Roman Jakowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Olsztyn

O mnie

¡Hola chicos y chicas!Interesujesz się Hiszpanią? Czy chciałbyś nauczyć się od podstaw języka obcego, którym posługuje się blisko 300 milionów mieszkańców naszej planety? A może uczysz się już języka hiszpańskiego, ale gramatyka sprawia Ci trudność, czasami brakuje Ci słów i frustruje Cię to, że nie potrafisz mówić płynnie?Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, dlaczego nie skorzystać z profesjonalnej pomocy lektora języka hiszpańskiego? Pomogę Ci rozszerzyć słownictwo, wytłumaczę wybrane zagadnienia z gramatyki, poprawię rozumienie ze słuchu oraz sprawię, że będziesz czytać coraz bardziej zaawansowane teksty.Ponadto chętnie opowiem o życiu w Hiszpanii. W końcu sam spędziłem tam trzy lata. Wyjaśnię Ci różnice kulturowe między Polską a Półwyspem Iberyjskim, opowiem o historii Hiszpanii, o regionach i różnicach między nimi oraz hiszpańskich tradycjach. Odpowiem też na wiele nurtujących nas Polaków pytań takich jak: czy Hiszpanie śpią podczas siesty, czy to prawda, że na ulicach rosną pomarańcze i czy można je jeść? I co to ta mañana?A może marzy Ci się podróż po Andaluzji, Galicji (tak, tam również znajduje się region o takiej nazwie) lub Katalonii? Służę pomocą! :) Sam wiele podróżowałem po Hiszpanii oraz Portugalii i chętnie przybliżę Ci wybrane miasto, pueblo lub region oraz wskażę, dokąd warto pojechać, co zobaczyć czy jakie zabytki zwiedzić.Moje kwalifikacje językowe potwierdza uzyskany przeze mnie dyplom DELE na poziomie C1 (poziom zaawansowany). Egzamin pod patronatem Instytutu Cervantesa zdałem w Valladolid w listopadzie 2015 roku. Jeżeli sam jesteś w trakcie przygotowań do matury lub w przyszłości planujesz podejść do egzaminu DELE na jednym z poziomów od A1 do B2, również zapraszam Cię do kontaktu. Sam przechodziłem przez ten trudny i wymagający proces i chętnie pomogę teraz tym, którzy są w jego trakcie.¡Nos vemos en la clase!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2010
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Magister
Politologia
Kursy i szkolenia
11.2015
Dyplom DELE z języka hiszpańskiego na poziomie C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.