Mat Czechowicz

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa

Mat Czechowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/554 opinie
Dla użytkownika Mat Czechowicz

O mnie

Hej, jestem Mateusz - gram pół życia, z czego połowę poświęciłem nauczaniu innych. W tym momencie prowadzę własną szkołę muzyczną - Teoria Strun ;)



Pomagamy ludziom pokonywać swoje blokady (techniczne i artystyczne), żeby ruszyć dalej ze swoim instrumentem. W taki sposób, żebyśmy wszyscy stawali się lepszymi muzykami, a nie tylko odtwórczymi instrumentalistami ;)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 54
  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 sierpnia 2022

  Szczerze polecam Mata i wszystkich nauczycieli Teorii Strun! :) Świetna atmosfera na zajęciach, holistyczne podejście do nauki muzyki - kształcenie słuchu, techniki, rytmiki i teorii, możliwość grania z innymi… To wszystko sprawia ze skill rośnie bardzo szybko :D

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2021

  Kilka miesięcy temu zaczęłam pobierać w Teorii Strun lekcje gitary, obecnie jeszcze wokalu i produkcji muzycznej, wszystkie online. Wszyscy nauczyciele są wspaniałymi, serdecznymi osobami i, co najważniejsze, uczą muzyki w bardzo holistyczny, kompleksowy sposób - tak, by zrozumieć jej zasady przez praktykę i samodzielnie improwizować, a potem komponować swoje utwory. Już po kilku (3-4) miesiącach byłam w stanie zacząć pisać własne piosenki, wcześniej mając tylko doświadczenie bardzo odtwórczej i mało zaawansowanej gry na gitarze (podstawowe akordy, nauka piosenek z tutoriali, na pamięć).

  Teoria Strun

  Monika, idziesz jak burza, serio! Czekam z niecierpliwością na Twoje pierwsze debiuty na spotify <3

  Trzymaj się ciepło :)
  Mati i reszta gangu :D

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 sierpnia 2021

  Od kilku lat uczę się sam gry na gitarze, ale w końcu uznałem że potrzebuje pomocy. Kilka wiadomości do Mateusza, rozmowa telefoniczna i ustalony plan działania. Potem już tylko lepiej. Trzy pierwsze lekcje z jednym z nauczycieli Mateusza, Piotrem i już były efekty. Podejście do nauki bardzo indywidualne, wazytskie aspekty są wytłumaczone w spójną i klarowny sposób. Jestem zadowolony ze współpracy z Mateuszem jaki Piotrem.

  Teoria Strun

  Mega dziękuję Ci Paweł za dobre słowa :)
  W swoim i Piotrka imieniu!
  Dobrego dnia, Mat

  avatar
  NerkoGang
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 stycznia 2021

  Jedną z bardzo ważnych cech Mata w podejściu do nauczania jest “lateralne myślenie” gdzie w połączeniu z doświadczeniem muzycznym dało już efekty po kilku lekcjach.

  A dokładniej! Naszym (rodzina powoli wkraczająca w świat muzyki) głównym wyzwaniem było stworzenie planu, którego celem jest zaangażowanie najmłodszych do grania na gitarze oraz zbudowanie fundamentu do prowadzenia efektywnych zajęć online:)

  Już po kilku zajęciach udało się “połączyć kilka puzzli” i zachęcić mnie (ojca) jak, i dwóch moich chłopaków (8 & 10) :)
  “Puzzle wciąż są układane” ale już można śmiało stwierdzić, że polecamy Mata jako pełno wymiarowego nauczyciela!

  Teoria Strun

  I zobacz, jak to się rozwinęło przez te kilka miesięcy - już prawie macie studio w domu!! <3
  Mega cieszę się, że Was poznałem :)

  Do zobaczenia niebawem na żywo,
  Mat

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 stycznia 2021

  Szczerze nie sądziłem, że po kilku lekcjach od podstaw można zacząć improwizować na gitarze.. Fajna sprawa i polecam każdemu kto znajdzie chociaż te 2x po pół godziny w tygodniu. Mateusz do każdego ma indywidualne podejście i jak chcesz się doszkolić w jakiejś konkretnej rzeczy, to wystarczy powiedzieć: „Następnym razem chcę się zająć tym, tym i tym.. Albo chcę się nauczyć grać jakąś piosenkę która mi się podoba i gdzie nigdzie nie jest opracowana. Chcę się dowiedzieć co się w niej dzieje w sensie muzycznym.” Dzięki temu można stworzyć swoje własne piosenki na podstawie utworów, które lubisz... Naprawdę świetna rzecz, polecam ;) Dużo mi również pomógł w znalezieniu swojej pierwszej gitary, co dla początkującego gracza wcale nie jest takie proste i oczywiste. Osobiście jest bardzo miły i otwarty. Jak dla mnie lekcja z Mateuszem to czysta przyjemność. Polecam ;)

  avatar
  Grzesiek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 grudnia 2020

  Mateusz to bardzo otwarty, pozytywny i empatyczny nauczyciel. Podchodzi do lekcji indywidualnie, stara się dobrze poznać ucznia, żeby zdefiniować jego potrzeby i dostosować zajęcia optymalnie. W moim przypadku było tak, że na gitarze grałem dawno temu jeszcze w czasach szkolnych, głównie covery i już wtedy właściwie doszedłem do ściany stwierdzając, że nie jestem stworzony do tego instrumentu. Co jakiś czas jednak sięgałem po gitarę z sentymentu i słabości do muzyki, po czym zawiedziony odkładałem na lata. Przy kolejnej próbie "reaktywacji muzycznej" postanowiłem zadzwonić do Mateusza. Byłem bardzo zaskoczony, że pierwsze efekty pracy były widoczne po zaledwie dwóch lekcjach i już wtedy pojawiła się nadzieja, że może kiedyś będę mógł grać to co chcę w danej chwili, a nie to co mozolnie wyuczyłem się na pamięć. Na zajęciach nie skupiamy się jedynie na instrumencie, ale na muzyce ujętej w szerokim spektrum. Mateusz jest przesiąknięty muzyką i potrafi tym zarażać. To dodatkowo wzbudza we mnie chęć poszerzenia własnych, może nieco ograniczonych horyzontów muzycznych i sięgania po nowe, nieznane. Za rekomendację mógłby posłużyć mój wyraz twarzy w trakcie własnego grania do losowo wybranego podkładu akustycznego, który w skrócie wyrażał jedną emocję: szczęście dziecka odkrywającego świat wielu nowych możliwości klocków lego, które dawno temu zostały porzucone w kąt.

  Teoria Strun

  O kurczę, ale pięknie to podsumowałeś na koniec, bardzo mi miło :)

  Mega cieszę się, że mogę pomóc. Właśnie o to chodzi - żeby zachować dla siebie przestrzeń do tworzenia i zabawy :) Cieszę się, że Tobie to się udaje. Dzięki jeszcze raz za dobre słowa!

  Mat

  avatar
  Bartek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 listopada 2020

  Gitarę kupiłem sobie ponad 20 lat temu i tak naprawdę nigdy nie nauczyłem się na niej grać, choć podchodziłem do tego kilka razy. Niedawno trafiłem na ogłoszenie Mata i postanowiłem dać sobie jeszcze jedną szansę. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony - spotkaliśmy się dopiero kilka razy a już zaobserwowałem u siebie postęp :) Przede wszystkim jednak Mat dzieli się bardzo pozytywną energią, która motywuje mnie do ćwiczeń. W ostatnim czasie biorę gitarę do ręki częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki niemu uwierzyłem w siebie i w to, że jestem w stanie nauczyć się grać tak jak zawsze chciałem :)

  Teoria Strun

  No i o to chodzi! Cieszę się, że mogę pomóc, za ciepłe słowa i że grasz! Za jakiś czas wejdziemy do studia to wtedy też będzie mega przeskok na nowe poziomy ;)
  Dobrego dnia!
  Mat

  avatar
  Antoni Korycki
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 października 2020

  Nauczylem się z mateuszem grać na zupełnie nowym poziomie technicznym i wiem że dzięki naszym lekcjom moje umiejętności grania na gitarze, różnego rodzaju wiedza o muzyce i jej teorii, a nawet umiejętności z zakresu tworzenia muzyki elektronicznej, niesamowicie się poprawiły - bardzo polecam Mata jako nauczyciela :)

  Teoria Strun

  Dzięki Antek za opinię! Świetnie było mieć z Tobą zajęcia, i te internetowe i te zespołowe ;)

  avatar
  Mikołaj
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 października 2020

  Moją przygodę z gitarą zacząłem z Matem, ale nauczyłem się dużo więcej niż po prostu grać. Atmosfera na spotkaniach z Mateuszem jest bardzo przyjazna i zarówno profesjonalna .Gorąco polecam, Dzięki Mat. ;)

  Teoria Strun

  Łoooł, dziękuję również serdecznie za dobre słowia! :)
  Mateusz

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2020

  Do Mateusza trafiłam z polecenia po kilku miesiącach nauki na własną rękę w oparciu o materiały z YouTube. Bałam się, że nie przeskoczę pewnych barier, a okazało się, że przy pomocy dobrego nauczyciela wiele można poprawić w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecam Mateusza wszystkim, którzy czują, ze dotarli do ściany i nie mogą ruszyć dalej :)

  Teoria Strun

  Dzięki serdeczne za ten komentarz! :)
  Mat

  avatar
  JACEK
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2020

  Świetny kontakt, lekcje bez napinki. Mat to osoba merytorycznie świetnie przygotowana i łączy to umiejetnosciami dydaktycznymi. Jednym słowem wie jak grać i jeszcze do tego imię to przekazać.

  Teoria Strun

  Dzięki serdeczne za opinię! :)

  avatar
  Igor
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 sierpnia 2020

  Mat jest bardzo dobrym nauczycielem. Wszelkie materiały pod lekcje sam tworzy oczywiście od strony graficznej. Natomiast lekcje stara się dopasować do ucznia i jego potrzeb wraz z tempem wykładania teorii muzyki. Patrzy też on na ważne aspekty gry na gitarze takie jak układ dłoni na gryfie czy też sam sposób trzymania kostki.

  Teoria Strun

  Dzięki serdeczne Igor za opinię :) Mega mi miło!

  Mat

  avatar
  Max
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 sierpnia 2020

  Before I got to know Mateusz, I could play 1-2 utterly simple songs on the level "hide somewhere and play for myself once upon a time".
  Playing guitar was my dream from the childhood, but I couldn't manage to fulfil it before by myself.
  I knew a few basic chords and that there are some notes, which are... different. That's it.
  But once I got in, it changed the whole thing. From lessons with Mateusz I started to develop in rhythmics, music theory and playing technique. And the lessons are built in highly engaging way.
  Now I feel that the hidden and mysterious world of music started to open its doors to me :)
  Mateusz explains things in a simple way and pays a tremendous attention to students: what they like to know,
  what music they would like to play, what obstacles they encounter and how to solve them best.
  What's more, he is extremely positive, kind and open person.
  I am slowly learning Polish as well, so I really appreciate his patience to my terrible attempts to speak Polish :D
  It's great that I can switch to English anytime.
  Bardzo dziękuję! :)
  Szczerze polecam każdemu, kto chciałby odkryć muzykę dla siebie!

  Teoria Strun

  Dzięki wielkie!
  Bardzo cieszy mnie widzieć, jak rozkręcasz się w graniu, na prawdę :) Dzięki wielkie za Twoją dobrą pracę i dobre słowa. Coś czuję, że teraz mega się rozkręcisz na zajęciach w zespołach i w studio :D

  Mateusz

  avatar
  Krzysztof
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 sierpnia 2020

  Gram na gitarze od paru lat ale od dłuższego czasu miałem wrażenie że się nie rozwijam. Uczyłem się nowych piosenek, ale w momencie w którym miałem coś zaimprowizować to oj było ciężko.
  Z tym właśnie problemem zwróciłem się do Mateusza i muszę przyznać że zaskoczyło mnie to jak szybko z poziomu "umiem pentatonikę" przeszedłem na poziom "jestem w stanie zaimprowizować coś nawet fajnego".
  Lekcje z Mateuszem to czysta przyjemność, czuć że ma wiedzę na temat muzyki oraz umiejętności. Świetnie tłumaczy dość zagmatwane zagadanienia z teorii muzyki, skupiając się na ich praktycznych zastosowaniach.
  Bardzo polecam!

  Teoria Strun

  Dzięki serdeczne Krzysiek za opinię! :)
  Mega wymiatasz na gitarze, trzeba Ci tylko ponazywać dobrze kilka rzeczy i będzie super. Pracujemy nad tym :)

  Mateusz

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 lipca 2020

  Luźna atmosfera. Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem i zdecydowanie potrafi grać na gitarze. Uwaga, zaraża pasją!

  Teoria Strun

  Dzięki serdeczne za opinię! :)
  Mat

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 marca 2020

  10 lat gram na gitarze i od prawie 10 lat stałem w miejscu, nie mogłem ruszyć z improwizacją i skalami modalnymi, dzięki Mateuszowi wszystko ruszyło jak z bata, super podejście do swoich podopiecznych, naprawdę mogę szczerze polecić każdemu w każdym stopniu zaawansowania.

  Teoria Strun

  Mateusz, bardzo dziękuję za te dobre słowa! Bardzo mi miło, dziękuję. Ty swoją część też wykonujesz świetnie - mega zapał do gry na gitarze i muzyki widzę u Ciebie. Widać progres za każdym razem, kiedy się widzimy, to jest świetne! :)

  Dobrego dnia!
  Mateusz

  avatar
  Anna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 marca 2020

  Polecam gorąco:) Mateusz jest naprawdę dobrym nauczycielem i muzykiem. Bardzo angażuje się i atmosfera jest miła. Szybko uczy. Jestem niezwykle zadowolona z postępów;)

  Teoria Strun

  Dzięki serdeczne Ania za dobre słowa! :)
  Mateusz

  avatar
  Igor
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 lutego 2020

  Mat is teaching me for about a half of a year and really love it. Lessons with Mat are always full of joy and fun. He is always helpful and creative in his lessons. And since I can barely speak Polish Mat was ready to teach me in English which is absolutely awesome. Polecam.

  Teoria Strun

  Thank You Igor :) Thank You a lot!
  It’s real pleasure for me seeing Your growth ;)
  Mat

  avatar
  Wojciech
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 stycznia 2020

  Najlepszy nauczyciel jakiego w życiu miałem! Szybkie postępy i fun. POLECAM!

  Teoria Strun

  Dzięki Wojtek! :)

  avatar
  Magdalena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 lipca 2019

  Uczę się u Mateusza prawie dwa miesiące i już zaczęłam komponować swoje pierwsze utwory. Mimo, że skończyłam szkołę muzyczną, dopiero on naprawdę otworzył mi głowę na muzykę i pozwolił pokochać gitarę na nowo. Lekcje odbywają się w świetnej atmosferze, dzięki czemu coraz bardziej otwieram się na innych muzyków i nie boję grać przy ludziach. Każde spotkanie to ogromna dawka jasnej i zrozumiałej wiedzy, która naprawdę się przydaje. Dzięki Mat :)

  avatar
  MARCIN
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2019

  Zdecydowanie polecam dla osób, które tak jak w moim przypadku, nie wiedzą jak ale chcą żyć muzyka i z muzyki ale to zrobią:). Mateusz jest swego rodzaju przewodnikiem który pokazuje co pasuje zrobić na danym etapie bo sam przeszedł taką drogę. Od przedszkola czyli ogarnięcie niezbędnej bazy, do Opola, dosłownie;). Nauczyciel z wizją który chce w przystępny i przemyślany sposób wciągnąć w świat muzyki nowych ludzi. Polecam

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 lutego 2019

  Mateusz to świetny gitarzysta i fantastyczny człowiek. Muzyka jest jego pasją widać to na każdej lekcji. Doskonale dogaduje sie ze wszystkimi nie zależnie od wieku. Uczestnicząc w jego zajęciach obserwowujac jak przekazuję swoją wiedzę aż samemu chce się zacząć grać, ma ogrom umiejętności którymi chce podzielić się z innymi... Polecam

  Teoria Strun

  Dzięki serdeczne Ewa za dobre słowa!
  Fajnie, że poznałaś mnie z Kacprem, to spoko chłopak z potencjałem :)

  avatar
  Krzysiek Z.
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 stycznia 2019

  Najlepszy nauczyciel jakiego miałem :) nie tylko przekazuje ogromną wiedzę i umiejętności ale również zaraża pasją !!!
  W 3 miesiące zrobiłem większe postępy niż u poprzedniego nauczyciela w półtora roku :)

  avatar
  Anka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 sierpnia 2018

  Mateusz jest profesjonalistą. Słucha i odpowiada na potrzeby ucznia, ma bardzo indywidualne podejście. Ma świetny kontakt z uczniem, motywuje, chwali kiedy trzeba, grzecznie koryguje.
  Bardzo polecamy. To gitarzysta i pasjonat.

  Teoria Strun

  Dzięki Ania! Twój syn też jest pasjonatem, bardzo fajnie się z nim pracuje :)

  avatar
  Dominik
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 sierpnia 2018

  Świetny nauczyciel, zamiast nauki gry kolejnych piosenek od początku pokazuje jak tworzyć własną muzykę. Bardzo indywidualne podejście, ćwiczenia są dobierane w zależności od tego co uczeń chce osiągnąć.

  Teoria Strun

  Cześć Dominik! Dzięki serdeczne za dobre słowa! :D

  avatar
  Kuba
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 sierpnia 2018

  Świetny gitarzysta i nauczyciel!
  Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, potrafi odnaleźć problem i przy współpracy z uczniem niweluje jego bariery co pozwala na dalszy rozwój muzyczny.
  Mateusz to bardzo pozytywna i komunikatywna osoba.
  Niezależnie od wieku śmiało mogę polecić każdemu tego nauczyciela! ;)

  Teoria Strun

  Dziękuję Kuba za opinię ;)

  avatar
  Karolina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 sierpnia 2018

  Fantastyczny nauczyciel, nie uczy gry na gitarze, uczy jak tworzyć muzykę, jak rozumieć gitarę. Świetnie łączy praktykę z teorią. Bardzo polecam tego Pana!

  Teoria Strun

  Dzięki wielkie, Karolina! Bardzo mi miło :D

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  12 grudnia 2017

  Mateusz! Bardzo Ci dziękuję. Pomagasz spełniać marzenia. Potrafisz inspirować i powodujesz, że na każdą lekcje czekam z radością:) Podziwiam Cię za to, że potrafisz w szybki sposób wychwycić błędy, na poczekaniu ułożyć ćwiczenia, które w krótkim czasie te niedoskonałości eliminują. A to wszystko w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Dlatego tu na forum- polecam Cię, żeby inni wiedzieli jakiego mam nauczyciela i niech mi zazdroszczą! A co!:)
  Pozdrowienia! Magda

  Teoria Strun

  Dzięki Magda :) Bardzo mi miło. To działa w dwie strony - nie zaszłabyś tak daleko, gdybyś też sama nie chciała. Widać u Ciebie pasję do gitary. Ja tylko koryguję lekko kierunek :) Gratuluję pierwszych występów!

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 listopada 2017

  Polecam Mateusza z całego serca ma świetne podejście do ucznia, a jego wszechstronność i ogromna wiedza o muzyce pozwalają na rozwinięcie się od podstawy jak i dla zaawansowanego muzyka.

  Teoria Strun

  .. Którym powoli się stajesz! Dzięki Michał za dobre słowa i w muzyce utrzymuj ten kierunek, co do tej pory. Jest bardzo dobrze :)

  avatar
  Artur
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 listopada 2017

  Gorąco polecam Mateusza, super klimat i super podejście.

  Teoria Strun

  Dzięki Artur! :)

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 września 2017

  Bardzo polecam Mateusza ;) uczęszczam do niego na lekcje od ponad roku. Początkowo nauka od zera na lekcjach indywidualnych, bardzo szybko w łatwy sposób przekazuje wiedzę jest bardzo miły i nie złości się jak coś nie wychodzi ;). Dzięki Mateuszowi można nauczyć się grać podstawowe utwory ogniskowe już po pierwszych paru lekcjach. Zajęcia w grupie odbywają się w bardzo miłej atmosferze, dużo ćwiczeń kształtujących słuch oraz polepszających jakość wydobywanych dźwięków ;) Elastyczne godziny zajęć. Nigdy nie ma problemu z dogadaniem się co do terminów ;)
  Polecam !!

  Teoria Strun

  Noo Mateusz, a do tego niedługo wchodzimy na salę prób z pełnym zespołem! Dzięki :)

  avatar
  Jacek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 września 2017

  Mateusz podchodzi do kwestii gry na gitarze całościowo, tj. wiem że pod jego okiem rozwijam pełen wachlarz umiejętności i wiedzy jakie powinien mieć muzyk. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ wiem że w pewnej perspektywie czasu nauki z nim nie tylko będę mógł zagrać wybrane utwory na kilku akordach przy ognisku, ale też improwizować, tworzyć, chodzić na jam session czy nawet być członkiem kapeli. Mateusz świetnie tłumaczy poszczególne niuanse, uważnie obserwuje swoich uczniów (również podczas lekcji grupowych) i wychwytuje konkretne rzeczy do poprawy lub daje motywujące pochwały. Czuję też że pozostawia przestrzeń do wykreowania swojego stylu. Ale Mateusz robi nawet więcej poza byciem świetnym nauczycielem, np. poświęca czas poza lekcjami by doradzić w kwestii zakupu sprzętu, by odpowiedzieć na nurtujące mnie kwestie i inne rzeczy! Tak więc podsumowując, konkretnie, polecam

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 września 2017

  Jestem stałym uczniem Mateusza, chyba od roku . Uczy głównie w grupach dwu, trzyosobowych. Lekcje są zróżnicowane, od improwizacji, ćwiczenia techniki aż po teorie, wszystko co może się przydać. Myślę, że najlepszą rekomendacją jest to, że gdybym sam uczył się tego samego, zajęło by mi to pewnie z 3 lata i pełno złych nawyków, zamiast roku. Zdecydowanie polecam, także bardziej doświadczonym gitarzystom

  avatar
  Jakub
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 sierpnia 2017

  Super Nauczyciel, Pomocny , bardzo utalentowany, wyrozumiały. Był moim nauczycielem na obozie muzycznym, aczkolwiek nie gram na gitarze , to i tak to co mówił , było bardzo interesujące, i przez 12 dni teorie podchwyciłem, Godny naprawdę Polecenia!

  avatar
  Gabi
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 sierpnia 2017

  Pan Mateusz był moim wychowawcą ną letnim obozie rockowym. Bardzo miły, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do młodzieży. Poczyniłam duży postęp w grze na gitarze mimo że na obozie spędziłam zaledwie 12 dni. Ponadto dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o pracy muzyka.

  avatar
  Kuba
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 sierpnia 2017

  Mateusz był moim wychowawcą na obozie rockowym. Nauczył mnie paru skal i wytłumaczył teorię muzyki. Na zajęciach panowała luźna atmosfera. Mateusz jest swietnym nauczycielem, a przede wszystkim, wyrozumiałym i pogodnym człowiekiem.
  Polecam

  avatar
  Aleksandra
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 sierpnia 2017

  Byłam w grupie pana Mateusza na obozie muzycznym, cudowna atmosfera, pomimo tego,że nie gram na żadnym instrumencie, pan Mateusz bardzo ciekawie wytłumaczył nam teorię muzyki, którą kiedyś najprawdopodobniej wykorzystam. Oprócz tego każdemu pomagał wydobyć z siebie indywidualność i odwagę do pokazania swoich umiejętności. Pan Mateusz to przy tym wszystkim ciepły, pogodny człowiek, z którym każdy młody gitarzysta chciałby mieć lekcje.

  avatar
  Mateusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 sierpnia 2017

  Mateusz to bardzo wyluzowany a przy tym zorganizowany nauczyciel.
  Na zajęciach panuje luźna atmosfera co sprzyja nauce.
  Potrafi skutecznie i prosto podawać wiedzę zarówno podstawową jak i bardziej skomplikowaną.
  Bardzo przyjemnie sie z nim pracuje.
  Na obozie rockowym nauczył mnie dużo w krótkim czasie.
  Świetny gitarzysta, nauczyciel i człowiek :D

  Polecam

  avatar
  Andrzej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 sierpnia 2017

  Mateusz był moim wychowawca na obozie muzycznym. Bardzo miło i ciepło wspominam z nim lekcje. Nauczyłem się wiele nowego w grze na gitarze i nie tylko. Jest osoba z duża wyrozumiałością, pomocny No i bardzo utalentowany. Bardzo miło wspominam czas spędziny z nim. Bardzo polecam jego nauczanie.

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 października 2016

  Mateusz uczy mojego nastoletniego syna grać na gitarze przez Internet - od miesiąca. Kuba kiedyś tam zraził się do gitary i poprosiłam Mateusza, żeby spróbował.. Byłam przekonana, że nic z tego nie wyjdzie, a jednak rewelacja: Mateusz sprawił, że Kuba chce się uczyć, chce grać. Mateusz to niezwykle subtelny, mądry i cierpliwy człowiek z ogromnym talentem pedagogicznym. Z nastolatkiem ma świetny kontakt, fajnie z nim gada, potrafi go zmotywować. Polecam lekcje przez Internet - w mojej ocenie są tak samo efektywne, jak te w bezpośrednim kontakcie, a odległość nie stanowi bariery. Dziękuję Mati :)

  Teoria Strun

  I ja również dziękuję za ciepłe słowa :) Pozdrawiam!

  avatar
  Asia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 października 2016

  Zapisałam się na korepetycje do Mateusza i jestem bardzo zadowolona. Mateusz ma prawdziwy talent dydaktyczny. Potrafi przystępnie wytłumaczyć tajniki gry na gitarze. Zajęcia są bardzo przyjemne i mijają w mgnieniu oka. Gorąco polecam!

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 października 2016

  Mateusza poznałem już parę dobrych miesięcy temu kiedy to jako zupełnie zielony posiadacz elektryka szukałem w internecie dobrego nauczyciela gry na gitarze. Już po pierwszej lekcji wiedziałem, że Mateusz nie tylko świetnie potrafi przekazać wiedzę (zarówno teoretyczną jak i praktyczną), ale także ma dużo cierpliwości co jest bardzo istotne. Na dodatek swobodna atmosfera sprawia, że jest to osoba godna polecenia dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z gitarą lub chciałby rozwinąć swoje umiejętności. Polecam i pozdrawiam!

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 października 2016

  Pobieram nauki u Mateusza już jakiś czas. W końcu ktoś kto ciekawie i zrozumiale jest w stanie przekazać wiedzę i wytłumaczyć wątpliwości co do grania na instrumencie. Zauważam poprawy w swojej grze właściwie po każdej lekcji. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, że zawsze czas "zlatuje" bardzo szybko. Zdecydowanie polecam Mateusza jako nauczyciela gry na gitarze.

  Teoria Strun

  Dziękuję :) Bardzo mi miło.
  Mateusz

  avatar
  Hubert
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 czerwca 2016

  Mateusz naprawdę potrafi "zarazić" swoją pasją do gry na gitarze, a świetna atmosfera na zajęciach tylko mu w tym pomaga. Nie dość, że są one dla mnie odpoczynkiem, to jeszcze po każdej lekcji sam jestem zdziwiony moim postępem. Bardzo pomocny i wyrozumiały nauczyciel, chyba lepiej trafić nie mogłem :)

  avatar
  Marcin
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 marca 2016

  Mateusz pomaga nie tylko lepiej grać na gitarze ale przede wszystkim komponować prawdziwą muzykę. Pozytywna atmosfera na zajęciach i do tego organizowanie zajęć w grupie to jak dla mnie świetna sprawa pomagająca w rozwoju umiejętności. Polecam!

  avatar
  ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 stycznia 2016

  Jesteśmy małą grupką osób "koło 40":), które od młodości chciały uczyć się grać na gitarze, ale jakoś nie wyszło. I z Mateuszem zaczęliśmy naszą przygodę z gitarą klasyczną od całkowitego zera. Mateusz prowadzi zajęcia bardzo rzeczowo i na temat, a nasz "klub tetryków" przeżywa prawdziwy rozkwit talentów muzycznych:))) Pozdrawiamy wszystkich, którzy by chcieli grać, ale się wstydzą zadzwonić:) Dzwońcie, jest na prawdę super:)

  avatar
  G
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 sierpnia 2015

  Mateusz jest młodym, sympatycznym nauczycielem i po dwóch miesiącach grania razem mogę go z całego serca polecić! Atmosfera podczas lekcji jest bardzo przyjazna i pozwala spokojnie, krok po kroku, nauczyć się gry na gitarze. Poza tym Mateusz zaraża pasją do instrumentu i na lekcjach można się naprawdę świetnie bawić! Pozdrawiam :)

  Teoria Strun

  Dzięki za opinię :D Bardzo mi miło

  avatar
  Stanisław
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 sierpnia 2015

  Pan Mateusz jest bez wątpienia najlepszym typem nauczyciela jakiego spotkałem w swoim szesnastoletnim życiu. Właściwie nie dlatego, że jest praktycznie bezkonfliktowy, cierpliwy do oporu, doświadczony, rozważny w tym jakie ćwiczenia zadaje. Mateusz jest najlepszy w tym co robi, bo robi to z pasji. Wyciśnie siódme poty, by zmotywować cię do grania codziennie. Uczy tak byś się nauczył jak najwięcej. Byś się nauczył jak rozumieć muzykę...
  Pozdrawiam Stanisław.

  Teoria Strun

  "Cierpliwy do oporu.." :D
  Chyba coś w tym jest, dzięki serdeczne za opinię :)

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 czerwca 2015

  mieliśmy cudowną lekcję na świeżym powietrzu, jedna z lepszych lekcji jakie dotychczas miałem. Dużo wiedzy w krótkim czasie :)

  Teoria Strun

  Lekcje na Błoniach zawsze na propsie! :)
  Był klimat i było fajnie, potwierdzam.

  avatar
  Piotr
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  27 maja 2015

  Szczerze mogę powiedzieć że Mateusz jest najlepszym nauczycielem, nie uczy tylko gry na gitarze, uczy MUZYKI, na zajęciach bardzo miła atmosfera polecam :)

  avatar
  Łukasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 marca 2015

  Co tu dużo mówić, Mateusz jest świetnym pozytywnym nauczycielem. Ja akurat przyszedłem na pierwszą lekcję mając za sobą kilka lat gry, czując, że zwyczajnie "stoję w miejscu". Szybko wyłapał błędy, które popełniałem, złe nawyki oraz dobrał ćwiczenia, tak, aby intensywnie trenować zwłaszcza te najsłabsze strony własnej gry. Indywidualne podejście do ucznia oraz pozytywna atmosfera podczas lekcji (różne ciekawostki i rozmowy na temat muzyki) oraz znajomość innych dziedzin (kształcenie słuchu, porady na temat gry w zespole, na scenie) gwarantują bardzo dobre i szybkie rezultaty, oczywiście pod warunkiem, że odrabiamy zadania domowe :) Szczerze polecam!

  avatar
  Malwina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  24 lutego 2015

  Super atmosfera na zajęciach, wiedza przekazywana jest w bardzo interesujący sposób, a każda kolejna lekcja jak i widoczne postepy tylko motywują do dalszych ćwiczeń.

  avatar
  Daria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 lutego 2015

  Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem. Potrafi przekazać całą swoją wiedzę wraz z pasją, jednocześnie zaszczepiając miłość do instrumentu muzycznego jakim jest gitara. Jak powiedziała Grażyna Darłak "Entuzjazm, którym należy zarażać uczniów – oto najważniejsza cecha dobrego nauczyciela muzyki". Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że Mateusz ten enuzjazm ma, mało to on wręcz zaraża optymizmem i widoczną miłością do muzyki.

  avatar
  Wanda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 lutego 2015

  Bardzo polecam lekcje gry na gitarze z Mateuszem. Ma on dobre podejście do uczniów, oraz przekazuje wiedzę i umiejętności w ciekawy sposób.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.