Ryszard Michalski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Iława
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, Jestem magisteem Germanistyki z 15-letnim stażem w nauczaniu j. niemieckiego. Od 10 lat prowadzę własną szkołę językową CJO YOUNG . Specjalizuję się w zajęciach online , ale zapraszam również na zajęcia stacjonarne na wszystkich poziomach zaawansowania :
- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty ;
- przygotowanie do matury ;
- przygotowanie do egzaminów: SD1, SD2, ZD, B2 i C1;
- kursy zawodowe: słownictwo specjalistyczne (techniczne, prawnicze, medyczne)
Zapewniam dużą elastyczność, motywującą atmosferę i skuteczne metody nauczania.
Zapraszam do zapoznania się z opiniami na mojej stronie internetowej.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Ryszard Michalski
Pienężnego 16
14-202 Iława
NIP: 645-226-79-28

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2005
Nauczycielskie Kolegium Obcych w Sosnowcu
Licencjat
język niemiecki
10.2005 - 06.2007
Uniwersytet Opolski
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
06.2014
Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu
Doświadczenie
12.2010 - aktualnie
Centrum Języków obcych YOUNG Ryszard Michalski
2005 - 2010 - Szkoły państwowe wszystkich typów 2010 do nadal - Centrum Języków obcych YOUNG Ryszard Michalski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2024

Nauczyciel z powołania, sympatyczny i mądry, co ma duży wpływ na jakość nauczania. Uczę się u Pana Ryszarda języka niemieckiego od podstaw od czterech lat i myślę, że dobrze sobie radzę pod każdym względem. Zarówno mówienie, jak i słuchanie, gramatyka i słownictwo nie sprawiają mi żadnych problemów. Lekcje odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze, zawsze punktualnie, zawsze o czasie. Do tego Pan Ryszard ma dar przekazu, z łatwością można zrozumieć zasady gramatyczne. Wszystko to sprawia, że język staje się łatwiejszy i chętniej się go uczę. Gorąco polecam tego nauczyciela.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2023

Zajęcia odbywają się w przyjaznej i pozbawionej stresu atmosferze,
co bardzo pomaga w otwarciu się na dyskusję i przełamaniu barier językowych. Na każdym spotkaniu widać zaangażowanie ze strony Pana Ryszarda i dzięki swojemu doświadczeniu, jest w stanie w łatwy sposób wyjaśnić wszelkie zagadnienia językowe. Dodatkowym atutem jest cierpliwość i wyrozumiałość - Pomaga mi to w budowaniu pewności siebie i używanie języka niemieckiego z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej prostsze. Polecam w 100% :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2023

Na korepetycje chodzę już 6lat. Bardzo miła atmosfera widzę postępy i na pewno będę dalej kontynuowała współpracę :))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2023

Uczestniczę w lekcjach online od marca tego roku i widzę znaczny postęp. Pan Ryszard wykazuje dużą wiedzę merytoryczną i umiejętność przekazywania jej w sposób zrozumiały i przystępny a lekcje są interesujące i motywujące. Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb, w moim przypadku nacisk kładziony jest na konwersacje oraz gramatykę. Szczerze polecam – można liczyć na szybkie efekty nauki :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2023

Bardzo dobry i wykwalifikowany nauczyciel który zawsze chętnie odpowiada na pytania. Przez to że na zajęciach mówi się prawie ciągle po niemiecku można się lepiej osłuchać i popracować nad wymową, co naprawdę jest przydatne. Poza tym często korzysta się z różnych materiałów które urozmaicają i tak już ciekawe lekcje.
Ogólnie bardzo polecam!!!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2023

Witam, Pan Rysiek to pierwsza osoba która przełamała moją barierę językową, wspaniały nauczyciel i bardzo ciepła, empatyczna osoba. Jestem bardzo zadowolony z lekcji i nie wyobrażam sobie już żadnego innego nauczyciela. Pan Ryszard tworzy bardzo miłą atmosferę na lekcjach przez co łatwo i sprawnie idzie nauka. Polecam bardzo gorąco!!! Pan Ryszard ma wiedzę na poziomie światowym i wspaniale mu idzie przekazywanie jej innym

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Współpracowałem z Panem Michalskim 3 lata od poziomu A2 do B2. Osiągnąłem w tym czasie bardzo duży progres. Teraz potrafię płynnie rozmawiać na wiele tematów. Odbyłem również zagraniczne praktyki w niemieckich szpitalach podczas których potrafiłem się porozumieć z pracownikami oraz pacjentami, a to wszystko dzięki świetnym zajęciom !

Bardzo polecam, podczas zajęć Pan Ryszard stawia duży nacisk na rozmowę, a to wszystko w przyjemnej atmosferze. :)

Pozdrawiam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Serdecznie polecam.Świetny,kompetentny nauczyciel z którym nauka to sama przyjemność.Wszelkie bariery językowe przy nim nie istnieją.Zawsze pomocny.Jeżeli macie jakiekolwiek opory przed mówieniem to z nim się ich pozbędziecie.POLECAM.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Serdecznie polecam :) Zajęcia sa prowadzone w super atmosferze, przy wykorzystaniu książki, ale też filmów i wiadomości. Dużym plusem jest to, że można dużo mówić. Pan Ryszard jest zawsze przygotowany do lekcji i starannie dobiera tematy zajęć. Polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2014

Serdecznie polecam wszystkim osobom, które potrzebują korepetycji z niemieckiego. Pan Ryszard jest bardzo sympatyczną osobą, dobrze dobiera tematy, na każdej lekcji uczymy się czegoś nowego, jeżeli coś jest niezrozumiałe, zostanie wytłumaczone. Osobiście jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2011

Na prawdę polecam. Lekcje odbywają się w super atmosferze. Bardzo dobrze opracowany i wybrany materiał dostosowany do poziomu znajomości języka. Lekcje ciekawe

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.