Sara Bellelli

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Sara Bellelli

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/534 opinie
Dla użytkownika Sara Bellelli

O mnie

Urodziłam się we Włoszech gdzie studiowałam i ukończyłam z wyróżnieniem (110 E LODE) Historię Sztuk Pięknych oraz Filozofię i Literaturę Włoską w Parmie.Mieszkam obecnie w Polsce od 7 lat.

Przedtem mieszkałam w Francji oraz w Anglii.

Dlaczego tu jestem?

Dla swojej życiowej miłości a uczyłam j.wloskiego cudzoziemcom po włosku oraz angielsku już we Włoszech i w Anglii zanim się zakochałam w Polsce.

Języka polskiego uczę się od dawna, od Erasmusa w Krakowie, co było już prawie 15 lat temu. Od tamtej pory uczę właśnie j.włoskiego Polakom.

A uprawnienia?

Mam uprawnienia do nauczenia języka włoskiego oraz historię sztuk pięknych.

A doświadczenie? często mnie o to pytacie i słusznie.

Uczyłam w szkołach językowych we Włoszech, w Warszawie oraz na paru uczelniach, chociaż najbardziej skutecznie działam indywidualnie dlatego że moje lekcje bardziej przypominają trening językowy lub sesję z coachem niż wykład.Jak tylko mogę uczestniczę w kursach NLP oraz neurolingwistyki stosowanej w nauczaniu języków.

Pracowałam długo w korporacjach a tu coaching jest bardziej skuteczny jeżeli chodzi o rozwój osobisty niż cokolwiek innego.Podkreślam,

NIE prowadzę szablonowych zajęć podczas których cały czas "Ja tłumaczę-Ty piszesz/słuchasz" ANI wykładów, a RACZEJ zajmuję się coachingiem podczas którego Ty mówisz większość czasu a ja Ci w tym pomagam.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 12.2006
Università di Parma
Magister
Lettere e Filosofia
10.2007 - 12.2012
Università degli Studi di Parma
Profesor doktor habilitowany
Critica d'Arte Medievale, Moderna e Contemporanea
Kursy i szkolenia
01.2012
Native Speaker _ Madrelingua
10.2020
Neurolingwistyka w zakresie nauczania języków obcych
Doświadczenie
04.2015 - 04.2016
Italiano Vero
Planowanie oraz prowadzenie lekcji indywidualnych jak i grupowych.
05.2015 - 07.2020
Accenture
5 lat w międzynarodowym środowisku między innymi jako Team Leader, Coach rozwoju osobistego oraz Trener/Nauczyciel.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Do nauki włoskiego zbierałem się od kilku lat i pewnie dalej by tak było gdyby nie lekcja próbną z Sarą!!! A tak naprawdę nie lekcja tylko ciekawe spotkanie w czasie którego ucze się włoskiego nie wiadomo nawet kiedy. I za każdym razem mam wrażenie jak byłbym jedynym uczniem bo Sara bardzo indywidualnie traktuje zajęcia i idealnie dobiera środki do ucznia :-) niby rozmawiamy o niczym a nauka sama idzie jak burza!!! Mega super to jest!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Sara jest świetnym nauczycielem. Podchodzi bardzo indywidualnie do każdego ucznia, dopytuje próbuje zrozumieć czego dana osoba potrzebuje się nauczyć i sama tworzy plan dostosowany do jej potrzeb. Przygotowuje własne materiały, które są różnorodne od gier, przez filmiki do fiszek. To wszystko ułatwia naukę i sprawia, że uczenie się jest przyjemne. Podczas nauki uczę się także wielu ciekawostek o Włoszech, etymologi danych słów, bo Sara to skarbnica wiedzy! Dodatkowo jest bardzo ciepłą, empatyczną i cierpliwą osobą. Polecam każdemu z czystym sercem i uważam, że nie mogłam trafić lepiej!

avatar
Aretha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Sara jest moim ideałem nauczyciela. Lekcje są zawsze świetnie przygotowane , ciekawe i niebanalne. Przygotowane przez Sarę materiały dodatkowe są świetne, wytłumaczona przez Nią gramatyka staje się zupełnie jasna i zrozumiała. Oprócz wiadomości czysto językowych otrzymuję mnóstwo informacji na temat Włoch, Włochów i prawdziwego języka włoskiego. To jest naprawdę super. Ponadto Sara ma mnóstwo cierpliwości i pomysłów jak sprawić aby włoski był moim ulubionym językiem :) Jest miłą i zawsze uśmiechniętą osobą, z którą lekcje zawsze wydają się za krótkie.
Bardzo gorąco polecam wszystkim naukę z Sarą.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Sara jest najlepszym nauczycielem jakiego miałam. Zajęcia dostosowuje indywidualnie do zainteresowań i potrzeb ucznia. Podsyła mnóstwo przydatnych i pomocnych materiałów oraz samodzielnie zrobione fiszki. Ponadto jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Serdecznie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2021

Z całego serca polecam! Lekcje włoskiego z Sarą to sama przyjemność. Sara podsyła mnóstwo własnych dodatkowych materiałów, pomocy, przydatnych ćwiczeń oraz zrobione przez siebie już wcześniej fiszki, które bardzo ułatwiają naukę włoskiego. Bardzo podoba mi się to, ze lekcje są skupione tematycznie i dostosowane indywidualnie do ucznia. A na lekcjach panuje miła, przyjazna atmosfera, aż nie zauważa się, jak czas szybko leci. Sara, jestem wdzięczna za każdą lekcję z Tobą :) dziękuję!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Sara jest bardzo kompetentną i cierpliwą nauczycielką. Nauka języka włoskiego jest dla mnie przyjemnością dzięki Sarze. Poza wiadomościami językowymi co lekcję dowiadujemy się mnóstwo o Italii. Indywidualne podejście do ucznia i zaangażowanie w postaci materiałów przygotowanych przez Sarę daje wspaniałe rezultaty. Bardzo polecam!!!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Polecam serdecznie Sarę, podjęła się nie lada wyzwania przygotowania mnie do egzaminu językowego mimo, że zazwyczaj tego nie robi. Doceniam przede wszystkim to, że poświęca mi naprawdę dużo czasu poza lekcjami, chociażby poprzez codzienne ocenianie zrobionych przeze mnie zadań - zarówno pisemnych jak i ustnych. Jeżeli jesteście gotowi na dużo pracy, która zaowocuje naprawdę szybkimi postępami, to trafiliście w dziesiątkę.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Polecam lekcje z Sara z całego serca ! Pracuje i mieszkam we Włoszech i dzięki niej robię ogromne postępy w porozumiewaniu się z kolegami w pracy ale także w codziennym życiu we Włoszech. Sara jest profesjonalna Oraz ma świetne sposoby na naukę nowego języka . Polecam !!!!!!!!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Sara jest świetna! Idealny partner do nauki i konwersacji w języku włoskim. Zdecydowałem się na korepetycje u Sary z uwagi na jej włoskie korzenie. Zależało mi, aby rozmawiać z tzw. "native" i lepiej nie mogłem trafić. Sara tłumaczy przystępnie i stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom. Lekcje z Sarą sprawiają mi przyjemność i mogę zdecydowanie ją polecić innym.
Pozdrawiam
Jacek z Grudziądza

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2020

Sara to fantastyczny nauczyciel! W bardzo przystępny sposób tłumaczy wszelkie zagadnienia z pomocą tworzonych przez siebie materiałów. Rozwiewa każdą językową wątpliwość. Dzięki pracy nad interesującymi tematami i dyskusjom na zajęciach efekty przychodzą BŁYSKAWICZNIE. Polecam pomoc Sary każdemu, kto chce rozwijać swoje zainteresowanie językiem włoskim i Włochami!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Sarę znalazłam z polecenia innej osoby. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzonych lekcji. Doceniam zaangażowanie w przygotowane materiały. Sara jest bardzo przy tym sympatyczna i otwarta. Podąża za uczniem wsłuchując się w jego potrzeby. Lekcje on line są prowadzone przemyślanie i interesująco.
Jestem pełna podziwu dla Sary za zaangażowanie. Mam nadzieję, że nauczę się przy jej wsparciu tego pięknego języka. Jestem pewna, że zostanę z Sarą na dłużej....
polecam serdecznie -Włoszka do tego z piękną polszczyzną, co nie jest łatwe.
Dziękuję za każde spotkanie Sara.

Joanna W.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2020

Do Sary trafiłam czytając opinie w internecie i była to bardzo dobra decyzja.
Sara jest przemiłą osobą.
Bardzo angażuje się w to , co robi , wysyła liczne materiały , dba o ucznia nawet poza lekcjami. Stosuje różnorodne formy pracy, co osobiście bardzo cenię. Czytam więc teksty z włoskich stron internetowych , słucham nagrań z Youtuba , słucham Sary, poznaję zwroty z języka mówionego , a nie podręcznikowe.Jestem bardzo zadowolona , że to Sara uczy mnie pięknego języka włoskiego i i ważne jest dla mnie ,że jest to jej język ojczysty.

avatar
Aleksandra K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Allora!;) Dzięki Sarze w miesiąc odważyłam się mówić po włosku! Jestem w szoku i pełna podziwu dla jej lekcji! W końcu nie czuję się jak w szkole, uczę się przydatnych zwrotów, ciekawych wyrażeń, a to wszystko w przesympatycznej atmosferze. Sara wkłada bardzo dużo pracy i serca w każdego ucznia, serdecznie polecam te lekcje

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Sara jest świetna nauczycielka!
Cierpliwie tłumaczy nawet najtrudniesze zagadnienia, posiada ciekawe materiały dydaktyczne, zawsze jest przygotowana do lekcji, a do tego zapewnia sympatyczna atmosfere na zajeciach. Szczerze polecam!

avatar
Kasia O.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Bardzo sympatyczna i ciepła osoba, z którą można się wiele nauczyć. Nauka z Sarą odrazu opiera się na rozmowie nie tylko uczeniu słówek, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można jezyk rozumieć i budować pełne zdania właściwie na samym początku nauki. Bez wątpienia mogę polecić Sarę jako nauczyciela języka włoskiego! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Polecam Sarę z całego serca! Jest wspaniałą lektorką, nauczycielką i osobą. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie i są dostosowane do potrzeb ucznia. Mogę szczerze stwierdzić, że nie spotkałam na swojej drodze tak oddanego pracy i sympatycznego pedagoga! Sara słucha i analizuje to, co chcę się nauczyć, dostosowuje tematy. Dodatkowo otrzymujemy mnóstwo bardzo interesujących materiałów do nauki, które przydają się na co dzień:) Szczerze polecam:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Sara to nauczycielka z prawdziwego zdarzenia. Jest nie tylko bardzo sympatyczną i mądrą osobą, ale też świetnym pedagogiem. Wie jak motywować do nauki, a zajęcia są różnorodne i dostosowane do poziomu oraz oczekiwań ucznia. Dba o to, by poruszane tematy były zgodne z zainteresowaniami podopiecznego, więc przy okazji nauki języka można zdobyć wiedzę na temat włoskiej kultury i historii. Szczerze polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2020

Sara to super coach. Daje z siebie wszystko i jeszcze więcej. Dokładnie przygotowuje się do zajęć. Pamięta to, co mówiłem i co dla mnie ważne. Wszystkich "podopiecznych" traktuje niezwykle uczciwie i z ogromnym zaangazowaniem. Przy tym daje wybor tematu i podąża za zainteresowaniami ucznia. Daje to dodatkową motywacje. Sara jest niezwykłą osobą. Lekcje mijają zbyt szybko. Polecam. Mariusz

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Sara jest super nauczycielką! Lekcje są ciekawe tematycznie, prowadzone w różnorodny sposób i z pasją. W czasie lekcji wykorzystywane są różnorodne źródła, co sprawia, że mam kontakt z "żywym językiem". Co więcej, dzięki lekcjom z Sarą, nie tylko uczę się języka, ale także dostaje bardzo bogaty ładunek wiedzy o historii, kulturze, przyrodzie i kuchni Włoch. Dzięki tym lekcjom naprawdę można się zakochać w Italii.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Ciesze sie ze poznałam Sarę. Jest niezwykłą osobą. Ma doskonałe wszechstronne wykształcenie, ogromną wrażliwość i umiejętnosci pedagogiczne. Każde spotkanie z Sarą to jak podróż do Włoch - sztuka, kultura, lekkość. Az chce sie życ! Sara, jestem dumna, ze Cie znam. Polecam wszystkim kontakt z ta wspaniałą dziewczyna! Agnieszka

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Jeśli szukasz nauczyciela z pasją, z bardzo indywidualnym i profesjonalnym podejściem, pełnym zaangażowaniem i który sprawi, że nauka będzię przyjemnością, nie możesz trafić lepiej!
Sara ma autorski, nietuzinkowy program nauczania - dopasowany do każdego ucznia. Cierpliwie i z uśmiechem wytłumaczy każde zagadnienie, czy to gramatyczne, czy łamacz języka. Przy tym zarazi miłością do Italii :)
I nauczy języka użytkowego - po lekcjach pojedziesz na narty i sam wszystko zorganizujesz!
Polecam z ręką na sercu!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Absolutnie najwspanialszy nauczyciel włoskiego! Sara jest pełna pasji, poświęcenia, entuzjazmu. Zaangażowanie Sary zdecydowanie wykracza poza czas poświęcony na lekcję. Mając takiego nauczyciela wprost nie sposób zapomnieć o włoskim, gdyż Sara nieustannie podsyła bardzo pomocne materiały, nagrania, dba o ustawiczny kontakt z językiem (sporym plusem jest to, że wiadomości od Sary są od razu tłumaczone na włoski, co zapewne wymaga od Niej dodatkowego wysiłku i czasu). To niezwykle czynny i aktywny nauczyciel, a sama nauka odbywa się w bezstresowej, ciepłej atmosferze. Czuć, że Sara wkłada w swoją pracę mnóstwo serca i - muszę to napisać - nie sposób nie lubić tej kobiety! Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swą przygodę z tym pięknym językiem. Grazie di tutto, Sara!

avatar
Michał L
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Lekcje z Sarą to czysta przyjemność! Sara jest świetnie przygotowana do zajęć przesyła wiele ciekawych i pomocnych materiałów. Dostosowuje tryb prowadzenia zajęć indywidualnie do uczniów. Unikalne jest też to, że Sara jako native speaker mówi nienagannie po polsku! Poza tym, Sara jest przemiłą osobą :) Polecam w pełni!

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Zacznę od tego, że Sara jest niesamowitą osobą jak i nauczycielką. Zajecia z nią są wspaniale. Naprawdę bardzo bardzo polecam, warto!!!

avatar
Magda i Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Z całego serca polecamy lekcje z Sarą. Są one prowadzone w sposób bardzo przyjemny i interaktywny, z wykorzystaniem różnych narzędzi off- i onlinowych. Bardzo dobra znajomość polskiego pozwala Sarze na tłumaczenie wszelkich niuansów językowych. Lekcje te pozwalają zatopić się w języku i życiu oraz kulturze Włoch. A do tego Sara podchodzi do nauki innych z prawdziwą pasją. Słowem ottimo!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Gorąco polecam Sarę jako nauczycielkę języka włoskiego Jest bardzo mocno zaangażowana w nauczanie języka. Lekcje są bardzo ciekawe. Dodaje bardzo dużo informacji o kulturze Włoch które przedstawia bardzo obiektywnie. Stosuje nowoczesne metody i jeżeli tylko chcesz to możesz skorzystać bardzo dużo. Kasia

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Sara jest konkretną Kobitką która powie ci jakie sposoby nauki na Ciebie podziałają. Stosując się do jej zaleceń w bardzo krótkim czasie zobaczysz u siebie ogromne postępy. Zdecydowanie czerpie dużo satysfakcji z postępów ucznia i nie "doji człowieka" na zasadzie Byle tylko więcej lekcji. Kiedy zobaczy, że po godzinie juz nie masz koncentracji to ci powie, że to Twój limit i nie ma sensu robić dłuższych lekcji. Podsumowując, bardzo bardzo mocno POLECAM!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Z czystym sumieniem polecam! Sara jest bardzo zaangażowana w zajęcia i zawsze bardzo chętnie pomaga :) Jeśli zależy komuś żeby nauczyć się włoskiego - najlepszy wybór!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Jeśli chcesz nauczyć się włoskiego to jedyny właściwy wybór to Sara! Jest niesamowita. Bardzo zaangażowana i profesjonalna w tym co robi. Ilość wiedzy i sposób jej przekazywania sprawia, że nauka tego języka staje się pasją :) Sara ma bardzo duży zakres technik edukacyjnych i dopasuje się do potrzeb, wieku i potencjału ucznia.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Sara jest wspaniałą nauczycielką i zarazem niezwykle sympatyczną oraz ciepłą osobą. Wcześniej uczęszczałem na zajęcia grupowe w pewnej szkole językowej i po kilku miesiącach widziałem niskie, wręcz mizerne postępy. Po dosłownie kilku spotkaniach z Sarą dostrzegam znaczną poprawę w znajomości j. włoskiego. Lekcje z Sarą są bardzo ciekawe, często można dowiedzieć się jakichś ciekawostek o Włoszech i języku włoskim. Dodatkowo Sara często po zajęciach wysyła materiały i nagrania głosowe, które znacznie ułatwiają naukę.
Jeszcze raz gorąco polecam zajęcia z Sarą!!!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Sara jest wspaniała nauczycielka! Wspaniała osoba! Angażuje się bardzo w to aby nauka włoskiego była łatwa i przystępna. Dostosowuje lekcje do osoby. Kładzie spory nacisk na mówienie ale kocha tez gramatyke ;) i tu ciekawostka... gramatyka w jej wydaniu staje sie SUPER prosta :) Mimo, że w tygodniu sama nie mam sporo czasu na samodzielną naukę to czuję, że z samych lekcji wyciagąm baaaardzo dużo! Naprawde! POLECAM BARDZO!

avatar
lusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Przy wyborze nauczyciela kierowałam się głównie opinią innych i z czystym sumieniem popieram zdanie moich przedmówców. Sara to prawdziwa profesjonalistka, która angażuje się w 100% w trakcie jak i poza zajęciami. Szybko można zauważyć, że nauczanie jest jej pasją, a nie chęcią zysku. Poświęca bardzo dużo czasu na podsyłanie przydatnych materiałów do nauki poza zajęciami, można na nią liczyć praktycznie o każdej porze dnia i nocy.
Jeśli ktoś ma wątpliwości - zawsze może umówić się na lekcję próbną! :)

Polecam !!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Myśląc o wystawieniu tej notki pierwsze co przychodzi to Sara - profesjonalista. Uczenie się z Sarą to czysta przyjemność ale też duża motywacja do doskonalenia swoich umiejętności.Sara doskonale sprawdza jakimi metodami nauka przychodzi najlepiej:zabawa?ksiażki dla dzieci?śpiew i nauka?Sara wykorzystuje wiele świetnych technik do nauki języka obcego.A przy tym jest fantastyczną osobą, wspierającą, tłumaczącą wszystkie polsko-włoskie niuanse.Lekcje z Sarą to wspaniały czas nauki i możliwość poznania włoskiej strony życia.Polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Długo zbierałem się do napisania laurki Sarze, gdyż nie jest prosto w formie krótkiego wpisu wyrazić ogrom mojej wdzięczności Sarze za podjęcie przez nią trudu nauczania mnie języka włoskiego z takimi szybkimi i błyskotliwymi rezultatami. Co więcej, właściwie każde tak przekazane podziękowanie to będzie za mało dla tego wybitnego fachowca, językoznawcy, historyka sztuki i korepetytora-profesjonalistki w każdym calu dla której nauczanie swojej mowy ojczystej jest jedną z życiowych pasji. Sara jest osobą niezwykle ciepłą, przyjacielską, cierpliwą oraz bardzo zaangażowaną w prowadzone lekcje (zarówno w trakcie ich trwania, jak i poza zajęciami). Jest świetnym nauczycielem zawsze dostępnym i pomocnym dla ucznia, uczy, koryguje wymowę i wypowiedzi pisemne, przystępnie i w sposób nowatorski, wielopłaszczyznowy tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia leksyki i gramatyki włoskiej. Posiada bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego cudzoziemców, co więcej - włada m.in. językiem polskim i angielskim na równi ze swoim ojczystym językiem włoskim. Jako Włoszka i native-speaker (znająca wybornie język polski) pozwala nauczyć się wspólnie z nią naturalnego, mówionego i prawdziwego języka włoskiego, unikając typowych we włoszczyznie Polaków błędów i kalek językowych. Polecam naukę i kontakt z Sarą z całego serca.
Sara, dzięki Ci za wszystko !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.