Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Lublin
Olsztyn
Toruń
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

SANSSOUCI szkoła języka francuskiego zaprasza na profesjonalne zajęcia językowe.

Metodyka pracy oraz forma zajęć dostosowana do indywidualnych potrzeb, poziomu oraz wieku ucznia. Lekcje oparte na bogatej bazie różnorodnych materiałów. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze.

Zwracamy szczególną uwagę na doskonalenie wszystkich umiejętności językowych tj. rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, wypowiedź ustna oraz pisemna, gramatyka czy fonetyka, ze szczególnym naciskiem na realizowanie najważniejszego celu jakim jest umiejętność komunikacji językowej.

Na zajęcia zapraszamy zarówno osoby dorosłe, studentów, młodzież jak i dzieci. Prowadzimy również kursy językowe i szkolenia dla firm. Oferujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Możliwość lekcji indywidualnych oraz w grupach.

O MNIE

Z wykształcenia nauczyciel języka francuskiego oraz architekt, absolwent Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w nauce języka zarówno dzieci w wieku szkolnym, młodzieży, studentów oraz dorosłych.
Posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz szerokie doświadczenie w nauce języka francuskiego zdobyte podczas pracy w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum oraz przez lata prowadzenia zajęć prywatnych.
Nauczanie języków obcych jest moją pasją. Przez kilka lat mieszkałem i pracowałem w Paryżu jako architekt, posługując sie językiem francuskim na co dzień. Dysponuję dużą wiedzą, a także szeroką znajomością kultury, historii i sztuki oraz geografii Francji.

KURSY

1)  Kurs standardowy  (zajęcia prowadzone są w języku francuskim, kurs indywidualnie dopasowany do wieku i poziomu ucznia, podczas lekcji rozwijamy wszystkie kompetencje językowe tj. rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, wypowiedź ustna oraz pisemna, gramatyka czy fonetyka, ze szczególnym naciskiem na doskonalenie umiejętności komunikacji językowej)

2)  Konwersacje  (zajęcia, na których przełamiesz barierę językową, rozwiniesz płynność i swobodę wypowiedzi, wykorzystasz podczas rozmowy umiejętności gramatyczne i leksykalne, porozmawiasz na ciekawe tematy)

3)  Konsultacje językowe  (spotkania pozwalające na nadrobienie zaległości w szkole, przygotowanie się do rozmowy o pracę lub rozmowy biznesowej, tłumaczenie lub tworzenie korespondencji w języku francuskim itp.)

4)  Przygotowanie do egzaminów  (MATURA / DELF / DALF itp.)

5)  Kurs specjalistyczny  (architektoniczno-budowlany, medyczny, prawniczy itp.)

CENNIK

- zajęcia indywidualne - 100zł / 60min
- zajęcia grupowe - do ustalenia

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Sanssouci
Milaty 1B/10
43-400 Cieszyn
NIP: 5482592288

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Wybór Sanssouci był strzałem w dziesiątkę! Radek zdecydowanie jest nauczycielem z powołania :) To, że lubi to, co robi, odzwierciedla się w sposobie prowadzenia zajęć i podejściu do ucznia - z zaangażowaniem i cierpliwością. Ma duże doświadczenie, wiedzę przekazuje w przystępny sposób, a zajęcia odbywają się w miłej, swobodnej atmosferze. Potrafi zarazić pasją do francuskiego! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.