Zmuzykowani Sara Nowakowska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Sierpc
Płock
Bydgoszcz
Warszawa

Zmuzykowani Sara Nowakowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Zmuzykowani Sara Nowakowska

O mnie

Jestem młodą, ambitną osobą, która uwielbia zarażać swoją pasją innych!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Licencjat
Instrumentalistyka
10.2018 - 07.2020
Akademia Muzyczna im F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Magister
Instrumentalistyka
10.2020 - 08.2022
Akademia Muzyczna im F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Magister
Instrumentalistyka kameralistyka
Kursy i szkolenia
06.2018
Studium pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2024

Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, kompetentnie, w przystępny sposób. Pani Sara jest miłą, wyrozumiałą osobą. Jest ogromnym wsparciem dla syna, który poprosił o korepetycje z drugiego przedmiotu .Prowadzone lekcje online niczym się nie różnią od bezpośredniego spotkania.
Bardzo polecam i rekomenduje zajęcia z Panią Sarą

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2023

Lekcje gry na pianinie z profesjonalnym podejściem, niezależnie od wieku ucznia! Sara doskonale dostosowuje utwór do aktualnego poziomu i preferencji, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Atmosfera podczas lekcji jest naprawdę świetna, co dodatkowo motywuje do regularnych praktyk. Gorąco polecam te zajęcia każdemu, kto marzy o grze na pianinie lub innym instrumencie muzycznym! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2023

Pani Sara uczy mojego syna gry na keyboardzie. Zajęcia prowadzone są w formie on-line raz w tygodniu przez godzinę. Mimo iż syn jest dzieckiem nadpobudliwym, to Pani Sara potrafi tak poprowadzić zajęcia, że Emil przez cały czas ich trwania jest skupiony. Dzięki tym lekcjom w 5 klasie szkole podstawowej syn miał z muzyki ocenę celującą na świadectwie. Polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2023

Pani Sara jest wybitnym pedagogiem i muzykiem.
Zajęcia w formie on-line prowadzi z moją córką od kilku miesięcy, dwa razy w tygodniu. Córka uczęszcza do Szkoły Muzycznej i dzięki temu zajęcia z kształcenia słuchu z Panią Sarą są dla mojej córki ogromnym wsparciem w nauce, dzięki czemu Marysia jest jednym z najlepszych uczniów w całej Szkole. Lekcje odbywają się w formie on-line i prowadzone są przez Panią Sarę na najwyższym akademickim poziomie. Pani Sara jest wspaniałym nauczycielem i ogromnym wsparciem dla ucznia. Pani Sara jest niezwykle kompetentna, miła i wyrozumiała. Na zajęciach panuje miła atmosfera, pełna wsparcia i wyrozumiałości oraz bardzo profesjonalnego podejścia do ucznia i nauczania. Najserdeczniej polecam i rekomenduję zajęcia z Panią Sarą.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2023

Pani Sara uczy moją córkę kształcenia słuchu online. Mimo, że są to lekcje zdalne córka jest z nich bardzo zadowolona. Jakość dźwięku jest bardzo zadowalająca a sam sposób prowadzenia zajęć nie różni się od lekcji prowadzonych "na żywo". Córka bardzo szybo nadrobiła braki i dalej rozwija swoją wiedzę pod okiem Pani Sary. Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, a dziewczyny złapały bardzo dobry kontakt, przez co nauka idzie w tym przypadku z przyjemnością.
Bardzo polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2023

Sara uczy mojego syna gry na keybordzie. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do ucznia. Moje dziecko uwielbia zajęcia z Panią Sarą. Przede wszystkim jest miła, serdeczna, ma bardzo dobre podejście do dzieci i wprowadza bardzo miła atmosferę na lekcji. Lekcje on line, ku mojemu zdziwieniu sprawdzają się bardzo dobrze. Syn miał zarówno zajęcia stacjonarne, jak i on line i zdecydowanie woli lekcje on line. Podsumowując jednym słowem:POLECAM!!!!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2023

Bardzo polecam Panią Sarę, razem z bratem od około trzech lat kożystamy z jej lekcji, obecnie online. Lekcje przebiegają w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Sara wymyśla kreatywne sposoby przeprowadzania lekcji które gwarantują szybki postęp. Lekcje online się sprawdzają i nienależy się ich bać. Obydwie strony są w stanie siebie na spokojnie usłyszeć, a połączenie się nie zrywa (Pani Sara musi mieś dobry internet:). Jako uczennica wiem że przez ten czas spędzony na lekcjach u Pani Sary bardzo się rozwinęłam.

avatar
Mirosława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2023

Pani Sara od pięciu miesięcy uczy moich dwóch wnuków, 7 lat i 5,5 roku, gry na keyboardzie online. Mimo obaw ,co do efektów nauki zdalnej , jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Sary. Jest pasjonatką i doskonałym dydaktykiem. Nauczycielka ma wspaniały kontakt z moimi wnukami, cierpliwie, zawsze uśmiechnięta , tłumaczy zawiłości gry. Stosuje ocenianie kształtujące , zawsze pozytywnie wzmacnia, nigdy nie krytykuje. Uwagi przekazuje tak, że dziecko zawsze czuje się docenione i zmotywowane! Chłopcy Panią Sarę uwielbiają i tak jak Ona kochają grę na keyboardzie. Gorąco polecam tę Panią wszystkim pragnącym , aby ich małe dzieci uczyły się gry na klawiszach.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Sara to urodzona artystka i znakomita nauczycielka. Widać że kocha to co robi.
W nauce jest bardzo cierpliwa i ma podejście do ucznia. Trochę się obawiałem, że mogę sobie nie poradzić z grą na akordeonie na dwie ręce, ale Sara szybko wyłapuje gdzie jest problem i przez to sprawniej idzie nauka. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, niezależnie od wieku.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2019

Sara uczy mojego 10-letniego syna gry na akordeonie od dwoch lat. Ma rewelacyjne podejscie do ucznia. Jest spokojna, opanowana, cierpliwa. W sposob niekonwencjonalny I ciekawy tlumaczy i obrazuje technike gry na tym wg. mnie skomplikowanym instrumencie.Syn uwielbia gre na akordeonie. Szybko robi postepy. To profesjonalistka.
Polecam Pania Sare!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.