Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Wejherowo (Chopina)
Reda
Rumia
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Warszawa
Lębork

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Alicja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2017
Politechnika Gdańska
Inżynier
Chemia
02.2017 - 06.2019
Politechnika Gdańska
Magister
Biotechnologia Leków
10.2021 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Doktor
Nauki chemiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
Chemia
Udzielam korepetycji od 8 lat
10.2016 - aktualnie
Chemia organiczna
Udzielam korepetycji od 5 lat

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Uczęszczałem do pani Alicji przez dwa lata na korepetycje ponieważ przed tem miałem bardzo słabe wyniki z chemii, lecz po jednej lekcji moja pierwsza ocena w szkole to była 5 z tej dziedziny. Bardzo dogłębnie wszystko jest tłumaczone przez korepetytorkę szczegółowo(nigdy nie miałem problemu ze zrozumieniem czegoś po pierwszym wytłumaczeniu) zawsze można zadawać pytania dopytywać się pani Alicja jest bardzo otwarta i kontaktowa osoba przez co korepetycje są prowadzone w bardzo dobrej atmosferze. Bardzo serdecznie polecam panią Alicję ponieważ ona jest naprawdę dobra w tym co robi.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2019

Korepetycje przebiegły w miłej atmosferze, zrozumiałam wszystko z czym miałam do tej pory problem I dzięki temu w końcu udało mi się poprawić sprawdzian. Polecam :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Dziękuję bardzo za pomoc. Pani Ala świetnie tłumaczy, chemia staję się o wiele łatwiejsza. Poprawilam złe oceny. Dziękuję i serdecznie polecam!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Dziękuję bardzo Pani Alicji za pomoc w nadrobieniu zaległości. Groziło mi zagrożenie z chemii, nauczycielka się uwzięła. Dzięki Pani Ali moje oceny się znacznie poprawiły , nawet zaczęłam zgłaszać się sama do tablicy. POLECAM !

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Miałam problem z chemią. Po pierwszych korepetycjach okazało się, że nie mam już powodu by obawiać się sprawdzianu czy kartkówki. Naprawdę sama byłam wielce zdziwiona, że zrozumiałam temat z chemi, a co za tym szło poprawiłam sprawdzian. Najlepsza korepetytorka u jakiej byłam. Potrafi zachęcić i dobrze wytłumaczyć temat. Chce dla ucznia Jak najlepiej i to widać, ponieważ zawsze jest bardzo miła i wyrozumiała. Naprawdę godna polecenia!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Bardzo polecam! Dziewczyna przesympatyczna, z ogromnymi pokładami cierpliwości do ucznia, a przede wszystkim kompetentna, potrafiąca naprawdę zainteresować omawianym materiałem i przystępnie go przedstawić. Miałam z chemią duże problemy, Ala była trzecią osobą, która podjęła się wytłumaczenia mi tej czarnej magii i jedyną, której się udało. Naprawdę duży plus! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.