Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków

Mark Elliott

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Mark Elliott

O mnie

Limited times available for motivated students only! If you are serious about improving your English and are prepared to work and attend class regularly then I can help you. I have a combined Bachelor Degree in Law & Arts and Cambridge post graduate teaching qualifications. I also have over 10 years teaching experience and offer courses in: conversation, General English, Business English, Legal English and exam preparation (ILEC, IELTS & all Cambridge) On our first meeting I will give you a complete level test. ascertain your strengths & weaknesses and advise on a course of study. Together we will soon see results! Feel free to contact me if you have any questions!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2016

Mark to świetny nauczyciel. Chodziłam do niego na kurs intensywny po wiele godzin w tygodniu i na prawdę był to dobrze wykorzystany czas. Mark ma bardzo dobre podejście do uczniów, potrafi motywować, tak że z chęcią przychodzi się na zajęcia. Podsumowujac, efektywne nauczanie w bardzo miłej atmosferze!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Marc jest dla mnie najlepszym nauczycielem. Dzięki niemu zrozumiałem wiele zagadnień z gramatyki. Poszerzyłem również znacząco swoje słownictwo z wielu obszarów (business english , literatura, filozofia, psychologia , przyroda). Co najważniejsze ,świetna atmosfera na zajeciach!
Jeżeli miałbym podsumować:
- Doskonałe "rozpoznanie ucznia" i dopasowanie odpowiedniego toku nauki,
- Zajęcia zawsze przygotowywane w profesjonalny sposób,
- Różnorodność narzędzi dydaktycznych i ciekawe nieszablonowe prowadzenie zajęć,
- Szeroka wiedza oraz poczucie humoru,
- i oczywiście ta herbatka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.