Samira Magdalena

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Poznań

Samira Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Samira Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Znalazłszy się w fatalnej sytuacji, po wylądowaniu w szkole wieczorowej i z maturą pukającą do drzwi, uzyskałem olbrzymią pomoc u Pani Samiry, która zdołała mnie w 7 miesięcy perfekcyjnie do matury z języka polskiego. Początkowo nie planowałem pisać rozszerzenia, ale z lekcji na lekcje moja wiedza pogłębiała się tak sprawnie, że ostatecznie ukończyłem zarówno podstawową jak i rozszerzoną mature z języka polskiego z wynikami mnie satysfakcjonującymi. Pani Samira nie tylko przygotowała mnie do matury, ale też zaraziła pasją do literatury, dzięki czemu same przygotowania były przyjemne, a chęć sięgnięcia po dobrą książke towarzyszy mi do dziś :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2015

Pani Samira przygotowała mnie do matury, i to dzięki temu zdałem z dobrym wynikiem. To niesamowita osoba, ma ogromne poczucie humoru i lekcje prowadzi w ciekawy sposób. Ma dużo próbnych testów i zadań, jej wiedza do tej pory mnie zadziwia. W tej chwili nadal korzystam z pomocy Pani Samiry, sprawdza moje prace zaliczeniowe, poprawia błędy i odsyła. Polecam tą nauczycielkę.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2013

Korepetycje z panią Samirą stoją na najwyższym poziomie. Nie dość, że dysponuje naprawdę niesamowitą wiedzą to umie przedstawić ją w sposób wyjątkowo przystępny i tchnąć w to jeszcze sporą dozę humoru. Serdecznie polecam i zachęcam do sprawdzenia : )

avatar
Adaś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2011

Pani Samirka jest bardzo miłą ,sympatyczną z poczuciem humoru nauczycielką. prowadzi korepetycje w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem. Potrafi przekazać wiedzę, a co najważniejsze zmotywować ucznia do samodzielnej pracy. Naprawdę polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.