Friendly Grammar

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Poznań
Środa Wielkopolska
Kórnik
Zaniemyśl
Faktura VAT

Friendly Grammar

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Friendly Grammar

O mnie

Moją misją w życiu jest pomaganie innym. Nauczanie języków obcych to jeden z takich sposobów. Pragnę dać narzędzia oraz wiedzę, które otworzą więcej możliwości życiowych moim kursantom. Najważniejsze jest to, że dzięki znajomości angielskiego będą oni mieli dostęp do wiedzy, która jest publikowana tylko po angielsku, a to z kolei da im więcej możliwości rozwoju. Ja dzięki temu jestem tu gdzie jestem i chciałbym, aby inni też mieli taką możliwość. Prowadzę kurs angielskiego z bardzo dużym naciskiem na wymowę oraz symbole IPA.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
UAM w Poznaniu
Magister
Filologia rosyjsko-ukraińska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2016

Jako uczeń ostatniej klasy gimnazjum, oceniam że po jednej lekcji z Panem Sławkiem, dowiedziałem się więcej niż przez wszystkie lata nauki. Nareszcie zacząłem rozumieć o co chodzi w tych wszystkich czasach. Doceniam cierpliwość, spokój i umiejętności Pana Sławka. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2014

ze Sławkiem współpracuję od roku, był ze mną raz na wyjeździe biznesowym na Ukrainie, ponadto dzwoni w moim imieniu na Ukrainę i Białoruś jak również prowadzi korespondencję biznesową z moimi kontrahentami zza wschodniej granicy, robi to w sposób rzetelny i kompetentny.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2014

Największy pasjonata gramatyki jakiego znam, widać że przekazywanie wiedzy innym to dla niego czysta przyjemność. Zajęcia prowadzone w zrozumiały sposób, możliwość zajęć przez skype (polecam !). Indywidualne podejście do ucznia - kolejny plus, a przede wszystkim miła atmosfera w połączeniu z ogromną wiedzą Sławka, co daje dużą motywację do nauki :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Sławek jest świetnym nauczycielem, widać, że to co robi sprawia mu przyjemność. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, nie trzeba się stresować- co jest bardzo ważne. Ponadto widząc jego wiedzę sami chcielibyśmy taką posiadać co motywuje do nauki ;)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2013

Sławek jest lingwistycznym pasjonatą oraz bardzo elastycznym nauczycielem. Pomimo mojej miłości do języka nie jestem miłośniczką gramatyki, a Sławek potrafi zmotywować mnie do przywiązywania większej uwagi na poprawność.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2013

Jako beztalencie językowe, w pewnym momencie stanęłam w obliczu niemożliwego - egzaminu z rosyjskiego. Sławek okazał się nie tylko dobrym nauczycielem, ale także wyśmienitym psychologiem. Znalazł na mnie sposób, dużo mnie nauczył i przy okazji podniósł moją samoocenę. Teraz nie zastanawiam się, czy zdam, ale ile procent zdobędę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2013

Super polecam.bardzo fajne zajecia.duzo konwersacji

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2013

Polecam serdecznie !!!, mialem już wielu korypetytorów ,ale to z nim poczyniłem największy progres. Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie - fajne połączenie luźnej atmosfery i profesjonalnego podejścia do naczuania. Bardzo odpowiadają mi zajecia przez skypa - elastyczne terminy.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2012

100% polecam. Wiedza na bardzo wysokim poziomie, lekcje prowadzone są ciekawie, jasno i zrozumiale. Dodatkowo elastyczny termin zajęć.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2012

Super nauczyciel. Dobrze tłumaczy, dostosowuje się do poziomu ucznia. Luźna atmosfera znacznie ułatwia naukę. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.