Sahar Taghizadeh

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Rumia
Reda
Wejherowo

Opis ogłoszenia

I am a native Persian Language; I graduated from the University of Tehran-one of the best universities in Iran- in the field of Russian Language Learning. I passed the TTC ( Teacher Training course) exam and have a certificate. In addition, I attended English course for 5 years and took TOEFL and GRE exam. I also worked as a translator and interpreter translating books, articles and movies into Russian, Persian and English Languages.

Udziele prywatnych lekcji języka angielskiego na dowolnym poziomie nauczania dla dzieci oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim. Zajęcia mogą się odbywać u mnie w Redzie ewentualnie możemy ustalić moje dojazdy do ucznia.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Sahar jest bardzo dobrą nauczycielką. Dzięki niej dużo się uczę i przełamałem opór rozmawiania po angielsku. Jest profesjonalistką a lekcje odbywają sie w sympatcznej i luźnej atmosferze wylącznie po angielsku. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.