Sara Bellelli ITAITA

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Sara Bellelli ITAITA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/527 opinii
Dla użytkownika Sara Bellelli ITAITA

O mnie

Urodziłam się we Włoszech gdzie studiowałam i ukończyłam z wyróżnieniem (110 E LODE) Historię Sztuk Pięknych oraz Filozofię i Literaturę Włoską w Parmie.Mieszkam obecnie w Polsce od 7 lat.

Przedtem mieszkałam w Francji oraz w Anglii.

Dlaczego tu jestem?

Dla swojej życiowej miłości a uczyłam j.wloskiego cudzoziemcom po włosku oraz angielsku już we Włoszech i w Anglii zanim się zakochałam w Polsce.

Języka polskiego uczę się od dawna, od Erasmusa w Krakowie, co było już prawie 15 lat temu. Od tamtej pory uczę właśnie j.włoskiego Polakom.

A uprawnienia?

Mam uprawnienia do nauczenia języka włoskiego oraz historię sztuk pięknych.

A doświadczenie? często mnie o to pytacie i słusznie.

Uczyłam w szkołach językowych we Włoszech, w Warszawie oraz na paru uczelniach, chociaż najbardziej skutecznie działam indywidualnie dlatego że moje lekcje bardziej przypominają trening językowy lub sesję z coachem niż wykład.Jak tylko mogę uczestniczę w kursach NLP oraz neurolingwistyki stosowanej w nauczaniu języków.

Pracowałam długo w korporacjach a tu coaching jest bardziej skuteczny jeżeli chodzi o rozwój osobisty niż cokolwiek innego.Podkreślam,

NIE prowadzę szablonowych zajęć podczas których cały czas "Ja tłumaczę-Ty piszesz/słuchasz" ANI wykładów, a RACZEJ zajmuję się coachingiem podczas którego Ty mówisz większość czasu a ja Ci w tym pomagam.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 12.2006
Università di Parma
Magister
Lettere e Filosofia
10.2007 - 12.2012
Università degli Studi di Parma
Profesor doktor habilitowany
Critica d'Arte Medievale, Moderna e Contemporanea
Kursy i szkolenia
01.2012
Native Speaker _ Madrelingua
10.2020
Neurolingwistyka w zakresie nauczania języków obcych
Doświadczenie
04.2015 - 04.2016
Italiano Vero
Planowanie oraz prowadzenie lekcji indywidualnych jak i grupowych.
05.2015 - 07.2020
Accenture
5 lat w międzynarodowym środowisku między innymi jako Team Leader, Coach rozwoju osobistego oraz Trener/Nauczyciel.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Polecam lekcje z Sara z całego serca ! Pracuje i mieszkam we Włoszech i dzięki niej robię ogromne postępy w porozumiewaniu się z kolegami w pracy ale także w codziennym życiu we Włoszech. Sara jest profesjonalna Oraz ma świetne sposoby na naukę nowego języka . Polecam !!!!!!!!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Sara jest świetna! Idealny partner do nauki i konwersacji w języku włoskim. Zdecydowałem się na korepetycje u Sary z uwagi na jej włoskie korzenie. Zależało mi, aby rozmawiać z tzw. "native" i lepiej nie mogłem trafić. Sara tłumaczy przystępnie i stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom. Lekcje z Sarą sprawiają mi przyjemność i mogę zdecydowanie ją polecić innym.
Pozdrawiam
Jacek z Grudziądza

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2020

Sara to fantastyczny nauczyciel! W bardzo przystępny sposób tłumaczy wszelkie zagadnienia z pomocą tworzonych przez siebie materiałów. Rozwiewa każdą językową wątpliwość. Dzięki pracy nad interesującymi tematami i dyskusjom na zajęciach efekty przychodzą BŁYSKAWICZNIE. Polecam pomoc Sary każdemu, kto chce rozwijać swoje zainteresowanie językiem włoskim i Włochami!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Sarę znalazłam z polecenia innej osoby. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzonych lekcji. Doceniam zaangażowanie w przygotowane materiały. Sara jest bardzo przy tym sympatyczna i otwarta. Podąża za uczniem wsłuchując się w jego potrzeby. Lekcje on line są prowadzone przemyślanie i interesująco.
Jestem pełna podziwu dla Sary za zaangażowanie. Mam nadzieję, że nauczę się przy jej wsparciu tego pięknego języka. Jestem pewna, że zostanę z Sarą na dłużej....
polecam serdecznie -Włoszka do tego z piękną polszczyzną, co nie jest łatwe.
Dziękuję za każde spotkanie Sara.

Joanna W.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2020

Do Sary trafiłam czytając opinie w internecie i była to bardzo dobra decyzja.
Sara jest przemiłą osobą.
Bardzo angażuje się w to , co robi , wysyła liczne materiały , dba o ucznia nawet poza lekcjami. Stosuje różnorodne formy pracy, co osobiście bardzo cenię. Czytam więc teksty z włoskich stron internetowych , słucham nagrań z Youtuba , słucham Sary, poznaję zwroty z języka mówionego , a nie podręcznikowe.Jestem bardzo zadowolona , że to Sara uczy mnie pięknego języka włoskiego i i ważne jest dla mnie ,że jest to jej język ojczysty.

avatar
Aleksandra K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Allora!;) Dzięki Sarze w miesiąc odważyłam się mówić po włosku! Jestem w szoku i pełna podziwu dla jej lekcji! W końcu nie czuję się jak w szkole, uczę się przydatnych zwrotów, ciekawych wyrażeń, a to wszystko w przesympatycznej atmosferze. Sara wkłada bardzo dużo pracy i serca w każdego ucznia, serdecznie polecam te lekcje

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Sara jest świetna nauczycielka!
Cierpliwie tłumaczy nawet najtrudniesze zagadnienia, posiada ciekawe materiały dydaktyczne, zawsze jest przygotowana do lekcji, a do tego zapewnia sympatyczna atmosfere na zajeciach. Szczerze polecam!

avatar
Kasia O.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Bardzo sympatyczna i ciepła osoba, z którą można się wiele nauczyć. Nauka z Sarą odrazu opiera się na rozmowie nie tylko uczeniu słówek, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można jezyk rozumieć i budować pełne zdania właściwie na samym początku nauki. Bez wątpienia mogę polecić Sarę jako nauczyciela języka włoskiego! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Polecam Sarę z całego serca! Jest wspaniałą lektorką, nauczycielką i osobą. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie i są dostosowane do potrzeb ucznia. Mogę szczerze stwierdzić, że nie spotkałam na swojej drodze tak oddanego pracy i sympatycznego pedagoga! Sara słucha i analizuje to, co chcę się nauczyć, dostosowuje tematy. Dodatkowo otrzymujemy mnóstwo bardzo interesujących materiałów do nauki, które przydają się na co dzień:) Szczerze polecam:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Sara to nauczycielka z prawdziwego zdarzenia. Jest nie tylko bardzo sympatyczną i mądrą osobą, ale też świetnym pedagogiem. Wie jak motywować do nauki, a zajęcia są różnorodne i dostosowane do poziomu oraz oczekiwań ucznia. Dba o to, by poruszane tematy były zgodne z zainteresowaniami podopiecznego, więc przy okazji nauki języka można zdobyć wiedzę na temat włoskiej kultury i historii. Szczerze polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Sara to super coach. Daje z siebie wszystko i jeszcze więcej. Dokładnie przygotowuje się do zajęć. Pamięta to, co mówiłem i co dla mnie ważne. Wszystkich "podopiecznych" traktuje niezwykle uczciwie i z ogromnym zaangazowaniem. Przy tym daje wybor tematu i podąża za zainteresowaniami ucznia. Daje to dodatkową motywacje. Sara jest niezwykłą osobą. Lekcje mijają zbyt szybko. Polecam. Mariusz

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Sara jest super nauczycielką! Lekcje są ciekawe tematycznie, prowadzone w różnorodny sposób i z pasją. W czasie lekcji wykorzystywane są różnorodne źródła, co sprawia, że mam kontakt z "żywym językiem". Co więcej, dzięki lekcjom z Sarą, nie tylko uczę się języka, ale także dostaje bardzo bogaty ładunek wiedzy o historii, kulturze, przyrodzie i kuchni Włoch. Dzięki tym lekcjom naprawdę można się zakochać w Italii.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Ciesze sie ze poznałam Sarę. Jest niezwykłą osobą. Ma doskonałe wszechstronne wykształcenie, ogromną wrażliwość i umiejętnosci pedagogiczne. Każde spotkanie z Sarą to jak podróż do Włoch - sztuka, kultura, lekkość. Az chce sie życ! Sara, jestem dumna, ze Cie znam. Polecam wszystkim kontakt z ta wspaniałą dziewczyna! Agnieszka

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Jeśli szukasz nauczyciela z pasją, z bardzo indywidualnym i profesjonalnym podejściem, pełnym zaangażowaniem i który sprawi, że nauka będzię przyjemnością, nie możesz trafić lepiej!
Sara ma autorski, nietuzinkowy program nauczania - dopasowany do każdego ucznia. Cierpliwie i z uśmiechem wytłumaczy każde zagadnienie, czy to gramatyczne, czy łamacz języka. Przy tym zarazi miłością do Italii :)
I nauczy języka użytkowego - po lekcjach pojedziesz na narty i sam wszystko zorganizujesz!
Polecam z ręką na sercu!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Absolutnie najwspanialszy nauczyciel włoskiego! Sara jest pełna pasji, poświęcenia, entuzjazmu. Zaangażowanie Sary zdecydowanie wykracza poza czas poświęcony na lekcję. Mając takiego nauczyciela wprost nie sposób zapomnieć o włoskim, gdyż Sara nieustannie podsyła bardzo pomocne materiały, nagrania, dba o ustawiczny kontakt z językiem (sporym plusem jest to, że wiadomości od Sary są od razu tłumaczone na włoski, co zapewne wymaga od Niej dodatkowego wysiłku i czasu). To niezwykle czynny i aktywny nauczyciel, a sama nauka odbywa się w bezstresowej, ciepłej atmosferze. Czuć, że Sara wkłada w swoją pracę mnóstwo serca i - muszę to napisać - nie sposób nie lubić tej kobiety! Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swą przygodę z tym pięknym językiem. Grazie di tutto, Sara!

avatar
Michał L
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Lekcje z Sarą to czysta przyjemność! Sara jest świetnie przygotowana do zajęć przesyła wiele ciekawych i pomocnych materiałów. Dostosowuje tryb prowadzenia zajęć indywidualnie do uczniów. Unikalne jest też to, że Sara jako native speaker mówi nienagannie po polsku! Poza tym, Sara jest przemiłą osobą :) Polecam w pełni!

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Zacznę od tego, że Sara jest niesamowitą osobą jak i nauczycielką. Zajecia z nią są wspaniale. Naprawdę bardzo bardzo polecam, warto!!!

avatar
Magda i Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Z całego serca polecamy lekcje z Sarą. Są one prowadzone w sposób bardzo przyjemny i interaktywny, z wykorzystaniem różnych narzędzi off- i onlinowych. Bardzo dobra znajomość polskiego pozwala Sarze na tłumaczenie wszelkich niuansów językowych. Lekcje te pozwalają zatopić się w języku i życiu oraz kulturze Włoch. A do tego Sara podchodzi do nauki innych z prawdziwą pasją. Słowem ottimo!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Gorąco polecam Sarę jako nauczycielkę języka włoskiego Jest bardzo mocno zaangażowana w nauczanie języka. Lekcje są bardzo ciekawe. Dodaje bardzo dużo informacji o kulturze Włoch które przedstawia bardzo obiektywnie. Stosuje nowoczesne metody i jeżeli tylko chcesz to możesz skorzystać bardzo dużo. Kasia

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Sara jest konkretną Kobitką która powie ci jakie sposoby nauki na Ciebie podziałają. Stosując się do jej zaleceń w bardzo krótkim czasie zobaczysz u siebie ogromne postępy. Zdecydowanie czerpie dużo satysfakcji z postępów ucznia i nie "doji człowieka" na zasadzie Byle tylko więcej lekcji. Kiedy zobaczy, że po godzinie juz nie masz koncentracji to ci powie, że to Twój limit i nie ma sensu robić dłuższych lekcji. Podsumowując, bardzo bardzo mocno POLECAM!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Z czystym sumieniem polecam! Sara jest bardzo zaangażowana w zajęcia i zawsze bardzo chętnie pomaga :) Jeśli zależy komuś żeby nauczyć się włoskiego - najlepszy wybór!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Jeśli chcesz nauczyć się włoskiego to jedyny właściwy wybór to Sara! Jest niesamowita. Bardzo zaangażowana i profesjonalna w tym co robi. Ilość wiedzy i sposób jej przekazywania sprawia, że nauka tego języka staje się pasją :) Sara ma bardzo duży zakres technik edukacyjnych i dopasuje się do potrzeb, wieku i potencjału ucznia.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Sara jest wspaniałą nauczycielką i zarazem niezwykle sympatyczną oraz ciepłą osobą. Wcześniej uczęszczałem na zajęcia grupowe w pewnej szkole językowej i po kilku miesiącach widziałem niskie, wręcz mizerne postępy. Po dosłownie kilku spotkaniach z Sarą dostrzegam znaczną poprawę w znajomości j. włoskiego. Lekcje z Sarą są bardzo ciekawe, często można dowiedzieć się jakichś ciekawostek o Włoszech i języku włoskim. Dodatkowo Sara często po zajęciach wysyła materiały i nagrania głosowe, które znacznie ułatwiają naukę.
Jeszcze raz gorąco polecam zajęcia z Sarą!!!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Sara jest wspaniała nauczycielka! Wspaniała osoba! Angażuje się bardzo w to aby nauka włoskiego była łatwa i przystępna. Dostosowuje lekcje do osoby. Kładzie spory nacisk na mówienie ale kocha tez gramatyke ;) i tu ciekawostka... gramatyka w jej wydaniu staje sie SUPER prosta :) Mimo, że w tygodniu sama nie mam sporo czasu na samodzielną naukę to czuję, że z samych lekcji wyciagąm baaaardzo dużo! Naprawde! POLECAM BARDZO!

avatar
lusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Przy wyborze nauczyciela kierowałam się głównie opinią innych i z czystym sumieniem popieram zdanie moich przedmówców. Sara to prawdziwa profesjonalistka, która angażuje się w 100% w trakcie jak i poza zajęciami. Szybko można zauważyć, że nauczanie jest jej pasją, a nie chęcią zysku. Poświęca bardzo dużo czasu na podsyłanie przydatnych materiałów do nauki poza zajęciami, można na nią liczyć praktycznie o każdej porze dnia i nocy.
Jeśli ktoś ma wątpliwości - zawsze może umówić się na lekcję próbną! :)

Polecam !!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Myśląc o wystawieniu tej notki pierwsze co przychodzi to Sara - profesjonalista. Uczenie się z Sarą to czysta przyjemność ale też duża motywacja do doskonalenia swoich umiejętności.Sara doskonale sprawdza jakimi metodami nauka przychodzi najlepiej:zabawa?ksiażki dla dzieci?śpiew i nauka?Sara wykorzystuje wiele świetnych technik do nauki języka obcego.A przy tym jest fantastyczną osobą, wspierającą, tłumaczącą wszystkie polsko-włoskie niuanse.Lekcje z Sarą to wspaniały czas nauki i możliwość poznania włoskiej strony życia.Polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Długo zbierałem się do napisania laurki Sarze, gdyż nie jest prosto w formie krótkiego wpisu wyrazić ogrom mojej wdzięczności Sarze za podjęcie przez nią trudu nauczania mnie języka włoskiego z takimi szybkimi i błyskotliwymi rezultatami. Co więcej, właściwie każde tak przekazane podziękowanie to będzie za mało dla tego wybitnego fachowca, językoznawcy, historyka sztuki i korepetytora-profesjonalistki w każdym calu dla której nauczanie swojej mowy ojczystej jest jedną z życiowych pasji. Sara jest osobą niezwykle ciepłą, przyjacielską, cierpliwą oraz bardzo zaangażowaną w prowadzone lekcje (zarówno w trakcie ich trwania, jak i poza zajęciami). Jest świetnym nauczycielem zawsze dostępnym i pomocnym dla ucznia, uczy, koryguje wymowę i wypowiedzi pisemne, przystępnie i w sposób nowatorski, wielopłaszczyznowy tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia leksyki i gramatyki włoskiej. Posiada bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego cudzoziemców, co więcej - włada m.in. językiem polskim i angielskim na równi ze swoim ojczystym językiem włoskim. Jako Włoszka i native-speaker (znająca wybornie język polski) pozwala nauczyć się wspólnie z nią naturalnego, mówionego i prawdziwego języka włoskiego, unikając typowych we włoszczyznie Polaków błędów i kalek językowych. Polecam naukę i kontakt z Sarą z całego serca.
Sara, dzięki Ci za wszystko !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.