Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Zabrze
Katowice
Gliwice
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Bytom
Tarnowskie Góry
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie60 - 140 / 60 min

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

#studia #projekty #programowanie #pracaProgramisty #algorytmy #szkola #excel  #java #c/c++/csharp #python #android #swift

#POLSL #PW #PWR #WAT #AGH #UJ

Drogi studencie ! Jeśli szukasz wsparcia na studiach informatycznych np. z programowania, przygotowania do kolokwiów / egzaminów / opracowania zagadnień do pracy inżynierskiej, licencjackiej, magisterskiej, projektów programistycznych lub innych przedmiotów zapraszem serdecznie do kontaktu ze mną!

Może jednak będąc w trakcie studiów/po studiach podjąłeś decyzję o podjęciu pracy programisty w nowoczesnych technologiach? Nie wiesz od czego zacząć, oczekujesz indywidualnego podejścia? Przygotuję Cię do pracy i przekażę najświeższe informacje na temat technologii, rynku. Nawet jeśli nie jesteś związany z IT i chcesz się przebranżowić - nie czekaj dłużej!

Uczę również programowania z szerokiego zakresu języków . Pomagam w podstawach jak i w zaawansowanych zagadnieniach. Znam technologie, stosowane szeroko w nowoczesnym programowaniu. Przekazuję praktyczne umiejętności , które pozwolą podjąć pracę jako programista. W porównaniu z drogimi kurasami dostosowuję się do tempa i predyspozycji uczenia . Gwarantuję indywidualne podejście . Postaram się obudzić w Tobie pasję

Pomagam również uczniom  z informatyki.

Nie boj się zacząć działać! Mam doświadczenie w pracy z osobami w różnym wieku, pomogłem wystartować na rynku IT i zdobyć pracę wielu moim Uczniom. Nie czekaj - zacznij już dziś!

Drogi Rodzicu, pomagam również w określeniu predyspozycji technicznych, matematycznych Twojego Dziecka w celu określenia Jego kierunku rozwoju.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Świetne korepetycje w miłej atmosferze. Wszystko łatwe do zrozumienia nawet dla osoby zupełnie nowej w programowaniu. Wiele się nauczyłem, polecam. :)

Jakub

Dziękuję za tak miłą opinię :).

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Świetnie tłumaczy, elastyczny - świetnie dostosowywał się do mojego harmonogramu. Dzięki Niemu rozpocząłem prace jako programista. Straciłem mnóstwo pieniędzy, kupując kurs na kodilli - niczego się tam nie nauczyłem, brakowało podstaw i porządnego wytłumaczenia zagadnień których nie rozumiałem. Kuba prowadził spotkania tak abym wszystko rozumiał.

Jakub

Dziękuję bardzo. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.