Dariusz Fabian

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Pruszków
Zielona Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Polecam przeczytać całe ogłoszenie.

Kilka słów o mnie:
Jestem założycielem i prowadzę największe w Polsce grupy maturalne (70000 osób) o kierunku biologiczno-chemicznym (MATURA biol/chem) oraz oddzielną grupę o kierunku matematyczno-fizycznym, Pozwala mi to pomagać tysiącom maturzystów każdego dnia. Jestem  magistrem fizjoterapii,  prowadzę działalność gospodarczą i zarządzam siecią fizjoterapeutów w różnych województwach w Polsce, aktualnie studiuję na kierunku lekarskim. Prowadziłem wykłady na uczelni, szkolenia w ośrodkach zdrowia oraz byłem prelegentem konferencji fizjoterapeutycznych.

Tym, co mnie wyróżnia, jest to, że rozwijam się na wielu płaszczyznach , mam cały czas kontakt z uczniami i studentami, nauką, programem szkół i – co ważne – najczęstszymi problemami uczniów.  Dodatkowo współpracuję z wieloma korepetytorami z innych przedmiotów oraz z wydawnictwami.

Staram się  zaszczepić  w uczniach  ciekawość do biologicznego świata, który nas otacza, sam jestem ciekaw tego, co dzieje się wokół nas, jestem typem osoby, która lubi rozwiązywać problemy w możliwie najprostszy i najbardziej efektywny sposób. Wróćmy jednak do biologii.

Jako korepetytor pomagam osobom, które do tej pory nie były wystarczająco przygotowane do kartkówek, sprawdzianów, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.  Biologia nie jest nudna ani bardzo trudna. Jest ciekawa i przydaje się w wielu dziedzinach a dodatkowo otwiera drogę na wiele kierunków studiów i napisanie jej na wysokim poziomie daje  ogromną satysfakcję.

Nauka, pedagogika i edukacja to moje hobby i zajęcie, które sprawia mi przyjemność.  Jestem osobą, która jak już coś robi, to robi to porządnie, i tego samego wymagam od uczniów. Jeżeli zdecydujesz się na zajęcia ze mną, pamiętaj, że będziemy pracować ciężko, ale z efektami.

Cel korepetycji:

 1. Nauczenie się materiału od podstaw, wytłumaczenie wszystkich zagadnień, które sprawiają problemy
 2. Uzupełnienie braków
 3. Wyprzedzenie materiału  i pełne przygotowanie do kolejnych kartkówek i sprawdzianów
 4. Powtórzenie, testy
 5. Świetny wynik na maturze
 6. Wymarzone studia i pełna satysfakcja po osiągnięciu celu

Powyższy program zajęć to tylko duży skrót pokazujący, w jaki sposób będziemy działać.

Oferuję uczniom:

 1. W pełni przygotowany i kompletny kurs biologii na poziomie rozszerzonym. Cały materiał z biologii w formie ciekawych i czytelnych prezentacji na podstawie których uczeń może powtarzać materiał, który omawialiśmy na zajęciach. Obejmuje wszystkie działy biologii potrzebne do zdania matury na wysokim poziomie.
 2. Plan korepetycji wraz z kalendarzem, według którego będziemy pracować. Plan z kalendarzem, według którego będziemy pracować. Bierze pod uwagę taki rzeczy jak ilość zaplanowanych zajęć, czas pozostały do matury, datę zapisu i rozpoczęcia korepetycji. Zawarte są w nim również statystyki, z testów które przeprowadzane są w trakcie korepetycji.
 3. Dostęp do mikroskopu i ponad 100 preparatów biologicznych. Uczeń może skorzystać z mikroskopu, aby zobaczyć konkretne struktury w przybliżeniu nawet 1600x. Dostęp do mikroskopu posiadają również uczniowie uczęszczający na zajęcia online.
 4. Prezentacje z którymi pracujemy (opracowany cały materiał z biologii). Prezentacje na podstawie których pracujemy sobie z materiałem uczeń otrzymuje po każdych zajęciach. Przydatne są one do powtórki i nauki.
 5. Dedykowany dysk z materiałami. Każdy uczeń otrzymuje link do dedykowanego dla siebie dysku z materiałami, na którym otrzymuje zadania do zrobienia, prezentacje, dodatkowe materiały.
 6. Autorska biblioteka maturalna w której uczeń ma dostęp do książek, zbiorów, matur.
 7. Autorskie testy sprawdzające wiedzę. W toku nauczania uczeń poza przerabianymi zadaniami rozwiązuje 6 autorskich testów (każdy 100 pytań) które umożliwiają wychwycenie niezrozumiałych pojęć z zakresu biologii. Każdy test zostaje dokładnie omówiony a wychwycone błędy wyjaśnione.
 8. Zestaw fiszek maturalnych do każdego działu z biologii ułatwiających naukę i powtórkę najważniejszych tematów. Po każdych zajęciach uczeń otrzymuje zestaw autorskich fiszek gotowych do wydrukowania i wykorzystania podczas nauki.
 9. Raz na 2 miesiące (opcjonalnie) zajęcia imitujące dokładnie egzamin maturalny. Jeżeli uczeń jest chętny raz na 2 miesiące przeprowadzamy egzamin maturalny. Forma taka umożliwia oswojenie się ze stresem podczas egzaminu, zapoznaniem z procedurami maturalnymi oraz przerobienie dodatkowych zadań w formie, która ogranicza czas napisania odpowiedzi.
 10. Skrypt z najważniejszymi materiałami na każdych zajęciach (oszczędzamy czas na notowanie). Uczniowie otrzymują po każdych zajęciach (poza prezentacjami, fiszkami, zadaniami) skrypt z najważniejszymi informacjami z danego przerabianego tematu. Ze względu na otrzymywane materiały nie ma potrzeby tracenia czasu na zajęciach na notowanie.
 11. Przedstawiam uczniom techniki pamięciowe ułatwiające efektywną naukę i zapamiętanie trudnych zagadnień biologicznych. Podczas toku korepetycji przedstawiam uczniom techniki, które umożliwiają zintensyfikowanie i skrócenie czasu nauki oraz zwiększenie wydajności. Techniki te przydają się również przy innych przedmiotach co ma znaczący wpływ na poprawę ocen oraz wyników z matur z pozostałych przedmiotów
 12. Regularne sprawdzanie wiedzy ucznia. Regularnie sprawdzam wiedzę ucznia i jego przygotowanie do zajęć. Uczeń na każdych zajęciach w formie kartkówki odpowiada na pytania z tematu omawianego na danych zajęciach. Forma taka powoduje skrócenie czasu tłumaczenia podstawowych pojęć i umożliwia dużo lepsze wychwycenie braków w bardziej zawiłych kwestiach. Przekłada się to na zrozumienie tematu i lepsze zapamiętanie
 13. Szkolenie jak uczyć się efektywnie. Z każdym uczniem przeprowadzam szkolenie z efektywnej nauki, sposobów i metod nauki, myślenia wizualnego, tworzenia notatek, pracy z książką i trybów w jakich można to robić.

Wymagam od maturzystów i innych uczniów sumienności i kładę nacisk na poprawne wykonywanie zadań oraz rozwiązywanie dużej liczby arkuszy maturalnych. W ten sposób uczeń przygotowuje się do  napisania egzaminu maturalnego bez stresu i ma pewność, że zawiera w odpowiedzi wszystko,  co wymagane w kluczu, oraz unika popełnienia błędów.

Korzystam z najlepszych  zbiorów zadań, materiałów oraz podręczników i aktualnej wiedzy szkolnej. Materiały, które uczeń przerabia na bieżąco, pomagają w  szybszym przyswajaniu wiedzy.  Nie wymagam od ucznia kupowania podręczników. Wszystkie potrzebne materiały drukuję i przynoszę na zajęcia (lub uczeń otrzymuje je online), dzięki czemu uczeń nie czuje natłoku ogromnej pracy domowej, a jest w stanie przerobić wszystko, co było zadane, i maksymalnie skrócić czas nauki.

Jako uczeń musisz wiedzieć, że nie będzie prosto, ale postaram się i  zrobimy wszystko, żeby maksymalnie skrócić i ułatwić przyswojenie całego materiału potrzebnego do napisania matury na wysoki i satysfakcjonując wynik.

Nie obawiaj się przyjścia do mnie z brakiem wiedzy i umiejętności biologicznych. Jestem właśnie od tego, żeby Cię wszystkiego nauczyć i nakierować do nauki własnej tak, aby przebiegała miło i efektywnie. Jedyny warunek, jaki musisz spełnić, to ambitne podejście do korepetycji i nauki. Wspólnie popracujemy nad motywacją, skupieniem, planowaniem nauki i celu, jaki chcesz osiągnąć, oraz nad organizacją Twojego czasu spędzonego na nauce.

Jeszcze parę słów do rodziców młodszych uczniów.
Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, z każdym uczniem do tej pory się polubiliśmy, a korepetycje przebiegały w miłej, zabawnej atmosferze, która przynosiła efekty w postaci poprawy ocen, pewności ucznia, efektywności w nauce innych przedmiotów oraz zainteresowania szkołą. Serdecznie zapraszam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Posiadam własną działalność gospodarczą.

Lekcje prowadzę w:

- Zielonej górze
- Online - Korepetycje prowadzone online nie różnią się praktycznie niczym od zajęć stacjonarnie, dlatego uczeń nie traci nic pomimo odległości.  Korzystam z interaktywnej tablicy i tabletu graficznego oraz udostępniam własny ekran dzięki czemu uczeń widzi dokładnie to co na bieżąco piszę lub pokazuję. Nie miałem do tej pory ucznia, który byłby niezadowolony z takiej formy prowadzenia zajęć.

Zapisy na korepetycje są aktualne. Zapraszam do kontaktu.

Numer telefonu: 698 – 826 – 217

Ze względu na napięty grafik w przypadku, gdybym nie mógł odebrać, proszę o SMS. Oddzwonię najszybciej, jak będzie to możliwe.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Wyższa Szkoła Rehabilitacji - wydział Fizjoterapii
Magister
Fizjoterapia
10.2017 - aktualnie
Zielonogórski Uniwersytet - wydział Lekarski
Lekarski
Kursy i szkolenia
01.2019
Czytaj jak GENIUSZ - trening szybkiego i efektywnego czytania
03.2019
Notuj jak GENIUSZ
05.2019
Odkrywanie talentów w edukacji
05.2019
Dydaktyka zarządzania czasem - nowoczesne techniki zarządzania czasem i organizacji pracy
05.2019
Efektywne metody nauczania - tworzenie i realizacja
05.2019
Pokonaj prokrastynację - jak przestać marnować czas i zmotywować się do pracy w skupieniu
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Przyjście na korepetycje do Darka było moim najlepszym wyborem w sprawie matury z biologii. Darek przekazuje wiedzę bardzo dokładnie, w przyjemny sposób. Czytając podręczniki nigdy nie byłam w stanie tak dobrze poznać biologii. Oczywiście z podręcznikiem również musiałam pracować, ale ogrom materiałów które dostawałam zdecydowanie przyspieszał naukę. Masa zadań dzięki którym zrozumiałam mechanizmy, bardzo dużo zdjęć, schematów. Darek opowiada o biologii z zafascynowaniem i tym zaciekawieniem zaraża totalnie bo zakochałam się w tym przedmiocie. Wszystko to co omówiliśmy na zajęciach pozwoliło mi na spokojnie podejść do matury. Ja trafiłam dobrze i jestem bardzo zadowolona dlatego polecam wszystkim :) :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Przygotowywałam się do poprawy matury z biologii po latach od zakończenia liceum przez Skype. Jestem zachwycona zajęciami prowadzonymi przez Darka. Znakomite przygotowanie do lekcji, mnóstwo własnych materiałów, plany, prezentacje, zadania, testy i wiele innych pomocy, które powodują, że Darek jest najbardziej profesjonalnym nauczycielem jakiego spotkałam :) Świetna atmosfera, wiele praktycznych porad, ogromna wiedza i genialne podejście do ucznia! Z przyjemnością polecam!!!!! I dziękuję :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Maturę pisałem rok temu, próbna matura to było 28%, więc nie mogłam myśleć o studiach takich jakie bym chciała. W szkole nie miałam jakiś wielkich problemów, ale wybitnie też nie było. Zaczęłam chodzić na korepetycje i kiedy miałam kogoś kto mnie motywował, pilnował to wzięłam się do roboty :) W maju poszłam na maturę bez większej obawy o wynik i napisałam na 88% co było dla mnie wielkim sukcesem a do tego otwarcie drogi wyboru jakichkolwiek studiów. Dziękuję za naukę, motywację, pomoc! Pozdrawiam i polecam bardzo mocno, nie znajdziecie lepszych zajęć!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Przygotować do poprawy z biologii pomagał mi Dariusz. Zadanie było skomplikowane, ponieważ nie dość, że przygotowywałam się do matury to jeszcze studiowałam kierunek zastępczy i pracowałam. Zajęcia zajmowały trochę czasu a zrobienie zadań, które dostawałam po każdych zajęciach jeszcze więcej. Dariusz tłumaczył mi wszystko cierpliwie, czasami jak coś zapomniałam to niektóre pojęcia powtarzaliśmy. Na prawie każdych zajęciach na początku zajęć dyskutowaliśmy na temat biologii i robiliśmy szybką powtórkę. Wszystko to złożyło się na poprawę wyniku, teraz już powoli kończę pierwszy rok na kierunku lekarskim. Zajęcia polecam z całego serca, warte każdych pieniędzy. Zaangażowanie Dariusza powinno być wzorem dla innych korepetytorów. Dziękuje jeszcze raz!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Dariusza. Dostarcza mnóstwo materiałów w postaci prezentacji z najważniejszymi informacjami, zadań, które potem są bardzo dokładnie sprawdzane oraz planu według którego idzie się z nauką (razem z testami, czasem pozostałym do matury, ilością zajęć i dużą ilością przydatnych informacji) Wszystko to pomaga mocno w pilnowaniu się w nauce biologii i nieodkładaniu na później przez co można zauważyć, że są postępy, u mnie pojawiły się dosyć szybko pomimo tego, że miałam spore zaległości w nauce biologii. Teraz proponowana ocena na koniec roku szkolnego to 5 a w przyszłym roku maturą, na którą już w większości jestem przygotowana a czasu pozostało jeszcze bardzo dużo. W porównaniu do dwóch innych korepetytorów zajęcia z Dariuszem to zupełnie inna bajka, pełen profesjonalizm i od strony merytorycznej i technicznej. Bardzo podoba mi się w zajęciach również to, że często robimy dygresje odnośnie danego tematu biologicznego co mocno ułatwia zapamiętanie niektórych pojęć. Wreszcie biologię rozumiem a nie tylko kuję się jej na pamięć i to samo polecam innym. Metody nauki o których się dowiedziałam przydały się również do innych przedmiotów :) Jestem bardzo zadowolona, polecam z całego serca :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Dariusz jest osobą, która potrafi w łatwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć problematyczne zagadnienia. Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze dodatkowo udostępniając materiały motywuje do powtarzania i systematycznej nauki. To co mnie przekonało to cierpliwość w tłumaczeniu i odpowiadaniu na każde zadane pytanie. Polecam gorąco!!! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Pan Dariusz udzielał mi korepetycji z biologii na poziomie rozszerzonym. Lekcje były przygotowane bardzo solidnie i starannie. Cała wiedza była przekazywana w sposób prosty, często na zasadzie skojarzeń razem z obrazkami. Jestem naprawdę szczęśliwa, że mogłam chodzić na te zajęcia. Dariusz ma ogromną wiedzę i zdolność jej przekazania przez co zajęcia były ciekawe. Podobały mi się również różne dodatkowe materiały które dostawałam, takie ponad maturę które potrafiły zaciekawić biologią na nowo. Kolejną kwestią, którą wyćwiczyłam jest pisanie zadań według „klucza” na co Pan Dariusz zwracał mi uwagę bardzo dokładnie. Każde zadanie, które było nieprawidłowo rozwiązane szczegółowo omawialiśmy co pozwoliło wyeliminować błędy które popełniałam. Na każdych zajęciach też sprawdzana była moja wiedza w formie odpytywania, testów itd. Taka forma sprawiała, że byłam cały czas na bieżąco nawet z materiałem, który przerabialiśmy parę tygodni czy miesięcy wcześniej. Teraz studiuję wymarzony kierunek i wiem, że w dużej mierze była to zasługa korepetycji. Polecam każdemu kto ma chęć do nauki i chce napisać maturę na wysokim poziomie.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Na zajęcia z Panem Dariuszem chodzę już od 1,5 roku. Biologia nigdy nie była moją mocną stroną i myślałem, że już tak zostanie. Jednak po wielu korepetycjach mogę powiedzieć inaczej. Dużo razy zdarzało mi się zapominać materiał, który przerobiliśmy lub prosić o ponowne wytłumaczenie. Największym atutem moim zdaniem była cierpliwość Pana Dariusza do prowadzenia zajęć. Teraz czwórki i piątki na sprawdzianach czy kartkówkach to już nie jest wyzwanie, które moim zdaniem było nieosiągalne. Wielkie dziękuję! Polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z każdej lekcji, które zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Dariusz zawsze dużo mnie odpytywał a pytań z mojej strony nie pozostawiał bez odpowiedzi. Wyniosłam z zajęć sporą dawkę wiedzy i teraz już martwię się o materiał w szkole. W bardzo prosty i logiczny sposób wszystko jest tłumaczone do tego dostawałam materiały, z których mogłam się przygotowywać do powtórek. Są one bardzo pomocne, bo mamy wszystko krótko zwięźle wytłumaczone i są to rzeczy, które omówiliśmy więc fajnie sobie przypomnieć od czasu do czasu. Wszystkim spragnionym wiedzy biologicznej polecam serdecznie zajęcia z Dariuszem

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2018

Zdecydowanie bałam się egzaminu maturalnego, dlatego na korepetycje zaczęłam chodzić już w drugiej klasie liceum będąc na profilu biol-chem. Często z powodu natłoku nauki nie byłam w stanie tak dobrze jakbym chciała przygotować się do kartkówek i sprawdzianów, czas do matury się zmniejszał a na naukę do samej matury nie starczało czasu. Samo uczęszczanie na zajęcia, dyskusje, przepytywanie pochłaniało sporo pracy ale wyłożona cała biologia od początku do końca było bardzo ciekawa. Przykłady jakich używał Pan Dariusz zawsze łatwo obrazowały to o co chodziło w danym temacie. Jak przykład do mnie nie trafił to pojawiał się kolejny i zawsze w końcu załapałam o co chodzi. Nawet w tych najtrudniejszych dla mnie działach jak fizjologia i metabolizm. Pan Dariusz nigdy nie odmówił mi pomocy, kontakt zawsze był świetny i błyskawiczny. To właśnie dzięki tym zajęciom zdałam maturę na 90% co było dla mnie świetnym osiągnięciem. Chciałabym, żeby tylko tacy nauczyciele mi się trafiali też dalej na studiach. Bardzo polecam wszystkim którzy chcą na wysokim poziomie napisać maturę z biologii!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Bardzo dobre korepetycje. Dariusz uczy nieschematycznie, konkretnie. Przekazuje to co potrzebne na maturze i mówi co się nie przyda, jest to bardzo przydatne podczas korepetycji, bo ułatwia naukę. Świetne podejście nawet do uczniów opornych na wiedzę. Zawsze miałam problemy, żeby zapamiętać niektóre rzeczy, ale skojarzenia o których opowiada Dariusz już chyba do końca życia zostaną mi w pamięci. Polecam!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2018

Polecam zajęcia z Dariuszem. Jestem osobą dorosłą i przygotowuję się do matury po kilka latach. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że jestem w stanie nauczyć się materiału do matury. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze a każde zagadnienie tłumaczone jest od podstaw porządnie i rzeczowo. W 100% polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Jestem super zadowolona. Matura rozszerzona napisana na 86%. Mogę bez cienia wątpliwości polecić korepetycje z Darkiem, fajnie tłumaczy, wymaga i trzeba pracować ale cel osiągnięty.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Rok korepetycji był cudem dla mojej matury z biologii. Zajęcia prowadzone w sposób, który pozwolił mi przyswoić cały materiał, powtórki które przypominały to co było już jakiś czas temu, a jeśli była potrzeba wytłumaczyć coś ponownie Dariusz zawsze znalazł sposób na to żeby przedstawić to jeszcze raz, inaczej, lub na innym przykładzie. Gorąco polecam, ponieważ nauka nie poszła na marne tak jak to było z innymi korepetytorami. Z pewnością zdacie maturę po zajęciach u Dariusza!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Rok temu zapisałam córkę na korepetycje u Pana Darka. Niestety ze względu na pracę nie jestem w stanie zawsze dopilnować tego co przerabiają w szkole, zresztą po tylu latach pewnie sama bym nie wiedziała o co chodzi. Zdecydowałam, że musi się zając tym profesjonalista i proszę bardzo. Efekty są zdumiewające, córka poprawiła się w ocenach i stwierdziła, że nie wyobraża sobie korepetycji z inną osoba niż właśnie z Panem Dariuszem. Do każdej lekcji jest przygotowana, prace domowe robi bez większego problemu. Polecam każdemu uczniowi i rodzicom. Pozdrawiam

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje u Darka po 2 latach spędzonych na nauce. Materiał wykłada w przystępny sposób i pomimo tego, że matematyka nie jest moim ulubionym przedmiotem teraz przynajmniej ją umiem i mam z niej dobre oceny. Radość z zaliczenia trudnego sprawdzianu kartkówek czy odpowiedz które do tej pory były dla mnie nie do napisania jest ogromna. :) Do tego luźna i przyjemna atmosfera pomaga skupić się na wykładanym materiale i robieniu zadań. Polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Dariusz zawsze na zajęciach był człowiekiem konkretnym który wymagał i uczył porządnie. Super było to, że pomimo ciężkiej pracy zajęcia były przyjemne i często zabawne. Na początku byłem bardzo zestresowany tym, że nic nie umiem. Darek szybko pokazał mi, że lepiej 2 razy się pomylić i za 3 zrobić dobrze niż w ogóle nie próbować. Zadania domowe rozwiązywałem zawsze z zawzięciem i po zajęciach tylko czasami nie potrafiłem czegoś obliczyć. Na kolejnych korepetycjach wszystkie moje wątpliwości były rozwiewane a z materiałem szliśmy regularnie do przodu. Nie czułem nieprzyjemnej presji jak na poprzednich korepetycjach u innej osoby, tylko wyrozumiałość i wsparcie. Matura zdana na 88% a jeszcze na początku klasy maturalnej myślałem, że nie ma szans żeby w ogóle to zdać. Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych i pisze to całkowita noga z matematyki. Polecam! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Pan Dariusz zajął się moim synem juz w 2 klasie podstawówki, wtedy jeszcze syn miał duże problemy z matematyką, ciężko było go namówić żeby w ogóle spróbował rozwiązać pracę domową. Teraz już nie ma tego problemu, z materiałem są dużo do przodu co przełożyło się na podniesienie ocen. Syn widać, że polubił matematykę i dumny przynosi kolejne dobre oceny, dla mnie to też szczęście. Nie wiem jak Pan Dariusz pracuje z licealistami ale z dziećmi radzi sobie świetnie, polecam serdecznie Maria

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Mogę śmiało polecić podejście Pana Dariusza do ucznia, korepetycje z moim synem w 5 klasie dały zadowalający efekt w postaci podniesienia ocen z średnio 2-3 na 4-5. Do tej pory mieliśmy do czynienia z kilkoma korepetytorami, zawsze czegoś brakowało. Tutaj natomiast mogę szczerze polecić, syn z Dariuszem pracują dalej. Pozdrawiam Jan

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Wspaniałe podejście do ucznia!
Przez 1,5 roku pracowałem z Dariuszem nad nadrobieniem całego materiału do matury, wyjaśnił mi wszystko dokładnie i bez problemu udało się napisać maturę

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Super zajęcia. Dziękuje za pomoc w przygotowaniu do zaliczenia wszystkich kartkówek, sprawdzianów i odpytek. Jeszcze rok temu myślałam, że nie zdam do następnej klasy przez nieszczęsną matematykę. Teraz jestem w kolejnej klasie a matematyka nie jest już problemem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.