Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Wejherowo (Chopina)
Reda
Rumia
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Warszawa
Lębork
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 70 / 60 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Mam na imię Alicja, jestem doktorantką Wydzialu Chemicznego Politechniki Gdanskiej. (inzynier - chemia, magister - biotechnologia lekow)

PODSTAWÓWKA/LICEUM
Chętnie udzielę korepetycji z chemii - przygotowanie do egzaminu, matury, prac klasowych, pomoc w odrabianiu zadań domowych.

Świadczę również indywidualny program zajęć od początku/podstaw dla osób zainteresowanych przedmiotem Chemia. Prowadzę kursy przygotowawcze (wakacyjne) dla osób wybierających się na profil związany z tym ukierunkowaniem.

STUDIA
Oferuję również pomoc dla studentów z przedmiotu Chemia Organiczna , w celu wytłumaczenia mechanizmów reakcji, izomerii konfiguracyjnej czy retrosyntezy itp. Przygotowanie do pierwszych zajeć laboratoryjnych obejmujące zagadnienia związane z destylacją, ekstrakcją oraz krystalizacją. Wyjaśnienie prawidłowego montażu aparatury oraz szczegółowa analiza przepisów wybranych syntez. Gwarantuję również pomoc w przypadku analizy widm NMR oraz IR . W tym wytłumaczenie teoretyczne z zakresu metod badań strukturalnych.
 
Zapraszam studentów z przedmiotu chemia organiczna na  indywidualny program zajęć, w celu przygotowania do sesji podstawowej lub poprawkowej (zimowej/letniej).

Zajęcia stacjonarne prowadzę w:
- Gdańsk (Niedźwiednik)
- Politechnika Gdańska

Zajecią online - skype:   Chemia z pasją - Alicja Trocka

Zajecia online nie traca na wartosci przekazywanej wiedzy. Posiadam tablet graficzny. Wszelkie reakcje, schematy oraz rysunki przedstawiam i udostepniam na specjalnej tablicy. Wszystkie materialy wysylam po zajeciach. 

Przy dluzszej wspolpracy oferuje swoim uczniom pomoc w zadaniach domowych, w celu ich sprawdzenia o dowolnej porze dnia poza korepetycjami

Cennik:

podstawówka  50 zł / 60 min

liceum:
zakres podstawowy 60 zł / 60 min
zakres rozszerzony 70 zł / 60 min

studia:
chemia organiczna 60 zł / 60 min + 15 min free
spektroskopia NMR i IR (teoria + widma) 70 zł / 60 min

Jestem osobą zaangażowaną, sympatyczną oraz wymagającą.
Terminy korepetycji chętnie ustalę indywidualnie.

Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2017
Politechnika Gdańska
Inżynier
Chemia
02.2017 - 06.2019
Politechnika Gdańska
Magister
Biotechnologia Leków
10.2021 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Doktor
Nauki chemiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
Chemia
Udzielam korepetycji od 8 lat
10.2016 - aktualnie
Chemia organiczna
Udzielam korepetycji od 5 lat

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Uczęszczałem do pani Alicji przez dwa lata na korepetycje ponieważ przed tem miałem bardzo słabe wyniki z chemii, lecz po jednej lekcji moja pierwsza ocena w szkole to była 5 z tej dziedziny. Bardzo dogłębnie wszystko jest tłumaczone przez korepetytorkę szczegółowo(nigdy nie miałem problemu ze zrozumieniem czegoś po pierwszym wytłumaczeniu) zawsze można zadawać pytania dopytywać się pani Alicja jest bardzo otwarta i kontaktowa osoba przez co korepetycje są prowadzone w bardzo dobrej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam panią Alicję ponieważ ona jest naprawdę dobra w tym co robi.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2019

Korepetycje przebiegły w miłej atmosferze, zrozumiałam wszystko z czym miałam do tej pory problem I dzięki temu w końcu udało mi się poprawić sprawdzian. Polecam :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Dziękuję bardzo za pomoc. Pani Ala świetnie tłumaczy, chemia staję się o wiele łatwiejsza. Poprawilam złe oceny. Dziękuję i serdecznie polecam!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Dziękuję bardzo Pani Alicji za pomoc w nadrobieniu zaległości. Groziło mi zagrożenie z chemii, nauczycielka się uwzięła. Dzięki Pani Ali moje oceny się znacznie poprawiły , nawet zaczęłam zgłaszać się sama do tablicy. POLECAM !

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Miałam problem z chemią. Po pierwszych korepetycjach okazało się, że nie mam już powodu by obawiać się sprawdzianu czy kartkówki. Naprawdę sama byłam wielce zdziwiona, że zrozumiałam temat z chemi, a co za tym szło poprawiłam sprawdzian. Najlepsza korepetytorka u jakiej byłam. Potrafi zachęcić i dobrze wytłumaczyć temat. Chce dla ucznia Jak najlepiej i to widać, ponieważ zawsze jest bardzo miła i wyrozumiała. Naprawdę godna polecenia!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Bardzo polecam! Dziewczyna przesympatyczna, z ogromnymi pokładami cierpliwości do ucznia, a przede wszystkim kompetentna, potrafiąca naprawdę zainteresować omawianym materiałem i przystępnie go przedstawić. Miałam z chemią duże problemy, Ala była trzecią osobą, która podjęła się wytłumaczenia mi tej czarnej magii i jedyną, której się udało. Naprawdę duży plus! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.