Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

O mnie

Szkoła języków obcych Say Hello prowadzi kursy indywidualne oraz grupowe z języka angielskiego. Współpracujemy z lektorami, którzy są absolwentami anglistyki oraz native speakerami. Naszymi klientami są prawnicy, lekarze, pracownicy banków, administracji państwowej oraz sektora finansowego na różnych szczeblach zawodowych. Przygotowujemy do rozmów handlowych, negocjacyjnych, wszelkich prezentacji, rozmów w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Spotkania odbywają się w miejscu wskazanym przez klienta, w miejscu pracy lub w firmie, na terenie Warszawy.

Dojazd do klientów oraz materiały szkoleniowe są wliczone w cenę zajęć.

Materiały szkoleniowe są dopasowane do potrzeb Klienta.

Osoba ucząca się ustala dzień i godziny zajęć.

Zapraszamy do umówienia się na pierwszą bezpłatną lekcję! Będziesz mógł sprawdzić, czy odpowiadają Tobie zajęcia prowadzone przez lektora.

Telefon

787 307 276

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.