Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Zakopane
Nowy Sącz
Tarnów
Oświęcim
Chrzanów
Olkusz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski65 - 85 / 60 min

Caroline A

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Naucz się języka przez Internet z native speakerem, który mieszka w Kanadzie! Najwyższy poziom, pełny komfort i dobre ceny! 

 • PIERWSZA LEKCJA ZA DARMO   

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną pierwszą lekcję, na której możemy Cię poznać i ustalić najlepszy plan nauki dla Ciebie indywidualnie

DLACZEGO MY?
W Speak with me naszym głównym celem jest pomoc w opanowaniu języka angielskiego!Korepetytorzy mają ukończone studia na renomowanych uczelniach i wiele lat doświadczania w nauce języka angielskiego. Oferta jest przeznaczona zarówno dla zaawansowanych, którzy chcą opanować język angielski do perfekcji jak i dla osób mniej zaawansowanych. W Speak with me można także liczyć na zniżki pakietowe oraz darmową lekcję za skuteczne polecenia innych uczniów.

Poznaj Caroline (właścicielka) native speaker języka angielskiego 

Caroline to native speaker, która mieszka w kanadyjskim Ontario (dodatkowo mówi po polsku). Ukończyła college oraz studia na Uniwersytecie Davenport w Michigan w USA w dziedzinie administracji biznesowej  Jeszcze w czasie studiów ukończyła ponad 600 godzin wolontariatu w lokalnej szkole. Jej dalsza kariera także była związana z nauczeniem. Caroline uczyła języka angielskiego w polskiej szkole, a obecnie zajmuje się udzielaniem korepetycji online.

Będąc native speakerem z odpowiednim wykształceniem, kwalifikacjami i doświadczaniem Caroline zapewnia naukę na poziomie zaawansowanym. Wraz z nią opanujesz język angielski do absolutnej perfekcji.

 • **************

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?  
W Speak with me korepetycje udzielane są przez profesjonalistów mających udokumentowane doświadczanie w nauce języka angielskiego. Wykształcenie i doświadczenie korepetytorów sprawia, że szczególnie duży nacisk kładziony jest na praktyczny aspekt, czyli naukę tego, co naprawdę jest potrzebne na współczesnym rynku pracy, w szkole, na studiach i wszędzie indziej. W czasie nauki rozwiniesz umiejętności:

 • prawidłowej wymowy
 • swobodnej rozmowy
 • czytania ze zrozumieniem
 • pisania zrozumienia
 • gramatyki 
 • przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Caroline zapewniają także przyjemną atmosferę, opartą o przyjacielskie relacje. Dzięki temu nauka języka jest szybsza i bardziej komfortowa. 

JAK PRZEBIEGA NAUKA?  
Wszystko, czego potrzebujesz do nauki to Skype, a całą resztę zadba zespół Speak with me. Korepetytorzy przygotowują się do każdych zajęć, które opierają się o takie metody, jak: 

 • Materiały video
 • Artykuły
 • Arkusze do nauki
 • Konwersacje
 • Podręcznik do gramatyki online
 • Spersonalizowany słownik 

Za każdym razem jest wybrana optymalna metoda nauki. 

A MOŻE POTRZEBUJESZ TŁUMACZA?
Speak with me specjalizuje się w udzielaniu najwyższej jakości korepetycji online. Uzyskasz tu jednak wsparcie w praktycznie wszystkim, co jest związane z językiem angielskim. W tym profesjonalne usługi tłumaczenia i korekty tekstów.

Hello!  
Are you looking to learn or improve your English with a native speaker?

Learn English right from the comfort of your home! All you need is Skype and internet access!

At Speak with Me, we do our best to help you in these areas:

Speaking
Conversation
Reading
Writing
Listening
Grammar
Business English
Professional English

Our methods of teaching involve the use of different materials such as:
Videos
Articles
Worksheets
Conversation

Learn what you want to learn. We customize lesson plans based on your needs and interests.

All of our teachers hold university degrees from schools in either Canada or America and have many years of experience teaching.

We also offer great deals on lesson packages.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 23:00
Wtorek09:00 - 23:00
Środa09:00 - 23:00
Czwartek09:00 - 23:00
Piątek09:00 - 23:00
Sobota09:00 - 23:00
Niedziela09:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 04.2011
Georgian College
Licencjat
Business Entrepreneurship
09.2011 - 05.2015
Davenport University, Donald W. Maine College of Business
Magister
Business Administration., Sp Management
Kursy i szkolenia
01.2017
English Teaching Diploma
Doświadczenie
01.2014 - 03.2018
Logistics Asst.
07.2015 - aktualnie
Business & Conversational English Teacher
Providing English Lessons

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Uczę się z Caroline od kilku miesięcy i mogę z czystym sumieniem napisać, że są to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam. Caroline zawsze jest przygotowana, wszystkie zagadnienia bardzo jasno wytłumaczone, daje dostęp do wielu pomocnych materiałów. Lekcja odbywa sie w bardzo miłej atmosferze. Lepszej lektorki nie mogłam sobie wymarzyć. Polecam gorąco.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Świetna lektorka, ćwiczyliśmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Caroline jest zawsze przygotowana do zajęć i wprowadza pozytywną atmosferę, co powoduję, że nauka staje się przyjemnością! Serdecznie polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Mogę się podpisać pod wszystkimi bardzo dobrymi opiniami o Caroline. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Caroline ma dar przekazywania informacji w sposób zrozumiały i jasny dla mnie jako odbiorcy. Zawsze zorganizowana, kompetentna z wieloma pomysłami i propozycjami nauki nowych słówek, zwrotów jak również rozmowy i ćwiczeń na temat różnych branż i życia codziennego. Naprawdę jedna z niewielu osób przy których nauka jest przyjemnością i dość szybko utrwala się nowy zasób słownictwa. Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i widzę ogromną różnicę w łatwości porozumiewania się w tym języku. Polecam.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2018

Uczę się z Caroline od czerwca i jestem bardzo zadowolona. Caroline jest zawsze dobrze przygotowana, na kilka dni przed zajęciami udostępnia mi materiały na temat których później dyskutujemy. Jest bardzo otwarta i zawsze pyta o moją opinię. Lekcje są bardzo różnorodne - nigdy się nie nudzę. Wszystko jest zawsze pięknie wytłumaczone i zrozumiałe. Podczas nauki zależało mi na rozwijaniu mowy, odświeżeniu słówek i uzupełnieniu braków - widzę bardzo duże efekty i większą swobodę w mówieniu :)
Polecam wszystkim!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Lekcje z Caroline przyczyniły się w znacznym stopniu do poprawy mojej pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Jako nauczyciel jest ona osobą zawsze przygotowaną i gotową odpowiedzieć na każdy z nurtujących mnie problemów z zakresu języka angielskiego. Cenie sobie jej sposób nauki i indywidualne podejście do mnie jako ucznia. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy pragną polepszyć swoje umiejętności językowe.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Uwielbiam lekcje z Caroline! Największą trudnością w używaniu języka angielskiego jest u mnie mówienie. Jednak dzięki Caroline czuję się odważniejsza i bardziej pewna siebie w używaniu tego języka. Każde zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, jest pełno śmiechu i są prowadzone na luzie. Nie obawiam się, że będę oceniana, a wręcz przeciwnie, w każdym momencie przyjmuję uwagi Caroline. Tematy, które są proponowane przez Caroline są bardzo ciekawe, jednak jest też możliwość rozmawiania na tematy, które konkretnie interesują ucznia. Po wielu próbach nauki angielskiego przez Skype z różnymi osobami szczerze mogę powiedzieć, że Caroline to najlepszy nauczyciel i życzę sama sobie, żeby nauczała jak najdłużej! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Od kilku miesięcy współpracuję z Caroliną i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Caroline jest zawsze przygotowana i świetnie tłumaczy co przekłada się na efekty. Na zajęciach panuje mila atmosfera. Szczerze polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Po wielu, desperackich próbach nauki angielskiego z native speakerami z ręką na sercu mogę polecić Caroline! Nikt wcześniej nie podchodził do zajęć z takim zaangażowaniem jak Caroline. Każde zajęcia są dokładnie przemyślane i dobrze zorganizowane. Caroline wie o czym będziemy rozmawiać, a także co może sprawić trudność w ewentualnym zrozumieniu materiału. Jeśli pojawia się jakaś niejasność , Caroline tłumaczy na wielu przykładach aż do skutku.

Szczerze polecam ! :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Pracuję w branży reklamowej w dużej firmie, gdzie profesjonalna znajomość języka angielskiego jest wymagana. Miałem lekcje z Panią Karoliną przez Skype przez ostatnie 8 miesięcy, dzięki jej zaangażowaniu raz metodom nauczania szybko zdobyłem odpowiednią wiedzę i pewność siebie w kontaktach z klientami biznesowymi mówiącymi w języku angielskim. Gorąco polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.