Jakub Kowalski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 100 / 60 min

Jakub Kowalski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii angielskiej UAM i właścicielem szkoły językowej online Dwa Kontynenty. Mieszkałem w USA oraz Wielkiej Brytanii, dlatego wiem jak nauczyć języka angielskiego, którym Amerykanie czy Brytyjczycy mówią na co dzień. Przez 10 ostatnich lat nauczania, pomogłem wielu osobom dostać wymarzoną pracę, zdobyć certyfikat językowy czy zdać egzaminy poprawkowe na uczelni.

Chciałbym, żebyśmy sporo rozmawiali po angielsku na zajęciach, bo myślę, że ostatecznie to swobodne posługiwanie się angielskim jest tym, czego potrzebujemy najbardziej. Dzisiaj wiem, że nie ma jednej złotej metody, która sprawdza się w każdym przypadku, dlatego zawsze dopasowuję indywidualnie program zajęć. Uczę myśleć w języku obcym i pokazuję proste rozwiązania, dzięki którym szybko poradzisz sobie z gramatyką w mowie oraz łatwiej zapamiętasz słownictwo.

Według mnie, najbardziej praktyczne i najprzyjemniejsze zajęcia są oparte o konwersacje. Na nich nauczę Cię poprawnej wymowy, na którą nie ma czasu w polskich szkołach czy na kursach językowych, przez co często Polacy nie radzą sobie z angielskim za granicą.

Jeżeli chcesz dostać dobrą pracę, przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacyjnej. Znam sporo osób pracujących w branży HR i orientuję się jakich pytań można spodziewać się na rozmowach. Miałem przyjemność przygotowywać: księgowych, logistyków, przedstawicieli handlowych, programistów, rekruterów, pracowników Unii Europejskiej, banków, a także pracowników branży gastronomicznej, hotelarskiej, marketingowej oraz budowlanej.

Możliwe, że potrzebujesz angielskiego do pracy (Business English, obsługa klienta zagranicznego, korespondencja biznesowa, prezentacje, spotkania biznesowe, konferencje itp.)

W cenę zajęć wliczone są materiały. Udostępniam fragmenty książek (wiele niestandardowych podręczników np. książkę Arleny Witt), gazety, artykuły, filmy, nagrania audio oraz video. Sam mam sporo własnych materiałów, które rozwiązują wiele kwestii słabo opisanych w podręcznikach.

Wystawiam rachunki za zajęcia , więc jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz rozliczyć te zajęcia jako koszt firmy. W przypadku zatrudnienia przez pracodawcę,
można ubiegać się o pokrycie kosztów takich zajęć lub ich części w miejscu zatrudnienia .

Cena za zajęcia indywidualne:
konwersacje: 60min/80zł
pozostałe typy zajęć: 60 min/100zł
Cena za zajęcia grupowe (2 os.):
konwersacje 60 min/50zł os.
pozostałe typy zajęć: 60min/60zł os.

Ze względu na obecną sytuację (COVID-19), prowadzę zajęć wyłącznie przez Skype. Pracuję w godzinach popołudniowych, we wszystkie dni tygodnia za wyjątkiem soboty.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 22:00
Wtorek15:00 - 22:00
Środa15:00 - 22:00
Czwartek15:00 - 22:00
Piątek15:00 - 22:00
Sobota
Niedziela15:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Świetne podejście do ucznia. Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze i krok po kroku wszystko było tłumaczone az do skutku. Bardzo polecam!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Jest niesamowicie zaangażowanym nauczycielem. W sposób indywidualny podchodzi do każdej lekcji i zawsze jest do niej przygotowany. 100% skupienie na lekcji i wykonywanej pracy. Każde zajęcia przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, a niezrozumiałe aspekty językowe tłumaczone do skutku.
Wszyskim życzę tak dobrego nauczyciela, jednocześnie polecam Kubę jako korepetytora! ;)

avatar
Dom
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Kuba wspaniale przekazuje wiedzę. Czuć, że jest na odpowiednim miejscu i zależy mu aby pomóc uczniowi. Ma podejście indywidualne. Potrafi ocenić potrzeby ucznia i próbuje wstrzelić się w sposób myślenia danej osoby.

Zawsze przygotowany na zajęcia, które są bardzo ciekawe i przyjemne. Niech jednak "przyjemność" Cię nie zmyli - wciąż wiele wymaga i nauka jest intensywna.

Kuba prowadzi notatki online z zajeć , do których zawsze można wrócić i powtórzyć. Kontakt poza lekcjami jest błyskawiczny, godziny elastyczne, więc dopasuje się nawet najbardziej zabiegana osoba.

Dodatkowo muszę podkreślić, że Kuba jest też ciekawą, pozytywną osobą, która nie przestaje się rozwijać w życiu, a to samo sprawia, że po takiej lekcji czuje sie zastrzyk motywacji i energii do działania. Szczerze polecam !

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Do zajęcia u Kuby trafiłam z polecenia, kiedy szukałam osoby będącej w stanie pomóc w przygotowaniu do CAE. Wcześniej korzystałam z różnych szkół językowych, które nie dawały rezultatów. Nie czułam postępów, nigdy nie potrafiłam dać z siebie 100%. Kuba od początku wymagał i postawił jasne warunki naszej współpracy. Czułam, że daje z siebie 200%, ale przy nie mniejszym zaangażowaniu z jego strony. Już po 2 miesiącach widziałam postępy. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Elastyczne godziny spotkań. Dobra lokalizacja. Wymagający i rzetelny nauczyciel, bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Bardzo, ale to bardzo polecam!
Kuba prowadzi zajęcia bezstresowo, na luzie, bez oceniania. Zdecydowanie stawia na konwersację. Kiedy zaczęłam u niego lekcje, nie potrafiłam nawet sklecić zdania, po czasie mogliśmy już sobie nawet porozmawiać w j. angielskim :D Zawsze prowadzi notatki na zajęciach, dzięki czemu, można zajrzeć do notatek po zajęciach i powtórzyć nowe słówko. Zawsze był przygotowany i poruszał tematy, które mnie interesowały.
Jak angielski to tylko u Kuby!

avatar
Marta P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Miałam okazję poznać kilku korepetytorów, jednak najwieksze postępy zrobiłam z pomocą Kuby. Bardzo zaangażowany, konkretnie przygotowany, z ogromnym zasobem słownictwa i wiedzy gramatycznej, którą potrafi wpoić w bardzo oporne mózgi. Efekt zajęć: przełamanie bariery językowej i wzbogacenie słownictwa.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Kubę poznałem, kiedy po kolejnych zajęciach w szkole językowej, stwierdziłem, że tak naprawdę to nie jest to czego oczekuje.
Po pierwszej lekcji poczułem, że teraz w końcu zaczne swobodnie czuć sie w rozmowie po angielsku. Lekcje zawsze są w miłej i swobodnej atmosferze. Rozmawiamy na tematy, które mnie inrersesują. Skupiamy sie na tym, żebym rozmawiał, a nie rozumiał różnice pomiędzy czasami, których praktycznie sie nie używa.
Polecam Kubę, bo na zajęcia idziesz nie z przymusu, ale żeby pogadać sobie z kolegą, a przy okazji uczysz się :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Do Kuby zacząłem chodzić po dłuższej przerwie w używaniu języka. Mimo posiadania CAE miałem spore braki, a języka potrzebowałem, żeby rozpocząć pracę zagranicą.
Kuba skutecznie przygotował mnie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jego największą zaletą jest zaangażowanie podczas zajęć:
- jest zawsze przygotowany do lekcji, wymyśla tematy do konwersacji,
- prowadzi na bieżąco notatki z zajęć, dzięki czemu zawsze można wrócić do błędów popełnionych podczas konwersacji,
- potrafi tematycznie zaangażować się w oczekiwania klienta.
Ponadto jest elastyczny co do terminów spotkań, kiedy trzeba pracuje w weekendy.
Polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Bardzo polecam Kubę jako korepetytora języka angielskiego. Jestem pod ogromnym wrażeniem pozytywnego podejścia Kuby i jego zaangażowania. Można na nim polegać. Poza tym konwersacje są bardzo ciekawe.

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Jakub jest świetnym korepetytorem, do każdego dostosowuje świetny program tłumaczenia nawet najtrudniejszych zagadnień gramatycznych, dzięki czemu w końcu zrozumiałam wszystkie zagadnienia związane z tym mimo mojego wcześniejszego oporu. .... Przed współpracą z Kubą mój angielski nie był dobry i mogłam zapomnieć o tym, aby zdawać rozszerzoną maturę z angielskiego, ponieważ nie byłam prymuską z tego przedmiotu, jednakże długa współpraca z Jakubem przyczyniała się do tego, że dobrze zdałam maturę oraz dostałam się na wymarzone studia.
Na prawdę gorąco polecam zajęcia z Kubą, ponieważ w trakcie panuje luźna atmosfera, dzięki czemu łatwiej można przyswoić wiedzę.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Zajęcia z Jakubem spełniły moje wszelkie oczekiwania. Zgłosiłam się do niego, ponieważ chciałam poćwiczyć mówienie. Lekcje opierały się na konwersacjach, do których tematów z nim nigdy nie brakuje. Jakub jest otwarty na wszelkie sugestie co do rodzaju zadań, jest bardzo terminowy przy sprawdzaniu prac pisemnych. Zajęcia z Jakubem są różnorodne. Nie brak mu pomysłów na urozmaicenie lekcji, jego metody są kreatywne, dzięki czemu inspiruje i motywuje do nauki. Co więcej, sam zaproponował mi podejście do egzaminu językowego. Jego zaangażowanie przy przygotowaniu do egzaminu jest nieocenione, z drugiej strony nigdy nie wywiera presji, co uważam za bardzo cenne. Myślę, że każdy będzie zadowolony z zajęć z Jakubem :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Jakub przygotowywał mnie do matury. Cieszę się, że do niego trafiłam, bo nasze zajęcia przynosiły zadziwiające efekty, które również zauważyli moi nauczyciele od angielskiego. Bardzo angażuje się w to co robi, ma sporo cierpliwości i ciepłe podejście do ucznia. Do zajęć zawsze był świetnie przygotowany, zauważał z czym mam trudności i robił wszystko żeby mi pomóc. Polecam serdecznie !!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Na zajęcia do Jakuba chodzę od 10 miesięcy. Zaczynałam ze znajomością kilkudziesięciu słów i bez elementarnej wiedzy z zakresu gramatyki. Dziś podchodzę do egzaminu na poziomie B2 i wszystko czego się nauczyłam zawdzięczam Kubie. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze i zawsze wychodziłam z nich bogatsza o nową wiedzę. Nie było łatwo, wszystkiego musiałam nauczyć się od podstaw, a Kuba z cierpliwością i zaangażowaniem tłumaczył w zrozumiały sposób wszystko co było jeszcze wtedy dla mnie "zagadką". :) Dostawałam wiele zadań domowych, materiały dodatkowe i notatki z zajęć. Cieszę się, że trafiłam na Jakuba i życzę każdemu takiego Korepetytora. :)

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Jakub wczoraj napisal do mnie, i powiedzial o swoim nowym profilu. Odrazu pomyslalem ze warto zostawic jakas opinie, poniewaz uczyl mnie, i w sumie dalej uczy (poki co mam przerwe z powodow osobistych)ale niedlugo, mam nadzieje, powroce do zajec. Jest sumienny, bardzo pozytywny, i odpowiedzialny. Da sie z nim dogadac w kazdej kwestii, jezeli czegos nie zna ( np terminologii z branzy, to szybko znajduje odpowiednia wiedze) . Sam jestem z branzy CG, zwiazana z komputerami, grami i efektami vizualnymi, potrzebowalem Kuby (zwracam sie do niego per Ty) do zmiany miejsca zamieszkaniawraz z nowa firma. Czasami mialem prosby, by cos nagle poduczyc czy pogadac przed rozmowa kwalifikacyjna, jakies drobne przypomnienia z angielskiego, i, za co jestem bardzo mu wdzieczny, szedl na reke. Za to daje duzy plus, ze sie troszczy o tych, ktorzy z nim wspolpracuja. Szybko mi z nim poszlo do przodu w mowieniu i czytaniu. Tez bardziej sie nie nastawialem na egzaminy ale przewaznie na rozmowy kwalifikacyjne z firmami zagranicznymi. Mam za soba pare nieskonczonych kursow jezyka angielskiego, ale zwykle to nie dochodzilo do skutku z powodow nudy i raczej zlego podejscia do ucznia. Z Kuba sie sporo pozmienialo. Odrazu powiem ze nie jest latwo, bo stara sie znalezc odpowiednie podejscie do osoby sie uczacej, i musisz cos dac od siebie. Ale to normane, kiedy chodzi o nauke wszystkiego nowego. Polecam ta osobe. Naprawde go polecam. Sporo mu zawdzieczam pod wzgledem znajomosci angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.