Mateusz, Roger Strzempa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Wilanów +5)
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 - 150 / 60 min

Mateusz, Roger Strzempa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie. Nazywam się Mateusz Roger Strzempa. Jestem czynnie działającym muzykiem zarówno w Polsce jak i za granicą. Ukonczyłem studia muzyczne uzyskując tytuł magistra oraz otrzymując nagrodę Dziekana Wydziału Artystycznego.Posiadam duże doświadczenie w grze na instrumentach takich jak:

  1. keyboard
  2. pianino/ fortepian
  3. akordeon klawiszowy

Muzyka jest moim chlebem powszednim tym bardziej, że gram już 20 lat. Dzięki temu mam okazję poznawać nowe miejsca, grać w rozmaitych zespołach, prowadzić warsztaty muzyczne w Polsce i za granicą, poznawać ludzi z całego świata oraz udzielać korepetycji dla osób które są zainteresowane światem dźwięków.
Wiem czym jest cierpliwość i jakie poprzeczki należy sobie stawiać aby doskonalić swój warsztat. Posiadam wiedzę praktyczną oraz teoretyczną opartą na wieloletnim doświadczeniu, warsztatach muzycznych obejmującą:
- praktykę,
- umiejętność czytania nut,
- kształcenie słuchu,
- zasady muzyki,
- harmonie,
- improwizacje,
- kompozycje oraz aranżacje,

 Jestem człowiekiem cierpliwym, opanowanym, ale i zabawnym. Każdy z moich uczniów posiada indywidualny tok zajęć więc zawsze jest co robić. Jeżeli pojawiła się w Twojej głowie myśl: Chcę zacząć naukę gry na pianinie nie zwlekaj i pisz śmiało :) Prowadzę zajęcia od podstaw oraz dla zaawansowanych.   Bardzo preferuję pracę z osobami dorosłymi.

Zajęcia z dojazdem do ucznia prowadzę na terenie Warszawy oraz Lublina. Nie zmienia to faktu, że mam dostęp do pełnego wyposażenia i zajęcia online są również możliwe. 

Inf. dot. działalności artystycznej:

  • Współpraca z chórem dziecięcym Andantino jako akmopaniator- Festiwale w Bułgarii 2016 oraz Grecji 2019
  • VI Ogólnopolski Festiwal Wschody- nagroda akompaniatora- 2017
  • Międzynarodowy Festiwal Śladami Singera- 2017 oraz 2018
  • Instant Acts- 2-miesięczny Międzynarodowy projekt organizowany przez stowarzyszenie Interkunst w Berlinie 2018
  • Międzynarodowy projekt Caravana Bez Granic- Różanystok 2019 oraz 2021
  • Trasa koncertowa muzyki gospel w Brazylii 2019
  • Stworzenie i prowadzenie własnej orkiestry Roger Orchestra 2019

Filmiki prezentujące moje umiejętności można znaleźć na _ facebooku, instagramie_ wpisując Mateusz Roger Strzempa
Zapraszam do kontaktu przez:
- e-mail
- tel.: 503959324 
Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie ogłoszenia, pozdrawiam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2019
UMCS
Magister
Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
06.2016
"Aktywne formy wychowania muzycznego- Muzyczne podróże Zebrusia"
Doświadczenie
06.2019 - 07.2019
Instruktor zajęć z fortepianu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2022

Dzięki Mateuszowi dałem instrumentowi jeszcze jedną szansę i nie zawiodłem się. Mateusz jest bardzo cierpliwy, potrafi wytłumaczyć skomplikowane kwestie w łatwy i przyjazny sposób, zwraca uwagę na szczegóły. Jego lekcje nie są monotonne. Daje bardzo cenne rady a co najważniejsze posiada talent i pasję którą przekazuje dalej.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Mateusz jest świetnym nauczycielem, ma podejście do uczniów i nieskończone pokłady cierpliwości :) na każdych zajęciach jest ciekawie i śmiesznie, Mateusz potrafi urozmaicić każda lekcje, przez co gra na instrumencie staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Z całego serca polecam! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Pan Mateusz to ukochany nauczyciel gry na pianinie moich dwóch synow- 8 latka i 10 latka. Chłopcy z niecierpliwością czekają na kolejne lekcje, pilnie ćwiczą w tygodniu. Nie wiem, jak pan Mateusz to robi, że potrafi zachęcić dzieci w tym wieku do samodzielnej pracy, sprawiając im przy tym tyle radości. Dziekujemy z całego serca za każdą lekcje i prosimy o więcej :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Mateusz jest świetnym pedagogiem, cechują go ogromna wiedza, pasja do muzyki i wspaniałe podejście do drugiego człowieka. Zajęcia upływają w bardzo przyjemnej atmosferze a czas jest świetnie wykorzystywany. Mateusz świetnie uczy gry na instrumencie jak i teorii muzyki, której czasem ciężkie zasady przekazuje w na max'a zrozumiały sposób :) Polecam gorąco bo na lepszego nauczyciela nie traficie!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Matuesz posiada dużą wiedzę i się nią dzieli, zarówno od strony praktyki jak i teorii muzycznej. Potrafi wskazać kierunek i dobrać materiał pod ucznia. Zajęcia są prowadzone w luźnej i przyjemnej atmosferze. Dużo wynoszę z zajęć, już po kilku spotkaniach czułem róznicę, a nawet słyszałem od znajomych że moja gra się poprawiła. Gorąco polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Mateusz jest pasjonatem muzyki i tą pasją zaraża innych. Bardzo lubi, to co robi i cieszy się z osiągnięć swoich uczniów. Ma dużą wiedzę i potrafi się nią dzielić. Jak potrzeba, to nawet instrument pomoże dobrać :) Na lepszego nauczyciela trafić nie mogłam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

taki nauczyciel to skarb. Polecam serdecznie i namawiam wszystkich do kontaktu z tym człowiekiem. Słyszeliście Jego koncert dyplomowy? Rewelacja!!! Ten człowiek potrafi czynić cuda!

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Profesjonalista z indywidualnym podejściem do ucznia. Zajęcia przeprowadzane są w przemiłej atmosferze, pan Mateusz jest bardzo kulturalny i cierpliwy, potrafi zmotywować do pracy. Szczerze polecam :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Nauczyciel profesjonalista - doskonale przygotowany merytorycznie i metodycznie, kontaktowy, cierpliwy, stwarza przyjemną atmosferę nauki, motywuje do ćwiczeń. Ma też poczucie humoru, przepięknie opowiada o muzyce, jest punktualny, wyróżnia się bardzo wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie polecam zajęcia u Pana Mateusza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.