Ola Wojnarowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi!

My name is Ola and I am foreign language teacher. Polish is my native language, but if not your and you want to learn it, you’ve come to the right place!

I have experience in teaching Polish to groups, individual students and on skype. I adjust the level of classes to the your needs, abilities and skills. I use different didactic games. We can learn from a book or during a conversation. It depends on what you like and what helps you. Language learning  is fun! I have my own paper and electronic materials, which I will gladly share. Feel free to contact me!

P.S. I also teach Bulgarian and Slovak language.

Cześć!

Mam na imię Ola i jestem glottodydaktykiem, czyli uczę języków obcych. Język polski jest moim językiem rodzimym, ale jeśli twoim nie a chcesz się go nauczyć to dobrze trafiłeś!

Mam doświadczenie w nauczaniu jezyka polskiego zarówno grup jak i osób indywidualnych a także  przez skype’a. Poziom zajęć dostosowuję do  potrzeb, możliwości i umiejetności ucznia. Stosuję rożne gry dydaktyczne. Możemy się uczyć z książki albo podczas rozmowy. Zależy to od tego, co lubisz i co ci pomga. Nauka to zabawa!

Posiadam własne materiały papierowe, w wersji elektornicznej oraz multimedialne, którymi chetnie się podzielę.

Zapraszam do kontaktu!

P.S. Uczę także bułgarskiego i słowackiego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 07.2017
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia Słowiańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2021

Wszystkim polecam tę nauczycielkę. Wspaniale dopasowuje lekcje do indywidualnych potrzeb, jest bardzo pomocna i prowadzi lekcje w przyjaznej atmosferze. Polecam

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Ola is an amazing teacher! I was looking for a native Polish speaker to teach me the language, and I was quickly won over by Ola's professionalism and teaching methodology. At the same time, she is very friendly and understanding, and genuinely cares about the student's position in the learning process. Oh, we also communicated in Bulgarian (not English) throughout the process, so I can definitely vouch for her knowledge of the Bulgarian language too!

Overall, I highly recommend Ola as a language teacher, you will not regret choosing her!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Olą! Lekcje są zawsze dostosowane pod indywidualne potrzeby, z mnóstwem ciekawych materiałów. Ola ma świetne podejście, odpowiada na każde zadane pytanie, nie ma problemów z dostosowaniem się do różnych godzin, a atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, łatwo można przełamać bariery językowe (:

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Zajęcia z Olą są super! Materiał i tempo dostosowane są do indywidualnych potrzeb, a wiedza przekazywana jest w prosty sposób. Bardzo polecam! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Ola jest świetnym nauczycielem. Profesjonalna i do tego bardzo sympatyczna. Zawsze przygotowana do zajęć i zaangażowana w to, co robi. Serdecznie polecam :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Serdecznie polecam Olę! Zajęcia ze słowackiego prowadzone były rzetelnie i ciekawie. Ola dopasowała metody nauczania do moich potrzeb i szybko zauważyłem pierwsze rezultaty :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.