Ola Wojnarowska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Dąbrowa Górnicza

Ola Wojnarowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Ola Wojnarowska

O mnie

Witajcie na moim profilu!

Jestem absolwentką filologii słowiańskiej Uniwersytetu Śląskiego i pasjonatką języków obcych. Znam język słowacki oraz bułgarski. Mam również doświadczenie w nauczaniu języka polskiego obcokrajowców. Obecnie jestem doktorantką językoznawstwa i rozwijam swoje pasje związane z badaniami języków słowiańskich. Uwielbiam nauczać i dzielić się swoim hobby, Zapraszam do mnie na lekcję jednego z wymienionych języków, chętnie podzielę się swoimi zainteresowaniami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 07.2017
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia Słowiańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Ola jest świetną nauczycielką.
Zaczynaliśmy od zajęć ze słowackiego, a od wakacji przygotowuje mnie do studiów na bułgarystyce na UW.
Oba języki nie mają przed nią tajemnic, zajęcia są zawsze prowadzone na najwyższym poziomie i dostosowane do moich potrzeb.
Ola odpowie na każde pytanie i rozwieje wszystkie wątpliwości.

Polecam wszystkim Olę!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Pani Ola jest świetną nauczycielką. Pomogła mi w ukończeniu projektu, który polegał na przetłumaczeniu piosenki na język słowacki, którego nie potrafię. Sam przetłumaczyłem oraz nagrałem tą piosenkę, a Pani Ola skorygowała wszystkie błędy. Bardzo mi pomogła, a mimo, że to była tylko piosenka nauczyłem się dużo z jej lekcji. Tutaj jest skończony projekt:

https://youtu.be/8AXKJa2-cG0

Bardzo polecam, miła atmosfera oraz bardzo dobre podejście do człowieka, a przede wszystkim bardzo miły głos, który idealnie nadawałby się do podkładania w różnych bajkach, lub filmach!

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2021

Wszystkim polecam tę nauczycielkę. Wspaniale dopasowuje lekcje do indywidualnych potrzeb, jest bardzo pomocna i prowadzi lekcje w przyjaznej atmosferze. Polecam

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Ola is an amazing teacher! I was looking for a native Polish speaker to teach me the language, and I was quickly won over by Ola's professionalism and teaching methodology. At the same time, she is very friendly and understanding, and genuinely cares about the student's position in the learning process. Oh, we also communicated in Bulgarian (not English) throughout the process, so I can definitely vouch for her knowledge of the Bulgarian language too!

Overall, I highly recommend Ola as a language teacher, you will not regret choosing her!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Olą! Lekcje są zawsze dostosowane pod indywidualne potrzeby, z mnóstwem ciekawych materiałów. Ola ma świetne podejście, odpowiada na każde zadane pytanie, nie ma problemów z dostosowaniem się do różnych godzin, a atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, łatwo można przełamać bariery językowe (:

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Zajęcia z Olą są super! Materiał i tempo dostosowane są do indywidualnych potrzeb, a wiedza przekazywana jest w prosty sposób. Bardzo polecam! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Ola jest świetnym nauczycielem. Profesjonalna i do tego bardzo sympatyczna. Zawsze przygotowana do zajęć i zaangażowana w to, co robi. Serdecznie polecam :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Serdecznie polecam Olę! Zajęcia ze słowackiego prowadzone były rzetelnie i ciekawie. Ola dopasowała metody nauczania do moich potrzeb i szybko zauważyłem pierwsze rezultaty :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.