Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Częstochowa (Wszystkie dzielnice)
Mykanów
Lubojna
Wierzchowisko
Katowice
Warszawa
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza

Patryk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Patryk

O mnie

Z zawodu jestem nauczycielem języka francuskiego, z zamiłowania - handlowcem.

Pracuję jako specjalista ds. eksportu w międzynarodowej firmie. W pracy używam francuskiego i angielskiego. Jestem też w stanie porozmawiać po hiszpańsku i niemiecku.Mogę też pomóc w tłumaczeniach - głównie konsekutywne - posiadam w tym temacie duże doświadczenie:

- tłumaczenie delegacji z Haiti, z Burkina Faso dla CZART;

- tłumaczenie delegacji z LOURDES dla UM w Częstochowie;

- tłumaczenie ang-pl-fr w BURKINA FASO;

- tłumaczenie delegacji z MAROKO dla firmy KLIMAS.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 11.2016
Uniwersytet śląski
Magister
Filologia francuska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Zacząłem się uczyć francuskiego ponad rok temu, od początku z Panem Patrykiem. Szczerze mogę go polecić jako lektora. Zajęcia są ciekawe i zróżnicowane, z dużym akcentem na praktyczne aspekty nauki a nie tylko suchą teorię i gramatykę. Sporo czasu poświęcamy też na rozmówki po francusku, albo próby mówienia czegokolwiek jeśli mówimy o początkujących kursantach :-)
Nie ma również większego problemu z dostępnością godzin. Nawet jeśli coś niespodziewanego wyskoczy w harmonogramie, to zawsze można się dogadać i przełożyć lub odwołać zajęcia.
Szczerze polecam!

Patryk

Dziękuję za opinię:) pozdrawiam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Bardzo polecam Pana Patryka. Jako studentka filologii romańskiej - Pan Patryk wytłumaczył mi zagadnienia gramatyki lepiej niż nie jeden wykładowca. Dodatkowy plus - ma fajnego psa

Patryk

Dziękuję za opinię:) pozdrawiam razem z Nelly:))

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Jestem osobą, która kiedyś uczyła się języka francuskiego, ale ostatnio nie miała żadnego z nim kontaktu. Lekcje z panem Patrykiem pozwoliły mi wrócić do tego języka, uzupełnić braki w gramatyce, słownictwie i zachęciły mnie do podejmowania prób mówienia po francusku. Korzystam z lekcji od ponad roku i rzeczywiście zauważam większą łatwość w budowaniu zdań oraz w słuchaniu francuskich programów czy filmów na Youtubie. Polecam z własnego doświadczenia

Patryk

Bardzo dziękuję za opinię:) cała przyjemność po mojej stronie:)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Zajęcia z Panem Patrykiem są zawsze ciekawe, sposób tłumaczenia gramatyki jest prosty i zrozumiały. Poza nauką języka dowiedziałam się wielu interesujących i przydatnych rzeczy związanych z kulturą i mentalnością Francuzów. Atmosfera jest luźna i przyjemna. Zaczynalam od poziomu zero ale dzięki Panu Patrykowi robię szybkie postępy. Szczerze polecam

Patryk

Bardzo dziękuję za odpowiedź:) super się pracuje z tak zdolnymi uczniami:) pozdrawiam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Polecam :)

Patryk

Dziękuję:)

avatar
Gerald
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Na Patryka trafiłem przypadkowo, chciałem podszkolić trochę swój francuski. Lekcje są bardzo ciekawe, sympatyczne i dobrze ułożone. Patryk prócz języka uczy również kultury i historii Francji - wiedze przekazuje używając różnych anegdot :). Mogę szczerze polecić tego korepetytora!

Patryk

Dziękuję za opinię :) pozdrawiam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Polecam gorąco :) merytoryczne przygotowanie na duży +, zawsze fajne materiały na zajęciach ,dodatkowy plus jak dla mnie możliwość zajęć w soboty :)

Patryk

Bardzo dziękuję za opinię :) pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.