Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz

Rozalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Rozalia

O mnie

Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, dlatego myślę, że znajdziemy wspólny język i razem przebrniemy przez wszelkie trudności. ;)

Od 2011 roku udzielałam się w wolontariacie na rzecz dzieci i młodzieży, którym pomagałam w odrabianiu lekcji i nauce. Zdobyłam tam niezbędne doświadczenie i od tego czasu umawiam się prywatnie z uczniami szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na indywidualne lekcje z różnych przedmiotów. Na studiach zaczęłam zdobywać konieczne treści z zakresu pedagogiki i psychologii, aby doskonale wiedzieć, jak właściwie trafić do ucznia.

Przedmioty, w których pomagam uczniom, są moją pasją, z wielką chęcią uczyłam się ich w ciągu całej mojej edukacji i teraz chciałabym móc pomagać innym, aby potrafili pokonać wszelkie przeszkody na naukowej drodze.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet im. Adam Mickiewicza
Licencjat
Geografia spec. Ekologia Miasta
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2022

Pani Rozalia jest wspaniałym nauczycielem. Efekty są zauważalne w szybkim tempie. Jestem pod olbrzymim wrażeniem, jak wiele utworów potrafi już grać moja córka. Na uwagę zasługuje również fakt, że moje dziecko gra z olbrzymią motywacją, ponieważ ma możliwość samodzielnego wyboru utworów, jakich chce się uczyć. Dla Pani Rozalii nie stanowi żadnego problemu przygotowanie lekcji tak aby uczyć owocnie według repertuaru ucznia. Polecam zdecydowanie!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.