Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski80 - 130 / 60 min

Kamil Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jeżeli chcesz poprawić swoją płynność mówienia i swobodę używania języka, to zapraszam osoby indywidualne oraz firmy do zapoznania się z ofertą i kontaktu ze mną. 

Nie jestem nudnym, szkolnym nauczycielem, a Twoim prywatnym nauczycielem, który zna potrzeby uczniów w wieku szkolnym oraz ludzi biznesu. 
Moje lekcje i kursy są szyte na miarę, a materiały przygotowuję wg. potrzeb podopiecznego. 

Posiadam 7 letnie doświadczenie w nauczaniu. Prowadzę lekcje indywidualne i kursy grupowe.
Współpracuję z polskimi oraz zagranicznymi firmami (Anglia, Szwajcaria), które zajmują się m.in. programowaniem, marketingiem, finansami i turystyką. 

AKTUALNA OFERTA:
1) Skupiam się przede wszystkim na mówieniu i konwersacjach.
2) Business Russian- kurs zawiera zagadnienia związane z marketingiem, zarządzaniem, HR, prowadzeniem korespondencji, negocjacjami, formalnymi konwersacjami, przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej, konstruowaniem CV
3) Nauka indywidualna od poziomu A1 do C1 dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
4) Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty.
5) Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym wg. nowej i starej formuły. 
6) Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego TRKI 1, 2, 3 oraz TELC 1, 2, 3.
7) Pomoc w nauce szkolnej. 

Jestem osobą cierpliwą i przyjaźnie nastawioną do uczniów. Prowadzę zajęcia w komfortowej atmosferze i nie marnuję czasu na zajęciach- czas przeznaczony na zajęcia jest w 100% wykorzystywany na naukę. 

Cennik:
45 min- 80 zł
60 min- 100 zł
90 min- 130 zł

Wystawiam faktury.  

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kamil Szulc
Wały Piastowskie 1/ 707
80-855 Gdańsk
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2022
Nauczanie języka polskiego jako obcego- Studium Prawa Europejskiego
Doświadczenie
01.2017 - aktualnie
Nauczanie języka rosyjskiego oraz języka polskiego jako obcego.
01.2020 - aktualnie
Właściciel stacjonarnej szkoły językowej w Gdańsku- Slavschool
Stacjonarna szkoła językowa w Gdańsku z oddziałem w Gdyni. Kursy z języka polskiego jako obcego (indywidualne i grupowe), tłumaczenia, nauczanie rosyjskiego i angielskiego.
09.2020 - 03.2021
VItas school
prowadzenie zajęć językowych, kursów grupowych i indywidualnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowywanie do egzaminów języków z polskiego na poziomach B1-C1.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Nathan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2024

Polecam bardzo, Jestem w 1 klasie liceum i miałem bardzo duży problem z językiem rosyjskim, miałem zagrożenie. Odkąd zacząłem lekcje, w ciągu małej ilości czasu podwyższylem oceny na 3! Ciesze się bardzo że tak dużo udało się dzięki tym korepetycja.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Współpracuję z Kamilem od 3 lat. Chłopak z poczuciem humoru. Zajęcia z nim to przyjemność. Przychodzi zawsze przygotowany, pracujemy z różnego typu materiałami, potrafi nawiązać znakomity kontakt z uczniem. Ma cierpliwość. Nawet najtrudniejsze rzeczy z nim stają się łatwe. Nauka z nim przynosi efekty co widać w moich ocenach(z 3 na 6,którą utrzymuje od 3 lat) oraz wyniku egzaminu gimnazjalnego (80%). Polecam z całego serca!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Nie spodziewałem się, że można spotkać, w sumie całkiem przypadkiem, tak pozytywnie zakręconego człowieka.

Kamil jest dobrze przygotowany merytorycznie, widać, że mu się chce. Ma przy tym pewną lekkość w przekazywaniu, pozornie skomplikowanego materiału, w dodatku, jeśli czegoś nie wie to zawsze z nawiązką odnajdzie, z reguły w locie potrzebne informacje.

Będzie pan zadowolony

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Kamil to jeden z najlepszy nauczycieli językowych jakich miałem. W sumie to drugi najlepszy. Na pierwszym miejscu jest osoba która świetnie systemowo uczyła mnie angielskiej i Kamil właśnie też w podobny rzetelny i systemowy sposób uczy rosyjskiego. Jest też bardzo kontaktową, sympatyczną osobą i z poczuciem humoru. Łatwo z nim też porozmawiać na wiele różnych tematów. Podobnie jak i ja jest pasjonatem nauki języków. Wiem, że jego techniki nauki są skuteczne, bo pokazuje to na własnym przykładziem. To w jaki sposób uczy pokazuje też jak on uczył się innych języków. Oprócz świetnych zajęć, dzięki korepetycji z rosyjskiego, dostałem też mnóstwo przeróżnych ciekawych materiałów pomagających przy nauce rosyjskiego, przy czym nie spotkałem się w przypadku nauczycieli innych języków. Oczywiście oferowali oni różne materiały, ale nie tam przyjazne i stymulujące dobrze naukę. Z ogromną przyjemnością polecam Kamila. To świetny nauczyciel i z pewnością stosując się do jego zaleceń osiągnięcie zamierzone postępy.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Bardzo pozytywny młody chłopak z poczuciem humoru. Nauka z Kamilem to czysta przyjemność. Zawsze wszystko doskonale tłumaczy oraz rozszerza słownictwo swojego ucznia. Jest bardzo zaangażowany w to co robi i widać, że sprawia mu to przyjemność. Różnicę widać również po ocenach, które z 3 zmieniły się na 5. Serdecznie polecam. Każda minuta z nim to dobrze wykorzystana minuta

avatar
Gaaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Uczę się z Kamilem rosyjskiego i są to najciekawsze i najefektywniejsze zajęcia językowe jakie kiedykolwiek odbywałam, serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.