Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Gliwice
Katowice
Zabrze
Tarnowskie Góry
Warszawa
Częstochowa
Radom

Sarah

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Sarah

O mnie

W czasie kiedy wszystko robimy zdalnie, zapraszam na naukę j.niemieckiego ONLINE! - dla każdego!Nauczanie języka niemieckiego to moja największa pasja, mam doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym, młodzieży oraz dorosłych.Oferuję pomoc w nadrobieniu zaległości w szkole, przygotowaniu do sprawdzianu, pomoc w odrabianiu zadań oraz przygotowaniu do matury na poziomie podstawowej i rozszerzonej.

Zapraszam również osoby dorosłe, gwarantuję efektywną naukę od podstaw jak i podszliwowanie już nabytych umiejętności!Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Uniwersytet Opolski
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
08.2018
Animator czasu wolnego dla dzieci i młodzieży dwujęzycznej
Doświadczenie
07.2016 - aktualnie
Organizacja pozarządowa
Praca w niemieckojęzycznej organizacji pozarządowej działającej na rzecz młodzieży
05.2017 - aktualnie
Szkoła językowa
Prowadzenie kursów języka niemieckiego dla osób dorosłych na poziomie podstawowym i zaawansowanym
04.2018 - aktualnie
Instytucja pozarządowa
Prowadzenie kursów językowych dla dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym.
12.2019 - aktualnie
Przedszkole
Nauczanie dzieci w wieku 3-7 lat języka niemieckiego.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2020

Sarah przygotowała mnie do zdania egzaminów na poziomie B2, które potrzebowałem, aby awansować w pracy. Terminy spotkań ustalaliśmy elastycznie, co bardzo pomogło w pogodzeniu pracy z nauką języka. Mogliśmy się spotykać rano jak i późnym wieczorem. Tematy, które poruszaliśmy były zawsze aktualne a poziom dostosowany do moich umiejętności, co sprawiało, ze zajęcia były bardzo ciekawe i mnie nie męczyły. Zajęliśmy się również słownictwem i zwrotami z mojej branży zawodowej. Sarah szybko wyłapuje moje błędy, które jasno mi wyjaśnia, zwraca uwagę na akcent i poprawną wymowę. Egzaminy zdałem niemalże śpiewająco i zamierzam kontynuować naukę języka, aby nauczyć się jeszcze więcej!
Polecam bardzo!!!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Polecam z całego serca! Języka niemieckiego uczyłam się wiele lat temu w szkole średniej, ale moja wiedza była bardzo niepoukładana. Chciałam wrócić do nauki języka niemieckiego, aby moc wyjechać do pracy jako opiekunka osób starszych. Zanim poznałam Sarę miałam 3 nauczycieli, żaden nie był w stanie nauczyć mnie posługiwać się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym. Dzięki Sarze przestałam się bać mówić po niemiecku. Do wyjazdu przygotowywałam sie 10 miesięcy, ucząc sie intensywnie na zajęciach z Sarą. Od roku pracuje za granica. Mimo wyjazdu do Niemiec nadal kontynuuje naukę z Sarą. Na zajęciach panuje zawsze ciepła atmosfera. Sara jest bardzo elastyczna i zawsze znajduje dla mnie czas- ze względu na moja prace na zmiany bardzo mi to odpowiada, ponadto przeważnie poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje aby opanować temat, często zajęcia trwają więcej niż 1h. Zasady gramatyki są tłumaczone w prosty sposób, dzięki temu każdy jest w stanie je pojąć!
Polecam, nuka z Sarą daje ogromne efekty! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Pani Sara, to najlepsza nauczycielka
j. niemieckiego z którą miałam zajęcia. Każde lekcje, były profesjonalnie przygotowane. Korepetytorka wykorzystywała różne środki dydaktyczne i metody, aby każde zajęcia były interesujące i niepowtarzalne. Jej sposób przekazywania wiedzy jest tak dobry, że co dotąd wydawało mi się ciężkie w jeden dzień stało się jasne i klarowne. Ponadto Pani Sara jest bardzo ciepła, życzliwą i uśmiechniętą osobą. Ma również bardzo dużo cierpliwości. Jestem jej wdzięczna za każde zajęcia, dzięki którym polubiłam j. niemiecki.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Dzięki Sarah w końcu mam pozytywne oceny. Na lekcji nigdy nic nie umiałem. Wreszcze umiem gramatykę, ktorej wczesniej nie rozumialem. Teraz mam same 4 i 5 a wcześniej miałem problem żeby zdać do kolejnej klasy. Szczerze polecam każdemu. Warto wybrać Sare!!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Wreszcie trafiłem na kompetentną i doświadczoną osobę! Poczyniłem bardzo dużo postępy i to w zaledwie pół roku. Podczas zajęć panuje miła atmosfera, a zajęcia są prowadzone bardzo przejrzycie i są dostosowane do moich indywidualniych potrzeb.
Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.