Jakub Rutkowski

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Zabrze
Katowice
Gliwice
Chorzów
Tarnowskie Góry
Warszawa
Sosnowiec
Faktura VAT

Jakub Rutkowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/547 opinii
Dla użytkownika Jakub Rutkowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 47
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2023

TOP specjalista!
Mentor z krwi i kości, trener i kolega, pomógł mi wspiąć się na wyższy poziom w mojej 'karierze' IT, dzięki Niemu zrealizowałem cel w postaci awansu z junior'a na mid'a.
Po prostu polecam :).

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję!!! :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2022

Kuba to świetny sepcjalista. Ma totalnie wyróżniające podejście, świetnie tłumaczy zagadnienia i wykonuje swoją pracę z prawdziwą pasją. Jego celem numer jeden jest sukces osoby z którą pracuje. Podziwiam Kubę za Jego podejście, ogromną cierpliwość, fachowość i skromność. W związku z tym, że Kuba pracuje na wysokim stanowisku z czołowej Firmie IT, wcale nie musiałby zajmować się nauką programowania. Rzeczywiście robi to, bo to jest Jego hobby. Dzięki Kuba za poświęcony czas i wsparcie w trudnych momentach! Nie było łatwo, ale 'we did IT'! Polecam każdemu kto zaczyna od 0 i chce z Kubą przejść drogę która zakończona jest pracą na rynku IT. Po 8 msc pracy z Kubą jestem szczęścliwym Junior Java Developer'em!

Polecam! :)

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję! We did IT. :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2022

Bardzo dobry pod względem merytorycznym, cierpliwy i elastyczny - dostosuję się zarówno do ludzi związanych z tematem, jak również osób zupełnie nietechnicznych - zadających możliwie najprostsze. Bogata wiedza oraz dopasowanie do klienta tak bardzo indywidualne, że uczciwie stwierdzam, że dosłownie każdy może zacząć pracę w IT, niezależnie od tego, czym zajmował/a się wcześniej, i czy miał/a jakikolwiek kontakt z branżą IT. Na spokojnie wprowadzi Cię w ten świat, do tego stopnia, że nawet się nie spostrzeżesz, kiedy osiągniesz poziom specjalisty -poszukiwanego na rynku pracy.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo!!! :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2022

Jakub to totalny specjalista. Pracując w najlepszych Firmach na rynku IT zdobył potężne, praktyczne doświadczenie, którym w świetny sposób się dzieli. Jest otwarty, łatwo nawiązuje kontakt. Świetnie tłumaczy, dobiera idealne przykłady, tak, żeby nawet najtrudniejsze zagadnienia były proste. Zdecydowanie polecam, z Panem Jakubem w bardzo przyjemny sposób można przejść trudną ścieżkę zostania Developer'em! POLECAM!!!!!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję! :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2022

Kuba to wyśmienity specjalista. Jako praktyk z wieloletnim doświadczeniem, pracujący przy projektach używanych przez miliony użytkowników na całym świecie, znający świat IT od środka potrafi przygotować do pracy programisty w sposób w 100% dopasowany do rynku. Spotkanie prowadzi w luźnej atmosferze, ale jest przy tym wymagający. Postępuje bardzo metodycznie, dostosowuje się do osoby z którą pracuje. Jestem wdzięczna Kubie, że dał radę mnie przygotować do pracy jako Junior Dev - przychodząc do Kuby nie miałam kompletnie żadnej wiedzy!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję!!! :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Kuba jest świetnym korepetytorem. Pomógł mi z projektem ze studiów, za który nie wiedziałem jak się zabrać. Bardzo dobrze wszystko tłumaczył a zajęcia przeszły w przemiłej atmosferze.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję Adam! Taka współpraca to przyjemność. :)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2022

Kuba to świetny MENOR i EKSPERT!

Pomógł mi przejść drogę od zera do Junior Java Developer'a (polecił mi również Firmę, przygotował mnie do rozmowy). Gorąco polecam pracę z Kubą, po ukończeniu studiów technicznych (geologia), pracowałam w zawodzie kilka lat. Postanowiłam się jednak przebranżowić. Nie miałam wcześniej w ogóle styczności z programowaniem. Kuba przeprowadził mnie przez tą drogę wykazując się ogromną cierpliwością. Miał świetnie przygotowany plan, było czuć, że każda lekcja była przemyślana na 100%. Potrafił jednak też go modyfikować, jeśli była taka potrzeba. Angażował się poza godzinami spotkań będąc w kontakcie i odpowiadając na moje pytania które rodziły się podczas wykonywania zadań, które zadawał mi po każdym spotkaniu. Podczas rozmów o pracę usłyszałam, że moja wiedza sugeruje jakbym już miała doświadczenie komercyjne i że gdybym rzeczywiście takie miała to mogłabym aplikować na stanowisko Mid'a (Regular Developer).

Chapeau bas dla Kuby za ekspercką wiedzę wynikającą z tego, że pracuje na tym rynku i doskonale rozumie jego potrzeby!

POLECEAM!!!! 150/10

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Wow! Dziękuję, to Twój sukces! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Polecam, z Kuba współpracuje już prawie rok, posiada bardzo duża wiedzę, jest chętny do pomocy i zawsze cierpliwy, jego sposób nauczania pozwolił mi bardzo szybko znaleźć prace

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję!!! :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2022

Urodzony edukator. Od pierwszych zajęć czuje się, że robi to z pasji. Potrafi zainteresować tematem i wykazuje się anielską cierpliwością oraz wyrozumiałością. Pomimo nawału pracy udaje mu się dopasować do terminarza klienta. Mógłbym się tu rozpisywać i zachwycać bardzo długo, ale napiszę tylko, że polecam tego użytkownika.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dzięki Karol! :) Moją inspiracją są tacy Uczniowie! :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2022

Bardzo szybka i fachowa pomoc, nikt nie chciał się podjąć tematu z wyjątkiem Kuby. Poradził sobie mimo - według mnie - ogromnego poziomu skoplikowania problemu! FACHOWIEC!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

O! Dzięki!!! :) Ciężkie wyzwania dają najwięcej satysfakcji.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
1 marca 2022

Swoją opinię na temat współpracy z Jakubem podzieliłem na dwie części: dotyczącą strony merytorycznej oraz aspektu organizacyjnego.
Jeżeli chodzi o merytorykę korepetycji, to oceniam ją bardzo dobrze. Jakub ma dużą wiedzę, którą przekazuje w sposób zrozumiały, a w razie problemów cierpliwie powtarza i wyczerpująco odpowiada na pytania. Poprosiłem go o pomoc przy realizacji praktycznie "od zera" projektu uczelnianego w języku Java i spotkałem się z jego entuzjastycznym podejściem i dużym zaangażowaniem. Jakub przedstawił plan na rozpoczęcie projektu, który omówiliśmy i następnie zaimplementowaliśmy w ciągu kilku następnych spotkań. Do tego momentu współpraca przebiegała bardzo dobrze, jednak z czasem coraz większym problemem stawały się "trudności" organizacyjne.
Największą z nich było powtarzające się przekładanie, a nawet odwoływanie przez Jakuba spotkań z minimalnym wyprzedzeniem, tzn. przeważnie kilka godzin przed terminem, na który się umówiliśmy. Próbując temu zaradzić, na moją prośbę, od pewnego momentu zaczęliśmy potwierdzać terminy wszystkich spotkań na jeden dzień przed, jednak również potem zdarzało się, że nawet po potwierdzeniu terminu, Jakub próbował lub wręcz wymuszał przełożenie spotkania na ostatnią chwilę. Niedotrzymywanie przez Jakuba terminów spotkań nie było problemem "jednorazowym" ani "w wyjątkowych sytuacjach" (choć i taka wystąpiła), lecz powtarzało się nagminnie, pomimo tego, że to Jakub proponował terminy, do których ja się dostosowywałem.
Nie mniejszą przeszkodą był, wbrew początkowym ustaleniom, problem z brakiem inicjatywy Jakuba pomiędzy spotkaniami - z początku częściowym, a od pewnego momentu już zupełnym. Jakub zobowiązywał się do realizowania konkretnych zadań, istotnych dla postępów projektu, pomiędzy spotkaniami i wyznaczał sobie kolejne graniczne terminy. Pomimo tego nagminnie nie dotrzymywał ich, a niektórych zadań ostatecznie nie wykonał w ogóle. Przykładem jest sprawdzenie dokumentacji projektowej, do czego Jakub przez około miesiąc się zobowiązywał i podczas spotkań oraz SMSowo zapewniał, że to wykona, a ostatecznie nie otrzymałem od niego nic - żadnego słowa komentarza odnośnie wykonanej dokumentacji.
Istotnym problemem była również responsywność Jakuba pomiędzy spotkaniami - przykładem jest brak odpowiedzi przez kilka dni na moje krótkie pytanie dotyczące problemu z napisaniem konkretnej grupy testów jednostkowych. To pytanie zadawałem kilkukrotnie pomiędzy spotkaniami przez GitHub i SMS. Odpowiedzi nie otrzymałem, więc na własną rękę, na przestrzeni paru dni przez kilka godzin poszukiwałem rozwiązania, którego ostatecznie nie znalazłem. Na kolejnym spotkaniu z Jakubem poruszyłem ten problem i natychmiast dowiedziałem się, że "tego nie da się zrobić w ten sposób". Rozumiem i szanuję to, że korepetytorzy posiadają oprócz korepetycji również inne obowiązki, jednak Jakub zawsze znajdował czas aby odpowiedzieć na pytania niedotyczące strony merytorycznej projektu, a w opisywanej sytuacji, parę minut poświęconych przez niego na odpowiedź (nawet z dużym opóźnieniem) oszczędziłoby kilku godzin mojej pracy, która okazała się bezcelowa.
Podczas realizacji projektu wystąpiły też inne przeszkody (przede wszystkim czasowy brak odzewu ze strony kolegi odpowiedzialnego za powiązaną część prac) i opisane problemy dotyczące korepetycji z Jakubem nie były jedynymi, jednak nie może to być wytłumaczeniem przekładania przez Jakuba spotkań czy niewykonywania zadań, do których się zobowiązał.
Z uwagi na opisane problemy, od pewnego momentu prace nad projektem nie posuwały się do przodu, a termin oddania projektu nieuchronnie się zbliżał. Pomimo moich wielokrotnych próśb i uwag oraz prób naprawy tej sytuacji, stan rzeczy nie uległ poprawie.
Podjąłem więc decyzję o zakończeniu współpracy z Jakubem i rozpocząłem współpracę z innym korepetytorem, z którym od razu zabraliśmy się do pracy, dzięki czemu "rzutem na taśmę" udało się ukończyć prace nad projektem i z sukcesem oddać go na ostatnią chwilę.

Cała sytuacja kosztowała wiele nerwów i obaw, czy projekt uda się ukończyć w terminie. Wielu z nich dałoby się uniknąć, gdyby spotkania umawiane z Jakubem faktycznie odbywały się w ustalonych terminach, a terminy realizacji wyznaczonych zadań były dotrzymywane. Tak się jednak nie stało i chciałbym zwrócić uwagę na to, że mogły z tego dla mnie wyniknąć duże problemy. W mojej prywatnej opinii, na podstawie całokształtu naszej współpracy, Jakub nie oszacował właściwie ilości czasu, która była potrzebna do efektywnej współpracy ze mną nad realizowanym projektem. Nigdy tego jednak wprost nie przyznał, aż do zakończenia współpracy, co w jej trakcie powodowało wiele nerwów i na czym (czasowo) bardzo ucierpiał realizowany projekt.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dzięki Przemek za opinię i za docenienie mnie! :)

W kwestii organizacyjnej, myślę, że zaproponowana przeze mnie formuła prowadzenia projektu w której zakładałem swoje znaczne zaangażowanie poza czasem spotkań sprowadzona została sprowadzona do sytuacji w której ilość czasu który chciałeś abym poświęcił na projekt przekraczała moje możliwości. Dodatkowo znacznym utrudnieniem były przeszkody w braku jasnych wymagań projektowych i zależności od osób z którymi realizowałeś projekt. Odnośnie kwestii organizacyjnej mogę wyrazić żal, że inaczej wyobrażaliśmy sobie naszą współpracę.

Dzięki jeszcze raz za opinię i powodzenia! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Polecam! Szybka i fachowa pomoc. Jakub posiada dużą wiedzę w zakresie programowania i potrafi ją w jasny sposób przekazać.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję! :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2022

bardzo pomocny, rozmowny, potrafi odnalezc sie w cudzym kodzie, i przede wszystkim rozwiazac problem, zdecydowanie polecam:)

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dzięki Bartek! :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Polecam Pana Jakuba. Szybka i fachowa pomoc :)

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo!!! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Bardzo polecam korepetycje z Jakubem. Bardzo dobre podejście do ucznia, przyjemna atmosfera i na prawdę treściwe zajęcia.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2021

Bardzo polecam korepetycje z Panem Jakubem. Świetny kontakt, wspaniałe przygotowanie do egzaminu z javy.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo! :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje z Panem Jakubem. Regularne spotkania pomogły mi zrozumieć i przejść przez etapy projektu, które były dla mnie trudne do opanowania. Pełny profesjonalizm i miła atmosfera na zajęciach.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję Filip! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, dowiedziałam się więcej i zrozumiałam o wiele więcej niż na zajęciach ze studiów. W każdej chwili mogłam zapytać o coś czego nie rozumiem i nawet jeśli było już to mówione, Pan Jakub bez żadnego problemu tłumaczył raz jeszcze, nawet czasami rysując mi przykłady :) Naprawdę polecam

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję Maja! Taka współpraca to czysta przyjemność! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Bardzo bardzo polecam pana Jakuba!! Fachowa, szybka pomoc, bezproblemowy kontakt. Wspolpraca z panem Jakub to czysta przyjemnosc!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję Kasia :).

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Polecam naukę programowania u Pana Jakuba. Świetny fachowiec, doskonały nauczyciel. Serdecznie polecam

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziekuję bardzo! :)

avatar
Michel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Bardzo dobra wspolpraca , duza wiedza i latwosc w przekazywaniu sprawila ze zrozumialem wiecej niz przez ostatnie dwa lata
Bardzo polecam :)

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję, z przyjemnością pomogłem. :)))

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Jakub jest świetnym nauczycielem. Ma ogromną wiedzę z zakresu informatyki. Jest cierpliwy i wyrozumiały, potrafi w łatwy sposób wyjaśniać skomplikowane zagadnienia i zadania. Współpraca z nim pozwoliła mi na zdobycie szerokiej wiedzy praktycznej.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję. :) Z przyjemnością się z Tobą pracuje. :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Bardzo dobra współpraca.
Kuba jest bardzo kompetentny i potrafi nauczyć. Kto nie pracuje nie popełnia błędów i tak właśnie jest z programowaniem. Pozdrawiam.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję Daniel! Bardzo mi miło czytać takie piękne słowa. :) Cieszę się, że mimo napiętego grafiku udało się nam wszystko dobrze opracować! :) :) :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Kuba ma ogromną wiedzę wynikająca z doświadczenia zawodowego. Świetny nauczyciel, zaangażowany mimo, że sam ma ogrom obowiązków. POLECAM!!! Pomógł mi spełnić marzenie i zacząć pracę jako Java Developer.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Twój sukces jest moim sukcesem! To nie mogło zakończyć się inaczej! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Polecam korepetycje z Kubą. Zajęcia odbywają się w miłej i sympatycznej atmosferze. Wszystkie zagadnienia zostały wytłumaczone dokładnie i w przystępny sposób.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję Ania! :) Cieszę się, że mogłem pomóc.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Jestem zadowolony ze współpracy. Jakub pomógł mi w rozwiązaniu zadania w języku Java. Polecam

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo. :)))

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Dobry kontakt; elastyczne godziny korepetycji, szeroka wiedza informatyczna, ogromne zaangażowanie i anielska cierpliwość sprawiły, że dla mnie Jakub jest super korepetytorem! Potrafi także motywować, a to przecież wykracza poza zagadnienia, które tłumaczy :)
Polecam wszystkim!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo :))).

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Jestem po prostu zachwycona. Z początku nie byłam pewna, czy korepetycje przez Internet mają jakikolwiek sens i byłam bardzo negatywnie nastawiona, jednak Pan Jakub zaproponował, że pierwszą godzinę poprowadzi za darmo, jeżeli uznam, że nie ma to sensu. I co się okazało? Jest to o wiele lepsze niż zwykłe korepetycje "face2face"! Kolokwium zdanie na 5! Jeszcze raz dziękuję.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo :)). Cieszę się, że wszystko tak fantastycznie się potoczyło :).

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Kuba to bardzo miły człowiek i mistrz programowania:) zajęcia są bardzo pomocnicze i przyjemne, Jakub w stanie wytłumaczyć wszystko, nawet najbardziej trudne do zrozumienia pojęcia w bardzo prosty sposób! Serdecznie polecam!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo Janek! :) Cieszę się bardzo, że ze wszystkim udało się nam uporać. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2021

Super współpraca!!! Jakub jest niezwykle życzliwą oraz przesympatyczną osobą. Na pierwszym miejscu zawsze stawia skuteczną pomoc swoim uczniom. Wiedza jaką posiada na temat programowania jest ogromna i na pewno rozwiąże każdy problem. Polecam z całego serca!!!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Wow, dziękuję bardzo!!! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Bardzo dobry i cierpliwy korepetytor. Posiada ogromną wiedzę i potrafi przekazać ją w przystępny sposób. Potrafi sobie poradzić i zmotywować nawet bardzo ciężkie przypadki. Zdecydowanie polecam.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo!!! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Kuba pomógł mi zdobyć pracę w IT!!! Świetny człowiek: potrafi ułożyć precyzyjny plan i go systematycznie realizować, tłumaczy zagadnienia w dobrym tempie i w zrozumiały sposób, jest baaardzo cierpliwy i cały czas motywuje, inspiruje. Służy pomocą nawet poza zajęciami. Kuba to pasjonat! Nie mogłam lepiej trafić! POLECAM!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję!!! :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Polecam. Bardzo dobry kontakt i jakość korepetycji. Oczywiście wszystko zdalnie :)

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo!!! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

5/5, polecam każdemu kto w dobrej atmosferze chce nauczyć się C++ lub nadrobić jakieś braki ;)

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję! Miło czytać tak pozytywną opinię! :)
Cała przyjemność po mojej stronie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2021

Szybki kontakt, dobrze i zrozumiale wytłumaczone zadanie na kolokwium. Polecam!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo!!! :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Świetny nauczyciel! Pomimo bardzo ograniczonego czasu, pan Jakub był w stanie pomóc mi opanować zarówno podstawy z programowania w Pythonie jak i zrozumieć wiele bardziej zaawansowanych zagadnień. Korepetycje odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan Jakub wykazał się wielką cierpliwością i zaangażowaniem. Jak najbardziej polecam!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję Kuba!!!! :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Nie zdałem pierwszego terminu w czerwcu z programowania. Kompletnie nic a nic nie wiedziałem o języku C. Gdyby nie fachowa pomoc p. Jakuba na pewno bym nie zdał w drugim terminie programowania. Gość wie, o czym mówi i umie to przekazać w prosty sposób.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję ślicznie!!!!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Zdecydowanie polecam!
Zaczynałem studia informatyczne nie mając wcześniej żadnej styczności z programowaniem, a dzięki panu Jakubowi udało mi się wszystko bezproblemowo zaliczyć. Potrafi doskonale wytłumaczyć nawet bardzo trudne zagadnienia. Posiada szeroki zakres wiedzy, którą przekazuje w taki sposób, że z ogromną chęcią uczestniczy się w kolejnych zajęciach.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Konkretnie, sprawnie i szybko. Polecam.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję Magda! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Świetny korepetytor dla każdej osoby która chce rozpocząc swoja przygode z programowaniem jak i dla tych którzy chca poszerzyc swoja wiedze na ten temat.
Prace z Panem Jakubem rozpocząłem jak kompletnie zielony student, a dzieki jego pomocy bez najmniejszych problemow zdałem kolokwium i egzamin.
Potrafi w bardzo prosty sposob wytłumaczyc cos co wygląda jak czarna magia.
Zajęcia prowadzi w bardzo ciekawy i nie przynudzający sposób.
Serdecznie polecam!!!!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo! :)

avatar
Nafets1980
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Miałem problem z projektem Csharp na studiach i dzięki Jakubowi, który wytłumaczył mi wszystko krok po kroku w wyniku czego Csharp nie okazał się być straszny.Wykazywal się cierpliwością a omawiana partia materiału była wytłumaczona
w sposób zrozumiały do skutku.
Nie było problemów z kontaktem,kontakt zawsze był możliwy.Material rozłożony był
z bezpiecznym marginesem
w czasie co nie powodowało napięcia że się z nie wyrobię.Jesli masz problem z Csharpem to z całą pewnością Jakub pomoże tobie polecam tego korepetytora
a programowanie sprawi tobie radość i może odkryjesz sposób aby zająć się Csharpem zawodowo?.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję ślicznie!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2021

Polecam korepetycje z programowania z Panem Jakubem .Jest profesjonalistą w tym co robi .Ma olbrzymią wiedzę i potrafi w jasny sposób przekazać najbardziej zawiłe aspekty programowania .To co trudne ,z tym korepetytorem staje się jasne .Potrafi wszystko wyjaśnić od podstaw nawet osobom ,które nigdy wcześniej nie programowały .Jest skuteczny w tym ,co robi i co ważne zawsze znajduje czas i cierpliwość. Jestem mu bardzo wdzięczny za pomoc .

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo!!! Cieszę się, że mogę pomóc i dzielić się wiedzą. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Kuba przeszedł ze mną drogę od podstaw, aż do zaawansowanych zagadnień z programowania w języku Java. Po tym, pomógł mi znaleźć pracę i teraz pracuje jako Junior Java Developer. Polecam bardzo!!! Jest profesjonalny, elastyczny! Próbowałem się przebranżowić z SDA, ale okazało się, że lepsze jest jak mentor skupia się na konkretnej osobie, tłumacząc mu wszystko w szczegółach jak potrzeba i dobierając przykłady dostosowane do konkretnej osoby. Polecam!!!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo!!! Cieszę się, że mogę współpracować z takimi fajnymi ludźmi. :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
15 lutego 2020

Początkowy kontakt telefoniczny zapowiadał dobrą współpracę i na tym koniec. Odwlekanie spotkania, przesuwanie na późniejsze terminy w przeciągu tygodnia i robienie złudnych nadziei zakończyło się zerwaniem kontaktu. NIE POLECAM !!!!

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Przykro mi, że inaczej wyobrażaliśmy sobie naszą współpracę. Powodzenia w dalszej edukacji. :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Korepetycje oceniam na 6. Kuba pomógł mi z projektem oraz przy okazji wytłumaczył dużo niezrozumiałych rzeczy. Mimo że miałem mało czasu, to i tak nie było to problemem dla niego. Wielkim plusem jest fakt że po zajęciach dalej się interesował moim projektem. Jak miałem jakiś problem to zawsze pomógł. Jeśli ktoś z was potrzebuje korepetycji z programowania, to szczerze polecam.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo za taką pozytywną opinię! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Świetne korepetycje w miłej atmosferze. Wszystko łatwe do zrozumienia nawet dla osoby zupełnie nowej w programowaniu. Wiele się nauczyłem, polecam. :)

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję za tak miłą opinię :).

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Świetnie tłumaczy, elastyczny - świetnie dostosowywał się do mojego harmonogramu. Dzięki Niemu rozpocząłem prace jako programista. Straciłem mnóstwo pieniędzy, kupując kurs na kodilli - niczego się tam nie nauczyłem, brakowało podstaw i porządnego wytłumaczenia zagadnień których nie rozumiałem. Kuba prowadził spotkania tak abym wszystko rozumiał.

jFeeSoft Jakub Rutkowski

Dziękuję bardzo. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.