Dariusz Fabian

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Pruszków
Radom
Płock
Kraków
Faktura VAT

Dariusz Fabian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5103 opinie
Dla użytkownika Dariusz Fabian

O mnie

Prowadzę od kilku lat największą w Polsce grupę maturalną (około 70 000 osób) w kierunku biologiczno-chemicznym oraz matematyczno-fizycznym, której jestem założycielem. Pozwala mi to pomagać tysiącom maturzystów każdego dnia.

Jestem magistrem fizjoterapii, prowadzę działalność gospodarczą i zarządzam siecią fizjoterapeutów w różnych województwach w Polsce, aktualnie studiuję na kierunku lekarskim oraz przygotowuję się do otworzenia przewodu doktorskiego. Prowadziłem wykłady na uczelni oraz byłem prelegentem konferencji fizjoterapeutycznych.Tym, co mnie wyróżnia, jest to, że rozwijam się na wielu płaszczyznach, mam cały czas kontakt z uczniami i studentami, nauką, programem szkół i – co ważne – najczęstszymi problemami uczniów. Dodatkowo współpracuję z wieloma korepetytorami z innych przedmiotów oraz z wydawnictwami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Wyższa Szkoła Rehabilitacji - wydział Fizjoterapii
Magister
Fizjoterapia
10.2017 - aktualnie
Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego
Lekarski
Kursy i szkolenia
02.2018
Radzenie sobie ze stresem
12.2018
Mnemotechniki – efektywne techniki przyswajania wiedzy i uczenia się z elementami treningu szybkiego czytania
01.2019
Czytaj jak GENIUSZ - trening szybkiego i efektywnego czytania
03.2019
Notuj jak GENIUSZ
05.2019
Odkrywanie talentów w edukacji
05.2019
Dydaktyka zarządzania czasem - nowoczesne techniki zarządzania czasem i organizacji pracy
05.2019
Efektywne metody nauczania - tworzenie i realizacja
05.2019
Pokonaj prokrastynację - jak przestać marnować czas i zmotywować się do pracy w skupieniu
07.2019
Praca z uczniem zdolnym
01.2020
Psychologia uczenia się
Doświadczenie
08.2011 - aktualnie
Korepetytor
05.2019 - aktualnie
Autor kluczy maturalnych
12.2021 - aktualnie
Recenzent arkuszy maturalnych NEURON

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 103
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Serdecznie polecam, świetne przygotowanie do każdych zajęć. Materiał przedstawiony jasno i do zrozumienia. Bardzo dobra organizacja

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Serdecznie polecam korepetycje z Dariuszem każdemu, komu zależy na zrozumieniu i polubieniu biologii, oraz na wysokim wyniku egzaminu maturalnego z tego przedmiotu.
Dariusz, poza swoją ogromną wiedzą, posiada także świetne umiejętności jej przekazywania innym osobom, co znacząco wpływa na jakość zajęć i ilość wyciągniętych z nich informacji.
Zajęcia są organizowane na najwyższym poziomie, angażują one każdego do brania w nich czynnego udziału. O wszelkie problemy zawsze można pytać i uzyskać odpowiedzi. Korepetycje z Dariuszem pomogły mi zdobyć na egzaminie maturalnym satysfakcjonujący mnie wynik, mimo że biologii uczyłem się dopiero od września w klasie maturalnej, co tylko pokazuje jakość prowadzonych zajęć i możliwości jakie one oferują.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Nigdy nie sądziłam, że korepetycje z biologii mogą być ciekawe. Zawsze wydawało mi się ze będzie to wyglądać tak jak w szkole, czyli zwykle nudne wykładanie materiału. Zapisałam się jednak na korepetycje u Dariusza i od razu spodobała mi się jego organizacja. Plan nauki na cały rok, oddzielny dysk, pełno zadań, matur, wszystko dokładnie rozpisane. Zajęcia dodatkowo były bardzo bardzo ciekawe. Pamietam, jak wracałam ledwo żywa ze szkoły i miałam umówione korepetycje z biologii. Mimo mojego zmęczenia, złego nastawienia, zawsze po lekcji z Dariuszem rozłączałam się w dobrym humorze. Dariusz wkłada całe serce w korepetycje, motywuje, udziela rad na wszystkie problemy, o każdej porze pomaga, dba o zdrowie także psychiczne ucznia. Przedstawia on także wiedze maturalna w sposób bardziej życiowy, oprócz suchej wiedzy możemy się nauczyć wielu ważnych rzeczy. Oprócz tego ze zawdzięczam Dariuszowi moje 87% z biologi na maturze, jestem mu wdzięczna za całe wsparcie, które mi okazał. Bardzo polecam! Każdy kto chce zdać maturę na bardzo wysokim poziome a dodatkowo poznać ciekawsza stronę biologii, niż ta co znajduje się w podręczniku, powinien zapisać się do Dariusza

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo profesjonalne przygotowanie.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Przyznaję otwarcie, że korepetycje z Dariuszem były dla mnie przyjemnością. Dariusz potrafi zaciekawić ucznia danym materiałem, przystępnie wyjaśnić uczniom niezrozumiałe zagadnienia oraz jak tę wiedzę przekazywać - również z dozą humoru, czego uczniowie bardzo oczekują, a przecież nauka biologii wcale nie musi być nudna i polegać wyłącznie na czytaniu książek. Sukces na maturze polega jednak na współpracy ucznia z nauczycielem, dlatego w pracy z Dariuszem niezbędne jest nie tylko wzajemne zaufanie, ale także masa wyrzeczeń i wytrwałość w dążeniu do celu. Potrzeba nam więcej takich nauczycieli z pasją jak Dariusz. Jeżeli marzycie o studiach medycznych i chcecie uzyskać wysoki wynik na maturze z biologii, to serdecznie polecam Wam korepetycje z Dariuszem!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo mocno polecam korepetycje z Dariuszem, nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem ze strony korepetytora, rozwiązaliśmy tak dużo zadań i omówiliśmy tak dużo zagadnień, że praktycznie nic mnie nie zaskoczyło na tegorocznej maturze. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna i można z nich naprawdę dużo wynieść, a wyniki z matur mówią same za siebie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Świetny korepetytor z dobrym podejściem do ucznia. Dostęp do prezentacji obejmujących cały materiał znacznie ułatwił powtórki i naukę do matury. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, a na maturę szłam dobrze przygotowana.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Nikt inny nie wkłada tyle serca w zajęcia co Dariusz. Zawsze przygotowany na 100% i gotowy odpowiadać na wszelkie nasze pytania Zajęcia bardzo dużo mi dały. Polecam ze szczerego serca

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo polecam te zajęcia. Idąc na maturę czułam się spokojna i przygotowana, że z pomocą Dariusza zrobiłam wszystko co możliwe, aby uzyskać jak najlepszy wynik. Również kontakt z prowadzącym jest bardzo dobry, zawsze jest pomocny, a gdy masz jakieś pytania rozwiewa twoje wątpliwości. Myślę że bez tych korepetycji nie udało by mi się napisać tak dobrze matury. Dziękuję za cały rok i ogrom włożonej pracy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Jeżeli poszukujesz dobrego korepetytora od biologii to Dariusz Fabian jest świetną opcją. Bez jego korepetycji nie miałabym co liczyć na dobry wynik z matury z tego przedmiotu.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Dariusz przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, podczas zajęć można usłyszeć dużo ciekawostek i skojarzeń biologicznych dzięki którym dużo łatwiej zapamiętać materiał. Sposób prowadzenia korepetycji zachęca do nauki, a w razie problemów z jakąkolwiek częścią materiału Darek służy pomocą o każdej porze. Wiem, że gdyby nie te korepetycje na pewno nie uzyskała bym takiego wyniku na maturze. Polecam każdemu kto chce uzyskania satysfakcjonujący wynik.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo dobre korepetycje. Kontakt z uczniem naprawdę robił robotę. Lekcje świetnie przygotowane. Bardzo pomogły uzyskać satysfakcjonujący wynik na maturze.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Korepetycje z Dariuszem to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w kierunku walki o swoje marzenia. Nauka biologii stała się przyjemnością zajęcia były prowadzone z ogromną dokładnością zwracał uwagę na szczegóły a przede wszystkim czuć w nich było pasje i zaangażowanie , każdy z uczniów miał dostęp do dysku z prezentacjami przygotowanymi przez Darka osobiście, zbiorami zadań czy też maturami co nie generowało dodatkowych kosztów.Na początku spotkania zawsze byliśmy odpytywani z pytań z czatu co dodatkowo utrwalało wiedzę z poprzednich zajęć. Pozwalało to na efektywne przygotowanie do matury. Fajnym dodatkiem była też stworzona grupa gdzie mogliśmy o każdej porze dnia i nocy zadać pytanie na które Dariusz spieszył z pomocą jako biologiczne pogotowie . Każdego ze swoich uczniów traktuje indywidualne, w chwili zwątpienia można liczyć na jego realną pomoc, poświęca swój prywatny czas aby zapewnić psychiczne wsparcie.Co udowadnia,że zależy mu nie tylko na najlepszym przygotowaniu ale też zwraca uwagę na problemy swoich uczniów.Przekazuje ogrom życiowej wiedzy która zmienia schematy myślowe już na dalsze życie :)
Jest wspaniałym człowiekiem i autorytetem dla innych. Po 10 miesiącach spędzonych na jego zajęciach chyba najlepszą recenzją jest to,że na maturze nic nie zaskoczyło swoją treścią bo wszystko było omawiane na spotkaniach. Zajęcia pozwoliły mi uwierzyć w siebie i otworzyły furtkę do drzwi o których kiedyś mogłabym tylko pomarzyć :)
Serdecznie polecam, Dariusz to biologiczny anioł stróż ❤️ każdy kto zdecyduje się na jego zajęcia nie pożałuje

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Polecam, korki bardzo mi pomogły

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Korepetycje z Darkiem to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Myślę, że nie znalazłabym lepszej osoby, która mogłaby pomóc mi przygotować się do matury. Każde zajęcia były niezwykle efektywne, z których zawsze dużo zapamiętywałam. Darek bardzo jasno tłumaczy, na wiele sposobów i do skutku. Jest niezwykle motywującą i pełną pasji osobą. Korepetycje warte każdego grosza i jeśli ktoś ma ambicje na wysoki wynik to tylko z nim.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2022

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panem Dariuszem, wszystko zrozumiale dokładnie i w cierpliwy sposób wytłumaczone, prezentacje podsyłane po każdych zajęciach, dodatkowe materiały, ogromna ilość zadań do zrobienia, wracanie do wiedzy z poprzednich zajęć i super płynne łączenie tematów co pozwalało dokładnie wszystko utrwalić i zapamiętać. Nie ma stresu, zajęcia w luźniej atmosferze, z dawką humoru i ciekawymi przykładami przez co spojrzałam na biologię z innej perspektywy i zobaczyłam, że to nie tylko suche zakuwanie bez końca. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i uważam, że lepiej trafić nie mogłam, polecam serdecznie :D

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2022

Darek niewatpliwie ma ogromną wiedzę z biologii oraz dar do zarazania oraz zainteresowania się zdobyciem jej przez innych. Widać że nauczanie to jego pasja przez co jakość zajęć stoi na najwyższym z możliwych poziomów. Absolutnie Polecam

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Polecam, Darek ma pojęcie i dar do przekazywania wiedzy. Widać, że biologia jest jego pasją, którą dzieli się z innymi.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Do Dariusza trafiłam z polecenia i był to strzał w dziesiątkę, przygotowywałam się z jego kursem cały rok mając wcześniej niedużą wiedzę z biologii. Zobaczyłam po kilku zajęciach, że to możliwe i że coraz więcej rozumiem i pamiętam. Nie są to zajęcia dla leniwych, nauczyciel przygotowany w 100% na każdych zajęciach a do tego pomiędzy zajęciami zawsze można było o coś podpytać a żadne pytanie nie zostawało bez odpowiedzi. Całe zajęcia zmuszają do myślenia, jest motywacja do pracy po zajęciach. Jako jedyna osoba z klasy napisałam maturę powyżej 90% i uważam to za wspólny sukces, bo bez tych zajęć na pewno nie dałabym rady tak dokładnie wstrzelić się w klucz maturalny. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Podpisuje się pod opiniami o Darku. Zajęcia zostały mi polecone przez znajomą która jest już na studiach medycznych, zdecydowanie warto. Doskonałe przygotowanie do zajęć, wymaganie tego samego od ucznia. Dariusz motywuje do systematycznej nauki i nie ma lekko, ale ostatecznie jest skutecznie. Wynik poprawiony w rok z 37% na 88%. Same zajęcia są fajne przyjemne i luźne, ale jednak bardzo dokładne, mogłam o wszystko zapytać i czułam wsparcie, że w każdym momencie mogę pojawić się na zajęciach dodatkowych i podpytać o dodatkowe rzeczy. Bardzo miło wspominam zajęcia i szkoda, że już się skończyły. Świeża studentka kierunku lekarskiego. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Bardzo polecam. Chciałem szczerze napisać jak bardzo zaprzyjaźniłam się z tymi zajęciami i polubiłam z Darkiem. Ma on genialny kontakt z osobami, które uczy. Ogromne wsparcie na każdym etapie, i nawet poza zajęciami mogłam zawsze zapytać o coś, dopytać na zajęciach czy na dodatkowych i miałam takie poczucie ze gdyby się wydarzyło coś z czym nie mogę sobie poradzić to wiem, że Darek dałby radę odpowiedzieć, pomóc. Dawało to ogromny spokój w przygotowaniu, do matury którego brakowało mi wcześniej. Wsparcie, motywacja, pilnowanie tego co mamy zrobić, wielokrotne sprawdzanie tej wiedzy i kolejna powtórka i zadania, cały czas się działo, ale było to tak ułożone, że nie można było się pogubić, bo zawsze był rada jak co zrobić. Super był również wspólny czat, na którym mogliśmy się poznać, i poodpowiadać sobie nawzajem na dane problematyczne kwestie i zagadnienia, dało mi to sporo wsparcia. Dodatkowo aspekty związane z tym jak się uczyć i jak organizować czas pokazały mi, że wcale nie trzeba siedzieć nad książka godzinami i od tamtej pory zaczęłam robić to przemyślanie wydajnie a Darek to korygował. Przełożyło się to wszystko na pełne skupienie przed maturą, nadrobienie, podciągnięcie się i napisanie na wynik wystarczający na lekarski na każdej polskiej uczelni. Wielki podziw dla Darka, bo w moich momentach słabości potrafił zmotywować. U Darka wszystko z tej biologii ma swoje miejsce, to niesamowite jak wiele faktów można łączyć w ten sposób. Zdecydowanie NAJLEPSZY korepetytor na jakiego trafiam w życiu. Dodam tylko na koniec, że oddzielnym atutem jest ogromne wsparcie w sprawie zrozumienia rekrutacji, progów na uczelnie, opinie o uczelniach, pisania wglądów, odwołań itd. (mam wrażenie ze Darek zna po prostu to wszystko jak nikt inny) Dziękuję, że mogłam zawsze o wszystko zapytać. Wszystko jest tutaj tak kompletne (spotkania, godziny, materiał, powtórki, matury, prezentacje, dyski wsparcie itd.) że wątpię ze da się znaleźć drugą taką osobę w Polsce. Dzięki!!!!!!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Korepetycje z Darkiem są naprawdę solidnie przeprowadzane. Na zajęciach jest wspaniałą atmosfera. Wspiera uczniów nie tylko w nauce biologii ale też, stara się wspierać mentalnie. Uważam że gdyby nie korepetycje z Darkiem nawet nie podjęła bym próby napisania matury. Jest bardzo wyrozumiały ale też stanowczy. Wspaniały korepetytor, polecam każdemu kto chce przygotować się dobrze do matury. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2021

Korepetycje z Dariuszem to była ogromna pomoc w przygotowaniach maturalnych. Osoba wymagająca ale nie taka u której na zajęciach czuje sie nieprzyjemną presję. Mimo, że czasami pojawiały się epizody "nic mi się nie chce", to po zajęciach odzyskiwałam siły i chęci do nauki. Jeśli ktoś potrzebuję połączenia przyjemnego z pożytecznym to szczerze mogę Go polecić.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2021

Darek podchodzi bardzo indywidualnie do ucznia. Zajęcia prowadzi w kapitalnej atmosferze, jest też bardzo wymagający.Tłumaczy wszystko jak młodszej siostrze. Jest bardzo otwartą i ciepłą osobą, która służy radą nie tylko podczas korepetycji. Nie sposób przy nim nie polubić biologii. Nigdy nie miałam tak dobrego nauczyciela i każdemu takiego życzę!

avatar
Marina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Z czystym sumieniem polecam korepetycje z Panem Dariuszem. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. To świetny korepetytor, który wie na co szczególnie zwrócić uwagę przygotowując się do matury. Dzięki niemu udało mi się poprawić maturę na 83% i dostać się na medycynę.
Dzięki Dariuszowi nauka staje się prawdziwą przyjemnością.
Świetny człowiek i korepetytor!

POLECAM!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Bardzo polecam lekcje biologii, prowadzone są w przyjemnej atmosferze, pomogły mi zrozumieć wiele procesów biologicznych bez potrzeby wkuwania, ogólnie rzecz biorąc dostałam pomoc jaką potrzebowałam.

avatar
Victoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Gdyby nie Dariusz nie wiem w jakim miejscu bym była z materiałem z biologii. W tym roku poprawiałam maturę i jestem zachwycona zajęciami. Dariusz jest fantastycznym nauczycielem z bardzo dużą wiedzą z zakresu biologii. Zajęcia są prowadzone w świetny sposób- Dariusz jest nauczycielem wymagającym a jednocześnie zachowującym bardzo przyjazną atmosferę! To idealne połączenie. To, jakie materiały dostajemy na lekcjach są bardzo wartościowe i nigdzie nie znajdziecie takich dokładnych, starannych prezentacji z teorii- naprawdę, te prezentacje to must have. Na zajęciach ciśniemy zarówno teorię jak i praktykę co daje ogromne szanse na świetny wynik na maturze. Jakbym miała cofnąć czas- wybrałabym Dariusza jeszcze raz. Niczego nie żałuję i mega polecam wszystkim przyszłym maturzystom!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2021

Wszystkim bardzo gorąco polecam korepetycje z Darkiem! Jest wymagającym nauczycielem, który bardzo dobrze przygotuje do matury z biologii. Atmosfera na zajęciach jest swobodna, przez którą chce się przychodzić na kolejne lekcje. Materiał jest omawiany szeroko i bez omijania najmniejszych szczegółów. Darek angażuje się bardzo - sprawdza naszą wiedzę przez testy, pyta na każdych zajęciach i robi masę arkuszy maturalnych i wyłapuje rzeczy, które nadal nie zostały przyswojone. Jest mi bardzo miło, ze mogłam uczestniczyć w jego zajęciach, poszerzyć swoją biologiczną wiedzę i iść na maturke z biologii spokojna .Gorąco polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Miałem rok do matury bo i wcześniej nie przykładałem zbytnio uwagi do nauki biologii. Aż tu nagle okazało się że będzie to mój wiodący przedmiot na studia. Znalazłem wtedy informacje o tego typu lekcjach, ponieważ stacjonarnie nikt nie chciał mnie przyjąć. I musze przyznać nie mogłem lepiej trafić. Lekcje prowadzone w luźnej atmosferze, sposób przekazu wiadomości idealne trafiał do mnie i w końcu zacząłem rozumieć materiał, który wcześniej sprawiał mi problemy. Osobiście serdecznie każdemu polecam i gwarantuje że nie pożałuje wyboru korepetytora.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Świetny człowiek i jeszcze lepszy korepetytor. Dariusz opracował świetny plan nauczania, który pozwoli każdemu ambitnemu maturzyście na bardzo wysoki wynik. Nigdy nie spotkałem się z lepszym korepetytorem, widać że robi to z pasji i zależy mu na każdym maturzyście. Dariusz jest po prostu totalnym kozakiem. Polecam go każdemu, już po pierwszych zajęciach będziecie pewni, że podjęliście dobry wybór.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2021

Osobiście jestem zachwycona korepetycjami i polecam je każdemu, kto chce się dobrze przygotować do matury z biologii. Przygotowanie zajęć bardzo profesjonalne, atmosfera jest przyjemna, stwarza fajne miejsce do nauki. Zagadnienia są omawiane bardzo szeroko, nigdy żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi co jest dla mnie ogromnym plusem, a dodatkowo sposób tłumaczenia jest tak fajny, że najtrudniejsze zagadnienia nagle stają się jasne. Zajęcia nie tylko z teorii (liczne materiały) ale również z praktyki czyli rozwiązywanie zadań, regularne sprawdzanie wiedzy. Zaangażowanie jest tak duże, że nie ma możliwości wyjścia bez utrwalonej porcji wiedzy :) Jestem bardzo zadowolona że mogłam brać udział w zajęciach, wzbogacić swoją wiedzę, a przede wszystkim dobrze się przygotować i osiągnąć wyższe wyniki na maturze, serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Dariusz jest super nauczycielem, który potrafi cierpliwie tłumaczyć najtrudniejsze procesy w taki sposób, że stają się proste i logiczne. Zajęcia z nim to sama przyjemność ze względu na bardzo miłą atmosferę przy której wiedza szybko wchodzi do głowy. Przy pomocy Darka uzyskałam wysoki wynik na maturze z biologii i dzięki temu wybieram się na wymarzone studia! :)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Jeśli szukacie charyzmatycznego i ambitnego korepetytora z dużą wiedzą to lepiej trafić nie mogliście :)
Jestem pozytywnie zaskoczona, że forma zajęć online była jednocześnie wygodna i efektywna! starannie przygotowane prezentacje, testy sprawdzające, schematy, filmiki..to wszystko bardzo pomagało w nauce trudnych zagadnień.
Na zajęciach nie zabrakło też zabawnych porównań i sposobów na naukę, dzięki czemu zapamiętywanie stało się banalne :)
Dzięki zajęciom z Dariuszem poprawiłam swój wynik matury o 20%, co pozwoliło mi na dostanie się na kierunek lekarski :)
Każde zajęcia prowadzone były w świetnej atmosferze, bez stresu, jednocześnie bardzo motywowały do systematycznej nauki. Przez cały okres korepetycji czułam ogromne wsparcie i wiedziałam, że mogę zwrócić się z nurtującymi mnie pytaniami. Polecam z całego serca!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2021

Nie wyobrażam sobie, aby można było lepiej poprowadzić kurs przygotowawczy do matury z biologii. Słowa uznania i podziwu dla Dariusza, który prowadzi zajęcia w sposób niesamowicie interesujący w bardzo przyjaznej atmosferze. Cały kurs, dzięki zasłudze Darka jest bardzo dobrze zorganizowany, nie ma obaw, że na coś zabraknie czasu. Stricte przed egzaminem powtórki i arkusze są na takim poziomie, że na właściwą maturę idzie się całkiem spokojnym. Jedyne czego mi szkoda to, że już więcej mi nie będzie dane być u Dariusza na zajęciach, bo tak dobrze mi poszła matura

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Darkiem- wkłada w nie całe swoje serce. Jest dużo powtórek w trakcie, testy , a na zadania maturalne kładziony jest szczególny nacisk. Przed samą maturą robiliśmy dodatkowe arkusze o większym poziomie trudności, co z pewnością przełożyło się na mój wynik matury. Jeszcze raz polecam!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

To z jaką lekkością Dariusz uczy jest niesamowite, nigdy nie spotkałam osoby która by z taką pasją i zaangażowaniem podchodziła do czegoś co robi. Zdecydowanie zaraziłam się biologią i zmieniłam dzięki zajęciom postrzeganie nauki samej w sobie. Spotkania zawsze były ciekawe i łączyłam się na nie z przyjemnością. Zajęcia prowadzone online jednak mogą być satysfakcjonujące i poprowadzone w profesjonalny sposób. Dokładność Dariusza jest chyba jego charakterystyczna cecha, wszystko dopracowane, dopięte na ostatni guzik i rozsądnie przemyślane, zajęcia ułożone w odpowiedniej kolejności, plan nauki które się trzymaliśmy, ciągła motywacja, ukończenie materiału sporo przed maturą i swoboda na zajęciach to coś co jest wzorem. Ostatecznie wynik 92% przy którym nie martwię się o listy rankingowe na studia. Dziękuję jeszcze raz i polecam!!!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Polecam korepetycje, nauka przebiega w świetnej atmosferze. Jest czas i miejsce na opanowanie materiału a także pogłębienie wiedzy o ciekawostki. Widoczne jest duże zaangażowanie że strony Darka, który do samej matury robił wszystko żebyśmy jak najlepiej ją napisali.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Baaardzo polecam! Zajęcia zawsze były bardzo ciekawe i nawet kiedy nie byłam pewna czy nadal chcę poprawiać maturę, nie chciałąm rezygnować, bo zajęcia sprawiały mi tyle radości. Jednak chyba to co najbardziej sie wyróżniało to sprecyzowany plan nauki i przejrzystość co muszę umieć a co nie. Dzięki temu nie musiałam się martwić czy wyrobimy się z materiałem i nie traciłam czasu na naukę rzeczy, które nie są przydatne. Super też było to, że Dariusz miał luźną, przyjazną atmosferę jednocześnie potrafiąc zmotywować do pracy i docisnąć, ale też nie zapominając, że jesteśmy ludźmi. Gdybym miała podjąć decyzję jeszcze raz to zdecydowanie poszłabym na te zajęcia jeszcze raz!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Nie spotkałam jeszcze osoby z takim powołaniem do uczenia innych i pasją do biologii jak Darek. Lekcje prowadzone były z wielkim zaangażowaniem, sercem, dbałością i rzetelnością. Oprócz tego, że przerobiliśmy cały materiał i zrobiliśmy masę matur próbnych, po drodze pojawiło się wiele interesujących biologicznych faktów. Bardzo polecam. W liceum biologia kojarzyła mi się ze stresem, na zajęcia łączyłam się z przyjemnością. Gdybym poprawiała maturę kolejny raz, nie wybrałabym innego nauczyciela niż Darek.
ps. Moja mama lubiła czasami podsłuchiwać zajęć i bardzo jej się podobały :)

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Serdecznie polecam! Zajęcia z Darkiem pozwoliły mi nie tylko przyswoić wiedzę, ale również ją usystematyzować i nauczyć się pisać "pod klucz". We wrześniu idę na lekarski:)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Darkiem, można się z nim uczyć w dość przyjemny, zabawny sposób. Zajęcia z nim były oderwaniem od monotonii i stresu panującego w szkole. Pomimo wymagań jakie stawia można śmiało powiedzieć że wiele się można z nim nauczyć.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Dariuszem! Nie ma zagadnienia, którego nie potrafiłby wytłumaczyć, ma indywidualne podejście do każdego i posiada ogromną wiedzę nie tylko w zakresie biologii. Świetne przygotowanie składające się zarówno z przerobienia całego materiału, jak i ćwiczeń na próbnych maturach.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Po odebraniu wyników maturalnych śmiało mogę stwierdzić, ze zajęcia z Darkiem to najlepsze co mogło mnie spotkać w maturalnej klasie! Darek jest bardzo wymagający, ale jego sposób prowadzenia zajęć, wiedza która posiada i poczucie humoru sprawiają, że chce się uczyć wszystkiego o czym mówi! Polecam bardzo, bardzo gorąco! ❤️

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Jeśli szukasz korepetycji, zależy Ci na świetnym przygotowaniu do matury, to już nie musisz szukać, bo znalazłeś to czego szukasz ! Indywidualne podejście do każdego. Wiedza podana na tacy ! Nie miałem nigdy takiego korepetytora jak Darek, króremu tak zależało na mojej maturze ! Tutaj nie wyjdziesz z zajęć z niewiedzą ;)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Darkiem. Miła luźna atmosfera w parze z wymagającymi lekcjami. Darek ma super przygotowane prezentacje, udostępnia wiele próbnych matur i ciągle sprawdza nasza wiedzę poprzez sprawdziany i pytanie. Gorąco polecam!!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Darek jest na pewno wymagającym korepetytorem ale uważam to za OGROMNY plus. Bardzo skupia się na zagadnieniach "pod maturę" dzięki czemu dobrze przygotowuje pod ten egzamin, jednocześnie tłumacząc wszystko w sposób bardzo ustrukturyzowany oraz jasny. Jeżeli jesteś ambitny i zależy Ci na wysokim wyniku - to idealny korepetytor dla Ciebie. Bardzo polecam!! :)

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Darkiem. Jest bardzo wymagającym nauczycielem, jednakże inspirującym, zachęcającym i motywującym do pracy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo luźna i przyjazna. Darek kontroluje osiągnięcia ucznia poprzez swój własny autorski program, który procentowo określa poziom opanowanej wiedzy i zakres zagadnień do powtórki. Zajęcia są poukładane w sposób logiczny i zawierają wszystkie informacje, które powinieneś wiedzieć na dany temat. Opanowanie tak obszernego materiału jakim jest zakres biologii rozszerzonej do matury bez pomocy tak doświadczonego korepetytora jakim jest Darek byłoby bardzo trudne.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Gorąco polecam zajęcia z Darkiem. Potrafi zainteresować światem biologii, ma opracowany program nauczania, baza materiałów jest świetnie opracowana a sposób przekazywania wiedzy jest zrozumiały, na każde zadane pytanie zawsze uzyskiwałam odpowiedź w taki sposób bym mogła to zrozumieć. Słuchając się jego wskazówek wysoki wynik na maturze gwarantowany!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Zajęcia prowadzone w sposób przemyślany i z konkretnym bardzo dokładnym planem i harmonogramem co wyjątkowo mi odpowiadało. Zawsze dokładnie wiedziałam co będzie na kolejnych zajęciach, co przerobić co powtórzyć z czego zrobić zadania itd. sporo to ułatwiło, jeżeli chodzi o planowanie nauki szczególnie podczas gap-year i pracowania w tym samym czasie. Na początku nie byłam przekonana do zajęć grupowych, ale okazuje się, że sprawdziły się świetnie. Brakowało już miejsc na zajęcia indywidualne podczas zapisów, ale jak widać to nie problem, drugi raz nadal wybrałabym zajęcia w grupie, świetnie się pracowało. Dariusz aktywuje każdego podczas pracy w grupie i nie odczuwa się tego, żeby to przeszkadzało a zajęcia są wręcz ciekawsze. Każde zagadnienie zawsze było omówione i każdy z nas uzyskiwał odpowiedź na zadane pytanie. Nie raz pojawiały się dyskusje pomiędzy nami w grupie w których rozwiewaliśmy najtrudniejsze kwestie. Matura napisana na wynik pozwalający na dostanie się na lekarski z 1 listy patrząc po progach z zeszłego roku. Polecam serdecznie i powodzenia przyszłym uczniom Dariusza, będziecie w dobrych rękach, bo nauczyciela z taką pasją do nauczania oraz biologii i medycyny spotkałam pierwszy raz!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Chwalę bardzo podejście do ucznia i zaangażowanie w naukę tego przedmiotu. Bardzo dopracowane prezentacje zawierające autorskie zdjęcia np wielu roślin. Nie dziwią mnie wysokie wyniki uczniów Darka :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Pragnęłam przygotować się do matury rozszerzonej z biologii. Po współpracy z kilkoma nauczycielami i wielu zajęciach, które pozostawiały po sobie duże biologiczne braki w końcu trafiłam na zajęcia do Darka. Od pierwszej lekcji byłam pod bardzo dużym wrażeniem tego jak klarownie i przejrzyście potrafi wyjaśnić każde zagadnienie. Zaczęliśmy pracę od najbardziej podstawowych tematów które były dokładnie rozwijane. Dzięki temu cała wiedza była poukładana i zapamiętana. Inni nauczyciele często nie przykładali wagi do podstawowych pojęć tłumacząc tylko te skomplikowane mechanizmy, a to dopiero gruntowne opracowanie dokładnie każdego zagadnienia pozwoliło na opanowanie dla mnie trudniejszego materiału. Dariusz doskonale o tym wiedział, przerabialiśmy mnóstwo materiału było bardzo dużo pytania oraz przerobiłam setki jak nie tysiące zadań oraz bardzo dużo matur i nie tylko tych cke ale również innych które były wybrane przez Dariusza. Biologia z każdymi zajęciami stawała się łatwiejsza i przyjemniejsza. Na zajęciach uczyłam się zarówno teorii zadań odpowiadania pod klucz. Według mnie najlepszy możliwy korepetytor, który dodatkowo online pracuje już od wielu lat (a nie tak jak większość dopiero teraz ze względu na epidemię) i ma dopracowane wszystkie kwestie techniczne do perfekcji co pozwala czuć się jakby siedziało się naprzeciwko na żywo. Plusem zajęć jest też to, że rady odnośnie nauki, stresu, czasu pisania itd. przydały mi się podczas pisania innych przedmiotów i mogłam dużo spokojniej do nich podejść. Matura rozszerzona napisana na 92% Szczerze polecam

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Bardzo polecam, jeśli ktoś chce się przygotować do matury od zera i napisać ją z wysokim wynikiem, a co więcej ta wiedza zostaje na bardzo długo, bo Darek uczy wiązania ze sobą faktów a nie wyklepania czystych formułek. Gorąco polecam ;)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dariusz jest świetnym korepetytorem, a właściwie najlepszym na jakiego mogłem trafić:). Przy poprawie matury pomógł mi właściwie formułować odpowiedzi ,,pod klucz" oraz mieścić się z całym arkuszem zadań w narzuconym czasie. Dzięki temu nie miałem problemów na egzaminie maturalnym i poprawiłem swój wynik z poprzedniego roku(wystarczająco na kierunek lekarski!). Ponadto- zajęcia zawsze odbywały się punktualnie, miałem dostęp do ogromu dobrych materiałów dodatkowych jak i arkuszy próbnych, dzięki czemu w sprawdzony sposób mogłem szlifować swoją wiedzę. Bardzo polecam korepetycje z Dariuszem, bo były one też po prostu bardzo interesujące- dużo ciekawostek związanych z omawianymi tematami. Na korepetycjach występowało też sprawdzanie wiedzy co zajęcia w formie pytania oraz w postaci testów po danej liczbie działów, co bardzo motywowało mnie do systematycznej nauki.
Ogółem baaardzo polecam! 11/10 :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Do Pana Dariusza trafiłem po pierwszym nieudanym podejściu do matury i z praktycznie zerową wiedzą z biologii. Obawiałem się, że całej biologii jest za dużo, żeby w ogóle to pojąć. Okazało się, że przy pomocy Dariusza i jego anielsko cierpliwego charakteru oraz dzięki sposobie tłumaczenia wszystko stało się dużo dużo prostsze co spowodowało, że zajęcia kończyłem z wyjaśnionymi wieloma kwestiami, które były dla mnie trudne do zapamiętania. Od dużej ilości zadań, które musiałem przerobić nie ma ucieczki i czasami miałem dość, ale od zajęć do zajęć coraz więcej wychodziło na bardzo dobrym poziomie. Miałem czasami ochotę odłożyć po prostu te arkusze i zrezygnować, ale wsparcie Dariusza było na tyle silne, że nigdy nie odpuściłem, chociaż momenty zwątpienia były. Dariusz zmusza do ciężkiej pracy, dużo cięższej niż mogło mi się wydawać, ale wie co robi, wynik mój i osób, które uczyły się równolegle ze mną mówi sam za siebie. Czekam na 1 listę na kierunek lekarski ze spokojem nawet jeżeli progi wzrosną. Każdemu bym polecił te zajęcia, bo były również mega ciekawe. Dariusz jest osobą, z którą można porozmawiać na najróżniejsze tematy i mojemu zadziwieniu nie było końca, kiedy schodziliśmy czasami na tematy związane z fizyką, dietetyką, anatomią, biochemią, geografią, i innymi oraz setkami innych ciekawostek z całego zakresu biologii i medycyny. Obszerna wiedza Dariusza pozawalała mi czuć się swobodnie podczas zadawania czasem wydawałoby się wręcz absurdalnych pytań. Żadne z nich nie zostało bez odpowiedzi. Wszechstronność tej wiedzy powinna być wzorem dla wszystkich nauczycieli, których spotkałem na swojej drodze w szkole. Zawsze bądź takim zarąbistym nauczycielem. Dzięki!

avatar
Anton
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam , jeśli ktoś liczy na wysoki wynik z biologii na maturze to zajęcia z Dariuszem są w sam raz. Zawsze każdy temat dokładnie wytłumaczy nawet jak trzeba poświecić na to trochę czasu. W moim przypadku była to duża porcja teorii i jeszcze większa porcja zadań z arkuszami maturalnymi tymi z CKE jak i również autorskimi. Ja napisałem biologię na 83%.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam te korepetycje każdej osobie, której zależy na wysokim wyniku z matury. Dzięki nim absolutnie nic mnie na maturze nie zaskoczyło. Pan Dariusz podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, a to sprawia, że nauka jest dużo bardziej efektywna. Wszystkie zagadnienia dokładnie omawia i niczego nie pomija, gdyż pracuje z podstawą programową. Z drugiej strony jest bardzo rzeczowy - nie zawala maturzysty "zbędnym" materiałem. (inna sprawa z przygotowaniem do olimpiady - tam wiadomo poszerzana jest wiedza). Uczy pisać pod klucz, co jest najważniejszą umiejętnością w biologii, a przy tym wszystkim zajęcia prowadzone są w przyjemny sposób. Pan Darek udostępnia też bardzo dużo ciekawych materiałów służących do nauki np. prezentacje czy filmy, co wg mnie było super rozwiązaniem i zawsze lubiłam z takich rzeczy korzystać :). Oprócz tego jest miłym człowiekiem z anielską cierpliwością :D Jeszcze raz baaaardzo polecam!

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam. Moja wiedza z biologii była na niskim poziomie. Dzięki pracy z Dariuszem Fabianem na nowo polubiłam biologię i zyskałam nie tylko wiedzę, ale i większą pewność siebie. Każde zagadnienie omawiane było dokładnie i tak abym mogła je łatwo zapamiętać. Pan Dariusz jest wymagającym korepetytorem, ale dzięki temu zyskałam motywację i starałam się dać z siebie wszystko. Udostępnianie materiały znacznie ułatwiły mi naukę. Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Darek jest wybitnym nauczycielem i jeżeli szukasz kogoś, kto Cie zmotywuje i pokaże, że biologia potrafi być naprawdę fajna, to nie czekaj. Darek jest wyjątkowo inspirującym człowiekiem, jego osiągnięcia robią wrażenie, dokładnie tak, jak jego gigantyczna wiedza w obrębie matury z biologii (i nie tylko). Zajęcia są przeprowadzane w miłej atmosferze, czasami czułam się, jakbym po prostu rozmawiała z kolegą. Jednocześnie Darek jest bardzo wymagający, więc jeżeli pójdzie się za jego radami i się mu zaufa, sukces na maturze jest gwarantowany.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Uczyłam się z Darkiem 2 i 3 liceum, dzięki korepetycjom zawsze byłam przygotowana na najlepszą ocenę w szkole ale to nie oceny były najważniejsze. Gydby ktoś mi wcześniej powiedział, że ten ogrom materiału który miałam do przepracowania na zajęciach zmieści się w mojej głowie to bym nie uwierzyła. Dariusz zawsze jest skupiony i przekazuje wiedzę ciekawie, dokladnie tlumaczy również arkusze i zadania. Nie miałam problemu podczas pisania matury w tym roku a z sali wyszłam spokojna o wynik chociaż nie spodziewałam się że będzie to aż 93%. Ogromne oklaski za sposób prowadzenia zajęć i wspieranie w kazdej możliwej chwili. Uczcie się u Dariusza to będziecie spokojni o swoje wyniki!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

właśnie niedawno odebrałam wynik 97%!!!!!!!!!!!! z biologii - nie wierzę w to co widzę - na początkubyło mi ciężko, Dariusz wymaga bardzo dużo, ale to w jaki sposób uczy i jak bardzo motywuje jest niewiarygodne. Zakochałam się w biologii już po kilku zajęciach. Śmiało i bez żadnego ale mogę polecić bo zajęcia są warte każdej ceny. Wynik mówi sam za siebie i bez tych korków na pewno by się to nie udało. DZIĘKUJĘ <3

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam serdecznie!! Zajecia prowadzone w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Kontakt z korepetytorem na ogromny plus. Zawsze odpisze i pomoze w razie czego. Dostęp do dużej ilosci materiałów. Dzięki tym zajecia mogę szykować się na kierunek lekarski! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam serdecznie zajęcia z Dariuszem. Pełen pasji i entuzjazmu do biologicznej sfery świata, zaraża tą ciekawością, co z pewnością ułatwia naukę. Na zajęciach mnóstwo ciekawostek i wspólnego tworzenia skojarzeń przydatnych w zapamiętywaniu informacji. Osiągnełam satysfakcjonujący wynik w przyjemny sposób. Widać profesjonalizm w pracy z uczniami i wiedzę na temat nauczania . Spodobało mi się ciekawe i niestety niecodzienne w polskim szkolnictwie wykorzystanie stresu dla zwiększenia motywacji, a nie do treningu wyuczonej bezradności, nie wiedziałam że się tak da! ;) i takich pozytywnych odczuć po zajeciach Dariusza miałam o wiele więcej ;) Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam zdecydowanie wszystkim korepetycje u Dariusza. W tym roku poprawiałam maturę z biologii i uważam, że decyzja o zajęciach u niego była słuszna.Potrafi naprawdę swietnie przekazywać wiedzę, z ogromnym zaangażowaniem,każde zagadnienie tłumaczy z dokładnością, zawsze upewnia się, czy wszystko jest zrozumiałe i w razie potrzeby ponownie tłumaczy.Pomaga zrozumieć te najtrudniejsze dla ucznia tematy, przedstawia wskazówki ułatwiające wydajniejszą naukę,tłumaczy również jakich błędów nie popełniać i jak prawidłowo sformułować odpowiedzi na maturze. Zadaje również dużo pytań, co pomaga wychwycić ewentualne braki w materiale i powtórzyć ponownie dokładnie to, co konieczne. Poza materiałem niezbędnym do napisania egzaminu dzieli się też różnymi ciekawostkami i faktami,dzięki czemu nauka biologii staje się o wiele przyjemniejsza i ciekawsza, po prostu widać, że biologia to jego pasja :)
Jest on nie tylko świetnym korepetytorem, ale też bardzo sympatyczną,punktualną i cierpliwą osobą, to prawdziwy profesjonalista w tym, co robi,a zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Przy pracy z uczniem jest też wymagający i dokładny,co dodatkowo motywuje do działania,ma naprawdę REWELACYJNE podejście,uczące systematyczności. .Prezentacje przez niego przygotowane są bardzo pomocne w nauce, tak samo jak dostęp do dysku z najważniejszymi materiałami do przygotowań.Na zajęciach jest skoncentrowany na tym, aby uczeń jak najlepiej z nich skorzystał i przyswoił wiedzę niezbędną do dobrego zdania matury z biologii. Przy rozwiązywaniu arkuszy dokładnie tłumaczy, jaka odpowiedź będzie punktowana i jak powinna ona wyglądać według klucza. Dzięki niemu mogłam podejść do egzaminu porządnie przygotowana, bez stresu i pewna, że dam sobie radę z każdym zadaniem. Myślę, że jeśli ktoś szuka osoby, która mogłaby pomóc osiągnąć satysfakcjonujący wynik z egzaminu maturalnego z biologii, powinien wybrać zajęcia właśnie u Dariusza, po prostu nic dodać, nic ująć, tak właśnie powinny wyglądać korepetycje, aż szkoda mi było je zakończyć :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Na początku zaznaczę, że gdy zaczynałam zajęcia z Panem Dariuszem nie miałam żadnej wiedzy z biologii, ponieważ nie byłam na profilu biologiczno-chemicznym w liceum. Zajęcia zaczęłam w maju i w następnym maju napisałam maturę. Ogromny wysiłek włożony w te zajęcia zaowocował, ale nie udałoby się bez takiego nauczyciela. Do każdych zajęć trzeba się solidnie przygotować, za każdym razem moja wiedza była sprawdzana i poprawiana, omawialiśmy materiał i zadania. Panuje miła i luźna atmosfera, która ułatwiała mi naukę i skupienie, ale anielska cierpliwość Pana Dariusza której ciągle nadużywałam rekomendowała moje braki które były uzupełniane zawsze odpowiedzią na moje pytanie. Zajęcia zmuszają do myślenia, początki były trudne, ale potem po wejściu w rytm szło coraz lepiej. Najlepszym dowodem skuteczności jest to, że opinia jest spóźniona, ale mogę pochwalić się ukończonym niedawno 2 rokiem studiów medycznych w Warszawie. Powodzenia wszystkim którzy będą pisać maturę, dziękuję i POLECAM!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Wydaje mi się, że najlepszą opinią będzie to, że przed zajęciami miałam wielu nauczycieli, ale żaden z nich nie potrafił zainteresować mnie tematem. Na zajęciach u Dariusza było inaczej, wpadałam w świat biologii i medycyny na całe 2h jak nigdy dotąd. Takie przedstawienie materiału bardzo ułatwiło mi zapamiętywanie wszystkich pojęć. Dariusz dużo wymaga, ale to mnie tylko jeszcze bardziej motywowało, żeby dopracować wszystkie pojęcia, które omawialiśmy. Pasjonat do biologii i do nauczania. Cel zrealizowany w 100%, ciężka praca się opłaciła praktycznie wszystkie odpowiedzi trafione w klucz. Cieszę się, że zdecydowałam się na te zajęcia, dziękuję jeszcze raz!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Trafiłam na wiele nauczycieli którzy uczyli na różnym poziomie, jednak to było nie to. Trafiłam tutaj i nie żałuję ani minuty, zajęcia warte każdej ceny!!!, Pan Dariusz traktuje ten przedmiot z pasją i zaangażowaniem, wykazuje się ogromną cierpliwością do nawet wydawało mi się głupich pytań. Był w stanie odpowiedzieć mi na wiele pytań które sporo wykraczały poza biologię zahaczając o medycynę czy inne dziedziny. Jest doskonałym motywatorem co spowodowało, że nauka była dużo przyjemniejsza. Kontakt był za każdym razem wzorowy. Ogromna wiedza, super atmosfera, ciekawy proces edukacji i wiele metod który ułatwiały pracę. Przygotowane plany nauki, dyski, masa dodatkowych materiałów, tysiące zadań, prezentacje, metody zapamiętywania i wiele innych. Wszystko to w skondensowanej formie. Świetny korepetytor i przemiły człowiek na którego mogłam liczyć na każdym etapie przygotowań. POLECAM!!!!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2020

Mimo, że jestem z tego samego miasta korzystałem z formy online która sprawdza się super, zaplecze techniczne które jest przygotowane przez Pana Dariusza jest świetnym uzupełnieniem jego pasji i wiedzy którą przekazuje w bardzo prosty sposób. Nigdy nie myślałem, że biologia może być aż tak ciekawa. Jakość zajęć na najwyższym poziomie, bez żadnego "ale" daje 10/10 - finalista ze stówka z biologii w kieszeni :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2019

Polecam! Dariusz przygotował mnie do poprawki pierwszego semestru z biologii w dwa tygodnie :) chce zaznaczyć, że kiedy się do niego zgłosiłam moja wiedza była zerowa, a po dwóch tygodniach korepetycji zaliczyłam poprawke na 3

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Dariusz uratował mnie pomimo tego, że tak jak mówił nie prowadzi zajęć dorywczych, przeprowadził ze mną 2 tematy do sprawdzianu. Bardzo zależało mi na zaliczeniu sprawdzianu z działów których nie rozumiałam. Po zajęciach podejście do sprawdzianu było formalnością i dostałam 5. Dziękuję bardzo za pomoc!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Dariusz pomógł mi poprawić maturę i się do niej kolejny raz przygotować, w porównaniu do poprzedniego korepetytora ogromna różnica, widać, że Dariusz jest zafascynowany tym o czym opowiada a mi przez to dużo łatwiej było złapać dodatkową dawkę motywacji. Udało mi się połączyć pracę z nauką do poprawy, a systematyczność korepetycji dawała kopa do nauki. Zaraz przed maturą zrobiliśmy dodatkowe lekcje żeby dokładnie wszystko powtórzyć i rady które otrzymałam były strzałem w 10 ponieważ zagadnienia które omawialiśmy w większości pojawiły się na maturze i kiedy spojrzałam na arkusz w chwile się uspokoiłam i chciała już szybko pisać odpowiedzi. Byłam na zajęciach bardzo dokładnie odpytywana i zdecydowanie taki system mi odpowiadał. Polecam!!!!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Przez dwa lata uczęszczałam do Darka na zajęcia. Sposób tłumaczenia i ogromna ilość skojarzeń które omawialiśmy na zajęciach trafiały do mnie w pełni, atmosfera na zajęciach bardzo przyjemna. Zadawałam niektóre pytania kilka razy, za każdym razem dostawałam odpowiedź która była pełna i dokładna, na całym kursie przerobiłam masę zadań, testów i matur dzięki czemu indeks na uczelnie medyczną był już tylko formalnością. Polecam wszystkim którzy przygotowują się do dostania na uczelnie medyczne i te trudniejsze kierunki.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Najlepsze korepetycje z biologii, indywidualne podejście do zajęć i ucznia, fajny przyjemny kontakt, łatwo się dogadać, luźna atmosfera, ale i duża motywacja. Chodziłam na korepetycje dwa razy w tygodniu po 2h, to dużo, ale tak chciałam, bardzo dużo wyniosłam z zajęć, z miesiąca na miesiąc widziałam jak moja wiedza z biologii wybiega ponad wiedzę rówieśników. Chciałam dostać się na medycynę i plan wypalił. Zajęcia i przygotowanie dużo lepsze niż wiele kursów na które chodzili znajomi. Czysta definicja tego jak powinny wyglądać korepetycje!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Dzięki Dariuszowi spełniły się moje marzenia zwiazane z weterynarią. Zajęcia są wymagające ale też bardzo efektywne. Lekcje są w miłej atmosferze. Z całą pewnością mogę polecić zajęcia osobom chcącym osiągnąć wysoki wynik na maturze.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Pan Dariusz to osoba, którą mogę polecić jako korepetytora przygotowującego do matury. Pomógł mi zrozumieć materiał i nauczył bardzo dokładnie formułować odpowiedzi tak żeby były zgodne z arkuszem maturalnym. Odpowiednio analizowaliśmy polecenia i teksty oraz doświadczenia przez co w pewnym momencie nie miałem już problemu z napisaniem tego co powinno się znaleźć w odpowiedzi. Potem zostało już tylko szlifowanie wiedzy. Praca odbywała się na zajęciach online w fajnej atmosferze przez co chętnie wracałem co tydzień do tych zajęć. Wynik, który udało mi się uzyskać (83%) i podobnie napisana chemia umożliwiły mi dostanie się na lek-dent. Dziękuję za efektywne 2 lata i serdecznie polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Dariusza każdej osobie wybierającej się na studia medyczne. O tym, że zajęcia były super świadczyć może mój wynik z biologii – 95%. Nie musiałam się martwić o to czy się dostanę, bo z tym wynikiem było to pewne. Zajęcia online były dla mnie bardzo wygodne, ponieważ mieszkam w małej wsi przez co nie miałabym możliwości dojeżdżać, do tego dopasowanie grafiku i zaangażowanie Pana Dariusza w zajęcia zmotywowało mnie do rozwiązania mnóstwa arkuszy maturalnych które wszystkie dokładnie omówiliśmy. Do tego przemiła atmosfera i odpowiedź na każde zadanie pytanie. Polecam!!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Na korepetycje chodziłam przez trochę ponad półtorej roku. W okolicy marca miałam przerobiony już cały materiał więc do samej matury przerabialiśmy dodatkowy materiał i dodatkowe zadania, oraz uczyłam się dokładniej odpowiadać zgodnie z kluczem. Myślałam, że na maturze będę przerażona, ale przygotowanie sprawiło, że podeszłam do tego spokojnie i po wstępnym przejrzeniu arkusza już byłam spokojniejsza, na niektóre pytania odpowiedź od razu mi się nasuwała. Byłam świetnie motywowana do nauki za co dziękuję. Wszystko to dało 88% z matury z czego jestem bardzo zadowolona! Polecam i dziękuje jeszcze raz!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Polecam, bardzo przyjazna atmosfera, dużo motywacji i materiałów, ciekawe zajęcia. Polecam wszystkim którzy oczekują wysokiego wyniku na maturze.

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Farmacja moja!!! Dziękuję za super spędzone dwa lata świetne zajęcia!! Polecam!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

POLECAM! Na korepetycje chodziłem raz w tygodniu po 2h. Atmosfera lekka i przyjemna za to sposób w jaki wiedzę przekazuje Darek jest bardzo fajny. 90% z matury z biologii uratowało mój niższy wynik z chemii dzięki czemu mogę już kupować książki na lekarski. Świetna współpraca i świetne uczucie. Dziękuje i polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Na korepetycje chodziłam od dwóch lat. Teraz jestem już po wynikach i pierwszych listach na uczelnie. Lekarski z 1 listy to coś o czym na początku 2 klasy liceum nawet nie marzyłam. Dziękuję za świetną współpracę i polecam!!!!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Super korepetycje, z takim przygotowaniem do zajęć nie spotkałam się jeszcze nigdy, ilość materiałów i ułożenie całych 2 lat korepetycji było dopięte na ostatni guzik. Bez tych zajęć nie byłoby szansy na wysoki wynik z matury. 88% z matury z biologii z pewnością wystarczy, żeby dostać się na lekarski. W ciągu całych korepetycji przerobiliśmy dokładnie cały materiał razem z powtórkami, dodatkowymi próbnymi maturami i odpytywaniem. Cieszę się, że znajoma poleciła mi te zajęcia już za chwile zaczynamy razem studiować, było warto.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Gorąco polecam. Dariusz to wyrozumiały i sympatyczny korepetytor, który ma dar przekazywania wiedzy w ciekawy sposób. Zawsze trafiał w to czego nie rozumiałam i tłumaczył to w inny zrozumiały sposób. Ma dobre podejście do pracy, jest zaangażowany w to co robi i wymaga dużo ale to mocno motywuje do nauki :). Świetnie przygotowane każdych zajęć, mnóstwo materiałów, książek, kserówek, zadań. Darkowi naprawdę zależy na tym, żeby uczniowie napisali dobrze maturę. Polecam każdemu! ;)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Przyjście na korepetycje do Darka było moim najlepszym wyborem w sprawie matury z biologii. Darek przekazuje wiedzę bardzo dokładnie, w przyjemny sposób. Czytając podręczniki nigdy nie byłam w stanie tak dobrze poznać biologii. Oczywiście z podręcznikiem również musiałam pracować, ale ogrom materiałów które dostawałam zdecydowanie przyspieszał naukę. Masa zadań dzięki którym zrozumiałam mechanizmy, bardzo dużo zdjęć, schematów. Darek opowiada o biologii z zafascynowaniem i tym zaciekawieniem zaraża totalnie bo zakochałam się w tym przedmiocie. Wszystko to co omówiliśmy na zajęciach pozwoliło mi na spokojnie podejść do matury. Ja trafiłam dobrze i jestem bardzo zadowolona dlatego polecam wszystkim :) :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Przygotowywałam się do poprawy matury z biologii po latach od zakończenia liceum przez Skype. Jestem zachwycona zajęciami prowadzonymi przez Darka. Znakomite przygotowanie do lekcji, mnóstwo własnych materiałów, plany, prezentacje, zadania, testy i wiele innych pomocy, które powodują, że Darek jest najbardziej profesjonalnym nauczycielem jakiego spotkałam :) Świetna atmosfera, wiele praktycznych porad, ogromna wiedza i genialne podejście do ucznia! Z przyjemnością polecam!!!!! I dziękuję :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Maturę pisałem rok temu, próbna matura to było 28%, więc nie mogłam myśleć o studiach takich jakie bym chciała. W szkole nie miałam jakiś wielkich problemów, ale wybitnie też nie było. Zaczęłam chodzić na korepetycje i kiedy miałam kogoś kto mnie motywował, pilnował to wzięłam się do roboty :) W maju poszłam na maturę bez większej obawy o wynik i napisałam na 88% co było dla mnie wielkim sukcesem a do tego otwarcie drogi wyboru jakichkolwiek studiów. Dziękuję za naukę, motywację, pomoc! Pozdrawiam i polecam bardzo mocno, nie znajdziecie lepszych zajęć!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Przygotować do poprawy z biologii pomagał mi Dariusz. Zadanie było skomplikowane, ponieważ nie dość, że przygotowywałam się do matury to jeszcze studiowałam kierunek zastępczy i pracowałam. Zajęcia zajmowały trochę czasu a zrobienie zadań, które dostawałam po każdych zajęciach jeszcze więcej. Dariusz tłumaczył mi wszystko cierpliwie, czasami jak coś zapomniałam to niektóre pojęcia powtarzaliśmy. Na prawie każdych zajęciach na początku zajęć dyskutowaliśmy na temat biologii i robiliśmy szybką powtórkę. Wszystko to złożyło się na poprawę wyniku, teraz już powoli kończę pierwszy rok na kierunku lekarskim. Zajęcia polecam z całego serca, warte każdych pieniędzy. Zaangażowanie Dariusza powinno być wzorem dla innych korepetytorów. Dziękuje jeszcze raz!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Dariusza. Dostarcza mnóstwo materiałów w postaci prezentacji z najważniejszymi informacjami, zadań, które potem są bardzo dokładnie sprawdzane oraz planu według którego idzie się z nauką (razem z testami, czasem pozostałym do matury, ilością zajęć i dużą ilością przydatnych informacji) Wszystko to pomaga mocno w pilnowaniu się w nauce biologii i nieodkładaniu na później przez co można zauważyć, że są postępy, u mnie pojawiły się dosyć szybko pomimo tego, że miałam spore zaległości w nauce biologii. Teraz proponowana ocena na koniec roku szkolnego to 5 a w przyszłym roku maturą, na którą już w większości jestem przygotowana a czasu pozostało jeszcze bardzo dużo. W porównaniu do dwóch innych korepetytorów zajęcia z Dariuszem to zupełnie inna bajka, pełen profesjonalizm i od strony merytorycznej i technicznej. Bardzo podoba mi się w zajęciach również to, że często robimy dygresje odnośnie danego tematu biologicznego co mocno ułatwia zapamiętanie niektórych pojęć. Wreszcie biologię rozumiem a nie tylko kuję się jej na pamięć i to samo polecam innym. Metody nauki o których się dowiedziałam przydały się również do innych przedmiotów :) Jestem bardzo zadowolona, polecam z całego serca :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Dariusz jest osobą, która potrafi w łatwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć problematyczne zagadnienia. Zajęcia prowadzone w luźnej atmosferze dodatkowo udostępniając materiały motywuje do powtarzania i systematycznej nauki. To co mnie przekonało to cierpliwość w tłumaczeniu i odpowiadaniu na każde zadane pytanie. Polecam gorąco!!! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Pan Dariusz udzielał mi korepetycji z biologii na poziomie rozszerzonym. Lekcje były przygotowane bardzo solidnie i starannie. Cała wiedza była przekazywana w sposób prosty, często na zasadzie skojarzeń razem z obrazkami. Jestem naprawdę szczęśliwa, że mogłam chodzić na te zajęcia. Dariusz ma ogromną wiedzę i zdolność jej przekazania przez co zajęcia były ciekawe. Podobały mi się również różne dodatkowe materiały które dostawałam, takie ponad maturę które potrafiły zaciekawić biologią na nowo. Kolejną kwestią, którą wyćwiczyłam jest pisanie zadań według „klucza” na co Pan Dariusz zwracał mi uwagę bardzo dokładnie. Każde zadanie, które było nieprawidłowo rozwiązane szczegółowo omawialiśmy co pozwoliło wyeliminować błędy które popełniałam. Na każdych zajęciach też sprawdzana była moja wiedza w formie odpytywania, testów itd. Taka forma sprawiała, że byłam cały czas na bieżąco nawet z materiałem, który przerabialiśmy parę tygodni czy miesięcy wcześniej. Teraz studiuję wymarzony kierunek i wiem, że w dużej mierze była to zasługa korepetycji. Polecam każdemu kto ma chęć do nauki i chce napisać maturę na wysokim poziomie.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Na zajęcia z Panem Dariuszem chodzę już od 1,5 roku. Biologia nigdy nie była moją mocną stroną i myślałem, że już tak zostanie. Jednak po wielu korepetycjach mogę powiedzieć inaczej. Dużo razy zdarzało mi się zapominać materiał, który przerobiliśmy lub prosić o ponowne wytłumaczenie. Największym atutem moim zdaniem była cierpliwość Pana Dariusza do prowadzenia zajęć. Teraz czwórki i piątki na sprawdzianach czy kartkówkach to już nie jest wyzwanie, które moim zdaniem było nieosiągalne. Wielkie dziękuję! Polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z każdej lekcji, które zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Dariusz zawsze dużo mnie odpytywał a pytań z mojej strony nie pozostawiał bez odpowiedzi. Wyniosłam z zajęć sporą dawkę wiedzy i teraz już martwię się o materiał w szkole. W bardzo prosty i logiczny sposób wszystko jest tłumaczone do tego dostawałam materiały, z których mogłam się przygotowywać do powtórek. Są one bardzo pomocne, bo mamy wszystko krótko zwięźle wytłumaczone i są to rzeczy, które omówiliśmy więc fajnie sobie przypomnieć od czasu do czasu. Wszystkim spragnionym wiedzy biologicznej polecam serdecznie zajęcia z Dariuszem

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2018

Zdecydowanie bałam się egzaminu maturalnego, dlatego na korepetycje zaczęłam chodzić już w drugiej klasie liceum będąc na profilu biol-chem. Często z powodu natłoku nauki nie byłam w stanie tak dobrze jakbym chciała przygotować się do kartkówek i sprawdzianów, czas do matury się zmniejszał a na naukę do samej matury nie starczało czasu. Samo uczęszczanie na zajęcia, dyskusje, przepytywanie pochłaniało sporo pracy ale wyłożona cała biologia od początku do końca było bardzo ciekawa. Przykłady jakich używał Pan Dariusz zawsze łatwo obrazowały to o co chodziło w danym temacie. Jak przykład do mnie nie trafił to pojawiał się kolejny i zawsze w końcu załapałam o co chodzi. Nawet w tych najtrudniejszych dla mnie działach jak fizjologia i metabolizm. Pan Dariusz nigdy nie odmówił mi pomocy, kontakt zawsze był świetny i błyskawiczny. To właśnie dzięki tym zajęciom zdałam maturę na 90% co było dla mnie świetnym osiągnięciem. Chciałabym, żeby tylko tacy nauczyciele mi się trafiali też dalej na studiach. Bardzo polecam wszystkim którzy chcą na wysokim poziomie napisać maturę z biologii!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Bardzo dobre korepetycje. Dariusz uczy nieschematycznie, konkretnie. Przekazuje to co potrzebne na maturze i mówi co się nie przyda, jest to bardzo przydatne podczas korepetycji, bo ułatwia naukę. Świetne podejście nawet do uczniów opornych na wiedzę. Zawsze miałam problemy, żeby zapamiętać niektóre rzeczy, ale skojarzenia o których opowiada Dariusz już chyba do końca życia zostaną mi w pamięci. Polecam!!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2018

Polecam zajęcia z Dariuszem. Jestem osobą dorosłą i przygotowuję się do matury po kilka latach. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że jestem w stanie nauczyć się materiału do matury. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze a każde zagadnienie tłumaczone jest od podstaw porządnie i rzeczowo. W 100% polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Jestem super zadowolona. Matura rozszerzona napisana na 86%. Mogę bez cienia wątpliwości polecić korepetycje z Darkiem, fajnie tłumaczy, wymaga i trzeba pracować ale cel osiągnięty.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2018

Rok korepetycji był cudem dla mojej matury z biologii. Zajęcia prowadzone w sposób, który pozwolił mi przyswoić cały materiał, powtórki które przypominały to co było już jakiś czas temu, a jeśli była potrzeba wytłumaczyć coś ponownie Dariusz zawsze znalazł sposób na to żeby przedstawić to jeszcze raz, inaczej, lub na innym przykładzie. Gorąco polecam, ponieważ nauka nie poszła na marne tak jak to było z innymi korepetytorami. Z pewnością zdacie maturę po zajęciach u Dariusza!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Rok temu zapisałam córkę na korepetycje u Pana Darka. Niestety ze względu na pracę nie jestem w stanie zawsze dopilnować tego co przerabiają w szkole, zresztą po tylu latach pewnie sama bym nie wiedziała o co chodzi. Zdecydowałam, że musi się zając tym profesjonalista i proszę bardzo. Efekty są zdumiewające, córka poprawiła się w ocenach i stwierdziła, że nie wyobraża sobie korepetycji z inną osoba niż właśnie z Panem Dariuszem. Do każdej lekcji jest przygotowana, prace domowe robi bez większego problemu. Polecam każdemu uczniowi i rodzicom. Pozdrawiam

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje u Darka po 2 latach spędzonych na nauce. Materiał wykłada w przystępny sposób i pomimo tego, że matematyka nie jest moim ulubionym przedmiotem teraz przynajmniej ją umiem i mam z niej dobre oceny. Radość z zaliczenia trudnego sprawdzianu kartkówek czy odpowiedz które do tej pory były dla mnie nie do napisania jest ogromna. :) Do tego luźna i przyjemna atmosfera pomaga skupić się na wykładanym materiale i robieniu zadań. Polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Dariusz zawsze na zajęciach był człowiekiem konkretnym który wymagał i uczył porządnie. Super było to, że pomimo ciężkiej pracy zajęcia były przyjemne i często zabawne. Na początku byłem bardzo zestresowany tym, że nic nie umiem. Darek szybko pokazał mi, że lepiej 2 razy się pomylić i za 3 zrobić dobrze niż w ogóle nie próbować. Zadania domowe rozwiązywałem zawsze z zawzięciem i po zajęciach tylko czasami nie potrafiłem czegoś obliczyć. Na kolejnych korepetycjach wszystkie moje wątpliwości były rozwiewane a z materiałem szliśmy regularnie do przodu. Nie czułem nieprzyjemnej presji jak na poprzednich korepetycjach u innej osoby, tylko wyrozumiałość i wsparcie. Matura zdana na 88% a jeszcze na początku klasy maturalnej myślałem, że nie ma szans żeby w ogóle to zdać. Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych i pisze to całkowita noga z matematyki. Polecam! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Pan Dariusz zajął się moim synem juz w 2 klasie podstawówki, wtedy jeszcze syn miał duże problemy z matematyką, ciężko było go namówić żeby w ogóle spróbował rozwiązać pracę domową. Teraz już nie ma tego problemu, z materiałem są dużo do przodu co przełożyło się na podniesienie ocen. Syn widać, że polubił matematykę i dumny przynosi kolejne dobre oceny, dla mnie to też szczęście. Nie wiem jak Pan Dariusz pracuje z licealistami ale z dziećmi radzi sobie świetnie, polecam serdecznie Maria

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Mogę śmiało polecić podejście Pana Dariusza do ucznia, korepetycje z moim synem w 5 klasie dały zadowalający efekt w postaci podniesienia ocen z średnio 2-3 na 4-5. Do tej pory mieliśmy do czynienia z kilkoma korepetytorami, zawsze czegoś brakowało. Tutaj natomiast mogę szczerze polecić, syn z Dariuszem pracują dalej. Pozdrawiam Jan

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Wspaniałe podejście do ucznia!
Przez 1,5 roku pracowałem z Dariuszem nad nadrobieniem całego materiału do matury, wyjaśnił mi wszystko dokładnie i bez problemu udało się napisać maturę

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Super zajęcia. Dziękuje za pomoc w przygotowaniu do zaliczenia wszystkich kartkówek, sprawdzianów i odpytek. Jeszcze rok temu myślałam, że nie zdam do następnej klasy przez nieszczęsną matematykę. Teraz jestem w kolejnej klasie a matematyka nie jest już problemem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.