Jakub Kowalski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Rataje)

Jakub Kowalski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Jakub Kowalski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Świetne podejście do ucznia. Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze i krok po kroku wszystko było tłumaczone az do skutku. Bardzo polecam!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Jest niesamowicie zaangażowanym nauczycielem. W sposób indywidualny podchodzi do każdej lekcji i zawsze jest do niej przygotowany. 100% skupienie na lekcji i wykonywanej pracy. Każde zajęcia przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze, a niezrozumiałe aspekty językowe tłumaczone do skutku.
Wszyskim życzę tak dobrego nauczyciela, jednocześnie polecam Kubę jako korepetytora! ;)

avatar
Dom
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Kuba wspaniale przekazuje wiedzę. Czuć, że jest na odpowiednim miejscu i zależy mu aby pomóc uczniowi. Ma podejście indywidualne. Potrafi ocenić potrzeby ucznia i próbuje wstrzelić się w sposób myślenia danej osoby.

Zawsze przygotowany na zajęcia, które są bardzo ciekawe i przyjemne. Niech jednak "przyjemność" Cię nie zmyli - wciąż wiele wymaga i nauka jest intensywna.

Kuba prowadzi notatki online z zajeć , do których zawsze można wrócić i powtórzyć. Kontakt poza lekcjami jest błyskawiczny, godziny elastyczne, więc dopasuje się nawet najbardziej zabiegana osoba.

Dodatkowo muszę podkreślić, że Kuba jest też ciekawą, pozytywną osobą, która nie przestaje się rozwijać w życiu, a to samo sprawia, że po takiej lekcji czuje sie zastrzyk motywacji i energii do działania. Szczerze polecam !

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Do zajęcia u Kuby trafiłam z polecenia, kiedy szukałam osoby będącej w stanie pomóc w przygotowaniu do CAE. Wcześniej korzystałam z różnych szkół językowych, które nie dawały rezultatów. Nie czułam postępów, nigdy nie potrafiłam dać z siebie 100%. Kuba od początku wymagał i postawił jasne warunki naszej współpracy. Czułam, że daje z siebie 200%, ale przy nie mniejszym zaangażowaniu z jego strony. Już po 2 miesiącach widziałam postępy. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Elastyczne godziny spotkań. Dobra lokalizacja. Wymagający i rzetelny nauczyciel, bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Bardzo, ale to bardzo polecam!
Kuba prowadzi zajęcia bezstresowo, na luzie, bez oceniania. Zdecydowanie stawia na konwersację. Kiedy zaczęłam u niego lekcje, nie potrafiłam nawet sklecić zdania, po czasie mogliśmy już sobie nawet porozmawiać w j. angielskim :D Zawsze prowadzi notatki na zajęciach, dzięki czemu, można zajrzeć do notatek po zajęciach i powtórzyć nowe słówko. Zawsze był przygotowany i poruszał tematy, które mnie interesowały.
Jak angielski to tylko u Kuby!

avatar
Marta P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Miałam okazję poznać kilku korepetytorów, jednak najwieksze postępy zrobiłam z pomocą Kuby. Bardzo zaangażowany, konkretnie przygotowany, z ogromnym zasobem słownictwa i wiedzy gramatycznej, którą potrafi wpoić w bardzo oporne mózgi. Efekt zajęć: przełamanie bariery językowej i wzbogacenie słownictwa.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Kubę poznałem, kiedy po kolejnych zajęciach w szkole językowej, stwierdziłem, że tak naprawdę to nie jest to czego oczekuje.
Po pierwszej lekcji poczułem, że teraz w końcu zaczne swobodnie czuć sie w rozmowie po angielsku. Lekcje zawsze są w miłej i swobodnej atmosferze. Rozmawiamy na tematy, które mnie inrersesują. Skupiamy sie na tym, żebym rozmawiał, a nie rozumiał różnice pomiędzy czasami, których praktycznie sie nie używa.
Polecam Kubę, bo na zajęcia idziesz nie z przymusu, ale żeby pogadać sobie z kolegą, a przy okazji uczysz się :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Do Kuby zacząłem chodzić po dłuższej przerwie w używaniu języka. Mimo posiadania CAE miałem spore braki, a języka potrzebowałem, żeby rozpocząć pracę zagranicą.
Kuba skutecznie przygotował mnie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jego największą zaletą jest zaangażowanie podczas zajęć:
- jest zawsze przygotowany do lekcji, wymyśla tematy do konwersacji,
- prowadzi na bieżąco notatki z zajęć, dzięki czemu zawsze można wrócić do błędów popełnionych podczas konwersacji,
- potrafi tematycznie zaangażować się w oczekiwania klienta.
Ponadto jest elastyczny co do terminów spotkań, kiedy trzeba pracuje w weekendy.
Polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Bardzo polecam Kubę jako korepetytora języka angielskiego. Jestem pod ogromnym wrażeniem pozytywnego podejścia Kuby i jego zaangażowania. Można na nim polegać. Poza tym konwersacje są bardzo ciekawe.

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Jakub jest świetnym korepetytorem, do każdego dostosowuje świetny program tłumaczenia nawet najtrudniejszych zagadnień gramatycznych, dzięki czemu w końcu zrozumiałam wszystkie zagadnienia związane z tym mimo mojego wcześniejszego oporu. .... Przed współpracą z Kubą mój angielski nie był dobry i mogłam zapomnieć o tym, aby zdawać rozszerzoną maturę z angielskiego, ponieważ nie byłam prymuską z tego przedmiotu, jednakże długa współpraca z Jakubem przyczyniała się do tego, że dobrze zdałam maturę oraz dostałam się na wymarzone studia.
Na prawdę gorąco polecam zajęcia z Kubą, ponieważ w trakcie panuje luźna atmosfera, dzięki czemu łatwiej można przyswoić wiedzę.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Zajęcia z Jakubem spełniły moje wszelkie oczekiwania. Zgłosiłam się do niego, ponieważ chciałam poćwiczyć mówienie. Lekcje opierały się na konwersacjach, do których tematów z nim nigdy nie brakuje. Jakub jest otwarty na wszelkie sugestie co do rodzaju zadań, jest bardzo terminowy przy sprawdzaniu prac pisemnych. Zajęcia z Jakubem są różnorodne. Nie brak mu pomysłów na urozmaicenie lekcji, jego metody są kreatywne, dzięki czemu inspiruje i motywuje do nauki. Co więcej, sam zaproponował mi podejście do egzaminu językowego. Jego zaangażowanie przy przygotowaniu do egzaminu jest nieocenione, z drugiej strony nigdy nie wywiera presji, co uważam za bardzo cenne. Myślę, że każdy będzie zadowolony z zajęć z Jakubem :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Jakub przygotowywał mnie do matury. Cieszę się, że do niego trafiłam, bo nasze zajęcia przynosiły zadziwiające efekty, które również zauważyli moi nauczyciele od angielskiego. Bardzo angażuje się w to co robi, ma sporo cierpliwości i ciepłe podejście do ucznia. Do zajęć zawsze był świetnie przygotowany, zauważał z czym mam trudności i robił wszystko żeby mi pomóc. Polecam serdecznie !!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Na zajęcia do Jakuba chodzę od 10 miesięcy. Zaczynałam ze znajomością kilkudziesięciu słów i bez elementarnej wiedzy z zakresu gramatyki. Dziś podchodzę do egzaminu na poziomie B2 i wszystko czego się nauczyłam zawdzięczam Kubie. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze i zawsze wychodziłam z nich bogatsza o nową wiedzę. Nie było łatwo, wszystkiego musiałam nauczyć się od podstaw, a Kuba z cierpliwością i zaangażowaniem tłumaczył w zrozumiały sposób wszystko co było jeszcze wtedy dla mnie "zagadką". :) Dostawałam wiele zadań domowych, materiały dodatkowe i notatki z zajęć. Cieszę się, że trafiłam na Jakuba i życzę każdemu takiego Korepetytora. :)

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Jakub wczoraj napisal do mnie, i powiedzial o swoim nowym profilu. Odrazu pomyslalem ze warto zostawic jakas opinie, poniewaz uczyl mnie, i w sumie dalej uczy (poki co mam przerwe z powodow osobistych)ale niedlugo, mam nadzieje, powroce do zajec. Jest sumienny, bardzo pozytywny, i odpowiedzialny. Da sie z nim dogadac w kazdej kwestii, jezeli czegos nie zna ( np terminologii z branzy, to szybko znajduje odpowiednia wiedze) . Sam jestem z branzy CG, zwiazana z komputerami, grami i efektami vizualnymi, potrzebowalem Kuby (zwracam sie do niego per Ty) do zmiany miejsca zamieszkaniawraz z nowa firma. Czasami mialem prosby, by cos nagle poduczyc czy pogadac przed rozmowa kwalifikacyjna, jakies drobne przypomnienia z angielskiego, i, za co jestem bardzo mu wdzieczny, szedl na reke. Za to daje duzy plus, ze sie troszczy o tych, ktorzy z nim wspolpracuja. Szybko mi z nim poszlo do przodu w mowieniu i czytaniu. Tez bardziej sie nie nastawialem na egzaminy ale przewaznie na rozmowy kwalifikacyjne z firmami zagranicznymi. Mam za soba pare nieskonczonych kursow jezyka angielskiego, ale zwykle to nie dochodzilo do skutku z powodow nudy i raczej zlego podejscia do ucznia. Z Kuba sie sporo pozmienialo. Odrazu powiem ze nie jest latwo, bo stara sie znalezc odpowiednie podejscie do osoby sie uczacej, i musisz cos dac od siebie. Ale to normane, kiedy chodzi o nauke wszystkiego nowego. Polecam ta osobe. Naprawde go polecam. Sporo mu zawdzieczam pod wzgledem znajomosci angielskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.