Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Kraków
Zakopane
Nowy Sącz
Tarnów
Oświęcim
Chrzanów
Olkusz

O mnie

"Speak with me" została założona przez Caroline po zobaczeniu popytu na lekcje angielskiego wśród zapracowanych studentów i profesjonalistów. Zdała sobie sprawę, że bez dojazdów lekcje wirtualne mogą zaoszczędzić czas zarówno jej studentów i jej. Uczniowie odkryli, że nauka angielskiego w ich własnym domu jest bardzo wygodna i opłacalna.Caroline urodziła się i wychowała w Ontario w Kanadzie. Po ukończeniu dyplomu w biznesie w miejscowym college’u w Ontario podjęła decyzję o uzyskaniu tytułu licencjata w dziedzinie administracji biznesowej na Uniwersytecie Davenport w Michigan w USA.W trakcie studiów Caroline ukończyła ponad 600 godzin wolontariatu w lokalnej szkole podstawowej. Była odpowiedzialna za nauczanie i opiekę nad uczniami w wieku od 7 do 10 lat.Po ukończeniu studiów Caroline wyjechała do Polski, gdzie miała możliwość zajęcia stanowiska nauczycielskiego. Z zamiłowania do angielskiego i nauczania przyjęła stanowisko i zaczęła prowadzić lekcje.Z jej silnym zapleczem biznesowym Caroline, z pewnością będzie w stanie pomóc Ci osiągnąć Twój cel mówienia w biznesowym języku angielskim. Najbardziej powszechnym obszarem, w którym używa się języka angielskiego, jest oczywiście miejsce pracy, a ponieważ firmy stają się coraz bardziej zglobalizowane, możesz być pewien, że język angielski stanie się bardziej widoczny.Speak with me was founded by Caroline after seeing the demand for English lessons among busy students and professionals. She realized without commuting time virtual lessons could save time for both her students and herself. Students found the idea of learning English in their own home very convenient and cost-effective.Caroline was born and raised in Ontario, Canada. After completing her Diploma in Business at a local College in Ontario she Decided to pursue a Bachelor’s Degree in Business Administration from Davenport University in Michigan, USA.During her studies, Caroline completed over 600 hours of volunteer work at a local elementary school. She was responsible for teaching and mentoring students between the ages of 7 and 10 years of age.Upon the completion of her studies, Caroline traveled to Poland where she had the opportunity to take a teaching position. With her passion for English and teaching, she accepted the position and began conducting lessons.With her strong business background, Caroline can certainly be able to help you achieve your speaking goals in Business English. The most common area that English is used is of course in the workplace and as firms become more globalized you can be sure the English language will only become more prominent.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 04.2011
Georgian College
Licencjat
Business Entrepreneurship
09.2011 - 05.2015
Davenport University, Donald W. Maine College of Business
Magister
Business Administration., Sp Management
Kursy i szkolenia
01.2017
English Teaching Diploma
Doświadczenie
01.2014 - 03.2018
Logistics Asst.
07.2015 - aktualnie
Business & Conversational English Teacher
Providing English Lessons

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Uczę się z Caroline od kilku miesięcy i mogę z czystym sumieniem napisać, że są to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam. Caroline zawsze jest przygotowana, wszystkie zagadnienia bardzo jasno wytłumaczone, daje dostęp do wielu pomocnych materiałów. Lekcja odbywa sie w bardzo miłej atmosferze. Lepszej lektorki nie mogłam sobie wymarzyć. Polecam gorąco.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Świetna lektorka, ćwiczyliśmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Caroline jest zawsze przygotowana do zajęć i wprowadza pozytywną atmosferę, co powoduję, że nauka staje się przyjemnością! Serdecznie polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Mogę się podpisać pod wszystkimi bardzo dobrymi opiniami o Caroline. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Caroline ma dar przekazywania informacji w sposób zrozumiały i jasny dla mnie jako odbiorcy. Zawsze zorganizowana, kompetentna z wieloma pomysłami i propozycjami nauki nowych słówek, zwrotów jak również rozmowy i ćwiczeń na temat różnych branż i życia codziennego. Naprawdę jedna z niewielu osób przy których nauka jest przyjemnością i dość szybko utrwala się nowy zasób słownictwa. Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i widzę ogromną różnicę w łatwości porozumiewania się w tym języku. Polecam.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2018

Uczę się z Caroline od czerwca i jestem bardzo zadowolona. Caroline jest zawsze dobrze przygotowana, na kilka dni przed zajęciami udostępnia mi materiały na temat których później dyskutujemy. Jest bardzo otwarta i zawsze pyta o moją opinię. Lekcje są bardzo różnorodne - nigdy się nie nudzę. Wszystko jest zawsze pięknie wytłumaczone i zrozumiałe. Podczas nauki zależało mi na rozwijaniu mowy, odświeżeniu słówek i uzupełnieniu braków - widzę bardzo duże efekty i większą swobodę w mówieniu :)
Polecam wszystkim!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Lekcje z Caroline przyczyniły się w znacznym stopniu do poprawy mojej pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Jako nauczyciel jest ona osobą zawsze przygotowaną i gotową odpowiedzieć na każdy z nurtujących mnie problemów z zakresu języka angielskiego. Cenie sobie jej sposób nauki i indywidualne podejście do mnie jako ucznia. Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy pragną polepszyć swoje umiejętności językowe.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Uwielbiam lekcje z Caroline! Największą trudnością w używaniu języka angielskiego jest u mnie mówienie. Jednak dzięki Caroline czuję się odważniejsza i bardziej pewna siebie w używaniu tego języka. Każde zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, jest pełno śmiechu i są prowadzone na luzie. Nie obawiam się, że będę oceniana, a wręcz przeciwnie, w każdym momencie przyjmuję uwagi Caroline. Tematy, które są proponowane przez Caroline są bardzo ciekawe, jednak jest też możliwość rozmawiania na tematy, które konkretnie interesują ucznia. Po wielu próbach nauki angielskiego przez Skype z różnymi osobami szczerze mogę powiedzieć, że Caroline to najlepszy nauczyciel i życzę sama sobie, żeby nauczała jak najdłużej! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Od kilku miesięcy współpracuję z Caroliną i jestem bardzo zadowolona z zajęć. Caroline jest zawsze przygotowana i świetnie tłumaczy co przekłada się na efekty. Na zajęciach panuje mila atmosfera. Szczerze polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Po wielu, desperackich próbach nauki angielskiego z native speakerami z ręką na sercu mogę polecić Caroline! Nikt wcześniej nie podchodził do zajęć z takim zaangażowaniem jak Caroline. Każde zajęcia są dokładnie przemyślane i dobrze zorganizowane. Caroline wie o czym będziemy rozmawiać, a także co może sprawić trudność w ewentualnym zrozumieniu materiału. Jeśli pojawia się jakaś niejasność , Caroline tłumaczy na wielu przykładach aż do skutku.

Szczerze polecam ! :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Pracuję w branży reklamowej w dużej firmie, gdzie profesjonalna znajomość języka angielskiego jest wymagana. Miałem lekcje z Panią Karoliną przez Skype przez ostatnie 8 miesięcy, dzięki jej zaangażowaniu raz metodom nauczania szybko zdobyłem odpowiednią wiedzę i pewność siebie w kontaktach z klientami biznesowymi mówiącymi w języku angielskim. Gorąco polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.