturalnej, co tylko pokazuje jakość prowadzonych zajęć i możliwości jakie one oferują.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Nigdy nie sądziłam, że korepetycje z biologii mogą być ciekawe. Zawsze wydawało mi się ze będzie to wyglądać tak jak w szkole, czyli zwykle nudne wykładanie materiału. Zapisałam się jednak na korepetycje u Dariusza i od razu spodobała mi się jego organizacja. Plan nauki na cały rok, oddzielny dysk, pełno zadań, matur, wszystko dokładnie rozpisane. Zajęcia dodatkowo były bardzo bardzo ciekawe. Pamietam, jak wracałam ledwo żywa ze szkoły i miałam umówione korepetycje z biologii. Mimo mojego zmęczenia, złego nastawienia, zawsze po lekcji z Dariuszem rozłączałam się w dobrym humorze. Dariusz wkłada całe serce w korepetycje, motywuje, udziela rad na wszystkie problemy, o każdej porze pomaga, dba o zdrowie także psychiczne ucznia. Przedstawia on także wiedze maturalna w sposób bardziej życiowy, oprócz suchej wiedzy możemy się nauczyć wielu ważnych rzeczy. Oprócz tego ze zawdzięczam Dariuszowi moje 87% z biologi na maturze, jestem mu wdzięczna za całe wsparcie, które mi okazał. Bardzo polecam! Każdy kto chce zdać maturę na bardzo wysokim poziome a dodatkowo poznać ciekawsza stronę biologii, niż ta co znajduje się w podręczniku, powinien zapisać się do Dariusza

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo profesjonalne przygotowanie.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Przyznaję otwarcie, że korepetycje z Dariuszem były dla mnie przyjemnością. Dariusz potrafi zaciekawić ucznia danym materiałem, przystępnie wyjaśnić uczniom niezrozumiałe zagadnienia oraz jak tę wiedzę przekazywać - również z dozą humoru, czego uczniowie bardzo oczekują, a przecież nauka biologii wcale nie musi być nudna i polegać wyłącznie na czytaniu książek. Sukces na maturze polega jednak na współpracy ucznia z nauczycielem, dlatego w pracy z Dariuszem niezbędne jest nie tylko wzajemne zaufanie, ale także masa wyrzeczeń i wytrwałość w dążeniu do celu. Potrzeba nam więcej takich nauczycieli z pasją jak Dariusz. Jeżeli marzycie o studiach medycznych i chcecie uzyskać wysoki wynik na maturze z biologii, to serdecznie polecam Wam korepetycje z Dariuszem!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo mocno polecam korepetycje z Dariuszem, nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem ze strony korepetytora, rozwiązaliśmy tak dużo zadań i omówiliśmy tak dużo zagadnień, że praktycznie nic mnie nie zaskoczyło na tegorocznej maturze. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna i można z nich naprawdę dużo wynieść, a wyniki z matur mówią same za siebie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Świetny korepetytor z dobrym podejściem do ucznia. Dostęp do prezentacji obejmujących cały materiał znacznie ułatwił powtórki i naukę do matury. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, a na maturę szłam dobrze przygotowana.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Nikt inny nie wkłada tyle serca w zajęcia co Dariusz. Zawsze przygotowany na 100% i gotowy odpowiadać na wszelkie nasze pytania Zajęcia bardzo dużo mi dały. Polecam ze szczerego serca

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo polecam te zajęcia. Idąc na maturę czułam się spokojna i przygotowana, że z pomocą Dariusza zrobiłam wszystko co możliwe, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Również kontakt z prowadzącym jest bardzo dobry, zawsze jest pomocny, a gdy masz jakieś pytania rozwiewa twoje wątpliwości. Myślę że bez tych korepetycji nie udało by mi się napisać tak dobrze matury. Dziękuję za cały rok i ogrom włożonej pracy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Jeżeli poszukujesz dobrego korepetytora od biologii to Dariusz Fabian jest świetną opcją. Bez jego korepetycji nie miałabym co liczyć na dobry wynik z matury z tego przedmiotu.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Dariusz przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, podczas zajęć można usłyszeć dużo ciekawostek i skojarzeń biologicznych dzięki którym dużo łatwiej zapamiętać materiał. Sposób prowadzenia korepetycji zachęca do nauki, a w razie problemów z jakąkolwiek częścią materiału Darek służy pomocą o każdej porze. Wiem, że gdyby nie te korepetycje na pewno nie uzyskała bym takiego wyniku na maturze. Polecam każdemu kto chce uzyskania satysfakcjonujący wynik.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo dobre korepetycje. Kontakt z uczniem naprawdę robił robotę. Lekcje świetnie przygotowane. Bardzo pomogły uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Korepetycje z Dariuszem to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w kierunku walki o swoje marzenia. Nauka biologii stała się przyjemnością zajęcia były prowadzone z ogromną dokładnością zwracał uwagę na szczegóły a przede wszystkim czuć w nich było pasje i zaangażowanie , każdy z uczniów miał dostęp do dysku z prezentacjami przygotowanymi przez Darka osobiście, zbiorami zadań czy też maturami co nie generowało dodatkowych kosztów.Na początku spotkania zawsze byliśmy odpytywani z pytań z czatu co dodatkowo utrwalało wiedzę z poprzednich zajęć. Pozwalało to na efektywne przygotowanie do matury. Fajnym dodatkiem była też stworzona grupa gdzie mogliśmy o każdej porze dnia i nocy zadać pytanie na które Dariusz spieszył z pomocą jako biologiczne pogotowie . Każdego ze swoich uczniów traktuje indywidualne, w chwili zwątpienia można liczyć na jego realną pomoc, poświęca swój prywatny czas aby zapewnić psychiczne wsparcie.Co udowadnia,że zależy mu nie tylko na najlepszym przygotowaniu ale też zwraca uwagę na problemy swoich uczniów.Przekazuje ogrom życiowej wiedzy która zmienia schematy myślowe już na dalsze życie :)
Jest wspaniałym człowiekiem i autorytetem dla innych. Po 10 miesiącach spędzonych na jego zajęciach chyba najlepszą recenzją jest to,że na maturze nic nie zaskoczyło swoją treścią bo wszystko było omawiane na spotkaniach. Zajęcia pozwoliły mi uwierzyć w siebie i otworzyły furtkę do drzwi o których kiedyś mogłabym tylko pomarzyć :)
Serdecznie polecam, Dariusz to biologiczny anioł stróż ❤️ każdy kto zdecyduje się na jego zajęcia nie pożałuje

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Polecam, korki bardzo mi pomogły

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Korepetycje z Darkiem to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Myślę, że nie znalazłabym lepszej osoby, która mogłaby pomóc mi przygotować się do matury. Każde zajęcia były niezwykle efektywne, z których zawsze dużo zapamiętywałam. Darek bardzo jasno tłumaczy, na wiele sposobów i do skutku. Jest niezwykle motywującą i pełną pasji osobą. Korepetycje warte każdego grosza i jeśli ktoś ma ambicje na wysoki wynik to tylko z nim.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2022

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panem Dariuszem, wszystko zrozumiale dokładnie i w cierpliwy sposób wytłumaczone, prezentacje podsyłane po każdych zajęciach, dodatkowe materiały, ogromna ilość zadań do zrobienia, wracanie do wiedzy z poprzednich zajęć i super płynne łączenie tematów co pozwalało dokładnie wszystko utrwalić i zapamiętać. Nie ma stresu, zajęcia w luźniej atmosferze, z dawką humoru i ciekawymi przykładami przez co spojrzałam na biologię z innej perspektywy i zobaczyłam, że to nie tylko suche zakuwanie bez końca. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i uważam, że lepiej trafić nie mogłam, polecam serdecznie :D

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Darek niewatpliwie ma ogromną wiedzę z biologii oraz dar do zarazania oraz zainteresowania się zdobyciem jej przez innych. Widać że nauczanie to jego pasja przez co jakość zajęć stoi na najwyższym z możliwych poziomów. Absolutnie Polecam

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Polecam, Darek ma pojęcie i dar do przekazywania wiedzy. Widać, że biologia jest jego pasją, którą dzieli się z innymi.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Do Dariusza trafiłam z polecenia i był to strzał w dziesiątkę, przygotowywałam się z jego kursem cały rok mając wcześniej niedużą wiedzę z biologii. Zobaczyłam po kilku zajęciach, że to możliwe i że coraz więcej rozumiem i pamiętam. Nie są to zajęcia dla leniwych, nauczyciel przygotowany w 100% na każdych zajęciach a do tego pomiędzy zajęciami zawsze można było o coś podpytać a żadne pytanie nie zostawało bez odpowiedzi. Całe zajęcia zmuszają do myślenia, jest motywacja do pracy po zajęciach. Jako jedyna osoba z klasy napisałam maturę powyżej 90% i uważam to za wspólny sukces, bo bez tych zajęć na pewno nie dałabym rady tak dokładnie wstrzelić się w klucz maturalny. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Podpisuje się pod opiniami o Darku. Zajęcia zostały mi polecone przez znajomą która jest już na studiach medycznych, zdecydowanie warto. Doskonałe przygotowanie do zajęć, wymaganie tego samego od ucznia. Dariusz motywuje do systematycznej nauki i nie ma lekko, ale ostatecznie jest skutecznie. Wynik poprawiony w rok z 37% na 88%. Same zajęcia są fajne przyjemne i luźne, ale jednak bardzo dokładne, mogłam o wszystko zapytać i czułam wsparcie, że w każdym momencie mogę pojawić się na zajęciach dodatkowych i podpytać o dodatkowe rzeczy. Bardzo miło wspominam zajęcia i szkoda, że już się skończyły. Świeża studentka kierunku lekarskiego. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Bardzo polecam. Chciałem szczerze napisać jak bardzo zaprzyjaźniłam się z tymi zajęciami i polubiłam z Darkiem. Ma on genialny kontakt z osobami, które uczy. Ogromne wsparcie na każdym etapie, i nawet poza zajęciami mogłam zawsze zapytać o coś, dopytać na zajęciach czy na dodatkowych i miałam takie poczucie ze gdyby się wydarzyło coś z czym nie mogę sobie poradzić to wiem, że Darek dałby radę odpowiedzieć, pomóc. Dawało to ogromny spokój w przygotowaniu, do matury którego brakowało mi wcześniej. Wsparcie, motywacja, pilnowanie tego co mamy zrobić, wielokrotne sprawdzanie tej wiedzy i kolejna powtórka i zadania, cały czas się działo, ale było to tak ułożone, że nie można było się pogubić, bo zawsze był rada jak co zrobić. Super był również wspólny czat, na którym mogliśmy się poznać, i poodpowiadać sobie nawzajem na dane problematyczne kwestie i zagadnienia, dało mi to sporo wsparcia. Dodatkowo aspekty związane z tym jak się uczyć i jak organizować czas pokazały mi, że wcale nie trzeba siedzieć nad książka godzinami i od tamtej pory zaczęłam robić to przemyślanie wydajnie a Darek to korygował. Przełożyło się to wszystko na pełne skupienie przed maturą, nadrobienie, podciągnięcie się i napisanie na wynik wystarczający na lekarski na każdej polskiej uczelni. Wielki podziw dla Darka, bo w moich momentach słabości potrafił zmotywować. U Darka wszystko z tej biologii ma swoje miejsce, to niesamowite jak wiele faktów można łączyć w ten sposób. Zdecydowanie NAJLEPSZY korepetytor na jakiego trafiam w życiu. Dodam tylko na koniec, że oddzielnym atutem jest ogromne wsparcie w sprawie zrozumienia rekrutacji, progów na uczelnie, opinie o uczelniach, pisania wglądów, odwołań itd. (mam wrażenie ze Darek zna po prostu to wszystko jak nikt inny) Dziękuję, że mogłam zawsze o wszystko zapytać. Wszystko jest tutaj tak kompletne (spotkania, godziny, materiał, powtórki, matury, prezentacje, dyski wsparcie itd.) że wątpię ze da się znaleźć drugą taką osobę w Polsce. Dzięki!!!!!!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Korepetycje z Darkiem są naprawdę solidnie przeprowadzane. Na zajęciach jest wspaniałą atmosfera. Wspiera uczniów nie tylko w nauce biologii ale też, stara się wspierać mentalnie. Uważam że gdyby nie korepetycje z Darkiem nawet nie podjęła bym próby napisania matury. Jest bardzo wyrozumiały ale też stanowczy. Wspaniały korepetytor, polecam każdemu kto chce przygotować się dobrze do matury. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2021

Korepetycje z Dariuszem to była ogromna pomoc w przygotowaniach maturalnych. Osoba wymagająca ale nie taka u której na zajęciach czuje sie nieprzyjemną presję. Mimo, że czasami pojawiały się epizody "nic mi się nie chce", to po zajęciach odzyskiwałam siły i chęci do nauki. Jeśli ktoś potrzebuję połączenia przyjemnego z pożytecznym to szczerze mogę Go polecić.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2021

Darek podchodzi bardzo indywidualnie do ucznia. Zajęcia prowadzi w kapitalnej atmosferze, jest też bardzo wymagający.Tłumaczy wszystko jak młodszej siostrze. Jest bardzo otwartą i ciepłą osobą, która służy radą nie tylko podczas korepetycji. Nie sposób przy nim nie polubić biologii. Nigdy nie miałam tak dobrego nauczyciela i każdemu takiego życzę!

avatar
Marina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Z czystym sumieniem polecam korepetycje z Panem Dariuszem. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. To świetny korepetytor, który wie na co szczególnie zwrócić uwagę przygotowując się do matury. Dzięki niemu udało mi się poprawić maturę na 83% i dostać się na medycynę.
Dzięki Dariuszowi nauka staje się prawdziwą przyjemnością.
Świetny człowiek i korepetytor!

POLECAM!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Bardzo polecam lekcje biologii, prowadzone są w przyjemnej atmosferze, pomogły mi zrozumieć wiele procesów biologicznych bez potrzeby wkuwania, ogólnie rzecz biorąc dostałam pomoc jaką potrzebowałam.

avatar
Victoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Gdyby nie Dariusz nie wiem w jakim miejscu bym była z materiałem z biologii. W tym roku poprawiałam maturę i jestem zachwycona zajęciami. Dariusz jest fantastycznym nauczycielem z bardzo dużą wiedzą z zakresu biologii. Zajęcia są prowadzone w świetny sposób- Dariusz jest nauczycielem wymagającym a jednocześnie zachowującym bardzo przyjazną atmosferę! To idealne połączenie. To, jakie materiały dostajemy na lekcjach są bardzo wartościowe i nigdzie nie znajdziecie takich dokładnych, starannych prezentacji z teorii- naprawdę, te prezentacje to must have. Na zajęciach ciśniemy zarówno teorię jak i praktykę co daje ogromne szanse na świetny wynik na maturze. Jakbym miała cofnąć czas- wybrałabym Dariusza jeszcze raz. Niczego nie żałuję i mega polecam wszystkim przyszłym maturzystom!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2021

Wszystkim bardzo gorąco polecam korepetycje z Darkiem! Jest wymagającym nauczycielem, który bardzo dobrze przygotuje do matury z biologii. Atmosfera na zajęciach jest swobodna, przez którą chce się przychodzić na kolejne lekcje. Materiał jest omawiany szeroko i bez omijania najmniejszych szczegółów. Darek angażuje się bardzo - sprawdza naszą wiedzę przez testy, pyta na każdych zajęciach i robi masę arkuszy maturalnych i wyłapuje rzeczy, które nadal nie zostały przyswojone. Jest mi bardzo miło, ze mogłam uczestniczyć w jego zajęciach, poszerzyć swoją biologiczną wiedzę i iść na maturke z biologii spokojna .Gorąco polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Miałem rok do matury bo i wcześniej nie przykładałem zbytnio uwagi do nauki biologii. Aż tu nagle okazało się że będzie to mój wiodący przedmiot na studia. Znalazłem wtedy informacje o tego typu lekcjach, ponieważ stacjonarnie nikt nie chciał mnie przyjąć. I musze przyznać nie mogłem lepiej trafić. Lekcje prowadzone w luźnej atmosferze, sposób przekazu wiadomości idealne trafiał do mnie i w końcu zacząłem rozumieć materiał, który wcześniej sprawiał mi problemy. Osobiście serdecznie każdemu polecam i gwarantuje że nie pożałuje wyboru korepetytora.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Świetny człowiek i jeszcze lepszy korepetytor. Dariusz opracował świetny plan nauczania, który pozwoli każdemu ambitnemu maturzyście na bardzo wysoki wynik. Nigdy nie spotkałem się z lepszym korepetytorem, widać że robi to z pasji i zależy mu na każdym maturzyście. Dariusz jest po prostu totalnym kozakiem. Polecam go każdemu, już po pierwszych zajęciach będziecie pewni, że podjęliście dobry wybór.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Osobiście jestem zachwycona korepetycjami i polecam je każdemu, kto chce się dobrze przygotować do matury z biologii. Przygotowanie zajęć bardzo profesjonalne, atmosfera jest przyjemna, stwarza fajne miejsce do nauki. Zagadnienia są omawiane bardzo szeroko, nigdy żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi co jest dla mnie ogromnym plusem, a dodatkowo sposób tłumaczenia jest tak fajny, że najtrudniejsze zagadnienia nagle stają się jasne. Zajęcia nie tylko z teorii (liczne materiały) ale również z praktyki czyli rozwiązywanie zadań, regularne sprawdzanie wiedzy. Zaangażowanie jest tak duże, że nie ma możliwości wyjścia bez utrwalonej porcji wiedzy :) Jestem bardzo zadowolona że mogłam brać udział w zajęciach, wzbogacić swoją wiedzę, a przede wszystkim dobrze się przygotować i osiągnąć wyższe wyniki na maturze, serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Dariusz jest super nauczycielem, który potrafi cierpliwie tłumaczyć najtrudniejsze procesy w taki sposób, że stają się proste i logiczne. Zajęcia z nim to sama przyjemność ze względu na bardzo miłą atmosferę przy której wiedza szybko wchodzi do głowy. Przy pomocy Darka uzyskałam wysoki wynik na maturze z biologii i dzięki temu wybieram się na wymarzone studia! :)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Jeśli szukacie charyzmatycznego i ambitnego korepetytora z dużą wiedzą to lepiej trafić nie mogliście :)
Jestem pozytywnie zaskoczona, że forma zajęć online była jednocześnie wygodna i efektywna! starannie przygotowane prezentacje, testy sprawdzające, schematy, filmiki..to wszystko bardzo pomagało w nauce trudnych zagadnień.
Na zajęciach nie zabrakło też zabawnych porównań i sposobów na naukę, dzięki czemu zapamiętywanie stało się banalne :)
Dzięki zajęciom z Dariuszem poprawiłam swój wynik matury o 20%, co pozwoliło mi na dostanie się na kierunek lekarski :)
Każde zajęcia prowadzone były w świetnej atmosferze, bez stresu, jednocześnie bardzo motywowały do systematycznej nauki. Przez cały okres korepetycji czułam ogromne wsparcie i wiedziałam, że mogę zwrócić się z nurtującymi mnie pytaniami. Polecam z całego serca!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2021

Nie wyobrażam sobie, aby można było lepiej poprowadzić kurs przygotowawczy do matury z biologii. Słowa uznania i podziwu dla Dariusza, który prowadzi zajęcia w sposób niesamowicie interesujący w bardzo przyjaznej atmosferze. Cały kurs, dzięki zasłudze Darka jest bardzo dobrze zorganizowany, nie ma obaw, że na coś zabraknie czasu. Stricte przed egzaminem powtórki i arkusze są na takim poziomie, że na właściwą maturę idzie się całkiem spokojnym. Jedyne czego mi szkoda to, że już więcej mi nie będzie dane być u Dariusza na zajęciach, bo tak dobrze mi poszła matura

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Darkiem- wkłada w nie całe swoje serce. Jest dużo powtórek w trakcie, testy , a na zadania maturalne kładziony jest szczególny nacisk. Przed samą maturą robiliśmy dodatkowe arkusze o większym poziomie trudności, co z pewnością przełożyło się na mój wynik matury. Jeszcze raz polecam!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

To z jaką lekkością Dariusz uczy jest niesamowite, nigdy nie spotkałam osoby która by z taką pasją i zaangażowaniem podchodziła do czegoś co robi. Zdecydowanie zaraziłam się biologią i zmieniłam dzięki zajęciom postrzeganie nauki samej w sobie. Spotkania zawsze były ciekawe i łączyłam się na nie z przyjemnością. Zajęcia prowadzone online jednak mogą być satysfakcjonujące i poprowadzone w profesjonalny sposób. Dokładność Dariusza jest chyba jego charakterystyczna cecha, wszystko dopracowane, dopięte na ostatni guzik i rozsądnie przemyślane, zajęcia ułożone w odpowiedniej kolejności, plan nauki które się trzymaliśmy, ciągła motywacja, ukończenie materiału sporo przed maturą i swoboda na zajęciach to coś co jest wzorem. Ostatecznie wynik 92% przy którym nie martwię się o listy rankingowe na studia. Dziękuję jeszcze raz i polecam!!!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Polecam korepetycje, nauka przebiega w świetnej atmosferze. Jest czas i miejsce na opanowanie materiału a także pogłębienie wiedzy o ciekawostki. Widoczne jest duże zaangażowanie że strony Darka, który do samej matury robił wszystko żebyśmy jak najlepiej ją napisali.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Baaardzo polecam! Zajęcia zawsze były bardzo ciekawe i nawet kiedy nie byłam pewna czy nadal chcę poprawiać maturę, nie chciałąm rezygnować, bo zajęcia sprawiały mi tyle radości. Jednak chyba to co najbardziej sie wyróżniało to sprecyzowany plan nauki i przejrzystość co muszę umieć a co nie. Dzięki temu nie musiałam się martwić czy wyrobimy się z materiałem i nie traciłam czasu na naukę rzeczy, które nie są przydatne. Super też było to, że Dariusz miał luźną, przyjazną atmosferę jednocześnie potrafiąc zmotywować do pracy i docisnąć, ale też nie zapominając, że jesteśmy ludźmi. Gdybym miała podjąć decyzję jeszcze raz to zdecydowanie poszłabym na te zajęcia jeszcze raz!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Nie spotkałam jeszcze osoby z takim powołaniem do uczenia innych i pasją do biologii jak Darek. Lekcje prowadzone były z wielkim zaangażowaniem, sercem, dbałością i rzetelnością. Oprócz tego, że przerobiliśmy cały materiał i zrobiliśmy masę matur próbnych, po drodze pojawiło się wiele interesujących biologicznych faktów. Bardzo polecam. W liceum biologia kojarzyła mi się ze stresem, na zajęcia łączyłam się z przyjemnością. Gdybym poprawiała maturę kolejny raz, nie wybrałabym innego nauczyciela niż Darek.
ps. Moja mama lubiła czasami podsłuchiwać zajęć i bardzo jej się podobały :)

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Serdecznie polecam! Zajęcia z Darkiem pozwoliły mi nie tylko przyswoić wiedzę, ale również ją usystematyzować i nauczyć się pisać "pod klucz". We wrześniu idę na lekarski:)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Darkiem, można się z nim uczyć w dość przyjemny, zabawny sposób. Zajęcia z nim były oderwaniem od monotonii i stresu panującego w szkole. Pomimo wymagań jakie stawia można śmiało powiedzieć że wiele się można z nim nauczyć.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Dariuszem! Nie ma zagadnienia, którego nie potrafiłby wytłumaczyć, ma indywidualne podejście do każdego i posiada ogromną wiedzę nie tylko w zakresie biologii. Świetne przygotowanie składające się zarówno z przerobienia całego materiału, jak i ćwiczeń na próbnych maturach.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Po odebraniu wyników maturalnych śmiało mogę stwierdzić, ze zajęcia z Darkiem to najlepsze co mogło mnie spotkać w maturalnej klasie! Darek jest bardzo wymagający, ale jego sposób prowadzenia zajęć, wiedza która posiada i poczucie humoru sprawiają, że chce się uczyć wszystkiego o czym mówi! Polecam bardzo, bardzo gorąco! ❤️

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Jeśli szukasz korepetycji, zależy Ci na świetnym przygotowaniu do matury, to już nie musisz szukać, bo znalazłeś to czego szukasz ! Indywidualne podejście do każdego. Wiedza podana na tacy ! Nie miałem nigdy takiego korepetytora jak Darek, króremu tak zależało na mojej maturze ! Tutaj nie wyjdziesz z zajęć z niewiedzą ;)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Darkiem. Miła luźna atmosfera w parze z wymagającymi lekcjami. Darek ma super przygotowane prezentacje, udostępnia wiele próbnych matur i ciągle sprawdza nasza wiedzę poprzez sprawdziany i pytanie. Gorąco polecam!!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Darek jest na pewno wymagającym korepetytorem ale uważam to za OGROMNY plus. Bardzo skupia się na zagadnieniach "pod maturę" dzięki czemu dobrze przygotowuje pod ten egzamin, jednocześnie tłumacząc wszystko w sposób bardzo ustrukturyzowany oraz jasny. Jeżeli jesteś ambitny i zależy Ci na wysokim wyniku - to idealny korepetytor dla Ciebie. Bardzo polecam!! :)

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Darkiem. Jest bardzo wymagającym nauczycielem, jednakże inspirującym, zachęcającym i motywującym do pracy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo luźna i przyjazna. Darek kontroluje osiągnięcia ucznia poprzez swój własny autorski program, który procentowo określa poziom opanowanej wiedzy i zakres zagadnień do powtórki. Zajęcia są poukładane w sposób logiczny i zawierają wszystkie informacje, które powinieneś wiedzieć na dany temat. Opanowanie tak obszernego materiału jakim jest zakres biologii rozszerzonej do matury bez pomocy tak doświadczonego korepetytora jakim jest Darek byłoby bardzo trudne.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Gorąco polecam zajęcia z Darkiem. Potrafi zainteresować światem biologii, ma opracowany program nauczania, baza materiałów jest świetnie opracowana a sposób przekazywania wiedzy jest zrozumiały, na każde zadane pytanie zawsze uzyskiwałam odpowiedź w taki sposób bym mogła to zrozumieć. Słuchając się jego wskazówek wysoki wynik na maturze gwarantowany!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Zajęcia prowadzone w sposób przemyślany i z konkretnym bardzo dokładnym planem i harmonogramem co wyjątkowo mi odpowiadało. Zawsze dokładnie wiedziałam co będzie na kolejnych zajęciach, co przerobić co powtórzyć z czego zrobić zadania itd. sporo to ułatwiło, jeżeli chodzi o planowanie nauki szczególnie podczas gap-year i pracowania w tym samym czasie. Na początku nie byłam przekonana do zajęć grupowych, ale okazuje się, że sprawdziły się świetnie. Brakowało już miejsc na zajęcia indywidualne podczas zapisów, ale jak widać to nie problem, drugi raz nadal wybrałabym zajęcia w grupie, świetnie się pracowało. Dariusz aktywuje każdego podczas pracy w grupie i nie odczuwa się tego, żeby to przeszkadzało a zajęcia są wręcz ciekawsze. Każde zagadnienie zawsze było omówione i każdy z nas uzyskiwał odpowiedź na zadane pytanie. Nie raz pojawiały się dyskusje pomiędzy nami w grupie w których rozwiewaliśmy najtrudniejsze kwestie. Matura napisana na wynik pozwalający na dostanie się na lekarski z 1 listy patrząc po progach z zeszłego roku. Polecam serdecznie i powodzenia przyszłym uczniom Dariusza, będziecie w dobrych rękach, bo nauczyciela z taką pasją do nauczania oraz biologii i medycyny spotkałam pierwszy raz!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Chwalę bardzo podejście do ucznia i zaangażowanie w naukę tego przedmiotu. Bardzo dopracowane prezentacje zawierające autorskie zdjęcia np wielu roślin. Nie dziwią mnie wysokie wyniki uczniów Darka :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Pragnęłam przygotować się do matury rozszerzonej z biologii. Po współpracy z kilkoma nauczycielami i wielu zajęciach, które pozostawiały po sobie duże biologiczne braki w końcu trafiłam na zajęcia do Darka. Od pierwszej lekcji byłam pod bardzo dużym wrażeniem tego jak klarownie i przejrzyście potrafi wyjaśnić każde zagadnienie. Zaczęliśmy pracę od najbardziej podstawowych tematów które były dokładnie rozwijane. Dzięki temu cała wiedza była poukładana i zapamiętana. Inni nauczyciele często nie przykładali wagi do podstawowych pojęć tłumacząc tylko te skomplikowane mechanizmy, a to dopiero gruntowne opracowanie dokładnie każdego zagadnienia pozwoliło na opanowanie dla mnie trudniejszego materiału. Dariusz doskonale o tym wiedział, przerabialiśmy mnóstwo materiału było bardzo dużo pytania oraz przerobiłam setki jak nie tysiące zadań oraz bardzo dużo matur i nie tylko tych cke ale również innych które były wybrane przez Dariusza. Biologia z każdymi zajęciami stawała się łatwiejsza i przyjemniejsza. Na zajęciach uczyłam się zarówno teorii zadań odpowiadania pod klucz. Według mnie najlepszy możliwy korepetytor, który dodatkowo online pracuje już od wielu lat (a nie tak jak większość dopiero teraz ze względu na epidemię) i ma dopracowane wszystkie kwestie techniczne do perfekcji co pozwala czuć się jakby siedziało się naprzeciwko na żywo. Plusem zajęć jest też to, że rady odnośnie nauki, stresu, czasu pisania itd. przydały mi się podczas pisania innych przedmiotów i mogłam dużo spokojniej do nich podejść. Matura rozszerzona napisana na 92% Szczerze polecam

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Bardzo polecam, jeśli ktoś chce się przygotować do matury od zera i napisać ją z wysokim wynikiem, a co więcej ta wiedza zostaje na bardzo długo, bo Darek uczy wiązania ze sobą faktów a nie wyklepania czystych formułek. Gorąco polecam ;)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dariusz jest świetnym korepetytorem, a właściwie najlepszym na jakiego mogłem trafić:). Przy poprawie matury pomógł mi właściwie formułować odpowiedzi ,,pod klucz" oraz mieścić się z całym arkuszem zadań w narzuconym czasie. Dzięki temu nie miałem problemów na egzaminie maturalnym i poprawiłem swój wynik z poprzedniego roku(wystarczająco na kierunek lekarski!). Ponadto- zajęcia zawsze odbywały się punktualnie, miałem dostęp do ogromu dobrych materiałów dodatkowych jak i arkuszy próbnych, dzięki czemu w sprawdzony sposób mogłem szlifować swoją wiedzę. Bardzo polecam korepetycje z Dariuszem, bo były one też po prostu bardzo interesujące- dużo ciekawostek związanych z omawianymi tematami. Na korepetycjach występowało też sprawdzanie wiedzy co zajęcia w formie pytania oraz w postaci testów po danej liczbie działów, co bardzo motywowało mnie do systematycznej nauki.
Ogółem baaardzo polecam! 11/10 :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Do Pana Dariusza trafiłem po pierwszym nieudanym podejściu do matury i z praktycznie zerową wiedzą z biologii. Obawiałem się, że całej biologii jest za dużo, żeby w ogóle to pojąć. Okazało się, że przy pomocy Dariusza i jego anielsko cierpliwego charakteru oraz dzięki sposobie tłumaczenia wszystko stało się dużo dużo prostsze co spowodowało, że zajęcia kończyłem z wyjaśnionymi wieloma kwestiami, które były dla mnie trudne do zapamiętania. Od dużej ilości zadań, które musiałem przerobić nie ma ucieczki i czasami miałem dość, ale od zajęć do zajęć coraz więcej wychodziło na bardzo dobrym poziomie. Miałem czasami ochotę odłożyć po prostu te arkusze i zrezygnować, ale wsparcie Dariusza było na tyle silne, że nigdy nie odpuściłem, chociaż momenty zwątpienia były. Dariusz zmusza do ciężkiej pracy, dużo cięższej niż mogło mi się wydawać, ale wie co robi, wynik mój i osób, które uczyły się równolegle ze mną mówi sam za siebie. Czekam na 1 listę na kierunek lekarski ze spokojem nawet jeżeli progi wzrosną. Każdemu bym polecił te zajęcia, bo były również mega ciekawe. Dariusz jest osobą, z którą można porozmawiać na najróżniejsze tematy i mojemu zadziwieniu nie było końca, kiedy schodziliśmy czasami na tematy związane z fizyką, dietetyką, anatomią, biochemią, geografią, i innymi oraz setkami innych ciekawostek z całego zakresu biologii i medycyny. Obszerna wiedza Dariusza pozawalała mi czuć się swobodnie podczas zadawania czasem wydawałoby się wręcz absurdalnych pytań. Żadne z nich nie zostało bez odpowiedzi. Wszechstronność tej wiedzy powinna być wzorem dla wszystkich nauczycieli, których spotkałem na swojej drodze w szkole. Zawsze bądź takim zarąbistym nauczycielem. Dzięki!

avatar
Anton
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam , jeśli ktoś liczy na wysoki wynik z biologii na maturze to zajęcia z Dariuszem są w sam raz. Zawsze każdy temat dokładnie wytłumaczy nawet jak trzeba poświecić na to trochę czasu. W moim przypadku była to duża porcja teorii i jeszcze większa porcja zadań z arkuszami maturalnymi tymi z CKE jak i również autorskimi. Ja napisałem biologię na 83%.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam te korepetycje każdej osobie, której zależy na wysokim wyniku z matury. Dzięki nim absolutnie nic mnie na maturze nie zaskoczyło. Pan Dariusz podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, a to sprawia, że nauka jest dużo bardziej efektywna. Wszystkie zagadnienia dokładnie omawia i niczego nie pomija, gdyż pracuje z podstawą programową. Z drugiej strony jest bardzo rzeczowy - nie zawala maturzysty "zbędnym" materiałem. (inna sprawa z przygotowaniem do olimpiady - tam wiadomo poszerzana jest wiedza). Uczy pisać pod klucz, co jest najważniejszą umiejętnością w biologii, a przy tym wszystkim zajęcia prowadzone są w przyjemny sposób. Pan Darek udostępnia też bardzo dużo ciekawych materiałów służących do nauki np. prezentacje czy filmy, co wg mnie było super rozwiązaniem i zawsze lubiłam z takich rzeczy korzystać :). Oprócz tego jest miłym człowiekiem z anielską cierpliwością :D Jeszcze raz baaaardzo polecam!

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam. Moja wiedza z biologii była na niskim poziomie. Dzięki pracy z Dariuszem Fabianem na nowo polubiłam biologię i zyskałam nie tylko wiedzę, ale i większą pewność siebie. Każde zagadnienie omawiane było dokładnie i tak abym mogła je łatwo zapamiętać. Pan Dariusz jest wymagającym korepetytorem, ale dzięki temu zyskałam motywację i starałam się dać z siebie wszystko. Udostępnianie materiały znacznie ułatwiły mi naukę. Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Darek jest wybitnym nauczycielem i jeżeli szukasz kogoś, kto Cie zmotywuje i pokaże, że biologia potrafi być naprawdę fajna, to nie czekaj. Darek jest wyjątkowo inspirującym człowiekiem, jego osiągnięcia robią wrażenie, dokładnie tak, jak jego gigantyczna wiedza w obrębie matury z biologii (i nie tylko). Zajęcia są przeprowadzane w miłej atmosferze, czasami czułam się, jakbym po prostu rozmawiała z kolegą. Jednocześnie Darek jest bardzo wymagający, więc jeżeli pójdzie się za jego radami i się mu zaufa, sukces na maturze jest gwarantowany.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Uczyłam się z Darkiem 2 i 3 liceum, dzięki korepetycjom zawsze byłam przygotowana na najlepszą ocenę w szkole ale to nie oceny były najważniejsze. Gydby ktoś mi wcześniej powiedział, że ten ogrom materiału który miałam do przepracowania na zajęciach zmieści się w mojej głowie to bym nie uwierzyła. Dariusz zawsze jest skupiony i przekazuje wiedzę ciekawie, dokladnie tlumaczy również arkusze i zadania. Nie miałam problemu podczas pisania matury w tym roku a z sali wyszłam spokojna o wynik chociaż nie spodziewałam się że będzie to aż 93%. Ogromne oklaski za sposób prowadzenia zajęć i wspieranie w kazdej możliwej chwili. Uczcie się u Dariusza to będziecie spokojni o swoje wyniki!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

właśnie niedawno odebrałam wynik 97%!!!!!!!!!!!! z biologii - nie wierzę w to co widzę - na początkubyło mi ciężko, Dariusz wymaga bardzo dużo, ale to w jaki sposób uczy i jak bardzo motywuje jest niewiarygodne. Zakochałam się w biologii już po kilku zajęciach. Śmiało i bez żadnego ale mogę polecić bo zajęcia są warte każdej ceny. Wynik mówi sam za siebie i bez tych korków na pewno by się to nie udało. DZIĘKUJĘ <3

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam serdecznie!! Zajecia prowadzone w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Kontakt z korepetytorem na ogromny plus. Zawsze odpisze i pomoze w razie czego. Dostęp do dużej ilosci materiałów. Dzięki tym zajecia mogę szykować się na kierunek lekarski! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam serdecznie zajęcia z Dariuszem. Pełen pasji i entuzjazmu do biologicznej sfery świata, zaraża tą ciekawością, co z pewnością ułatwia naukę. Na zajęciach mnóstwo ciekawostek i wspólnego tworzenia skojarzeń przydatnych w zapamiętywaniu informacji. Osiągnełam satysfakcjonujący wynik w przyjemny sposób. Widać profesjonalizm w pracy z uczniami i wiedzę na temat nauczania . Spodobało mi się ciekawe i niestety niecodzienne w polskim szkolnictwie wykorzystanie stresu dla zwiększenia motywacji, a nie do treningu wyuczonej bezradności, nie wiedziałam że się tak da! ;) i takich pozytywnych odczuć po zajeciach Dariusza miałam o wiele więcej ;) Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam zdecydowanie wszystkim korepetycje u Dariusza. W tym roku poprawiałam maturę z biologii i uważam, że decyzja o zajęciach u niego była słuszna.Potrafi naprawdę swietnie przekazywać wiedzę, z ogromnym zaangażowaniem,każde zagadnienie tłumaczy z dokładnością, zawsze upewnia się, czy wszystko jest zrozumiałe i w razie potrzeby ponownie tłumaczy.Pomaga zrozumieć te najtrudniejsze dla ucznia tematy, przedstawia wskazówki ułatwiające wydajniejszą naukę,tłumaczy również jakich błędów nie popełniać i jak prawidłowo sformułować odpowiedzi na maturze. Zadaje również dużo pytań, co pomaga wychwycić ewentualne braki w materiale i powtórzyć ponownie dokładnie to, co konieczne. Poza materiałem niezbędnym do napisania egzaminu dzieli się też różnymi ciekawostkami i faktami,dzięki czemu nauka biologii staje się o wiele przyjemniejsza i ciekawsza, po prostu widać, że biologia to jego pasja :)
Jest on nie tylko świetnym korepetytorem, ale też bardzo sympatyczną,punktualną i cierpliwą osobą, to prawdziwy profesjonalista w tym, co robi,a zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Przy pracy z uczniem jest też wymagający i dokładny,co dodatkowo motywuje do działania,ma naprawdę REWELACYJNE podejście,uczące systematyczności. .Prezentacje przez niego przygotowane są bardzo pomocne w nauce, tak samo jak dostęp do dysku z najważniejszymi materiałami do przygotowań.Na zajęciach jest skoncentrowany na tym, aby uczeń jak najlepiej z nich skorzystał i przyswoił wiedzę niezbędną do dobrego zdania matury z biologii. Przy rozwiązywaniu arkuszy dokładnie tłumaczy, jaka odpowiedź będzie punktowana i jak powinna ona wyglądać według klucza. Dzięki niemu mogłam podejść do egzaminu porządnie przygotowana, bez stresu i pewna, że dam sobie radę z każdym zadaniem. Myślę, że jeśli ktoś szuka osoby, która mogłaby pomóc osiągnąć satysfakcjonujący wynik z egzaminu maturalnego z biologii, powinien wybrać zajęcia właśnie u Dariusza, po prostu nic dodać, nic ująć, tak właśnie powinny wyglądać korepetycje, aż szkoda mi było je zakończyć :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Na początku zaznaczę, że gdy zaczynałam zajęcia z Panem Dariuszem nie miałam żadnej wiedzy z biologii, ponieważ nie byłam na profilu biologiczno-chemicznym w liceum. Zajęcia zaczęłam w maju i w następnym maju napisałam maturę. Ogromny wysiłek włożony w te zajęcia zaowocował, ale nie udałoby się bez takiego nauczyciela. Do każdych zajęć trzeba się solidnie przygotować, za każdym razem moja wiedza była sprawdzana i poprawiana, omawialiśmy materiał i zadania. Panuje miła i luźna atmosfera, która ułatwiała mi naukę i skupienie, ale anielska cierpliwość Pana Dariusza której ciągle nadużywałam rekomendowała moje braki które były uzupełniane zawsze odpowiedzią na moje pytanie. Zajęcia zmuszają do myślenia, początki były trudne, ale potem po wejściu w rytm szło coraz lepiej. Najlepszym dowodem skuteczności jest to, że opinia jest spóźniona, ale mogę pochwalić się ukończonym niedawno 2 rokiem studiów medycznych w Warszawie. Powodzenia wszystkim którzy będą pisać maturę, dziękuję i POLECAM!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Wydaje mi się, że najlepszą opinią będzie to, że przed zajęciami miałam wielu nauczycieli, ale żaden z nich nie potrafił zainteresować mnie tematem. Na zajęciach u Dariusza było inaczej, wpadałam w świat biologii i medycyny na całe 2h jak nigdy dotąd. Takie przedstawienie materiału bardzo ułatwiło mi zapamiętywanie wszystkich pojęć. Dariusz dużo wymaga, ale to mnie tylko jeszcze bardziej motywowało, żeby dopracować wszystkie pojęcia, które omawialiśmy. Pasjonat do biologii i do nauczania. Cel zrealizowany w 100%, ciężka praca się opłaciła praktycznie wszystkie odpowiedzi trafione w klucz. Cieszę się, że zdecydowałam się na te zajęcia, dziękuję jeszcze raz!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Trafiłam na wiele nauczycieli którzy uczyli na różnym poziomie, jednak to było nie to. Trafiłam tutaj i nie żałuję ani minuty, zajęcia warte każdej ceny!!!, Pan Dariusz traktuje ten przedmiot z pasją i zaangażowaniem, wykazuje się ogromną cierpliwością do nawet wydawało mi się głupich pytań. Był w stanie odpowiedzieć mi na wiele pytań które sporo wykraczały poza biologię zahaczając o medycynę czy inne dziedziny. Jest doskonałym motywatorem co spowodowało, że nauka była dużo przyjemniejsza. Kontakt był za każdym razem wzorowy. Ogromna wiedza, super atmosfera, ciekawy proces edukacji i wiele metod który ułatwiały pracę. Przygotowane plany nauki, dyski, masa dodatkowych materiałów, tysiące zadań, prezentacje, metody zapamiętywania i wiele innych. Wszystko to w skondensowanej formie. Świetny korepetytor i przemiły człowiek na którego mogłam liczyć na każdym etapie przygotowań. POLECAM!!!!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2020

Mimo, że jestem z tego samego miasta korzystałem z formy online która sprawdza się super, zaplecze techniczne które jest przygotowane przez Pana Dariusza jest świetnym uzupełnieniem jego pasji i wiedzy którą przekazuje w bardzo prosty sposób. Nigdy nie myślałem, że biologia może być aż tak ciekawa. Jakość zajęć na najwyższym poziomie, bez żadnego "ale" daje 10/10 - finalista ze stówka z biologii w kieszeni :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2019

Polecam! Dariusz przygotował mnie do poprawki pierwszego semestru z biologii w dwa tygodnie :) chce zaznaczyć, że kiedy się do niego zgłosiłam moja wiedza była zerowa, a po dwóch tygodniach korepetycji zaliczyłam poprawke na 3

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Dariusz uratował mnie pomimo tego, że tak jak mówił nie prowadzi zajęć dorywczych, przeprowadził ze mną 2 tematy do sprawdzianu. Bardzo zależało mi na zaliczeniu sprawdzianu z działów których nie rozumiałam. Po zajęciach podejście do sprawdzianu było formalnością i dostałam 5. Dziękuję bardzo za pomoc!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Dariusz pomógł mi poprawić maturę i się do niej kolejny raz przygotować, w porównaniu do poprzedniego korepetytora ogromna różnica, widać, że Dariusz jest zafascynowany tym o czym opowiada a mi przez to dużo łatwiej było złapać dodatkową dawkę motywacji. Udało mi się połączyć pracę z nauką do poprawy, a systematyczność korepetycji dawała kopa do nauki. Zaraz przed maturą zrobiliśmy dodatkowe lekcje żeby dokładnie wszystko powtórzyć i rady które otrzymałam były strzałem w 10 ponieważ zagadnienia które omawialiśmy w większości pojawiły się na maturze i kiedy spojrzałam na arkusz w chwile się uspokoiłam i chciała już szybko pisać odpowiedzi. Byłam na zajęciach bardzo dokładnie odpytywana i zdecydowanie taki system mi odpowiadał. Polecam!!!!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Przez dwa lata uczęszczałam do Darka na zajęcia. Sposób tłumaczenia i ogromna ilość skojarzeń które omawialiśmy na zajęciach trafiały do mnie w pełni, atmosfera na zajęciach bardzo przyjemna. Zadawałam niektóre pytania kilka razy, za każdym razem dostawałam odpowiedź która była pełna i dokładna, na całym kursie przerobiłam masę zadań, testów i matur dzięki czemu indeks na uczelnie medyczną był już tylko formalnością. Polecam wszystkim którzy przygotowują się do dostania na uczelnie medyczne i te trudniejsze kierunki.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Najlepsze korepetycje z biologii, indywidualne podejście do zajęć i ucznia, fajny przyjemny kontakt, łatwo się dogadać, luźna atmosfera, ale i duża motywacja. Chodziłam na korepetycje dwa razy w tygodniu po 2h, to dużo, ale tak chciałam, bardzo dużo wyniosłam z zajęć, z miesiąca na miesiąc widziałam jak moja wiedza z biologii wybiega ponad wiedzę rówieśników. Chciałam dostać się na medycynę i plan wypalił. Zajęcia i przygotowanie dużo lepsze niż wiele kursów na które chodzili znajomi. Czysta definicja tego jak powinny wyglądać korepetycje!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Dzięki Dariuszowi spełniły się moje marzenia zwiazane z weterynarią. Zajęcia są wymagające ale też bardzo efektywne. Lekcje są w miłej atmosferze. Z całą pewnością mogę polecić zajęcia osobom chcącym osiągnąć wysoki wynik na maturze.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Pan Dariusz to osoba, którą mogę polecić jako korepetytora przygotowującego do matury. Pomógł mi zrozumieć materiał i nauczył bardzo dokładnie formułować odpowiedzi tak żeby były zgodne z arkuszem maturalnym. Odpowiednio analizowaliśmy polecenia i teksty oraz doświadczenia przez co w pewnym momencie nie miałem już problemu z napisaniem tego co powinno się znaleźć w odpowiedzi. Potem zostało już tylko szlifowanie wiedzy. Praca odbywała się na zajęciach online w fajnej atmosferze przez co chętnie wracałem co tydzień do tych zajęć. Wynik, który udało mi się uzyskać (83%) i podobnie napisana chemia umożliwiły mi dostanie się na lek-dent. Dziękuję za efektywne 2 lata i serdecznie polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Dariusza każdej osobie wybierającej się na studia medyczne. O tym, że zajęcia były super świadczyć może mój wynik z biologii – 95%. Nie musiałam się martwić o to czy się dostanę, bo z tym wynikiem było to pewne. Zajęcia online były dla mnie bardzo wygodne, ponieważ mieszkam w małej wsi przez co nie miałabym możliwości dojeżdżać, do tego dopasowanie grafiku i zaangażowanie Pana Dariusza w zajęcia zmotywowało mnie do rozwiązania mnóstwa arkuszy maturalnych które wszystkie dokładnie omówiliśmy. Do tego przemiła atmosfera i odpowiedź na każde zadanie pytanie. Polecam!!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Na korepetycje chodziłam przez trochę ponad półtorej roku. W okolicy marca miałam przerobiony już cały materiał więc do samej matury przerabialiśmy dodatkowy materiał i dodatkowe zadania, oraz uczyłam się dokładniej odpowiadać zgodnie z kluczem. Myślałam, że na maturze będę przerażona, ale przygotowanie sprawiło, że podeszłam do tego spokojnie i po wstępnym przejrzeniu arkusza już byłam spokojniejsza, na niektóre pytania odpowiedź od razu mi się nasuwała. Byłam świetnie motywowana do nauki za co dziękuję. Wszystko to dało 88% z matury z czego jestem bardzo zadowolona! Polecam i dziękuje jeszcze raz!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Polecam, bardzo przyjazna atmosfera, dużo motywacji i materiałów, ciekawe zajęcia. Polecam wszystkim którzy oczekują wysokiego wyniku na maturze.

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Farmacja moja!!! Dziękuję za super spędzone dwa lata świetne zajęcia!! Polecam!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

POLECAM! Na korepetycje chodziłem raz w tygodniu po 2h. Atmosfera lekka i przyjemna za to sposób w jaki wiedzę przekazuje Darek jest bardzo fajny. 90% z matury z biologii uratowało mój niższy wynik z chemii dzięki czemu mogę już kupować książki na lekarski. Świetna współpraca i świetne uczucie. Dziękuje i polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Na korepetycje chodziłam od dwóch lat. Teraz jestem już po wynikach i pierwszych listach na uczelnie. Lekarski z 1 listy to coś o czym na początku 2 klasy liceum nawet nie marzyłam. Dziękuję za świetną współpracę i polecam!!!!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Super korepetycje, z takim przygotowaniem do zajęć nie spotkałam się jeszcze nigdy, ilość materiałów i ułożenie całych 2 lat korepetycji było dopięte na ostatni guzik. Bez tych zajęć nie byłoby szansy na wysoki wynik z matury. 88% z matury z biologii z pewnością wystarczy, żeby dostać się na lekarski. W ciągu całych korepetycji przerobiliśmy dokładnie cały materiał razem z powtórkami, dodatkowymi próbnymi maturami i odpytywaniem. Cieszę się, że znajoma poleciła mi te zajęcia już za chwile zaczynamy razem studiować, było warto.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Gorąco polecam. Dariusz to wyrozumiały i sympatyczny korepetytor, który ma dar przekazywania wiedzy w ciekawy sposób. Zawsze trafiał w to czego nie rozumiałam i tłumaczył to w inny zrozumiały sposób. Ma dobre podejście do pracy, jest zaangażowany w to co robi i wymaga dużo ale to mocno motywuje do nauki :). Świetnie przygotowane każdych zajęć, mnóstwo materiałów, książek, kserówek, zadań. Darkowi naprawdę zależy na tym, żeby uczniowie napisali dobrze maturę. Polecam każdemu! ;)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Przyjście na korepetycje do Darka było moim najlepszym wyborem w sprawie matury z biologii. Darek przekazuje wiedzę bardzo dokładnie, w przyjemny sposób. Czytając podręczniki nigdy nie byłam w stanie tak dobrze poznać biologii. Oczywiście z podręcznikiem również musiałam pracować, ale ogrom materiałów które dostawałam zdecydowanie przyspieszał naukę. Masa zadań dzięki którym zrozumiałam mechanizmy, bardzo dużo zdjęć, schematów. Darek opowiada o biologii z zafascynowaniem i tym zaciekawieniem zaraża totalnie bo zakochałam się w tym przedmiocie. Wszystko to co omówiliśmy na zajęciach pozwoliło mi na spokojnie podejść do matury. Ja trafiłam dobrze i jestem bardzo zadowolona dlatego polecam wszystkim :) :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Przygotowywałam się do poprawy matury z biologii po latach od zakończenia liceum przez Skype. Jestem zachwycona zajęciami prowadzonymi przez Darka. Znakomite przygotowanie do lekcji, mnóstwo własnych materiałów, plany, prezentacje, zadania, testy i wiele innych pomocy, które powodują, że Darek jest najbardziej profesjonalnym nauczycielem jakiego spotkałam :) Świetna atmosfera, wiele praktycznych porad, ogromna wiedza i genialne podejście do ucznia! Z przyjemnością polecam!!!!! I dziękuję :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Maturę pisałem rok temu, próbna matura to było 28%, więc nie mogłam myśleć o studiach takich jakie bym chciała. W szkole nie miałam jakiś wielkich problemów, ale wybitnie też nie było. Zaczęłam chodzić na korepetycje i kiedy miałam kogoś kto mnie motywował, pilnował to wzięłam się do roboty :) W maju poszłam na maturę bez większej obawy o wynik i napisałam na 88% co było dla mnie wielkim sukcesem a do tego otwarcie drogi wyboru jakichkolwiek studiów. Dziękuję za naukę, motywację, pomoc! Pozdrawiam i polecam bardzo mocno, nie znajdziecie lepszych zajęć!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Przygotować do poprawy z biologii pomagał mi Dariusz. Zadanie było skomplikowane, ponieważ nie dość, że przygotowywałam się do matury to jeszcze studiowałam kierunek zastępczy i pracowałam. Zajęcia zajmowały trochę czasu a zrobienie zadań, które dostawałam po każdych zajęciach jeszcze więcej. Dariusz tłumaczył mi wszystko cierpliwie, czasami jak coś zapomniałam to niektóre pojęcia powtarzaliśmy. Na prawie każdych zajęciach na początku zajęć dyskutowaliśmy na temat biologii i robiliśmy szybką powtórkę. Wszystko to złożyło się na poprawę wyniku, teraz już powoli kończę pierwszy rok na kierunku lekarskim. Zajęcia polecam z całego serca, warte każdych pieniędzy. Zaangażowanie Dariusza powinno być wzorem dla innych korepetytorów. Dziękuje jeszcze raz!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Dariusza. Dostarcza mnóstwo materiałów w postaci prezentacji z najważniejszymi informacjami, zadań, które potem są bardzo dokładnie sprawdzane oraz planu według którego idzie się z nauką (razem z testami, czasem pozostałym do matury, ilością zajęć i dużą ilością przydatnych informacji) Wszystko to pomaga mocno w pilnowaniu się w nauce biologii i nieodkładaniu na później przez co można zauważyć, że są postępy, u mnie pojawiły się dosyć szybko pomimo tego, że miałam spore zaległości w nauce biologii. Teraz proponowana ocena na koniec roku szkolnego to 5 a w przyszłym roku maturą, na którą już w większości jestem przygotowana a czasu pozostało jeszcze bardzo dużo. W porównaniu do dwóch innych korepetytorów zajęcia z Dariuszem to zupełnie inna bajka, pełen profesjonalizm i od strony merytorycznej i technicznej. Bardzo podoba mi się w zajęciach również to, że często robimy dygresje odnośnie danego tematu biologicznego co mocno ułatwia zapamiętanie niektórych pojęć. Wreszcie biologię rozumiem a nie tylko kuję się jej na pamięć i to samo polecam innym. Metody nauki o których się dowiedziałam przydały się również do innych przedmiotów :) Jestem bardzo zadowolona, polecam z całego serca :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Dariusz jest osobą, która potrafi w łatwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć problematyczne zagadnienia. Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze dodatkowo udostępniając materiały motywuje do powtarzania i systematycznej nauki. To co mnie przekonało to cierpliwość w tłumaczeniu i odpowiadaniu na każde zadane pytanie. Polecam gorąco!!! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Pan Dariusz udzielał mi korepetycji z biologii na poziomie rozszerzonym. Lekcje były przygotowane bardzo solidnie i starannie. Cała wiedza była przekazywana w sposób prosty, często na zasadzie skojarzeń razem z obrazkami. Jestem naprawdę szczęśliwa, że mogłam chodzić na te zajęcia. Dariusz ma ogromną wiedzę i zdolność jej przekazania przez co zajęcia były ciekawe. Podobały mi się również różne dodatkowe materiały które dostawałam, takie ponad maturę które potrafiły zaciekawić biologią na nowo. Kolejną kwestią, którą wyćwiczyłam jest pisanie zadań według „klucza” na co Pan Dariusz zwracał mi uwagę bardzo dokładnie. Każde zadanie, które było nieprawidłowo rozwiązane szczegółowo omawialiśmy co pozwoliło wyeliminować błędy które popełniałam. Na każdych zajęciach też sprawdzana była moja wiedza w formie odpytywania, testów itd. Taka forma sprawiała, że byłam cały czas na bieżąco nawet z materiałem, który przerabialiśmy parę tygodni czy miesięcy wcześniej. Teraz studiuję wymarzony kierunek i wiem, że w dużej mierze była to zasługa korepetycji. Polecam każdemu kto ma chęć do nauki i chce napisać maturę na wysokim poziomie.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Na zajęcia z Panem Dariuszem chodzę już od 1,5 roku. Biologia nigdy nie była moją mocną stroną i myślałem, że już tak zostanie. Jednak po wielu korepetycjach mogę powiedzieć inaczej. Dużo razy zdarzało mi się zapominać materiał, który przerobiliśmy lub prosić o ponowne wytłumaczenie. Największym atutem moim zdaniem była cierpliwość Pana Dariusza do prowadzenia zajęć. Teraz czwórki i piątki na sprawdzianach czy kartkówkach to już nie jest wyzwanie, które moim zdaniem było nieosiągalne. Wielkie dziękuję! Polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z każdej lekcji, które zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Dariusz zawsze dużo mnie odpytywał a pytań z mojej strony nie pozostawiał bez odpowiedzi. Wyniosłam z zajęć sporą dawkę wiedzy i teraz już martwię się o materiał w szkole. W bardzo prosty i logiczny sposób wszystko jest tłumaczone do tego dostawałam materiały, z których mogłam się przygotowywać do powtórek. Są one bardzo pomocne, bo mamy wszystko krótko zwięźle wytłumaczone i są to rzeczy, które omówiliśmy więc fajnie sobie przypomnieć od czasu do czasu. Wszystkim spragnionym wiedzy biologicznej polecam serdecznie zajęcia z Dariuszem

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2018

Zdecydowanie bałam się egzaminu maturalnego, dlatego na korepetycje zaczęłam chodzić już w drugiej klasie liceum będąc na profilu biol-chem. Często z powodu natłoku nauki nie byłam w stanie tak dobrze jakbym chciała przygotować się do kartkówek i sprawdzianów, czas do matury się zmniejszał a na naukę do samej matury nie starczało czasu. Samo uczęszczanie na zajęcia, dyskusje, przepytywanie pochłaniało sporo pracy ale wyłożona cała biologia od początku do końca było bardzo ciekawa. Przykłady jakich używał Pan Dariusz zawsze łatwo obrazowały to o co chodziło w danym temacie. Jak przykład do mnie nie trafił to pojawiał się kolejny i zawsze w końcu załapałam o co chodzi. Nawet w tych najtrudniejszych dla mnie działach jak fizjologia i metabolizm. Pan Dariusz nigdy nie odmówił mi pomocy, kontakt zawsze był świetny i błyskawiczny. To właśnie dzięki tym zajęciom zdałam maturę na 90% co było dla mnie świetnym osiągnięciem. Chciałabym, żeby tylko tacy nauczyciele mi się trafiali też dalej na studiach. Bardzo polecam wszystkim którzy chcą na wysokim poziomie napisać maturę z biologii!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Bardzo dobre korepetycje. Dariusz uczy nieschematycznie, konkretnie. Przekazuje to co potrzebne na maturze i mówi co się nie przyda, jest to bardzo przydatne podczas korepetycji, bo ułatwia naukę. Świetne podejście nawet do uczniów opornych na wiedzę. Zawsze miałam problemy, żeby zapamiętać niektóre rzeczy, ale skojarzenia o których opowiada Dariusz już chyba do końca życia zostaną mi w pamięci. Polecam!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2018

Polecam zajęcia z Dariuszem. Jestem osobą dorosłą i przygotowuję się do matury po kilka latach. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że jestem w stanie nauczyć się materiału do matury. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze a każde zagadnienie tłumaczone jest od podstaw porządnie i rzeczowo. W 100% polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Jestem super zadowolona. Matura rozszerzona napisana na 86%. Mogę bez cienia wątpliwości polecić korepetycje z Darkiem, fajnie tłumaczy, wymaga i trzeba pracować ale cel osiągnięty.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Rok korepetycji był cudem dla mojej matury z biologii. Zajęcia prowadzone w sposób, który pozwolił mi przyswoić cały materiał, powtórki które przypominały to co było już jakiś czas temu, a jeśli była potrzeba wytłumaczyć coś ponownie Dariusz zawsze znalazł sposób na to żeby przedstawić to jeszcze raz, inaczej, lub na innym przykładzie. Gorąco polecam, ponieważ nauka nie poszła na marne tak jak to było z innymi korepetytorami. Z pewnością zdacie maturę po zajęciach u Dariusza!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Rok temu zapisałam córkę na korepetycje u Pana Darka. Niestety ze względu na pracę nie jestem w stanie zawsze dopilnować tego co przerabiają w szkole, zresztą po tylu latach pewnie sama bym nie wiedziała o co chodzi. Zdecydowałam, że musi się zając tym profesjonalista i proszę bardzo. Efekty są zdumiewające, córka poprawiła się w ocenach i stwierdziła, że nie wyobraża sobie korepetycji z inną osoba niż właśnie z Panem Dariuszem. Do każdej lekcji jest przygotowana, prace domowe robi bez większego problemu. Polecam każdemu uczniowi i rodzicom. Pozdrawiam

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje u Darka po 2 latach spędzonych na nauce. Materiał wykłada w przystępny sposób i pomimo tego, że matematyka nie jest moim ulubionym przedmiotem teraz przynajmniej ją umiem i mam z niej dobre oceny. Radość z zaliczenia trudnego sprawdzianu kartkówek czy odpowiedz które do tej pory były dla mnie nie do napisania jest ogromna. :) Do tego luźna i przyjemna atmosfera pomaga skupić się na wykładanym materiale i robieniu zadań. Polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Dariusz zawsze na zajęciach był człowiekiem konkretnym który wymagał i uczył porządnie. Super było to, że pomimo ciężkiej pracy zajęcia były przyjemne i często zabawne. Na początku byłem bardzo zestresowany tym, że nic nie umiem. Darek szybko pokazał mi, że lepiej 2 razy się pomylić i za 3 zrobić dobrze niż w ogóle nie próbować. Zadania domowe rozwiązywałem zawsze z zawzięciem i po zajęciach tylko czasami nie potrafiłem czegoś obliczyć. Na kolejnych korepetycjach wszystkie moje wątpliwości były rozwiewane a z materiałem szliśmy regularnie do przodu. Nie czułem nieprzyjemnej presji jak na poprzednich korepetycjach u innej osoby, tylko wyrozumiałość i wsparcie. Matura zdana na 88% a jeszcze na początku klasy maturalnej myślałem, że nie ma szans żeby w ogóle to zdać. Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych i pisze to całkowita noga z matematyki. Polecam! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Pan Dariusz zajął się moim synem juz w 2 klasie podstawówki, wtedy jeszcze syn miał duże problemy z matematyką, ciężko było go namówić żeby w ogóle spróbował rozwiązać pracę domową. Teraz już nie ma tego problemu, z materiałem są dużo do przodu co przełożyło się na podniesienie ocen. Syn widać, że polubił matematykę i dumny przynosi kolejne dobre oceny, dla mnie to też szczęście. Nie wiem jak Pan Dariusz pracuje z licealistami ale z dziećmi radzi sobie świetnie, polecam serdecznie Maria

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Mogę śmiało polecić podejście Pana Dariusza do ucznia, korepetycje z moim synem w 5 klasie dały zadowalający efekt w postaci podniesienia ocen z średnio 2-3 na 4-5. Do tej pory mieliśmy do czynienia z kilkoma korepetytorami, zawsze czegoś brakowało. Tutaj natomiast mogę szczerze polecić, syn z Dariuszem pracują dalej. Pozdrawiam Jan

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Wspaniałe podejście do ucznia!
Przez 1,5 roku pracowałem z Dariuszem nad nadrobieniem całego materiału do matury, wyjaśnił mi wszystko dokładnie i bez problemu udało się napisać maturę

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Super zajęcia. Dziękuje za pomoc w przygotowaniu do zaliczenia wszystkich kartkówek, sprawdzianów i odpytek. Jeszcze rok temu myślałam, że nie zdam do następnej klasy przez nieszczęsną matematykę. Teraz jestem w kolejnej klasie a matematyka nie jest już problemem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.