Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Zabrze
Katowice
Gliwice
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Bytom
Tarnowskie Góry

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie
Dla użytkownika Jakub

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 4
  avatar
  Wojtek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
  15 lutego 2020

  Początkowy kontakt telefoniczny zapowiadał dobrą współpracę i na tym koniec. Odwlekanie spotkania, przesuwanie na późniejsze terminy w przeciągu tygodnia i robienie złudnych nadziei zakończyło się zerwaniem kontaktu. NIE POLECAM !!!!

  avatar
  Karol
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 stycznia 2020

  Korepetycje oceniam na 6. Kuba pomógł mi z projektem oraz przy okazji wytłumaczył dużo niezrozumiałych rzeczy. Mimo że miałem mało czasu, to i tak nie było to problemem dla niego. Wielkim plusem jest fakt że po zajęciach dalej się interesował moim projektem. Jak miałem jakiś problem to zawsze pomógł. Jeśli ktoś z was potrzebuje korepetycji z programowania, to szczerze polecam.

  avatar
  Szymon
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 lutego 2019

  Świetne korepetycje w miłej atmosferze. Wszystko łatwe do zrozumienia nawet dla osoby zupełnie nowej w programowaniu. Wiele się nauczyłem, polecam. :)

  Jakub

  Dziękuję za tak miłą opinię :).

  avatar
  Jacek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 września 2018

  Świetnie tłumaczy, elastyczny - świetnie dostosowywał się do mojego harmonogramu. Dzięki Niemu rozpocząłem prace jako programista. Straciłem mnóstwo pieniędzy, kupując kurs na kodilli - niczego się tam nie nauczyłem, brakowało podstaw i porządnego wytłumaczenia zagadnień których nie rozumiałem. Kuba prowadził spotkania tak abym wszystko rozumiał.

  Jakub

  Dziękuję bardzo. :)

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.