Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Pruszków
Ożarów Mazowiecki
Piastów
Faktura VAT

Joanna Leple

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Joanna Leple

O mnie

Języka niemieckiego uczę od ponad 25 lat pracując w różnych szkołach publicznych czy też współpracując z wyróżniającymi się na rynku szkołami językowymi.

Od kilkunastu lat prowadzę działalność gospodarczą.

Uczę młodzież i dzieci w wieku szkolnym, ale również dorosłych w firmach.

Nauczanie jest moją pasją. Chętnie biorę udział w wielu webinariach i szkoleniach nauczycielskich. Dzięki zdobytej wiedzy wiem jak uczyć skuteczniej z wykorzystaniem najnowszych technologii i jak nawiązywać dobre relacje ze Słuchaczami.

Zapraszam na zajęcia onlinowe :)

Pracujemy korzystając z: Zooma, Clickmeetingu oraz Teamsów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 06.1998
UNiwersytet Warszawski
Magister
Nauczycielskie Kolegium Języka Niemieckiego, Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
.
Konferencje dla nauczycieli
Doświadczenie
06.1992 - 09.1995
Linguae Mundi Fundacja Nauki Języków Obcych
Lektor języka niemieckiego oraz opiekun-wychowawca na koloniach i obozach młodzieżowych dla dzieci i młodzieży
09.1994 - 06.2001
Bakałarz Szkoła Językowa
Lektor w firmach: Tchibo, Bosch Siemens Hausgeräte, Mc KINSEY & Co.
09.1996 - 06.1999
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 14
09.2001 - aktualnie
Lang LTC
Lektor języka niemieckiego : Bayer, BSH, Mercedes-Benz Warszawa, Bosch, PGE, Xerox Polska, IMTECH sp. z.o.o.
10.2003 - 06.2007
WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk
09.2010 - aktualnie
Lingua-Aktiv
09.2017 - aktualnie
TplusT
Lektor języka niemieckiego: Strabag Polska

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2021

Pani Joanna prowadzi lekcje z zaangażowaniem, z uśmiechem i jest zawsze przygotowana, dzięki czemu nauka niemieckiego stała się łatwiejsza, bardziej zrozumiała i przyjemniejsza. Ogromnie polecam zajęcia z panią Joanną, ponieważ widać efekty!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Najfajniejsza Pani od niemieckiego, jaka można spotkać. Zawsze uśmiechnięta, zawsze prowadzi lekcje z zaangażowaniem, tak, że moi synowie nastolatkowie zawsze świetnie się bawili. Mega poziom nauczania. Młodszy syn miał najwyższy wynik w klasie w diagnozie na koniec ubiegłego roku. Polecam!!!

avatar
Michał.K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Z lekcji jestem bardzo zadowolony. Pani Joanna bardzo dobrze i zrozumiale przekazuje wiedzę. Pomaga mi to w nadrobieniu zaległości

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Świetna korepetytorka, przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, materiał przekazywany był w prosty sposób. Zawsze robiliśmy dużo przykładów a każde zagadnienie było dokładnie omawiane aż do skutku. Od razu było widać poprawę! :)
Miałam już okazję spotkać się z wieloma nauczycielami ale lepszego nie spotkałam!
Rewelacyjna korepetytorka, efekty dobrego nauczania widać od razu. Serdecznie i gorąco polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Lektora takiego jak Joanna nie jest łatwo znaleźć. Mnie się udało! Lekcje z Joasią to przede wszystkim dobra zabawa. Nauka języka w atmosferze, jaką kreuje Asia to sama przyjemność. Lektor z ogromnym poczuciem humoru i wyczuciem sytuacji ale jednocześnie zawsze świetnie przygotowany merytorycznie z całym portfolio dodatkowych materiałów urozmaicających zajęcia. Zawsze punktualna i terminowa. Na te zajęcia czekam z niecierpliwością! Polecam każdemu!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Pani Joanna to osoba bardzo ciepła i przyjazna. Z łatwością nawiązuje kontakt z uczniem, czym skutecznie skłania do mówienia w języku niemieckim. Język niemiecki potrzeby mi jest w pracy zawodowej. Od 1.5 roku uczęszczam na lekcje p. Joanny od poziomu podstawowego i obecnie czuje się na poziome komunikatywnym zarówno w czytaniu i pisaniu jak i mówieniu. P. Joanna przygotowuje dużo dodatkowych materiałów, poszerzając słownictwo i gramatykę poza standardowy, kursowy zakres np. o język służbowy, aktualne wydarzenia czy formę rozrywkową (książki-opowiadania w języku niemieckim). Miałem okazje uczęszczać na lekcje zarówno w godzinach porannych (od 6.00 rano !), jak i wieczornych. Pani Joanna elastycznie dopasowuje swoje godziny pracy. Zawsze jest punktualna i przygotowana, niezależnie od pory dnia. Całą swoją uwagę koncentruje na słuchaczu i wykazuje się ogromną cierpliwością, powtarzając wielokrotnie trudne dla słuchacza zakresy, jeżeli jest to potrzebne. Zajęcia z p. Joanną oceniam na w pełni profesjonalne i skuteczne, z drugiej strony jednak przebiegają w miłej, przyjaznej atmosferze i całkowicie je polecam osobom, które chcą się nauczyć języka niemieckiego, bądź poprawić jego poziom. Osobiście uważam, że gdyby nie zajęcia z p. Joanną, to nie udałoby mi się umiejętności, które mogę wykorzystać w pracy oraz w podróży.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2014

Pani Joanna to bardzo miła korepetytorka. Lekcje mijają przyjemnie i mozna z nich wiele wynieść. Dzięki Pani Joannie nie mam problemów z niemieckim. Dziękuje!

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2013

Lekcje języka niemieckiego prowadzone przez Panią Joannę są na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Na zajęcia uczęszczam od prawie roku. Przez ten okres dużo się nauczyłam i zamierzam kontynuować naukę języka niemieckiego pod okiem Pani Joanny. Gorąco polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2013

Nauka języka niemieckiego z Joanną to świetna inwestycja. W moim przypadku zwróciła się juz wielokrotnie. Joanna jest bardzo staranna w wykonywaniem swojego zawodu, punktualna, dostarcza wiele ciekawych uwag związanych z praktycznym zastosowaniem języka niemieckiego. Odpowiada na prawie wszystkie zadane pytania, a na te na nieliczne, na które nie udzieli odpowiedzi natychmiast, odpowie na pewno na kolejnych zajęciach. Posiada solidne podstawy merytoryczne, dar nauczania, jest cierpliwa i dopasowuje przebieg zajęć do aktualnej "wydolności" umysłowej swoich uczniów. Bardzo polecam skorzystanie z usług Joanny

avatar
Anna S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2013

Niemiecki to dla mnie 10-a godzina w firmie po pracy. Ale dla takiego nauczyciela jak Pani Asia zawsze znajduję siłę. Bardzo dobry nauczyciel, punktualny i perfekcyjnie przygotowany. Dostarcza autorskie materiały do nauki języka. Ciekawie prowadzi zajęcia w miłej atmosferze i niesamowicie motywuje do dalszej nauki. Polecam!

avatar
Anna K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2013

Najlepsza nauczycielka z jaką miałam przyjemność się uczyć! Zajęcia prowadzi w przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie jest wymagająca i konsekwentna. Tematy zajęć dopasowuje do moich potrzeb - co również świadczy o profesjonalnym przygotowaniu korepetytorki. Język niemiecki jest mi potrzebny w życiu codziennym, w pracy. To czego sie nauczyłam zawdzięczam oczywiście swojej wytrwałości, ale w wielkiem stopniu umiejętnościom pedagogicznym Pani Asi. Polecam wszystkim tym, którzy chcą sie nauczyć niemieckiego!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Solidna, doświadczona nauczycielka, zawsze na lekcje przychodziła przygotowana. Starała się nauczyć a przy tym nie zanudzić. Bardzo komunikatywna, energiczna i kompetentna.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Jeśli chodzi o naukę języka to nie mogę sobie wyobrazić lepszego nauczyciela. Lekcje z panią Asią były prowadzone w sposób przyjazny dla ucznia co dla mnie miało bardzo duże znaczenie gdyż mam barierę mówienia w innym języku i dla niektórych nauczycieli był duży kłopot wydusić coś ze mnie. Pani Asi się to udało, ma indywidualne podejście do uczniów, a co się z tym wiąże dużą cierpliwość na te moje niezliczone błędy. Ale to dzięki niej polubiłam język niemiecki i wszystkim tym którzy poszukują korepetytora , gorąco polecam Panią Asię, jednocześnie bardzo serdecznię dziękuję Pani Asiu za cierpliwość którą Pani miała jak kaleczyłam język. Pozdrawiam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2013

Wiele lat współpracowałam z Panią Joanną i to ona zamieniła udrękę nauki niemieckiego w szkole w coś przyjemnego i prostego. Świetne podejście do dzieci i młodzieży, bardzo komunikatywna i chętna do pomocy, a także zorganizowana i konkretna. Polecam wszystkim i zdecydowanie nie zgadzam się z Panią Natalią- Pani Joanna to najmilsza osoba jaką znam i mogę to potwierdzić latami znajomości i wspólnych zajęć, a nie tylko jedną rozmową telefoniczną ;)

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2012

Szukałem korepetycji z j. niemieckiego dla syna, był zagrożony i mało czasu, ale dobrze, że trafiłem na Panią Joanne. Bardzo pomocna, merytoryczna, a także miła w kontakcie i nie patrzy na zegarek jak zbliża się koniec lekcji. Osoba uczciwa, polecam dla uczniów mających problemy z j. niemieckim

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 września 2012

Bardzo niemiła kobieta. Zadzwoniłam w dniu dzisiejszym. Na wstępie przedstawiłam się i zapytałam czy mogę zająć chwilę- odpowiedziała, że nie bardzo. Powiedziałam, że dzwonię w sprawie lekcji niemieckiego. Była niepocieszona, że ktoś jej zajmuje czas podczas wizyty w sklepie. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam.

Lingua AKTIV JOANNA LEPLE

Moja odpowiedź na komentarz Pani Natalii:
Najgorsze jest jak ktos kłamie:)
Jeśli chodzi o szczegóły: Faktycznie odpowiedzialam, że nie bardzo mogę rozmawiać. A jaka była Pani reakcja? "To po co daje Pani ogłoszenie o korepetycjach skoro nie może Pani rozmawiać." No wypraszam sobie! I wtedy własnie dowiedziałam się, że dzwoni Pani w sprawie korepetycji, co i tak nie zmienia faktu, że nie mogłam rozmawiać w tamtej chwili.
Pani komentarz znieksztalca cala rozmowę telefoniczną. Trzeba mieć tupet, żeby zwracać komuś uwagę w tak bezczelny sposób. Pani komentarz ma się nijak do rzeczywistości.
Zanim Pani coś napisze niech się Pani zastanowi nad swoim własnym zachowaniem

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.