Szymon Maćkowiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Wolsztyn
Rostarzewo
Rakoniewice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka80 - 150 / 60 min

Szymon Maćkowiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje i kursy z fizyki (wszystkie poziomy kształcenia). Profesjonalne przygotowanie do egzaminów maturalnych i akademickich. 

Oferuję również korepetycje i indywidualne zajęcia dla studentów różnych kierunków (oferta w szczególności kierowana do studentów Uniwersytetu Medycznego - pomagam w przygotowaniach na zajęcia laboratoryjne oraz na egzaminy semestralne z przedmiotu BIOFIZYKA).

Pracuję głównie w Poznaniu i w Wolsztynie, jednak prowadzę również lekcje on-line. W ramach lekcji on-line korzystam w oprogramowania telekonfencyjnego (Skype, Zoom), tabletu graficznego i oprogramowania symulującego tablicę (OneNote). 

Jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Politechniki Poznańskiej (Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki Technicznej, obecnie urlop bezpłatny) oraz Collegium da Vinci (Wydział Edukacji i Nowych Mediów, kierunek Data Science). Moim dodatkowym atutem jest doświadczenie pedagogiczne zdobyte w czasie pracy w Liceum Ogólnokształcącym w Wolsztynie (nauczyciel fizyki 2010-2019) oraz szkołach Spark Academy (2019-2020). Posiadam ponad 10-cio letnie doświadczenie w indywidualnym nauczaniu fizyki na wszystkich poziomach edukacji.

Oprócz dydaktyki i pracy naukowej zajmuję się programowaniem - tworzę narzędzia informatyczne, z których następnie korzystam w ramach moich zajęć.

Działalność mojej firmy opiera się na dwóch filarach - nauczaniu (fizyka, programowanie, grafika komputerowa) oraz rozwojowi i wdrażaniu oprogramowania edukacyjnego. W nauczaniu fizyki stawiam na wspólne, rzeczowe omówienie nowych zagadnień i pojęć oraz na egzekwowanie przydzielonych zadań domowych.

Możliwe zajęcia indywidualne jak również grupowe.

Możliwość wystawiania faktur.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Szymon Maćkowiak
ul. Konopnickiej 10/10
64-200 Wolsztyn
NIP: 9231633833

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Na korepetycje do pana Szymona uczęszczałem przez parę miesięcy i w tym, chociaż krótkim, okresie był on w stanie rozjaśnić mi wszystkie fizyczne zagadnienia, których nauczycielowi z liceum nie udało się wyjaśnić. Świeże spojrzenie, stawianie na zrozumienie przez ucznia poruszanych tematów a nie na policzenie jak największej ilości podobnych i schematycznych zadań oraz indywidualne podejście zaowocowały wynikiem 83% na maturze, co otworzyło mi drogę na wszystkie kierunki na które składałem dokumenty. Wszystko w ciągu paru spotkań. Naprawdę gorąco polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Fajna atmosfera i bez stresu. Konkretny wstęp merytoryczny i już żadne zadanie nie było straszne. Także na studiach na 1. semestrze wiedza od Pana Szymona przyniosła mi wielką korzyść -> 5 z ćw, z fizyki (super). Na koniec bonusy w postaci jakiś ciekawych filmików, artykułów czy książek. Bardzo polecam! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2017

Bardzo polecam. Na korepetycje do pana Szymona chodziłam przez około rok czasu i dużo mi to pomogło. Bez niego nie miałabym zapewne takiej wiedzy. Tłumaczy rzeczowo, obrazowo, na przykładach z życia wziętych; trudno jest tego nie zrozumieć.
W moim przypadku (przygotowanie do matury) pamiętam, że w zrozumieniu podstawowych praw pan Szymon stawiał na wykresy, siła tkwi w prostocie ;)
Bardzo mile, a przede wszystkim efektywnie wspominam tamten czas.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Szczerze polecam Pana Szymona!
Przygotował mnie do matury rozszerzonej z fizyki, dzięki czemu dostałam się na wszystkie kierunki studiów na politechnice poznańskiej i wrocławskiej, na które złożyłam papiery.
Gorąco polecam. Ma świeże, młode spojrzenie. W miłym towarzystwie można przyswoić tak skomplikowaną dziedzinę nauki, jaką jest fizyka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.