Sara Bellelli

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Puoi farcela! Dasz radę! Specjalna oferta na lekcje on-line! #iorestoacasa #jazostajęwdomu

Andrà tutto bene!   
Wszystko będzie dobrze!

Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu lekcji oraz korepetycji języka na wszystkich poziomach (ponad 10 lat). Urodziłam się i wychowałam we Włoszech, aczkolwiek mówię płynnie po polsku, francusku oraz angielsku, więc bez obaw, niuansy języka polskiego są moją życiową pasją i doskonale Cię zrozumiem także po polsku! Mieszkam i pracuję w Polsce od ponad 6 lat.

Lekcje prowadzę po włosku, oczywiście tłumaczę i wyjaśniam wszystko też po polsku oraz angielsku, według potrzeb.
Każdy z nas przyswaja wiedzę inaczej, pomogę Ci poznac lepiej samego siebie i otwórzyc się na nowe możliwości poprzez coaching jezykowy, jeśli tego zechcesz.

Jest też możliwość umówienia się tylko na konwersacje.

Na pierwszym darmowym spotkaniu czy na naszej rozmowie on-line, omowimy Twoje oczekiwania, doświadczenia, pasje, atuty i przeszkody, wszelkie dostępne materiały i możliwości aby zdecydować razem jak podejść do Twojej przygody z językiem włoskim. 

Poza lekcjami wspieram na codzień na WhatsAppie i udostępniam wszelkie materiały, nagrania oraz gry i ćwiczenia interaktywne które sama tworzę na platformach edukacyjnych takich jak Quizlet.

Napisz lub zadzwoń.
Scrivimi o chiamami (690 204 644).

Ti aspetto! A presto!
Sara 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 12.2006
Università di Parma
Magister
Lettere e Filosofia
10.2007 - 12.2012
Università degli Studi di Parma
Profesor doktor habilitowany
Critica d'Arte Medievale, Moderna e Contemporanea
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Sara jest konkretną Kobitką która powie ci jakie sposoby nauki na Ciebie podziałają. Stosując się do jej zaleceń w bardzo krótkim czasie zobaczysz u siebie ogromne postępy. Zdecydowanie czerpie dużo satysfakcji z postępów ucznia i nie "doji człowieka" na zasadzie Byle tylko więcej lekcji. Kiedy zobaczy, że po godzinie juz nie masz koncentracji to ci powie, że to Twój limit i nie ma sensu robić dłuższych lekcji. Podsumowując, bardzo bardzo mocno POLECAM!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Z czystym sumieniem polecam! Sara jest bardzo zaangażowana w zajęcia i zawsze bardzo chętnie pomaga :) Jeśli zależy komuś żeby nauczyć się włoskiego - najlepszy wybór!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Jeśli chcesz nauczyć się włoskiego to jedyny właściwy wybór to Sara! Jest niesamowita. Bardzo zaangażowana i profesjonalna w tym co robi. Ilość wiedzy i sposób jej przekazywania sprawia, że nauka tego języka staje się pasją :) Sara ma bardzo duży zakres technik edukacyjnych i dopasuje się do potrzeb, wieku i potencjału ucznia.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Sara jest wspaniałą nauczycielką i zarazem niezwykle sympatyczną oraz ciepłą osobą. Wcześniej uczęszczałem na zajęcia grupowe w pewnej szkole językowej i po kilku miesiącach widziałem niskie, wręcz mizerne postępy. Po dosłownie kilku spotkaniach z Sarą dostrzegam znaczną poprawę w znajomości j. włoskiego. Lekcje z Sarą są bardzo ciekawe, często można dowiedzieć się jakichś ciekawostek o Włoszech i języku włoskim. Dodatkowo Sara często po zajęciach wysyła materiały i nagrania głosowe, które znacznie ułatwiają naukę.
Jeszcze raz gorąco polecam zajęcia z Sarą!!!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Sara jest wspaniała nauczycielka! Wspaniała osoba! Angażuje się bardzo w to aby nauka włoskiego była łatwa i przystępna. Dostosowuje lekcje do osoby. Kładzie spory nacisk na mówienie ale kocha tez gramatyke ;) i tu ciekawostka... gramatyka w jej wydaniu staje sie SUPER prosta :) Mimo, że w tygodniu sama nie mam sporo czasu na samodzielną naukę to czuję, że z samych lekcji wyciagąm baaaardzo dużo! Naprawde! POLECAM BARDZO!

avatar
lusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Przy wyborze nauczyciela kierowałam się głównie opinią innych i z czystym sumieniem popieram zdanie moich przedmówców. Sara to prawdziwa profesjonalistka, która angażuje się w 100% w trakcie jak i poza zajęciami. Szybko można zauważyć, że nauczanie jest jej pasją, a nie chęcią zysku. Poświęca bardzo dużo czasu na podsyłanie przydatnych materiałów do nauki poza zajęciami, można na nią liczyć praktycznie o każdej porze dnia i nocy.
Jeśli ktoś ma wątpliwości - zawsze może umówić się na lekcję próbną! :)

Polecam !!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Myśląc o wystawieniu tej notki pierwsze co przychodzi to Sara - profesjonalista. Uczenie się z Sarą to czysta przyjemność ale też duża motywacja do doskonalenia swoich umiejętności.Sara doskonale sprawdza jakimi metodami nauka przychodzi najlepiej:zabawa?ksiażki dla dzieci?śpiew i nauka?Sara wykorzystuje wiele świetnych technik do nauki języka obcego.A przy tym jest fantastyczną osobą, wspierającą, tłumaczącą wszystkie polsko-włoskie niuanse.Lekcje z Sarą to wspaniały czas nauki i możliwość poznania włoskiej strony życia.Polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Długo zbierałem się do napisania laurki Sarze, gdyż nie jest prosto w formie krótkiego wpisu wyrazić ogrom mojej wdzięczności Sarze za podjęcie przez nią trudu nauczania mnie języka włoskiego z takimi szybkimi i błyskotliwymi rezultatami. Co więcej, właściwie każde tak przekazane podziękowanie to będzie za mało dla tego wybitnego fachowca, językoznawcy, historyka sztuki i korepetytora-profesjonalistki w każdym calu dla której nauczanie swojej mowy ojczystej jest jedną z życiowych pasji. Sara jest osobą niezwykle ciepłą, przyjacielską, cierpliwą oraz bardzo zaangażowaną w prowadzone lekcje (zarówno w trakcie ich trwania, jak i poza zajęciami). Jest świetnym nauczycielem zawsze dostępnym i pomocnym dla ucznia, uczy, koryguje wymowę i wypowiedzi pisemne, przystępnie i w sposób nowatorski, wielopłaszczyznowy tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia leksyki i gramatyki włoskiej. Posiada bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego cudzoziemców, co więcej - włada m.in. językiem polskim i angielskim na równi ze swoim ojczystym językiem włoskim. Jako Włoszka i native-speaker (znająca wybornie język polski) pozwala nauczyć się wspólnie z nią naturalnego, mówionego i prawdziwego języka włoskiego, unikając typowych we włoszczyznie Polaków błędów i kalek językowych. Polecam naukę i kontakt z Sarą z całego serca.
Sara, dzięki Ci za wszystko !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.