Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

LIMITED TIMES AVAILABLE WITH NATIVE SPEAKER FOR MOTIVATED STUDENTS ONLY!

Hello! If you are serious about improving your English and are prepared to work and attend class regularly then I can help you. I have a combined Bachelor Degree in Law/ Arts and Cambridge post graduate teaching qualifications. I also have over 10 years teaching experience and offer courses in: conversation, General English, Business English, Legal English and exam preparation (ILEC, IELTS & all Cambridge) On our first meeting I will give you a complete level test. ascertain your strengths & weaknesses and advise on a course of study. Together we will soon see results! Feel free to contact me if you have any questions!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2016

Mark to świetny nauczyciel. Chodziłam do niego na kurs intensywny po wiele godzin w tygodniu i na prawdę był to dobrze wykorzystany czas. Mark ma bardzo dobre podejście do uczniów, potrafi motywować, tak że z chęcią przychodzi się na zajęcia. Podsumowujac, efektywne nauczanie w bardzo miłej atmosferze!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Marc jest dla mnie najlepszym nauczycielem. Dzięki niemu zrozumiałem wiele zagadnień z gramatyki. Poszerzyłem również znacząco swoje słownictwo z wielu obszarów (business english , literatura, filozofia, psychologia , przyroda). Co najważniejsze ,świetna atmosfera na zajeciach!
Jeżeli miałbym podsumować:
- Doskonałe "rozpoznanie ucznia" i dopasowanie odpowiedniego toku nauki,
- Zajęcia zawsze przygotowywane w profesjonalny sposób,
- Różnorodność narzędzi dydaktycznych i ciekawe nieszablonowe prowadzenie zajęć,
- Szeroka wiedza oraz poczucie humoru,
- i oczywiście ta herbatka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.