Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online

O mnie

Zawodowo zajmuję się przetwarzaniem, wizualizacją i analizą danych. Wykorzystuję do tego szereg nowoczesnych technologii od Excela po języki programowania.Prowadzę szkolenia z MS Excel oraz VBA.Podczas zajęć dzielę się wiedzą zdobytą podczas wieloletniej praktyki. Przedstawiam nie tylko stronę techniczną ale także uczę jak dobierać metody pracy z danymi do bieżących potrzeb, tak by wykonywać zadania szybko, dokładnie, automatyzować i unikać pracy ręcznej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 11.2017
Uniwersystet Ekonomiczny we Wrocławiu
Magister
Finance i Rachunkowość
Kursy i szkolenia
04.2017
Podstawy programowania w VBA (20h)
04.2017
SQL Server w analizie danych (20h)
06.2017
Excel w analizie danych biznesowych (20h)
05.2020
Python od podstaw (312h)
Doświadczenie
07.2017 - aktualnie
Analityka danych
Zbieranie, przetwarzanie, analiza, wizualizacja danych, wyciąganie wniosków. Prowadzenie szkoleń wewnętrznych. Excel, VBA, Power BI, SQL, Google Sheets, Google Data Studio, Python

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.