Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Śródmieście)
Lublin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 - 100 / 60 min

Sandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

Absolwentka lingwistyki stosowanej w zakresie języków angielskiego i niemieckiego ze specjalizacją nauczycielsko-translatoryczną i egzaminem Deutsch fuer Fortgeschrittene Szkoły Języka Niemieckiego dla nauczycieli w Berlinie, z 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego zarówno na lekcjach prywatnych, jak i w szkole językowej oraz szkole publicznej, a także z doświadczeniem w roli tłumacza. Po kilkumiesięcznym pobycie w Berlinie (gdzie odbywałam szkolenia dokształcające dla germanistów) oraz stażu w ambasadzie Polski w Berlinie. Nauczyciel w jednym ze stołecznych liceów .
Także absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Jestem wymagająca i skuteczna, a jednocześnie bardzo przyjaźnie nastawiona do każdego ucznia. Staram się, by atmosfera na moich lekcjach była sympatyczna i zachęcająca do pracy. Sumiennie przygotowuję się do każdej lekcji, a zajęcia dopasowuję indywidualnie do każdego ucznia. Posiadam wiele ciekawych materiałów, bazuję na wielu różnorodnych źródłach.

Uczę dorosłych, studentów oraz młodzież licealną , prowadzę lekcje przygotowujące do matury oraz egzaminów językowych. Cena uzależniona od poziomu i rodzaju prowadzonych zajęć. 

Wykonuję także tłumaczenia.

MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY ZA ZAJĘCIA.

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka Stosowana
10.2013 - 11.2015
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Zarządzanie, spec. Marketing
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Pani Sandra jest świetną nauczycielką! Każda lekcja jest bardzo ciekawa oraz solidnie przygotowana. Zajęcia są indywidualnie przystosowane do potrzeb ucznia, wliczają się w to materiały z różnych źródeł. Poza tym pani Sandra jest też bardzo miłą oraz wyrozumiałą osobą co przekłada się również na przebieg lekcji, jej efektywność i swobodną atmosferę:))

avatar
Magda S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Serdecznie polecam lekcje z Sandrą.
Lekcje są zawsze bardzo dobrze przygotowane, nie tylko pod kątem rozwijania moich umiejętności, ale również tematów które poruszamy. Zawsze rozmawiamy o czymś, co mnie ciekawi. Dzięki temu nauka jest o wiele przyjemniejsza.
Sandra świetnie przekazuje wiedzę i w płynny sposób wprowadza mnie na kolejne poziomy znajomości języka angielskiego - na prawdę potrafi zmotywować do działania.

Dodatkowo, Sandra jest bardzo miłą i ciepłą osobą, dlatego jestem pewna, że każda osoba, która tak jak ja, potrzebuje przełamać się i zacząć rozmawiać po angielsku, będzie czuła się świetnie w jej towarzystwie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Bardzo długo szukałam dobrego nauczyciela od angielskiego aż w końcu znalazłam, Sandra jest niesamowita! Dopasowuje indywidualnie program nauczania, jest zawsze przygotowana - ma mnostwo interesujacych materialow przez co zajecia sa bardzo ciekawe a do tego bezstresowe. Dużo też wymaga, ale dzięki temu nauka nie idzie w las. Wracajac do domu siadam do nauki z przyjemnoscia jednoczesnie nie moge doczekac sie kolejnych lekcji!
Sandra to prawdziwy nauczyciel z powołania!!!
Gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Pani Sandra jest niesamowita! Miałam ogromne braki w języku angielskim i bardzo mało czasu na przygotowanie do rozszerzonej matury. Nigdy nie poznałam tak ambitnej, wymagającej, pracowitej i angażującej sie w 100% nauczycielki. Zajęcia odbywają sie w super lokalizacji, w pięknym i urokliwym mieszkaniu. Życzę każdemu na swojej drodze językowej takiej osoby jak Pani Sandra :) DZIĘKUJĘ!!!!! Ania Sz :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Świetnie prowadzone zajęcia, z dużą ilością udostępnionych materiałów własnych. Pani Sandra jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, a panująca na nich atmosfera ułatwia przyswajanie wiedzy.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Zajęcia z Panią Sandrą to czysta przyjemność. Jest profesjonalna, wymagająca ale i przyjazna. Jeśli szukasz kogoś, kto zmotywuje was do nauki to świetnie trafiłeś :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

Pani Sandra podchodzi do lekcji z ogromnym zaangażowaniem i w 100 % dostosowuje materiały i przebieg zajęć do potrzeby ucznia. Najlepiej przygotowany lektor jakiego miałam, najbardziej efektywne zajęcia i bardzo ciekawe tematy dyskusji. Polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Pani Sandra jest profesjonalistką. W trakcie zajęć dba nie tylko o poprawność językową ale również o zawartość merytoryczną w danej dziedzinie. Zawsze jest doskonale przygotowana, wymagająca i zaangażowana w rozwój swoich uczniów. Jest też cierpliwa i wyrozumiała, a atmosfera w trakcie zajęć sprzyja ciekawym refleksjom, które z kolei ułatwiają zapamiętywanie materiału. Pani Sandra bardzo skrupulatnie weryfikuje poziom wiedzy, sprawdza prace domowe i wspiera w innych pozalekcyjnych zadaniach językowych. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Pani Sandra jest najlepszą nauczycielką na tej szerokości geograficznej i całym wszechświecie! :D
Pomimo mojego często braku przygotowania Pani Sandra jest na tyle cierpliwa, że stara zmotywować się mnie do dalszej pracy abym wyniósł jak najwięcej informacji z lekcji.
Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, zawsze z wcześniejszym przygotowaniem i kompetentnym podejściem do nich. Doceniam za dużą cierpliwość, wieczny uśmiech i motywację do pracy!
Polecam! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Korepetytorka prowadzi bardzo zajęcia profesjonalnie, w sposób uporządkowany i z pełnym zaangażowaniem. Jest przygotowana do zajęć, oprócz wybranego podręcznika zapewnia dodatkowe materiały. Jednocześnie dużo wymaga i ZAWSZE sprawdza prace domowe, co jest szczególnie motywujące. Zdecydowanie polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Pani Sandra kompleksowo przygotowała mnie do egzaminu na poziomie B2 na UW. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy i z dużym zaangażowaniem. Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Bardzo przyjemne zajęcia. Dostosowane całkowicie do wymagań i potrzeb ucznia. Różnorodna tematyka zajęć oraz wiele ciekawych materiałów. Prowadzone są w w sposób profesjonalny i z dużym zaangażowaniem.
Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.