Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Faktura VAT

Kamil Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Kamil Szulc

O mnie

Pasjonat języka rosyjskiego i kultury słowiańskiej

Prywatny nauczyciel

Tłumacz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2022
Nauczanie języka polskiego jako obcego- Studium Prawa Europejskiego
Doświadczenie
01.2017 - aktualnie
Nauczanie języka rosyjskiego oraz języka polskiego jako obcego.
01.2020 - aktualnie
Właściciel stacjonarnej szkoły językowej w Gdańsku- Slavschool
Stacjonarna szkoła językowa w Gdańsku z oddziałem w Gdyni. Kursy z języka polskiego jako obcego (indywidualne i grupowe), tłumaczenia, nauczanie rosyjskiego i angielskiego.
09.2020 - 03.2021
VItas school
prowadzenie zajęć językowych, kursów grupowych i indywidualnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowywanie do egzaminów języków z polskiego na poziomach B1-C1.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Nathan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2024

Polecam bardzo, Jestem w 1 klasie liceum i miałem bardzo duży problem z językiem rosyjskim, miałem zagrożenie. Odkąd zacząłem lekcje, w ciągu małej ilości czasu podwyższylem oceny na 3! Ciesze się bardzo że tak dużo udało się dzięki tym korepetycja.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Współpracuję z Kamilem od 3 lat. Chłopak z poczuciem humoru. Zajęcia z nim to przyjemność. Przychodzi zawsze przygotowany, pracujemy z różnego typu materiałami, potrafi nawiązać znakomity kontakt z uczniem. Ma cierpliwość. Nawet najtrudniejsze rzeczy z nim stają się łatwe. Nauka z nim przynosi efekty co widać w moich ocenach(z 3 na 6,którą utrzymuje od 3 lat) oraz wyniku egzaminu gimnazjalnego (80%). Polecam z całego serca!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Nie spodziewałem się, że można spotkać, w sumie całkiem przypadkiem, tak pozytywnie zakręconego człowieka.

Kamil jest dobrze przygotowany merytorycznie, widać, że mu się chce. Ma przy tym pewną lekkość w przekazywaniu, pozornie skomplikowanego materiału, w dodatku, jeśli czegoś nie wie to zawsze z nawiązką odnajdzie, z reguły w locie potrzebne informacje.

Będzie pan zadowolony

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Kamil to jeden z najlepszy nauczycieli językowych jakich miałem. W sumie to drugi najlepszy. Na pierwszym miejscu jest osoba która świetnie systemowo uczyła mnie angielskiej i Kamil właśnie też w podobny rzetelny i systemowy sposób uczy rosyjskiego. Jest też bardzo kontaktową, sympatyczną osobą i z poczuciem humoru. Łatwo z nim też porozmawiać na wiele różnych tematów. Podobnie jak i ja jest pasjonatem nauki języków. Wiem, że jego techniki nauki są skuteczne, bo pokazuje to na własnym przykładziem. To w jaki sposób uczy pokazuje też jak on uczył się innych języków. Oprócz świetnych zajęć, dzięki korepetycji z rosyjskiego, dostałem też mnóstwo przeróżnych ciekawych materiałów pomagających przy nauce rosyjskiego, przy czym nie spotkałem się w przypadku nauczycieli innych języków. Oczywiście oferowali oni różne materiały, ale nie tam przyjazne i stymulujące dobrze naukę. Z ogromną przyjemnością polecam Kamila. To świetny nauczyciel i z pewnością stosując się do jego zaleceń osiągnięcie zamierzone postępy.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Bardzo pozytywny młody chłopak z poczuciem humoru. Nauka z Kamilem to czysta przyjemność. Zawsze wszystko doskonale tłumaczy oraz rozszerza słownictwo swojego ucznia. Jest bardzo zaangażowany w to co robi i widać, że sprawia mu to przyjemność. Różnicę widać również po ocenach, które z 3 zmieniły się na 5. Serdecznie polecam. Każda minuta z nim to dobrze wykorzystana minuta

avatar
Gaaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Uczę się z Kamilem rosyjskiego i są to najciekawsze i najefektywniejsze zajęcia językowe jakie kiedykolwiek odbywałam, serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.