Sahar Taghizadeh

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Rumia
Reda
Wejherowo

Opis ogłoszenia

I am a native Persian Language; I graduated from the University of Tehran-one of the best universities in Iran- in the field of Russian Language Learning. I passed the TTC ( Teacher Training course) exam and have a certificate. In addition, I attended English course for 5 years and took TOEFL and GRE exam. I also worked as a translator and interpreter translating books, articles and movies into Russian, Persian and English Languages.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Sahar jest bardzo dobrą nauczycielką. Dzięki niej dużo się uczę i przełamałem opór rozmawiania po angielsku. Jest profesjonalistką a lekcje odbywają sie w sympatcznej i luźnej atmosferze wylącznie po angielsku. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.