Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa (Środmieście)
Legionowo
Marki
Piaseczno
Łódź
Pruszków
Otwock
Nowy Dwór Mazowiecki

Roberto Diaz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Roberto Diaz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2023

Moje dziecko uwielbia uczyć się z Robertem i ja jestem zadowolona z postępów w nauce. Zajęcia są bardzo urozmaicone, z wieloma materiałami - kolorowanki, rysunki itp. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2023

Nauka z Robertem to czysta przyjemność, polecam w 100%. Zawsze punktualny, zawsze przygotowany do zajęć. Zajęcia bardzo praktyczne i ciekawe. Dzięki niemu język wydaje się łatwiejszy niż jest w rzeczywistości, a ja odważnie i z przyjemnością zaczynam cieszyć się mówieniem.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Polecam Roberta każdemu kto chce się nauczyć hiszpańskiego. Jest punktualny i zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji. Wyróżnia go też indywidualne podejście do ucznia - dzięki temu można rzeczywiście skupić się na tych elementach języka, na których Ci najbardziej zależy.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2023

Witam, polecam Roberta z całego serca. Potrafi nauczyć języka od postaw, a przede wszystkim go zrozumieć. Wszystkie zagadnienia tłumaczy bardzo przejrzyście w taki sposób, że nawet osoba zaczynająca naukę od zera jest w stanie wszystko pojąć. Kolejną rzeczą, która go cechuje jest indywidualne podejście do ucznia, uważam że dzięki temu potrafi świetnie zachęcić do nauki

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.