Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Lublin
Olsztyn
Toruń
Faktura VAT

Sanssouci

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Sanssouci

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Wybór Sanssouci był strzałem w dziesiątkę! Radek zdecydowanie jest nauczycielem z powołania :) To, że lubi to, co robi, odzwierciedla się w sposobie prowadzenia zajęć i podejściu do ucznia - z zaangażowaniem i cierpliwością. Ma duże doświadczenie, wiedzę przekazuje w przystępny sposób, a zajęcia odbywają się w miłej, swobodnej atmosferze. Potrafi zarazić pasją do francuskiego! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.