Mateusz, Roger Strzempa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Warszawa (Wilanów +5)
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie. Nazywam się Mateusz Roger Strzempa. Jestem czynnie działającym muzykiem zarówno w Polsce jak i za granicą. Ukonczyłem studia muzyczne uzyskując tytuł magistra oraz otrzymując nagrodę Dziekana Wydziału Artystycznego. Posiadam duże doświadczenie w grze na instrumentach takich jak:

 • keyboard
 • pianino/ fortepian
 • akordeon klawiszowy

Muzyka jest moim chlebem powszednim tym bardziej, że gram już 22 lata. Dzięki temu mam okazję poznawać nowe miejsca, grać w rozmaitych zespołach, prowadzić warsztaty muzyczne w Polsce i za granicą, poznawać ludzi z całego świata oraz udzielać korepetycji dla osób które są zainteresowane światem dźwięków.Wiem czym jest cierpliwość i jakie poprzeczki należy sobie stawiać aby doskonalić swój warsztat. Posiadam wiedzę praktyczną oraz teoretyczną opartą na wieloletnim doświadczeniu, warsztatach muzycznych obejmującą:

 • praktykę,
 • umiejętność czytania nut,
 • kształcenie słuchu,
 • zasady muzyki,
 • harmonie,
 • improwizacje,
 • kompozycje oraz aranżacje,

Jeżeli pojawiła się w Twojej głowie myśl: Chcę zacząć naukę gry na pianinie ale nie wiem jak się za to zabrać, o co zapytać, czy mam odpowiedni instrument a może 1000 innych pytań …? Po prostu nie zwlekaj. Chwyć za telefon i dzwoń śmiało :) Każdy z moich uczniów/kursantów ma indywidualny tok zajęć więc zawsze jest nad czym pracować. Prowadzę zajęcia od podstaw oraz dla zaawansowanych. Z natury jestem człowiekiem cierpliwym i opanowanym więc sądzę, że złapiemy przyjazny kontakt! 

Zajęcia stacjonarne prowadzę na terenie Warszawy najlepiej: (Białołęka, Centrum, Mokotów, Wilanów)

[* Inf. dot. działalności artystycznej:*]

 • VI Ogólnopolski Festiwal Wschody- nagroda akompaniatora- 2017
 • Międzynarodowy Festiwal Śladami Singera- 2017, 2018, 2022
 • Instant Acts- 2-miesięczny Międzynarodowy projekt organizowany przez stowarzyszenie Interkunst w Berlinie 2018
 • Międzynarodowy projekt Caravana Bez Granic- Różanystok 2019 oraz 2021
 • Trasa koncertowa muzyki gospel w Brazylii 2019
 • Stworzenie i prowadzenie własnej orkiestry Roger Orchestra 2019
 • _Prowadzenie wykładów oraz kursów pianistycznych w Pracowni Pianistycznej Katarzyny Fabiszewskiej 2022 _
 • Współorganizacja Lublin Jazz Festiwal oraz kilkukrotne występowanie: 2020,2021,2022,2023
 • Współpraca z chórem dziecięcym Andantino jako akmopaniator- Festiwale w Bułgarii 2016 oraz Grecji 2019

Filmiki prezentujące moje umiejętności można znaleźć na facebooku, instagramie_ wpisując  Mateusz Roger Strzempa
Zapraszam do kontaktu przez:
tel.: 503959324 lub e-mail (podany na profilu) 
Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie ogłoszenia, *pozdrawiam i zapraszam do drużyny :)                                     *

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2019
UMCS
Magister
Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
06.2016
"Aktywne formy wychowania muzycznego- Muzyczne podróże Zebrusia"
Doświadczenie
06.2019 - 07.2019
Instruktor zajęć z fortepianu
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2023

Mateusz jest świetnym nauczycielem. Współpracę z nim wspominam wyłącznie w pozytywnym świetle. Przekazuje wiedzę w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Dzięki jego korepetycjom z kształcenia słuchu i z teorii udało mi się zdać egzaminy na wydział jazzu zarówno do AM Katowice jak i UMFC.
Gorąco polecam tego allegrowicza!

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2023

Uroczy człowiek, utalentowany muzyk, cierpliwy, świetny nauczyciel. Zajęcia z Mateuszem to zawsze nowa wiedza, motywacja do rozwijania umiejętności, umocniona wiara w to, że się uda. To duże szczęście mieć nauczyciela z pasją, kochającego muzykę z wzajemnością, budzącego szacunek a jednocześnie dającego wsparcie i poczucie, że lekcja to nie tylko nauka gry, ale też spotkanie z przyjacielem.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2022

Dzięki Mateuszowi dałem instrumentowi jeszcze jedną szansę i nie zawiodłem się. Mateusz jest bardzo cierpliwy, potrafi wytłumaczyć skomplikowane kwestie w łatwy i przyjazny sposób, zwraca uwagę na szczegóły. Jego lekcje nie są monotonne. Daje bardzo cenne rady a co najważniejsze posiada talent i pasję którą przekazuje dalej.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Mateusz jest świetnym nauczycielem, ma podejście do uczniów i nieskończone pokłady cierpliwości :) na każdych zajęciach jest ciekawie i śmiesznie, Mateusz potrafi urozmaicić każda lekcje, przez co gra na instrumencie staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Z całego serca polecam! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Pan Mateusz to ukochany nauczyciel gry na pianinie moich dwóch synow- 8 latka i 10 latka. Chłopcy z niecierpliwością czekają na kolejne lekcje, pilnie ćwiczą w tygodniu. Nie wiem, jak pan Mateusz to robi, że potrafi zachęcić dzieci w tym wieku do samodzielnej pracy, sprawiając im przy tym tyle radości. Dziekujemy z całego serca za każdą lekcje i prosimy o więcej :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Mateusz jest świetnym pedagogiem, cechują go ogromna wiedza, pasja do muzyki i wspaniałe podejście do drugiego człowieka. Zajęcia upływają w bardzo przyjemnej atmosferze a czas jest świetnie wykorzystywany. Mateusz świetnie uczy gry na instrumencie jak i teorii muzyki, której czasem ciężkie zasady przekazuje w na max'a zrozumiały sposób :) Polecam gorąco bo na lepszego nauczyciela nie traficie!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Matuesz posiada dużą wiedzę i się nią dzieli, zarówno od strony praktyki jak i teorii muzycznej. Potrafi wskazać kierunek i dobrać materiał pod ucznia. Zajęcia są prowadzone w luźnej i przyjemnej atmosferze. Dużo wynoszę z zajęć, już po kilku spotkaniach czułem róznicę, a nawet słyszałem od znajomych że moja gra się poprawiła. Gorąco polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Mateusz jest pasjonatem muzyki i tą pasją zaraża innych. Bardzo lubi, to co robi i cieszy się z osiągnięć swoich uczniów. Ma dużą wiedzę i potrafi się nią dzielić. Jak potrzeba, to nawet instrument pomoże dobrać :) Na lepszego nauczyciela trafić nie mogłam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

taki nauczyciel to skarb. Polecam serdecznie i namawiam wszystkich do kontaktu z tym człowiekiem. Słyszeliście Jego koncert dyplomowy? Rewelacja!!! Ten człowiek potrafi czynić cuda!

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Profesjonalista z indywidualnym podejściem do ucznia. Zajęcia przeprowadzane są w przemiłej atmosferze, pan Mateusz jest bardzo kulturalny i cierpliwy, potrafi zmotywować do pracy. Szczerze polecam :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Nauczyciel profesjonalista - doskonale przygotowany merytorycznie i metodycznie, kontaktowy, cierpliwy, stwarza przyjemną atmosferę nauki, motywuje do ćwiczeń. Ma też poczucie humoru, przepięknie opowiada o muzyce, jest punktualny, wyróżnia się bardzo wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie polecam zajęcia u Pana Mateusza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.