Samira Magdalena

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką języka polskiego, z dyplomem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W toku swej kariery zawodowej pracowałam w gimnazjum, technikum, liceum dla dorosłych i w szkole zawodowej. Pracowałam również w szkole podstawowej, a obecnie współpracuję z jednym z poznańskich uniwersytetów. Wielokrotnie byłam członkiem szkolnych komisji egzaminacyjnych. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru, lubianą przez uczniów i potrafię sprawić, że język polski nie będzie przedmiotem stwarzającym jakikolwiek kłopot. Udzielam korepetycji, przygotowuję do matury i innych egzaminów. Pomagam w pisaniu prac. Posiadam niezbędne materiały oraz dla wszystkich uczniów tworzę zadania i tematy opracowane według nowej podstawy programowej i aktualnych kryteriów oceniania - zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Znalazłszy się w fatalnej sytuacji, po wylądowaniu w szkole wieczorowej i z maturą pukającą do drzwi, uzyskałem olbrzymią pomoc u Pani Samiry, która zdołała mnie w 7 miesięcy perfekcyjnie do matury z języka polskiego. Początkowo nie planowałem pisać rozszerzenia, ale z lekcji na lekcje moja wiedza pogłębiała się tak sprawnie, że ostatecznie ukończyłem zarówno podstawową jak i rozszerzoną mature z języka polskiego z wynikami mnie satysfakcjonującymi. Pani Samira nie tylko przygotowała mnie do matury, ale też zaraziła pasją do literatury, dzięki czemu same przygotowania były przyjemne, a chęć sięgnięcia po dobrą książke towarzyszy mi do dziś :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2015

Pani Samira przygotowała mnie do matury, i to dzięki temu zdałem z dobrym wynikiem. To niesamowita osoba, ma ogromne poczucie humoru i lekcje prowadzi w ciekawy sposób. Ma dużo próbnych testów i zadań, jej wiedza do tej pory mnie zadziwia. W tej chwili nadal korzystam z pomocy Pani Samiry, sprawdza moje prace zaliczeniowe, poprawia błędy i odsyła. Polecam tą nauczycielkę.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2013

Korepetycje z panią Samirą stoją na najwyższym poziomie. Nie dość, że dysponuje naprawdę niesamowitą wiedzą to umie przedstawić ją w sposób wyjątkowo przystępny i tchnąć w to jeszcze sporą dozę humoru. Serdecznie polecam i zachęcam do sprawdzenia : )

avatar
Adaś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2011

Pani Samirka jest bardzo miłą ,sympatyczną z poczuciem humoru nauczycielką. prowadzi korepetycje w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem. Potrafi przekazać wiedzę, a co najważniejsze zmotywować ucznia do samodzielnej pracy. Naprawdę polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.