Szymon Maćkowiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Wolsztyn
Rostarzewo
Rakoniewice
Faktura VAT

Szymon Maćkowiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Szymon Maćkowiak

O mnie

Doktor fizyki, specjalista w zakresie symulacji komputerowych. Uwielbiam wyjaśniać zawiłości takich nauk ścisłych jak fizyka, matematyka czy informatyka. Obecnie pracuję w Politechnice Poznańskiej oraz w Liceum Ogólnokształcącym w Wolsztynie. Dodatkowo prowadzę działalność gospodarczą nakierowaną głównie na dwa obszary - edukację oraz rozwój oprogramowania edukacyjnego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Na korepetycje do pana Szymona uczęszczałem przez parę miesięcy i w tym, chociaż krótkim, okresie był on w stanie rozjaśnić mi wszystkie fizyczne zagadnienia, których nauczycielowi z liceum nie udało się wyjaśnić. Świeże spojrzenie, stawianie na zrozumienie przez ucznia poruszanych tematów a nie na policzenie jak największej ilości podobnych i schematycznych zadań oraz indywidualne podejście zaowocowały wynikiem 83% na maturze, co otworzyło mi drogę na wszystkie kierunki na które składałem dokumenty. Wszystko w ciągu paru spotkań. Naprawdę gorąco polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Fajna atmosfera i bez stresu. Konkretny wstęp merytoryczny i już żadne zadanie nie było straszne. Także na studiach na 1. semestrze wiedza od Pana Szymona przyniosła mi wielką korzyść -> 5 z ćw, z fizyki (super). Na koniec bonusy w postaci jakiś ciekawych filmików, artykułów czy książek. Bardzo polecam! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2017

Bardzo polecam. Na korepetycje do pana Szymona chodziłam przez około rok czasu i dużo mi to pomogło. Bez niego nie miałabym zapewne takiej wiedzy. Tłumaczy rzeczowo, obrazowo, na przykładach z życia wziętych; trudno jest tego nie zrozumieć.
W moim przypadku (przygotowanie do matury) pamiętam, że w zrozumieniu podstawowych praw pan Szymon stawiał na wykresy, siła tkwi w prostocie ;)
Bardzo mile, a przede wszystkim efektywnie wspominam tamten czas.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Szczerze polecam Pana Szymona!
Przygotował mnie do matury rozszerzonej z fizyki, dzięki czemu dostałam się na wszystkie kierunki studiów na politechnice poznańskiej i wrocławskiej, na które złożyłam papiery.
Gorąco polecam. Ma świeże, młode spojrzenie. W miłym towarzystwie można przyswoić tak skomplikowaną dziedzinę nauki, jaką jest fizyka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.