Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Lublin (osiedle Błonie)

Mariusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii
Dla użytkownika Mariusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2022

Z całego serca mogę polecić Pana Mariusza każdemu. Jest nauczycielem, który każde zagadnienie wytłumaczy bardzo dokładnie i zawsze znajdzie sposób, aby kogoś nauczyć (nawet tak oporną na naukę osobę jak ja :) ). Stosuje bardzo skuteczne techniki nauczania, które owocują bardzo dobrymi osiągnięciami w nauce języka angielskiego. Dzięki zajęciom u Pana Mariusza udało mi się przejść cały proces rekrutacji do linii lotniczych, który odbywał się w całości w języku angielskim. Było to spełnienie mojego wielkiego marzenia, dlatego jestem mu niezmiernie wdzięczny za całą pomoc w osiągnięciu mojego celu.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Polecam bardzo Pana Mariusza. Córka w 8 klasie miała zajęcia z języka angielskiego. Egzamin 8 klasisty napisała na 100%, otrzymała bardzo wyniki wynik z języka angielskiego z egzaminu kompetencji do klas z maturą międzynarodową. Dodatkowo lekcje były bardzo przyjemne, prowadzone w sposób ciekawy i kreatywny.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pan Mariusz jest niesamowicie zaangażowanym, kochającym swą pracę człowiekiem. Jego ogromna wiedza i indywidualne podejście do ucznia sprawiają, że z każdej lekcji wynoszę zdecydowanie więcej, niż wyniosłam z całej nauki angielskiego w szkole średniej (i naprawdę nie przesadzam). Maturę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym zdałam na 92%, nie boję się już mówić po angielsku, a moim kolejnym językowym celem będzie zdobycie certyfikatu językowego, do czego również przygotowywuję się na zajęciach. Pan Mariusz zapewnia wszystkie materiały do nauki, przemiłą atmosferę zajęć i zaraża swoją pasją do języka angielskiego. Angielski z panem Mariuszem, to zupełnie inny poziom nauki. Trzeba tylko chcieć :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

POLECAM CAŁYM SERCEM! Nie da się wyrazić słowami tego, jakim niesamowitym doświadczeniem są zajęcia u Pana Mariusza. To człowiek z ogromną pasją do języka angielskiego, ale też osoba niezwykle ciepła i zdolna do motywowania do nauki. Pan Mariusz dał mi nie tylko dostęp do ogromnej wiedzy, ale też wielką pewność siebie i obie te zdobycze procentują do dzisiaj, po kilku latach.
U Pana Mariusza przygotowywałam się do spełnienia moich marzeń - wyjazdu na studia do USA. Razem uczyliśmy się do egzaminu TOEFL, który zdałam na najwyższym poziomie. Pracowaliśmy też nad angielskim pod kątem egzaminu SAT, dzięki czemu udało mi się dostać na jedną z najlepszych uczelni w USA. Panu Mariuszowi zawdzięczam moją pewność w znajomości języka angielskiego. Po powrocie do Polski zostałam laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady językowej, a to tylko dzięki temu, że z tyłu głowy siedział mi Pan Mariusz i jego ciepłe słowa i wskazówki.
Zajęcia z Panem Mariuszem są bardzo dostosowane do poziomu ucznia. Nie ważne czy dopiero zaczyna się przygodę z angielskim, czy też chce się popracować nad prawdziwymi niuansami. Jest przygotowany na wszystko. Posiada gigantyczną bazę materiałów. Wszelkie notatki, sporządzone jasno i przejrzyście, udostępnia uczniom na dysku. Prace domowe zadawane przez Pana Mariusza są chyba najbardziej efektywnymi zadaniami z jakimi się spotkałam. Rozwijają zarówno pod względem gramatycznym, jak i leksykalnym.
W życiu spotkałam się z wieloma nauczycielami angielskiego i mogę powiedzieć, że Pan Mariusz jest zdecydowanie najlepszym nauczycielem jakiego poznałam. Jeśli szukasz kogoś, kto przy odrobinie Twojej chęci sprawi, że angielski stanie się dla Ciebie przyjemnością, to nie szukaj dalej. Pan Mariusz potrafi zarazić angielskim każdego!!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pan Mariusz przygotowywał mnie przez niespełna rok do egzaminu CAE. Nigdy nie spotkałam osoby, dla której język angielski jest taką pasją. Przy nim rozwinęłam skrzydła, nauka była przyjemnością, a ja z chęcią przygotowywałam się do kolejnych zajęć. Zdarzało się, że przedłużaliśmy zajęcia o kilka minut tylko po to aby dokończyć całe ćwiczenie (bez względu na to, jak długie było). Po kilku miesiącach byłam zmuszona do kontynuacji lekcji przez Skype, z racji miasta, w którym studiuję, jednak przy wizytach w Lublinie chętnie przechodziłam na dodatkową lekcję, gdyż Pan Mariusz to po prostu fantastyczny i niezwykle motywujący człowiek o ogromnej wiedzy. Gdybym miała zdawać kolejny egzamin, udałabym się prosto do niego. Polecam!

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2015

To co wyróżnia pana Mariusza z tłumu nauczycieli języka angielskiego to przede wszystkim nieszablonowe podejście do nauki. Tak indywidualnego podejścia do ucznia, ilości udostępnianych materiałów, wskazówek dotyczących skutecznego przyswajania wiedzy oraz miłej atmosfery na zajęciach próżno szukać gdzieś indziej. Dzięki tym lekcjom uświadomiłam sobie, że nie da się nauczyć dobrze języka bez wysiłku i zaangażowania, a efekty są rezultatem systematycznego treningu. Efektem treningów pod okiem pana Mariusza jest w moim przypadku najwyższa ocena A z wynikiem 91% uzyskana na egzaminie FCE oraz niesamowita poprawa warsztatu językowego. Szczerze polecam lekcje osobom, które oczekując efektów są gotowe zmotywować się do pracy.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
3 sierpnia 2015

Uczęszczałam na zajęcia u Pana Mariusza przez niespełna rok doszkalając się pod kątem przystąpienia do brytyjskiego certyfikatu IELTS i udało mi się zdać ten egzamin. Zajęcia prowadzone są efektywną metodą przerabiania dużej ilości zdań unikając schematów podręcznikowych. Pan Mariusz wyróżnia się niezwykle miłym usposobieniem i uroczym gadulstwem wynikającym z pasji do swej pracy. Lekcje polecam szczególnie tym, którzy chcą uczyć się długotrwale i są w stanie wygospodarować na angielski dużo czasu, myślę że w takich warunkach przy pomocy Pana Mariusza uda się zbudować solidna bazę gramatyczną i pokaźne słownictwo.

avatar
JarekM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2015

Minął rok mojej nauki języka angielskiego pod opieką Pana Mariusza, czuję się więc uprawniony do wyrażenia opinii na temat naszych lekcji. W trakcie każdego wykładu otrzymuję potężną dawkę wiedzy, przekazaną obrazowo w oparciu o szczegółowe wyjaśnienie tematu, popartą szeregiem przykładowych wypowiedzi. Cierpliwość Pana Mariusza jest przy tym zadziwiająca dzięki czemu nasze spotkania traktuję jak przygodę . Ogrom materiałów dydaktycznych w autorskim opracowaniu Pana Mariusza, to niebywała kopalnia wiedzy. Nauka obcego języka to nie spacerek po parku, lecz wytężona i systematyczna praca. Efekty mojej pracy postrzegam jako "kosmos" w porównaniu do moich umiejętności sprzed roku. Uczę się angielskiego z przyjemnością i nie z konieczności zaliczania egzaminów. Nawet nie śmiem prosić Pana Mariusza o wyznaczenie horyzontu czasowego, kiedy będę władał angielskim całkowicie swobodnie i poprawnie. Moment ten zależy tylko ode mnie, mojej pracy i zaangażowania. Pan Mariusz przekazuje mi swoją wiedzę z ogromnym sercem i mam wrażenie, że to Jego misja życiowa. Obecnie nie wyobrażam sobie nawet możliwości zaprzestania dalszych spotkań, nie tylko ze względów dydaktycznych ale i sposobność obcowania z człowiekiem szalenie życzliwym i kulturalnym. Nasze lekcje pozwalają mi odkrywać piękno języka angielskiego i dają satysfakcję spotykania bardzo wartościowego człowieka.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Po kilkuletniej przerwie w nauce języka angielskiego, kiedy mój poziom niewiary we własne umiejętności językowe był tak duży, że nie byłam w stanie wypowiedzieć najprostszych zdań po angielsku, na swojej drodze napotkałam Pana Mariusza. Całkowicie nowe, nieznane mi dotąd podejście do nauki, od pierwszych lekcji zachęcało do współpracy. Jak się okazuje tekst, który w szkole przerabia się powierzchownie przez kilka minut może być bazą do kilkudniowej pracy nad gramatyką i słownictwem; nagrania, których nigdy tak naprawdę nie rozumiałam nagle przestały być problematyczne. Jest to oczywiście efekt wspólnej ciężkiej pracy. Moja kilkumiesięczna nauka z Panem Mariuszem zaowocowała oceną B na egzaminie FCE z czego jestem niezmiernie dumna. Jednak jestem świadoma tego, że bez pomocy Pana Mariusza, wspólnie wykonanych testów i setek udostępnionych materiałów, ocena byłaby zgoła niższa.

“Ludzie obarczają za wszystko okoliczności. Ci, którzy do czegoś dochodzą, wstają i szukają odpowiednich okoliczności. Jeśli ich nie znajdują, sami je tworzą. “ Taki właśnie jest Pan Mariusz. Tworzy takie okoliczności aby każdy z nas przekonał się, że na naukę nigdy nie jest za późno.
Polecam)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2014

Uczę się u Pana Mariusza od kilku tygodni i jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu. Od ponad 20 lat uczę się angielskiego i nigdy jeszcze nie trafiłam na nauczyciela, który ma swój pomysł na naukę i jest konsekwentny w jego realizacji. Dodatkowo Pan Mariusz jest przemiłym człowiekiem!
Polecam!

avatar
Krzysztof W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2013

Pan Mariusz to geniusz,
człowiek z klasą o wysokiej kulturze osobistej, który stworzył genialny system nauki języka. Gorąco polecam każdemu. Szczególnie osobom pracowitym i ambitnym, gdyż to właśnie praca z tym Panem może Wam dać spełnienie i niebanalne profity w postacie certyfikatów.
Pozdrawiam !
KW

avatar
Asia Lipn.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2012

Serdecznie polecam , perfekcyjne przygotowanie do zajęć nauczyciel wymagający a lekcje prowadzone w przyjaznej dla ucznia atmosferze. Bardzo duża ilość materiałów zdań i tłumaczeń. Lekcje bardzo dobrze wspominam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2012

Mam przyjemność znać Pana Mariusza i Panią Asię od 4 lat. Pani Asia skutecznie uczyła moją córkę i doskonale ją przegotowała do lekcji z Panem Mariuszem. Efekty przyszły szybciutko. Szkolne noty i wysokie wyniki, które zaczęła osiągać moja córka w konkursach j. angielskiego zaczęły zaskakiwać otoczenie i przyniosły ogromną radość naszej rodzinie. Po takiej obserwacji, nie trzeba było mnie długo zachęcać, choć jako osoba mająca dużą przerwę i przeróżne doświadczenia językowe, miałam duże opory. Efekt naszej pracy jest taki, że dzięki zajęciom z Panem Mariuszem i temu, że jako osoba jest on obdarzony wielkim talentem tutorskim , mentorskim i wysoką kulturą osobistą mogłam - miesiąc temu w tym roku - poprowadzić W JĘZYKU ANGIELSKIM - warsztaty na pedagogicznym kongresie naukowym w Rzymie.
W efekcie naszej pracy opory językowe zniknęły, słownictwa przybywa, a pewność gramatyczna wsparta treningiem skutecznie się umacnia.
Trudno jest w dzisiejszych czasach o NAUCZYCIELA MISTRZA. Za taką osobę uważam Pana Mariusza. Gorąco polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2012

Pięć gwiazdek to stanowczo za mało! Na lekcje u Pana Mariusza chodzę z prawdziwą przyjemnością:) Metoda jaką proponuje, mnóstwo dodatkowych materiałów, indywidualne podejście i wspaniała, ciepła atmosfera na każdych zajęciach powoduje, że przestałam patrzeć na angielski jak na nudnawy, nieuporządkowany i trochę tajemniczy przedmiot szkolny:D Okazuje się, że angielskiego, i to tego prawdziwego, a nie polegającego na wypełnianiu luk w podręcznikowych zadaniach (choć i w tym pan Mariusz z chęcią pomaga), da się nauczyć! Polecam każdemu, kto chce mieć nauczyciela, z którym odnajdzie "wspólny język" :D:D:D

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2012

Jeśli chcesz się szybko i skutecznie nauczyć języka angielska, nie mogłeś lepiej trafić!
Moją przygodę z językiem angielskim zaczęłam od zera. Zastanawiałam się długo czy zdecydować się na szkołę językową czy indywidualne lekcje i przez przypadek znalazłam ogłoszenie Pana Mariusza na e-korepetycje. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami jego uczniów, doświadczeniem zawodowym oraz osiągnięciami. I okazało się, że to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać! Nie miałam pojęcia jak będą wyglądać nasze pierwsze zajęcia : nauka czasownika być czy może prezentacja własnej osoby? I tu was zaskoczę : zrobiliśmy wszystkie czasy. Pan Mariusz od razu wyleczył mnie z mojego kompleksu, że wszyscy mów po angielsku, z wyjątkiem mnie. Już po pierwszych zajęciach, uwierzyłam w siebie i stwierdziłam, że mając tak kompetentnego nauczyciela, przyjdzie mi to bardzo szybko. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Pan Mariusz jest nauczycielem z powołania – zorganizowany, potrafiący dostosować poziom i tempo nauczania do każdego ucznia, wymagający, ale też potrafiący docenić postępy . Oprócz tego, jest przesympatycznym człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru, co pozytywnie wpływa na atmosferę zajęć. Przekonacie się sami, kiedy poznacie Pana Mariusza. Polecam serdecznie!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2012

Na lekcje do Pana Mariusza uczęszczam od paru lat i z czystym sumieniem mogę każdemu je polecić. Oprócz takich plusów jak świetna atmosfera na zajęciach, niezwykle ciepły i przyjazny charakter prowadzącego, najważniejsze to umiejętność tłumaczenia i docierania do uczniów oraz zapewnienie niezliczonej ilości materiałów. Ważne jest również indywidualne podejście do każdego ucznia. Mi osobiście bardzo podoba się metoda nauki na wymyślanych przez Pana Mariusza zdaniach, które naszpikowane są różnego rodzaju słownictwem (z którym nigdy w szkole się nie zetkniemy) i gramatyką (która w szkole nawet w jednej czwartej nie jest omawiana). Pan Mariusz to chodząca skarbnica wiedzy jeśli chodzi o język angielski (i nie tylko), i co najważniejsze wie jak przekazać tę wiedzę (bardzo cierpliwie) nawet najbardziej opornym, do których ja osobiście się zaliczam:) Polecam z całego serca:)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2012

Angielski nigdy nie był moją mocną stroną, w gimnazjum byłem trójkowym uczniem, mimo że chodziłem na korepetycje. Jednak kiedy trafiłem do Pana Mariusza moje podejście do tego przedmiotu całkowicie się zmieniło - zobaczyłem, że nauka tego języka może być przyjemna i łatwa. W ciągu roku moje oceny zmieniły się z trójek, na piątki. Angielski przestał być koszmarem, naprawdę polubiłem ten przedmiot. Na lekcjach panuje świetna atmosfera, zawsze jest wesoło. Metody nauczania są bardzo nowoczesne, ale przede wszystkim skuteczne. Ja, dzięki Panu Mariuszowi, bardzo dobrze zdałem rozszerzoną maturę, co niewątpliwie pomogło mi dostać się na studia - gdyby nie on, to pewnie nawet bym nie spróbował się do niej przygotowywać. Teraz będę się starał zdać egzamin CAE i nie wyobrażam sobie, że mógłbym chodzić na korepetycje do kogoś innego.
Polecam! Naprawdę warto!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2012

Trafiłem do Pana Mariusza z potrzeby przygotowania do matury z języka angielskiego. Pamiętam, że wizja matury mnie przerażała i był to przedmiot, którego najbardziej się obawiałem. Z biegiem czasu i mijającymi zajęciami czułem się coraz pewniej. Podejście Pana Mariusza do mnie i sposób "stopniowania" mojej nauki zaowocował tym, że z egzaminu, którego najbardziej się obawiałem stał się on czymś czego byłem pewien. Uzyskałem na maturze 94% co samo w sobie jest potwierdzeniem jak owocna może być współpraca z tym Panem! Atmosfera podczas zajęć jest świetna, a nauka z taką osobą to czysta przyjemność. Śmiało mogę powiedzieć, że jeśli potrzebujesz nauczyć się języka angielskiego to tutaj się nie rozczarujesz! Pozdrawiam i dziękuję za solidne przygotowanie :)

avatar
Agnieszka PŁ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2012

Stworzenie najefektywniejszych form rozwoju w zakresie słownictwa, gramatyki i pozostałych zagadnień. Wybór terminu dla najbardziej wymagających, szczególnie dla osób mających specyficzne godziny pracy. Forma pracy w przyjaznej atmosferze, bez stresu, bez wywierania presji, intensywność zajęć i nauki dostosowana do możliwości i umiejętności ucznia. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2012

Szczerze polecam wszystkim, którzy są zdecydowani zrobić duże postępy w języku angielskim.Rodzinna, przyjazna atmosfera, profesjonalizm, niezliczona ilość materiałów, elastyczność i otwartość na sugestie ucznia to tylko niektóre z tak wielu zalet, których bez żadnych wątpliwości można doświadczyć u Pana Mariusza. Przy odpowiednim zaangażowaniu ucznia ( bo Pan Mariusz zaangażuje się na pewno) sukcesy gwarantowane. Polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2012

Do "zakresu lekcji" dodałabym jeszcze "po studiach". Jak wiadomo, nieużywany organ zanika, tak samo jest z językiem. Będąc w szkole średniej zrobiłam CAE, potem straciłam kontakt z jęz. ang. na ok. 10 lat (bo na studiach poziom był dość żenujący). Przez ten czas cofnęłam się do poziomu poniżej FCE!!! Niecałe 2 lata pracy z Panem Mariuszem przybliżyły mnie ogromnie do poprzedniej formy. W życiu nie spotkałam nauczyciela tak bardzo zaangażowanego w pracę z uczniem. Pan Mariusz to prawdziwy pasjonat, który z łatwością potrafi tą swoją pasją zarazić innych.

Gorąco polecam wszystkim, którzy czują choć minimalną potrzebę poprawienia swoich umiejętności w zakresie jęz. angielskiego. Zwłaszcza tym, co myślą, że już dla nich za późno - Pan Mariusz udowodnił mi, że na naukę nigdy nie jest za późno :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2012

Dzięki Panu Mariuszowi nauczyłam się lepiej angielskiego w 2 lata niż przez całe liceum, studia i różnego rodzaju korepetycje oraz szkoły językowe, do których chodziłam od 10 roku życia. W dwa lata przygotował mnie do certyfikatu CAE, który zdałam bez problemu. Bardzo dużo ćwiczeń i pełen profesjonalizm w przygotowaniu do konkretnego egzaminu. Zaangażowanie w pracę, miła atmosfera i nacisk na naukę sprawiają, że nawet najbardziej oporni na wiedzę coś wynoszą z lekcji bez poczucia straconego czasu czy też zniechęcenia. Gorąco polecam, a Panu Mariuszowi serdecznie dziękuję :-).

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2012

Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć języka angielskiego. Lekcje u pana Mariusza naprawdę pozwoliły mi rozwinąć swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a jednocześnie pozwalają przyswoić duży zakres wiedzy. Dzięki panu Mariuszowi umiem angielski znacznie lepiej niż reszta moich rówieśników, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Gorąco polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2012

Polecam! Lekcje prowdzone są przez profesjonaliste, jest bardzo miło, sympatycznie i bez żadnego stresu, a przy tym zaangażowanie Mariusza w naukę języka jest ogromne, poświęca każdemu bardzo dużo czasu i efekty tego widoczne są bardzo bardzo szybko. Naprawde serdecznie polecam!

avatar
PiotrekF
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Hmmm ile to juz lat uczeszczam na lekcje p. Mariusza .... nawet ciezko to policzyc :-) i gdyby nie moja opornosc na przyjmowana wiedze i lenistwo bylbym dzis krolowa Elzbieta :-) Podziwiam p. Mariusza za cierpliwosc , tolerancje i wyrozumialosc dla mojej osoby i czesto odmiennych pogladow w roznych kwestiach. Mowiac calkiem powaznie jest to osoba ktora ma zdroworozsadkowe podejscie do zycia i do nauki, posiada ogromna wiedze w dziedzinie jezyka (i nie tylko). Mimo iz nie przykladam sie do nauki w domu zauwazam znaczace postepy wynikajace z pracy jaka wykonujemy podczas lekcji. Te setki zdan wymyslanych przez p. Mariusza naszpikowanych gramatyka z przekroju calego jezyka robia swoje :-) Osobiscie podziwiam p. Mariusza za jego pasje do jezyka, za jego oczytanie i wyobraznie ( skutkuje to mnogoscia zdan niejednokrotnie bardzo zabawnych ). Jeszcze wspomne o niezliczonej ilosci testow i zdan do tlumaczenia :-) Jedno jest pewne ze bez wlasnej pracy nie da sie osiagnac wielkich sukcesow nawet u boku swietnego nauczyciela jakim jest p. Mariusz. Ja osobiscie polecam i zycze wytrwalosci i sukcesow w nauce. O a jutro znow na lekcje :-)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2012

Lekcje u pana Mariusza mogę polecić wszystkim bez żadnego zawahania. Mam przyjemność pracować z nim już od 9 lat, tak więc uważam, iż mam podstawę twierdzić, że moja opinia powinna zostać uznana za bardzo wiarygodną i cenną. Lekcje w Rudolf English polecam z dwóch powodów: ogromna ilość materiałów na różnych poziomach zaawansowania (mam tu na myśli głównie niezliczoną liczbę zdań do tłumaczenia, a także przeróżne ćwiczenia umożliwiające szybki rozwój ucznia) oraz osoba pana Mariusza. Kto go zna, ten z całą pewnością przyzna mi rację. Pan Mariusz jest osobą niezwykle ciepłą i sympatyczną, na lekcjach nie ma mowy o żadnym stresie, pan Mariusz posiada ogromne poczucie humoru, do tego cechuje się profesjonalizmem - poświęca każdemu aspektowi omawianego zagadnienia wystarczającą ilość czasu, dogłębnie tłumacząc uczniowi popełniony w danym momencie błąd. I - co u dobrego nauczyciela najważniejsze - wyróżnia się olbrzymią cierpliwością. Tak więc nawet gdy z językiem angielskim nie jesteś za pan brat, na pewno Twoje uczęszczanie na lekcje w Rudolf English będzie się wiązało z rychłym rozwojem i postępem na płaszczyźnie znajomości języka Szekspira.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2012

Gorąco polecam! Na lekcjach panuje fantastyczna atmosfera, p. Mariusz udostępnia dla uczniów wiele ciekawych materiałów, które nie są dostępne nigdzie indziej ;) Nauka bardzo szybko przynosi widoczne efekty!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2012

Spotkałam pana Mariusza, gdy mój angielski był praktycznie na poziomie A1. Za rok musiałam zdawać bardzo ważny egzamin o trzy poziomy wyższy. Dzięki p. Mariuszowi, jego podejściu do rzeczy, sposobom nauczania, udało się to!!! jestem Mu bardzo wdzięczna za to. Nikt wcześniej nie wytłumaczył mi tak dobrze angielskiego, nie dał tyle materiałów. Kompetencje i zaangażowanie tego nauczyciela w każde zajęcia jest stuprocentowe!!! Polecam wszystkim, którzy chcą się szybko i dobrze nauczyć angielskiego.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2012

Fantastyczny nauczyciel, indywidualne podejscie do ucznia, niewyczerpana skarbnica wiedzy, nieograniczony dostep do roznego rodzaju cwiczen, fachowe podejscie skutkujace doskonalymi efektami w nauce jezyka zarowno na poziomie certyfikatow jak i w prawdziwym zyciu. OGROMNY NACISK NA PRAKTYCZNA NAUJE JEZYKA. Fantastyczna atmosfera! Nauczyciel godny polecenia!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2012

Polecam! Dzięki lekcjom udało mi się zdać CAE na A :) Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania, z pewnością kontynuowałabym naukę do poziomu CPE :)
Mnóstwo materiałów, niezwykle przyjemna atmosfera, indywidualne podejście do ucznia i ciekawe, nowatorskie metody nauczania... a przede wszystkim ogromna pasja do języka. Jestem pewna, że każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2012

Z całego serca i z czystym sumieniem polecam zajęcia u p. Mariusza. Uczę się od niego już od 9 lat, od podstawówki, i skutkuje to sukcesami m. in. w Olimpiadzie Języka Angielskiego czy bardzo dobrym wynikiem z egzaminu maturalnego. Niewątpliwą zaletą zajęć jest dostęp do ogromnej liczby materiałów (zarówno własnych zdań do tłumaczenia, jak i zestawów egzaminacyjnych). Lekcje odbywają się w bezstresowej atmosferze. Pan Mariusz zawsze znajdzie na zajęciach czas na poprawienie błędów i przede wszystkim ich dokładne wytłumaczenie. Jeszcze raz serdecznie polecam.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Zajęcia w Rudolf English to gwarancja rozwoju. Wszystko, co zostało zawarte w treści ogłoszenia to rzetelna prawda. Nauczyciel ma niesamowitą wiedzę, którą (co najważniejsze) potrafi przekazać uczniowi oraz wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, dzięki czemu staje się dla ucznia autorytetem. Nauka odbywa się w przyjaznej uczniowi atmosferze (bez stresu, presji), co zapewnia jeszcze większą skuteczność nauki. Jest to doskonała propozycja dla osób ambitnych, liczących na wysokie noty w egzaminach/certyfikatach. Uczeń dostaje olbrzymią liczbę materiałów z ćwiczeniami i notatek pomocniczych.
Rudolf English to prawdziwy skarb na rynku. Sama wypróbowałam kilka szkół oraz lekcji u osób prywatnych na terenie Lublina i NIC nie dorównuje lekcjom w Rudolf English. Polecam z całego serca.

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Nauczyciel posiada ogromną wiedzę w zakresie języka angielskiego. Przyjemna atmosfera i dostęp do szeregu różnorodnych zadań i pomocy naukowych dodatkowo ułatwiają i uprzyjemniają pracę. Szczerze polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Nauczyciel posiada ogromne umiejętności gramatyczno-leksykalne oraz olbrzymi zasób materiałów w niemal każdej dziedzinie języka. Jest to także osoba bardzo cierpliwa, zabawna, ciepła i otwarta. Serdecznie Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Nauczyciel bardzo sympatyczny i pomocny, nie wywiera presji na uczniu. Posiada wiele dodatkowych materiałów, których nie można znaleźć w książkach. Każdą lekcje opiera na szeregu zadań zawartym w danym temacie.
Bardzo polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Ogromna wiedza nauczyciela, która obdarowuje nią swoich uczniów, świetna atmosfera pracy i dostęp do tysięcy przykładów i zdań. Serdecznie polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Na zajęciach zdobyłam ogromną wiedzę, zarówno teoretyczną jak i praktyczną, nie zapominając też o historii i ciekawostkach dotyczących kraju. Największą jednak zaletą są materiały udostępniane uczniom, pozwalające ćwiczyć język oraz atmosfera na zajęciach, której nie znajdziemy nigdzie indziej. POLECAM!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Polecany przez wielu, niesamowity nauczyciel który spełnił oczekiwania w 100%. Efektywność zajęć, atmosfera, zaangażowanie - wszystko to, czego się oczekuje od profesjonalisty. Polecam serdecznie!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Profesjonalne nauczanie, jakiego dzisiaj ze świecą szukać. Zajęcia prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze. A co najważniejsze, są efekty nauki. Gorąco polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.