Ryszard Michalski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Zabrze
Gliwice
Ruda Śląska
Katowice
Tarnowskie Góry
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Miasteczko Śląskie
Faktura VAT

Ryszard Michalski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Ryszard Michalski

O mnie

Witam! <br /><br />

Nazywam się Ryszard Michalski i jestem z zamiłowania i wykształcenia nauczycielem języka niemieckiego. Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu, które ukończyłem z wynikiem: bardzo dobry i Uniwersytetu Opolskiego, na którym zdobyłem tytuł: Magistra Germanistyki z wynikiem: dobry plus.<br /><br />

Po sześciu latach pracy w szkołach państwowych i prywatnych założyłam własną szkołę językową.

Serdecznie zapraszam do nauki w CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH "YOUNG".

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Serdecznie polecam.Świetny,kompetentny nauczyciel z którym nauka to sama przyjemność.Wszelkie bariery językowe przy nim nie istnieją.Zawsze pomocny.Jeżeli macie jakiekolwiek opory przed mówieniem to z nim się ich pozbędziecie.POLECAM.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Serdecznie polecam :) Zajęcia sa prowadzone w super atmosferze, przy wykorzystaniu książki, ale też filmów i wiadomości. Dużym plusem jest to, że można dużo mówić. Pan Ryszard jest zawsze przygotowany do lekcji i starannie dobiera tematy zajęć. Polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2014

Serdecznie polecam wszystkim osobom, które potrzebują korepetycji z niemieckiego. Pan Ryszard jest bardzo sympatyczną osobą, dobrze dobiera tematy, na każdej lekcji uczymy się czegoś nowego, jeżeli coś jest niezrozumiałe, zostanie wytłumaczone. Osobiście jestem bardzo zadowolona, zdecydowanie polecam.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2011

Na prawdę polecam. Lekcje odbywają się w super atmosferze. Bardzo dobrze opracowany i wybrany materiał dostosowany do poziomu znajomości języka. Lekcje ciekawe

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.