Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Lublin
Faktura VAT

Sandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Sandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka Stosowana
10.2013 - 11.2015
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Zarządzanie, spec. Marketing
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Pani Sandra jest świetną nauczycielką! Każda lekcja jest bardzo ciekawa oraz solidnie przygotowana. Zajęcia są indywidualnie przystosowane do potrzeb ucznia, wliczają się w to materiały z różnych źródeł. Poza tym pani Sandra jest też bardzo miłą oraz wyrozumiałą osobą co przekłada się również na przebieg lekcji, jej efektywność i swobodną atmosferę:))

avatar
Magda S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Serdecznie polecam lekcje z Sandrą.
Lekcje są zawsze bardzo dobrze przygotowane, nie tylko pod kątem rozwijania moich umiejętności, ale również tematów które poruszamy. Zawsze rozmawiamy o czymś, co mnie ciekawi. Dzięki temu nauka jest o wiele przyjemniejsza.
Sandra świetnie przekazuje wiedzę i w płynny sposób wprowadza mnie na kolejne poziomy znajomości języka angielskiego - na prawdę potrafi zmotywować do działania.

Dodatkowo, Sandra jest bardzo miłą i ciepłą osobą, dlatego jestem pewna, że każda osoba, która tak jak ja, potrzebuje przełamać się i zacząć rozmawiać po angielsku, będzie czuła się świetnie w jej towarzystwie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Bardzo długo szukałam dobrego nauczyciela od angielskiego aż w końcu znalazłam, Sandra jest niesamowita! Dopasowuje indywidualnie program nauczania, jest zawsze przygotowana - ma mnostwo interesujacych materialow przez co zajecia sa bardzo ciekawe a do tego bezstresowe. Dużo też wymaga, ale dzięki temu nauka nie idzie w las. Wracajac do domu siadam do nauki z przyjemnoscia jednoczesnie nie moge doczekac sie kolejnych lekcji!
Sandra to prawdziwy nauczyciel z powołania!!!
Gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Pani Sandra jest niesamowita! Miałam ogromne braki w języku angielskim i bardzo mało czasu na przygotowanie do rozszerzonej matury. Nigdy nie poznałam tak ambitnej, wymagającej, pracowitej i angażującej sie w 100% nauczycielki. Zajęcia odbywają sie w super lokalizacji, w pięknym i urokliwym mieszkaniu. Życzę każdemu na swojej drodze językowej takiej osoby jak Pani Sandra :) DZIĘKUJĘ!!!!! Ania Sz :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Świetnie prowadzone zajęcia, z dużą ilością udostępnionych materiałów własnych. Pani Sandra jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, a panująca na nich atmosfera ułatwia przyswajanie wiedzy.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Zajęcia z Panią Sandrą to czysta przyjemność. Jest profesjonalna, wymagająca ale i przyjazna. Jeśli szukasz kogoś, kto zmotywuje was do nauki to świetnie trafiłeś :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

Pani Sandra podchodzi do lekcji z ogromnym zaangażowaniem i w 100 % dostosowuje materiały i przebieg zajęć do potrzeby ucznia. Najlepiej przygotowany lektor jakiego miałam, najbardziej efektywne zajęcia i bardzo ciekawe tematy dyskusji. Polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Pani Sandra jest profesjonalistką. W trakcie zajęć dba nie tylko o poprawność językową ale również o zawartość merytoryczną w danej dziedzinie. Zawsze jest doskonale przygotowana, wymagająca i zaangażowana w rozwój swoich uczniów. Jest też cierpliwa i wyrozumiała, a atmosfera w trakcie zajęć sprzyja ciekawym refleksjom, które z kolei ułatwiają zapamiętywanie materiału. Pani Sandra bardzo skrupulatnie weryfikuje poziom wiedzy, sprawdza prace domowe i wspiera w innych pozalekcyjnych zadaniach językowych. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Pani Sandra jest najlepszą nauczycielką na tej szerokości geograficznej i całym wszechświecie! :D
Pomimo mojego często braku przygotowania Pani Sandra jest na tyle cierpliwa, że stara zmotywować się mnie do dalszej pracy abym wyniósł jak najwięcej informacji z lekcji.
Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, zawsze z wcześniejszym przygotowaniem i kompetentnym podejściem do nich. Doceniam za dużą cierpliwość, wieczny uśmiech i motywację do pracy!
Polecam! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Korepetytorka prowadzi bardzo zajęcia profesjonalnie, w sposób uporządkowany i z pełnym zaangażowaniem. Jest przygotowana do zajęć, oprócz wybranego podręcznika zapewnia dodatkowe materiały. Jednocześnie dużo wymaga i ZAWSZE sprawdza prace domowe, co jest szczególnie motywujące. Zdecydowanie polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Pani Sandra kompleksowo przygotowała mnie do egzaminu na poziomie B2 na UW. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy i z dużym zaangażowaniem. Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Bardzo przyjemne zajęcia. Dostosowane całkowicie do wymagań i potrzeb ucznia. Różnorodna tematyka zajęć oraz wiele ciekawych materiałów. Prowadzone są w w sposób profesjonalny i z dużym zaangażowaniem.
Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.